Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:45:24 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 243 z 500 << < 240 241 242 243 244 245 246 > >>
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:09
Obróciłem się na bok i Ashley zaczęła działać. Uczucie było nieprzyjemne, ale nie bolało bardziej niż zalegający stolec naciskający na całą odbytnice i zwieracze. Wrzątek jednak palił coraz bardziej i z każdą chwilą było coraz gorzej. W końcu ból stał się nie do zniesienia. Rurka w odbycie okazała się gorsza od zatwardzenia. Warto zapamiętać. Wiedziałem jednak, że zaraz się to skończy. W pewnym momencie pomyślałem, że dobrze, że nie jestem homoseksualistą, bo musiałbym stale pościć. Szybko jednak porzuciłem tą myśl i wykrztusiłem przez zaciśnięte zęby:
- Długo jeszcze?!




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:10
Veronice chodziła samotnie od pokoju do pokoju.
Większość była pusta, w niektórych były jakieś rupiecie.
Czasami jednak otwierając drzwi Fergusson dziwiła się gdy zobaczyła co jest w środku: w jednym była pokaźna i bardzo stara kolekcja gwoździ w innym zaś Veronica zobaczyła wieszaki na, których wisiały kombinezony Dharmy.
- Nigdy się stąd nie wydostaniemy... - Rzuciła posępnie pod nosem zamykając drzwi pokoju z kombinezonami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:33
Leslie błądziła po korytarzach i pokoikach, szykując szczegółowy plan zemsty na Nicholasie. Wierzyła w pozostałych... na pewno odnajdą wyjście! Sama wolała wykorzystać w inny sposób tą odrobinę wolnego czasu. Jej myśli od czasu do czasu zatrzymywały się na Bryanie, który był poddawany właśnie poniżającemu zabiegowi lewatywy...


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:37
Syknęłam cicho, gdy Emma przekłuwała igłą ramię Jeffreya. To była pierwsza z rzeczy, która nie spodobała mi się; szybko odwróciłam wzrok. Ten natychmiastowo natrafił na wielkie, kolorowe stworzenie. Czy mógł być to ptak, o którym mi czytano? Czy śmieszne odnóża to skrzydła? Westchnęłam. Zdałam sobie sprawę, że będę musiała nauczyć się żyć od nowa... Po wszystkim uśmiechnęłam się do Jeffa lekko.
-No to idziemy uratować naszych! Chodźmy po Dharmabusa, nie uśmiecha się chyba nikomu przejście na nogach połowy wyspy? A Ty, mam rozumieć, idziesz z nami?- spytałam Emmy, wstając.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:42
Bryan, cierpliwości. To dopiero początek ! - powiedziała skupiając się na swojej pracy. Zaczęła powoli wlewać substancję przez rurkę, tak by wypłukać dobrze całe jelita. Było tego sporo, więc Bryan niestety będzie się musiał trochę pomęczyć z rurką w odbycie. Spojrzała na twarz mężczyzny i dojrzała u niego grymas bólu. Uśmiechnęła się lekko. To teraz wiesz, co muszę przeżywać kobiety podczas analu - powiedziała, wpatrując się perfidnie z satysfakcją w Bryana.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:49
// Arctic - smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Chciałem przeprosić Ashley za swoje myśli. Było mi głupio, bo miałem ją za idiotkę, a teraz ona ratuje mi życie. Problem był taki, że nie mogłem nic wykrztusić i bałem się, że gdy pozna prawdę, wepchnie mi rurkę głębiej. Czułem jak wrzątek rozpuszcza zastygłe fekalia, które powoli spływają do zaciśniętych zwieraczy.
- Chyba zaraz będzie koniec.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 06-11-2010 19:51
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:54
- Jesteś bardzo dzielnym pacjentem. - Szepnęła do mężczyzny i poklepała go po zdrowym ramieniu. - Jeżeli nie macie nic przeciwko to pójdę z wami. Nie chcę wracać do ... moich. - Powiedziała Collins. - Gdzie ruszamy? - Spytała Emma owijając bandarzem zaszytą ranę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:57
Gdy dziewczyna zapytała gdzie idziemy, zagryzłam wargi. Nie miałam pojęcia... Dopiero gdy zamknęłam oczy i stanęłam pod wejściem do Laski, w głowie utworzył się plan dojścia do Dharmaville.
-Prosto, za jakieś 3 kilometry w lewo i znowu prosto.- powiedziałam cicho i otworzyłam oczy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 20:00
Byłeś naprawdę dzielny. Nie każdy facet dałby sobie włożyć rurkę - powiedziała, wyciągając urządzenie z odbytu. Zabieg nie należał do najprzyjemniejszych, ale miała satysfakcję, że mogła pomóc. Nawet przez ten czas nie myślała o gwałcie na niej. Stwierdziła, że robienie lewatyw w jakiś sposób ją rozluźniało. I jak się czujesz ? Ulżyło ? - spytała, ściągając rękawiczki i myjąc ręce.

Kto chce jeszcze lewatywę ? smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 20:07
- Jesteś pewna? - Spojrzałam na kobietę. Nagle zdałam sobie sprawę, że się 'nie znamy'. - Tak a'propo - jestem Emma. - Posłała jej ciepły uśmiech, a jej nowa znajoma go sympatycznie odwzajemniła.

/nikt nie chce Arctic. smiley
Edytowane przez chlaaron dnia 06-11-2010 20:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 20:12
Było tak ciemno. I cicho. Kusząco cicho! Leslie przymknęła oczy. Takie chwile są dobre, by dać upust emocjom. Starała się nie myśleć o cierpieniach Bryana, o podłości Nicholasa, o niczym. Wyłączyć myślenie, zanurzyć się w tą głęboką czerń korytarzy. Być może obok niej krążyli jacyś ludzie... Postanowiła ich (o ile w ogóle takowi byli) zignorować. Wzięła głęboki oddech. W jej oczach pojawiły się łzy.
To wszystko było złe. Wszystko do tej pory, całe moje życie, ale od teraz będzie inaczej, wyjdziemy stąd i już wszystko będzie dobrze...- po raz nie-wiadomo-który próbowała fundamentalnie się zmienić. Nigdy nie wychodziło...
Czuła, ze teraz powinna coś zrobić. Coś ważnego i innego niż zwykle. Na przykład zaśpiewać. Uświadomiła sobie, że nigdy nie śpiewała sama dla siebie, ot tak tylko. Jeszcze raz do jej płuc wpłynęło chłodne, tunelowe powietrze.
- "Someone told me long ago theres a calm before the storm, I know; its been comin for some time. When its over, so they say, itll rain a sunny day, I know; shinin down like water!"- wydobyła z siebie dźwięczny, charakterystycznie zachrypnięty głos.- I want to know, have you ever seen the rain? I want to know, have you ever seen the rain comin down on a sunny day? Yesterday, and days before, sun is cold and rain is hard, I know; been that way for all my time. Til forever, on it goes through the circle, fast and slow, I know; it cant stop, I wonder!- i refren:- I want to know, have you ever seen the rain? I want to know, have you ever seen the rain comin down on a sunny day?"

/ Śliczna piosenkasmiley http://www.tekstowo.pl/piosenka,creedence_clearwater_revival,have_you_ever_seen_the_rain.html/


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 20:27
Faktycznie, jak mogłem zapomnieć o plecaku w którym miałem całą apteczkę. Kiedy Emma zszyła i zabandażowała moje ramię, wstałem i rozejrzałem się niepewnie. Nie miałem pojęcia dokładnego pojęcia gdzie jesteśmy. Spojrzałem na Gigi która przypomniała sobie w którą stronę iść. - No to w drogę. - Mruknąłem i wyciągnąłem dłoń do Gianny. Nie wiem czemu, ale uzależniłem się od jej delikatnej dłoni. To było bardzo przyjemne uczucie kiedy miałem okazję opuszkami palców przejechać po wewnętrznej części dłoni. Mały gest, a cieszy...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 20:33
Ted wstał, wyjątkowo zmęczony jakby cały dzień przenosił stonki w bezpieczne miejsce. Rozglądał się po jaskini, gdzie Dores i chłopiec jeszcze spali...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-11-2010 20:39
Dores obudziła się. Po ułożeniu słońca, ktorego promienie już zaglądały do jaskini, zorientowała się, że świt nastał już dawno. Poczuła się grzeszną, że zamiast wstać o świcie, wyleguje się do godziny ósmej. Już prawie południe! - budziła ciągle śpiącego chłopca. Trzeba podlać warzywa!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 20:45
- Rośliny?! Zapomnieliśmy podlać je, będą złe plony- krzyczał Ted, już biegł do źródła po wodę, nabrał ją i ruszył biegiem oblewając dziecko, uważając że dzięki temu urośnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 20:52
Emma szła za nimi. Oni traktowali ją jakby jej tam nie było. Zajęci byli sobą. Lecieli na siebie - to było widać. - Jedziemy tym czymś? - Kobieta wskazała na wielkiego Dharmbusa, do którego właśnie doszli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 21:15
Chłopczyk wstał i patrzył z uwagą co robi Ted.
- Co pan robi?- spytał obserwując go.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-11-2010 21:18
Dores w pocie czoła zajmowała się ogródkiem. Zobaczyła, że wyrosło trochę chwastów, ale przecież nie mogli ich tak zwyczajnie bestialsko wyrwać! Pomyślała, że muszą znaleźć na wyspie miejsce, gdzie będa mogli przesadzać chwasty.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 21:18
-Podlewam ziemniaki, by urosły. Dzięki temu Bóg będzie wiedział że my oddajemy mu hołd tym sposobem, tylko na tyle nas stać. Widzisz, my jesteśmy mali i słabi, chcielibyśmy więcej zrobić lecz nie możemy... -rzekł Ted uwijając się jak mrówka, był już zmęczony . -Jak masz na imię młody?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 21:21
- Nazywam się Saul, a pan?- zapytał chłopiec. Nigdy nie widział, żeby ktoś podlewał roślinki- Mama zawsze mówią, że same rosną.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 243 z 500 << < 240 241 242 243 244 245 246 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum