Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:26:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 246 z 500 << < 243 244 245 246 247 248 249 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:03
/Kocie!smiley

Elena krzyknęła, gdy kot wskoczył jej na plecy. Próbowała go zrzucić, jednak nadaremnie. Kot zerwał jej stanik i uciekł do dżungli. Elena okropnie się zawstydziła i spaliła buraka. Szybko zasłoniła dłońmi swoje piersi i spojrzała na Lil, która najwyraźniej nic nie zauważyła, bo była zajęta skakaniem ze szczęścia. Elena stała w miejscu i nie odzywała się, była ciekawa kiedy Lil się zorientuje, że Elena jest goła smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:07
Spojrzałem na skaliste wybrzeże na które wskazała Gigi. Zauważyłem w oddali wielkie metalowe drzwi z logiem Dharmy osadzone w skale. Ostatni raz zerknąłem na mapę. - Tak, to najwyraźniej tam. Chodźmy, musimy naszych wyciągnąć z tych korytarzy. - Mruknąłem uśmiechając się do Gigi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:09
- Eleno, Eleno, jak to możliwe? - zapiszczała, odwracając się do rudowłosej. I w tym właśnie momencie zdębiała, patrząc na obnażoną od pasa w górę Elenę, która zasłaniała rękoma swoje własne piersi.
- Dlaczego Ty... - zaczęła, parskając przy tym śmiechem.
Nicholas zapewne spenetrowałby te wdzięki językiem - pomyślała, dziękując w duchu, że nie wypowiedziała tych słów na głos.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:13
Tym razem to ja pierwsza chwyciłam jego dłoń. Zachowywaliśmy się troszkę jak dzieci w podstawówce, jednak było to niesamowicie przyjemne uczucie. Drugą ręką mocno trzymałam mapę. Zacisnęłam wargi, widząc niezrozumiałe dla mnie znaczki: "PLAN STACJI THE DOORS".
-Ee... Jeffrey, co to za znaczki?- spytałam mężczyzny niepewnie, wchodząc ciągle pod górę.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:16
- To... To ten kot! On zerwał ze mnie stanik i uciekł! - gdy wypowiedziała te słowa dotarło do niej, że brzmi to bardzo głupio. Zaczęła się obawiać, że Lil nie uwierzy w historyjkę o kocie i pomyśli, że Elena jest zboczona i że rozbiera się gdy tylko ujrzy stołówkę. Elena mimowolnie kątem oka zerknęła na pamiętny budynek, po czym szybko odwróciła się od niego plecami. - Musisz mi uwierzyć... Ten kot chyba nie jest jednak gejem...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 07-11-2010 00:20
Kot ze stanikiem w pysku przebiegł wiele metrów dżunglą w pełnym biegu... Dotarł wkrótce do Gigi i Jeffreya których spotkał wcześniej. Położył stanik Eleny przed Jeffreyem i patrzył się na nich.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:22
- Może jest biseksualny? - Lil udała zdziwienie i wybuchnęła śmiechem. Stwierdziła, że pewnie stanik uwierał Elenę, a że było ciemno, to pewnie go zdjęła. Czasami Elena zachowywała się dziwnie, ale to w niej właśnie Lil lubiła.
- Idziemy na stołówkę? Jestem głodna - zaproponowała, jakby czytając w myślach Eleny i robiąc jej na przekór.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:25
Elena odetchnęła z ulgą, bo Lil uwierzyła w jej opowieść, a przynajmniej takie sprawiała wrażenie.
- Co? Na s-stołówkę? - powiedziała lekko zdziwionym głosem. Nie była tam od czasu... - A może najpierw odwiedzimy jakiś domek? Nie sądzisz, że powinnam najpierw znaleźć coś do ubrania? Przecież nie będę tak chodzić...
Edytowane przez Amelia dnia 07-11-2010 00:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:29
- Dobra, to ty skocz do jakiegoś domku, a ja idę już coś upichcić - wyszczerzyła się do Eleny - Ale już nie zagramy w pokera, bo nie jesteśmy w komplecie... Swoją drogą, trzeba to będzie powtórzyć - powiedziała, w środku aż drżąc ze śmiechu. Rudowłosa spaliła takiego buraka, że Lil omal nie eksplodowała, dusząc w sobie chęć rechotu.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:40
Słysząc komentarz o pokerze, twarz Eleny stała się jeszcze bardziej czerwona niż do tej pory. - To ja zaraz do Ciebie przyjdę... - powiedziała unikając wzroku Lil i szybko się oddaliła. Weszła do pierwszego lepszego domku i udała się do sypialni. Ktoś tu na pewno mieszkał, bo wszędzie były porozrzucane papierki po batonikach Apollo. Podeszła do szafy i wygrzebała stanik oraz białą bluzkę. O dziwo, wszystko na nią idealnie pasowało. Wstąpiła jeszcze do łazienki, gdzie przemyła twarz wodą i umyła ręce mydłem, które za parę tygodni przeleci nad głowami Su oraz Jasona. Po chwili już ubrana wyszła z domku i udała się w kierunku stołówki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:41
Poczułem dotyk ciepłej dłoni Gigi, splotliśmy nasze palce ze sobą krocząc obok siebie. - Zapewne są to korytarze w których są uwięzieni nasi przyjaciele.. Trochę pobłądzimy zanim ich znajdziemy. - Odparłem, bowiem w tym samym momencie przed nami pojawił się kot ze stanikiem. Gianna miała okazję po raz pierwszy ujrzeć kociaka. - Uroczy, prawda?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:50
Lil dostała się do wnętrza stołówki. Nie zmieniło się tutaj praktycznie nic. Ku jej uciesze, szafki były zapełnione produktami po brzegi. Najszybszym obiadem byłyby naleśniki, tak też wzięła się do roboty, pośpiewując przy tym Łysego Johna. Sama nie wiedziała, dlaczego wzięło ją na szanty. I nie wiedziała również tego, że ta piosenka będzie jedną z kultowych za kilka miesięcy na tej wyspie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 00:56
Wyskoczyło nagle przed nas jakiś śmieszny stworek. Wyglądał na zwierzę, które można przytulać do siebie cały dzień, a nigdy się nie znudzi.
-Kot?- uśmiechnęłam się lekko i uklękłam, ciągnąc za sobą mężczyznę.
-Kici kici...- zawołałam cicho, patrząc zwierzakowi w wielkie, wesołe oczęta.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 07-11-2010 01:02
Kot podszedł do Gigi i dał się pogłaskać...


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 01:04
Cieszyła mnie reakcja Gigi na kotka. Pokazanie jej świata na nowo może być czymś wspaniałym. Kucnęliśmy oboje, wyciągnąłem drugą rękę by pogłaskać kociaka, futerko było miękkie w dotyku. Kiedyś Gianna dostanie ode mnie takiego kota.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 01:11
Kot podszedł do mnie powoli. Wyciągnęłam rękę w jego kierunku i dotknęłam delikatnie puszystego futerka. Choć wiedziałam przecież doskonale, jak to jest, widok kociaka rozbawił mnie niesamowicie. Drapałam go chwilę za uchem, a ten zaczął mruczeć. Mruczenie jednak utraciło swój dawny urok. Nie rozchodziło się już po całej głowie, nie odbijało się echem jak każdy z otrzymywanych dźwięków. Było po prostu dodatkiem...
Wstałam.
-Chodźmy ratować to, co pozostało jeszcze z naszych ludzi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 01:26
Elena weszła do stołówki i zastała Lil krzątającą się po kuchni, która nuciła pod nosem jakąś piosenkę...
- "Do Lowlands"? - do uszu Eleny doszły słowa piosenki - Czyżbyś śpiewała... Łysego Johna? Znam tą szantę. - wyszczerzyła do niej zęby i usiadła na blacie kuchennym, przyglądając się pichceniu Lil. - Co gotujesz?
Edytowane przez Amelia dnia 07-11-2010 01:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 01:30
Kiwnąłem głową potakująco, razem z Gigi, Emmą i kotem stanęliśmy przed drzwiami. Byłem ciekaw jak wyglądały stacje Dharmy, do tej pory miałem okazję być tylko w jednej. Otworzyłem z trudem metalowe drzwi po czym zwróciłem się do Gianny - Mapa to nasz klucz, to wyjście z labiryntu, który musimy pokonać by dojść do naszych. - Rzuciłem, pierwszy wchodząc do stacji The Door.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 01:34
-Więc jesteśmy... tutaj.- wskazałam palcem na dół mapki, gdzie narysowane były malutkie drzwiczki. Podobnych drzwi było na mapie tysiące, jednak te wyróżniały się spośród innych kolorem. Dopiero gdy podniosłam rękę zauważyłam, że ciągle po łokcie jestem w krwi numerka, którego prawie zabiłam. Wstydziłam się tego, dlatego schowałam szybko ręce za plecy i nieudolnie próbowałam zetrzeć krew.
-Lewo, lewo, prawo, lewo, prosto, lewo, prawo, prosto, prawo.- powiedziałam, oznaczając drogę do dużego znaku X.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 09:12
- Nie mam pojęcia gdzie jest północ. Zresztą to może być podpucha. Ostatecznie gdzieś schowali kompas.
Zacząłem tracić nadzieję Umrzemy tutaj. Richard miał rację. Zmieniliśmy swoje losy, ale chyba na gorsze. Szkoda, że tak wyszło.





A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 246 z 500 << < 243 244 245 246 247 248 249 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum