Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:24:53 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 242 z 500 << < 239 240 241 242 243 244 245 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-11-2010 01:25
Dores zarumieniła się i spojrzała w ziemię i na czubki swoich sandałów. Nikt jej nigdy dotąd tego nie mówił. Jej skromna i cnotliwa dusza przeciwstawiała się pysze, jaką mogłaby poczuć Dores, wiedząc, że jest piękna.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 09:31
Bernard który zbudował już sobie chatkę strasznie się nudził. Był człowiekiem czynu więc zaczął budować całe osiedle chatek, które miały służyć przyszłym pokoleniom. Zaczął więc budować kolejne chatki i jeszcze więcej po to by zająć czymś swój czas. Tak dawno nikogo nie widział na oczy że powoli dziczał w tej dżungli.

/gdzie są wszyscy?smiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 10:50
April spojrzała wściekła na Nicholasa.
- Wracamy do punktu wyjścia!- powiedziała April zrezygnowana patrząc na nich. Już nie wierzyła, że uda im się stąd wydostać. Natychmiast biegła sprawdzając kolejne pokoje.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 11:14
/ lol Bernard buduje nam osiedle smiley Adi wszystko jest w temacie Fabuła

- Poradzisz sobie. - Mimo tak głupiej sytuacji z moją raną nie miałem zamiaru przestawać się uśmiechać. Wręcz nie potrafiłem. Dopiero w tych wspaniałych chwilach zrozumiałem, jak Gigi jest dla mnie ważna. Jej uroda przewyższa wszystkie kobiety na wyspie, mógłbym się w nią wpatrywać cały czas. I taka była prawda odkąd przybiegła nie spuściłem wzroku ze Stokrotki, toteż nie miałem jak zauważyć mapy. - Numerek za Tobą ma mój scyzoryk. - Odparłem wskazując na martwego faceta leżącego za Gianną. Dopiero wtedy zobaczyłem obok nogi Wasikovsky zwój papieru. - Cóż to jest?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 11:19
Emma była w szoku, gdyż cała ta zaistniała sytuacja nie mieściła jej się w głowie. Jak Gigi mogła odzyskać wzrok? - Jak to wogóle możliwe? - Spytała, wytrzeszczając jej zielone oczy. Kobieta w tym momencie zrozumiała, że Jacob jest DOBRY! Od początku gdzieś to wiedziała, ale nie potrafiła tego tak głośno powiedzieć. Zapatrzała się gdzieś głęboko w dżunglę, mając nadzieję, że Go ujrzy. Od zamyślenia wyrwało ją pytanie Gianny. - Pozwólcie, że ja ... - Towarzysze spojrzeli na nią zdziwieni. A ona na prawdę chciała być inna. Pragnęła do nich dołączyć już od bardzo dawna. Nie znosiła zawsze rządzącej się Bree. Chwyciła Jeffa za ramię uciskając ranę. Mężczyzna skrzywił się lekko. Wsadziła dwa palce głęboko w jego ranę i jednym zgrabnym ruchem wyciągnęła kulę. - Ma ktoś coś, żeby można było to zaszyć? - Spytała nie patrząc na nich, a owijając bardzo mocno ranę kawałkiem swojej koszuli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 11:36
Gdy usłyszałam wiadomość o tym, że Nicholas odnalazł wyjście kamień spadł mi z serca, jednak po chwili okazało się, że to była pomyłka... Każdy wrócił do szukania, ja z Nealem także. Było mi głupio, że wciągnęłam go w to wszystko. Pomimo, że minęliśmy się z Alpertem nawet go nie zatrzymywałam, bo teraz były ważniejsza sprawa. Zatrzymałam się, mężczyzna spojrzał na mnie ze zdziwieniem. Już byłam pewna, że się stąd nie wydostaniemy. Jacob miał nam pomóc, a nic nie zrobił... pozwoli nam tutaj umrzeć, zostało jeszcze około dwadzieścia minut czasu, nie było szans na odnalezienie wyjścia. Puściłam dłoń bruneta, oparłam się o ścianę i głośno westchnęłam.
- Przepraszam, że cię w to wplątałam...- wyszeptałam cicho i spojrzałam na niego. Stał naprzeciwko mnie, przytuliłam się do niego i nawet nie wiedziałam kiedy zaczęłam go całować. Chciałam uciec(byłam zbyt wstydliwa i zakompleksiona) ale mężczyzna przycisnął mnie do ściany.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 11:39
Znowu kolejna szybka akcja, gdyby Emma spytała mnie o to, czy chcę by mi wyciągnęła kulę, raczej bym się nie zgodził! Wszak nic o niej nie wiem. Jednak kobieta sama ścisnęła moje ramię i z precyzją wyciągnęła kulę. Właśnie kiedy to zrobiła rana zaczęła boleć dużo mocniej niż dotychczas, krew znów zaczęła ściekać gęstym ciurkiem z bolącego miejsca. - Dziękuję.. - Mruknąłem obserwując Collins która właśnie wiązała kawałek materiału na moim ramieniu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 11:48
- Cała prezyjemność po mojej stronie. - Szepnęła z uśmiechem Emma. Podniosła scyzoryk, o którym mówił Jeffrey i podała mu papier. Rozwinął go i zaczął czytać jego treść.


/To Gigi ma ten papier ofiarowany przez Jacoba. smiley/
/racja. sorry smiley/
Edytowane przez chlaaron dnia 06-11-2010 12:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 12:11
Nicholas zawołał nas, ale to tylko pomyłka. Na szczęście oznaczyłem wszystkie drzwi po drodze, więc bez problemu odnalazłem salę zabiegową.
- Leslie, szukaj z nimi wyjścia. Mamy jeszcze sporo czasu, więc Ashley zrobi mi szybko ten zabieg i Was znajdziemy. To moja jedyna szansa na odzyskanie zdrowia i pełnej sprawności. Chodź ze mną Ashley.
I poszedłem z Ashley do prowizorycznego gabinetu, gdzie rozebrałem się za parawanem od pasa w dół. Położyłem się na brzuchu na kozetce pokazując swoje owłosione pośladki lekarce. Czekałem aż zacznie działać. Chciałem by mój odbyt jak najszybciej zaznał ulgi.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 12:14
/no właśniem. smiley/

- Mówiłaś, że urodziłaś się na wyspie.. - Zacząłem chcąc przerwać ciszę. - Kto jest Twoim ojcem? Wiesz, może to mój dobry znajomy. - Rzuciłem ubierając na siebie bluzę. Rozejrzałem się po otoczeniu, wszędzie trupy i dziwna atmosfera. Powinniśmy stąd odejść. Zerknąłem na Gigi i zatrzymałem na niej wzrok.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 12:20
Mówić prawdę, czy kłamać? - Nie wiem kto jest moim ojcem, ani matką. - Zebrała się w sobie ... - Naszą przywódczynią jest niejaka Bree. Należę do waszych wrogów - nieznajomych. - Spojrzała na mężczyznę, który miał złość w oczach na tą wiadomość. Pewnie myślał teraz 'kto mi operował ramię'. Już chciał zabrać głos, ale Emma mu przerwała: - To znaczy już nie należę. Nie jestem zła, i dlatego od nich odeszłam. Nie chcę tam wracać.
Edytowane przez chlaaron dnia 06-11-2010 12:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 14:29
Zanim zdążyłam chociaż rozpatrzyć wyciągnięcie kuli, zrobiła to nieznajoma Emma. Zapomniałam całkowicie o tym, że jest wśród nas, toteż patrzyłam na jej wyczyny ze zdziwieniem. Gdy skończyła, wiążąc ranę koszulą, parsknęłam śmiechem.
-Ale z Was głuptaski.- mruknęłam i sięgnęłam ręką po torbę obok Jeffreya. Jeszcze całkiem niedawno temu pakował do niej przecież bandaże, igły i całą resztę medycznych przyrządów. -To chyba lepsze niż koszula, prawda?- uśmiechnęłam się lekko, podsuwając jej zawartość.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-11-2010 14:45
adi1991 napisał/a:
Bernard który zbudował już sobie chatkę strasznie się nudził. Był człowiekiem czynu więc zaczął budować całe osiedle chatek, które miały służyć przyszłym pokoleniom.




smileysmileysmiley


Dores chyba spała w jaskini. Nie wiem dobrze, bo zgubiłam się tym wartkim nurcie akcji.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 15:47
Veronica westchnęła i pokręciła głową. Nicholas pozbawił ich dobrych dziesięciu minut czasu.
Spojrzała w stronę Cormaca, ale jego wzrok nie spotkał się z jej.
Speszona weszła w pierwsze lepsze nieoznaczone jeszcze drzwi starając się odnaleźć w końcu to wyjście.
Edytowane przez shan dnia 06-11-2010 15:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 16:46
Ashley weszła za Bryanem do pokoju z różnymi przyrządami leczniczymi. Chwilkę się zastanawiała, co to wszystko tutaj robi. Bierz i rób, a nie jeszcze się dopytujesz. Trzeba mu pomóc - powiedziała sobie w duchu i zaczęła przygotowywać się do zabiegu. Założyła na ręce gumowe rękawiczki, a gdy odwróciła się do stołu, ujrzała przed sobą pół nagiego Bryana z owłosionym tyłkiem na wierzchu. Nie była przyzwyczajona do oglądania tych części ciała, ale w końcu stwierdziła, że Josh ma seksowniejszy tyłek od niego. Gotowy ? - spytała, biorąc do ręki odpowiedni przyrząd.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 17:09
- Tak!
Zapewne nie jestem gotowy, ale chciałem mieć to już z głowy. Ból był ostry, jakby ktoś wbijał mi swoją nogę po kolano w okrężnicę.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 17:56
- Och, świetnie. - Popatrzyła na torbę. - To zdecydowanie lepsze. Nie wda się zakarzenie. - Emma wzięła do ręki igłę i nawlekła na nią nitkę. Odwiązała kawałek materiału. Ranę polała wodą utlenioną i zaczęła szyć. Miała w tym wprawę, wkońcu robiła to tysiące razy. Jeffrey prawie się nie krzywił, ale Collins wiedziała, że go boli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 17:57
Josh wyszedł z pokoju Nicka i wrócił do tego, gdzie znajdowała się lodówka i pudełko z batonikami Apollo. Dawno nic nie jadł, ale jeśli jedzenie było zepsute lub co gorsza - zatrute? Wyjął jednego batona i obejrzał go dokładnie, a potem przełamał na pół. Wziął małego kęsa i nic się nie stało. Bez krztuszenia się ani niczego takiego. Zjadł do końca i poczekał kilkanaście minut. Wszystko było dobre, przynajmniej narazie. Postanowił poczekać jeszcze chwilę i nic nikomu nie mówić, bo objawy mogły się pojawić dopiero potem. Wyszedł z pokoju z batonami i poszedł do pokoju naprzeciwko. Tam na środku stało samotne krzesło i nic więcej. Wrócił do głównego korytarza i sprawdzał kolejne pokoje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 17:59
Bernard gdy zbudował już 3 domki z jego wielofunkcyjnego osiedla pomyślał sobie że brak mu jakiegoś żywego ducha. Zaczął więc budować zagrodę gdzie wkrótce sprowadzi kozy, dziki i inną zwierzynę która sprawi że osiedle ożyje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 18:26
Połóż się bokiem. Będzie wygodniej dla mnie i dla Ciebie - powiedziała, a gdy mężczyzna usłuchał polecenia, zabrała się do działania. Podłożyła pod tyłek Bryana ręcznik, żeby zabezpieczyć trochę teren. Wzięła do ręki gruszkę, którą przygotowywała do zabiegu. Po chwili była gotowa. Kąciki ust Ashley uniosły się w górę na myśl o tym, jak idiotycznie musi się czuć Bryan. Po chwili zawahania zaczęła powoli wkładać rurkę w odbyt Bryana. Ciekawiła ją reakcja Hendersona.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 242 z 500 << < 239 240 241 242 243 244 245 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum