Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:27:39 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 249 z 500 << < 246 247 248 249 250 251 252 > >>
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-11-2010 23:52
Liam zmarszczył brwi na swojej zabrudzonej i niechlujnej twarzy, podejrzliwie się przyglądając Giannie. Tak go jej słowa zamurowały, że kompletnie nie wiedział co powiedzieć. - Wi...widzisz? - wydusił z siebie. - Gigi! To... to wspaniale! - zareagował bardzo entuzjastycznie i niesiony jakimś impulsem podbiegł do rudowłosej i przytulił się na krótką chwilę. - Jak to się stało? - zapytał stojąc przed nią, wyraźnie ciekawy jak do tego doszło.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 00:03
Uśmiechnęłam się lekko, widząc niedowierzanie Liama. Podobnie jak Jeffrey był bardzo przystojnym mężczyzną. Poczułam jego ciepłe ciało obok. Piękne było to, że nie musiałam już zwracać uwagi tylko na ciepło, na dźwięk i dotyk. Teraz dochodził jeszcze wzrok; patrzyłam z uśmiechem na burzę włosów.
-Ja...- odchrząknęłam i powiedziałam głośno, by usłyszał każdy: -Jacob mnie uzdrowił.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 00:15
- Gigi, to jest naprawdę wspaniała wiadomość! - mówił i na moment nie zniknął mu z twarzy uśmiech. - Odkąd Cię poznałem miałem nadzieję, że Kevinowi uda Ci się pomóc, ale po tym jak zginął... Dobrze, że pojawił się ten jak to powiedziałaś Jacob. Jestem zaskoczony, to niemal cud! - wciąż mówił jak nakręcony, będąc przekonanym o tym, że Gianna spotkała w międzyczasie lekarza i to on ją wyleczył. - Powiedz co tu się w ogóle dzieje? Widziałaś Effy? Nie mam pojęcia co się z nią dzieje... Tak samo Elena i Lilianne. Co my tu w ogóle robimy? Kim są Ci ludzie? - pytań było tak dużo, że sam nie wiedział, na które chce uzyskać pierwszą odpowiedź.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 08-11-2010 00:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 00:19
-Nie mam pojęcia, co się dzieje...- bezradnie rozłożyłam ręce. -Poszliśmy z Jeffreyem do Laski, tej stacji medycznej, a kiedy z niej wyszliśmy... Cóż, nic już nie było takie samo. Otoczyło nas stado Numerków, czyli ludzi, którzy w tych czasach zamieszkują tą wyspę. Gdyby nie pojawił się Jacob... Na pewno nie stałabym tu przed Tobą.- uśmiechnęłam się krzywo. -Kazał nam ich uwolnić.- tu wskazałam głową na grupkę -A co z resztą, nie mam pojęcia... Trzeba w końcu znaleźć dziewczyny. Proponuję wpierw przeszukać Dharmaville... Mając oczywiście nadzieję, że nie zastaniemy tam kolejnego wroga.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 00:26
Emma siedziała na kamieniu gdzieś z boku. Odpoczywała po szaleńczym biegu. Miała ochotę na wodę, ale niestety chyba nikt nie był w jej posiadaniu. Siedziała cierpliwie dalej. Rozglądała się po drzewach. Może gdzieś są jakieś owoce? Wstydziła się zapytać kogokolwiek czy ma coś do picia. Przesiedziała sprawę w oddaleniu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 00:29
- To ja chyba właśnie tych ludzi spotkałem w dżungli! Po przeskoku w czasie wylądowałem w jakiejś dziwnej budowli, gdzie byli ludzie wyglądający jakby sprzed kilkuset lat. Nie wiem jak mi się to udało, ale uciekłem stamtąd i wylądowałem tutaj. I Ci właśnie ludzie, Numerki się nazywają, tak? - zapytał w międzyczasie i wrócił do mówienia - Te właśnie Numerki mówiły, że tam gdzie jest nasza wioska są jacyś wrogowie i ... - tu go oświeciło - i Jacob... Oni powiedzieli, że są tam wrogowie i Jacob! A on Cię właśnie uleczył. O co tu chodzi Gigi?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 00:36
Westchnęłam i usiadłam na skalistej podłodze.
-Pojęcia nie mam, co się...- urwałam. Usłyszałam bowiem szum oceanu. Odwróciłam się gwałtownie. Właśnie moim oczom ukazał się widok, którego nie zapomnę do końca moich dni. Buchający pianą i falami, rozprzestrzeniający się w dwie strony świata, głęboko błękitny ocean.
-Wow...- szepnęłam cicho.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 00:44
- No bo jeżeli te Numerki to są wrogowie, a według nich Jacob jest wrogiem to... To wynika z tego, że wróg naszego wroga powinien być naszym przyjacielem i jeżeli do tego Jacob Cię ule... - Liam urwał zdanie w połowie bo Gigi nagle jakby straciła zainteresowanie i odwróciła się w drugą stronę. Liam podniósł wzrok z ziemi i również spojrzał w tamtą stronę. - Wygląda naprawdę pięknie... - powiedział z jakimś rozmarzeniem. Nie zastanawiając się nawet przez moment ślepo ruszył w jego stronę, marząc o obmyciu swojego ciała czystą wodą.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 00:48
Natychmiast poderwalam się i pobieglam za Liamem.
-Niesamowicie jest pewnie patrzeć na niego codziennie... Ponoć najpiękniej wygląda o wschodzie slonca.- powiedzialam cicho, rozmarzonym tonem. Nie moglam uzmyslowić sobie tego, że już zawsze będę mogla patrzeć w ten ocean; i w każdy inny, na calym świecie.. Bo widzę, widzę!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 00:56
Pierwsze zetknięcie się z wodą po tak długim czasie tułaczki po dżungli i nieznajomych miejscach było czymś fantastycznym. Liam od razu wziął w dłonie niemal przeźroczystą wodę i obmył nią twarz. Cieszył się przy tym niemal jak dziecko. Po chwili zaczął biec mając po kolana wodę w stronę Gigi. Rudowłosa chyba się tego nie spodziewała bo wyglądała na bardzo zaskoczoną w momencie gdy Liam pchnął ją do tyłu tak, że wpadła plecami do wody. - Ha ha ha! - zaczął się śmiać, patrząc jak bezradnie upadała.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 01:05
Ledwo zdążyłam podejść do wody, ledwo poczułam mokrość na stopach, podbiegł do mnie Liam i z całej siły pchnął do wody. Zamoczyło się wszystko. Jedynym plusem był fakt, że krew z rąk zmyła się i upłynęła. Już przymierzam się do oddania mężczyźnie, gdy dostrzegam wielką falę. Wyskakuję od razu na brzeg. Ze skupieniem czekam, aż bałwan dobije do mych stóp; szybko przeskakuję go i wybucham śmiechem.
-Dlaczego nikt z Was nigdy nie uciekał przed falami?- pytam ze zdziwieniem. -Przecież to takie świetne!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 01:14
Widząc, że rudowłosa nieporadnie próbuje się podnieść z wody, Liam oddalił się od niej na kilka metrów chcąc uniknąć z jej strony rewanżu. Dłońmi przejechał po włosach i strząchnął z nich nadmiar wody. Z oddali dobijała coraz większa fala. Liam szybko wybiegł na plaże i położył się za granicą, do której docierała woda z oceanu. Ręce rozłożył na boki, a jedynym widokiem, który teraz widział było nieziemsko błękitne niebo, które w połączeniu z odgłosami oceanu dawało wrażenie cudownej beztroski.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 07:05
W końcu byliśmy wolni. A z tego co o tak wczesnej porze jestem w stanie wyłapać szliśmy właśnie wzdłuż plaży. Ja i Leslie przechadzaliśmy się spacerkiem i trzymaliśmy się za ręce.
- Kocham Cię. - wyszeptałem jej do ucha.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 14:00
Veronica z zamkniętymi oczami spacerowała wzdłuż plaży delektując się wolnością. Czuła się cudownie, nie liczyło się w tej chwili to, że numerki wciąż są dla nich zagrożeniem. Tylko ta wolność... cudowna upragniona wolność.
Wszystko wydawało się takie piękne: słońce, ocean, dżungla. Lekki wiaterek owiewał jej włosy a ona delektowała się tym uczuciem marząc o wygodnym łóżku w, którym mogła by wreszcie porządnie wypocząć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 14:05
/O nie... nie macie jeszcze wolnej fabuły! smiley Jako, że ciocia April musi się pouczyć na jutrzejszy sprawdzian, macie bonus!/
DO WSZYSTKICH:
Numerki opanowały całą wyspę. Nie było miejsca, gdzie ich by nie było. Nawet nie zdawaliście sobie sprawy, że wszyscy was obserwują(Lil i Elenę także!) Pamiętajcie, że nie macie broni! Numerek podłożył dyktafon w miejscu, w którym była cała załoga oraz do Eleny i Lil.
Nagrana wiadomość.
W imieniu wszystkich numerków gratulujemy wygranej! Czeka was jeszcze jedno... Cała wyspa jest obsadzona przez naszych ludzi, którzy was obserwują i po odsłuchaniu wiadomości zaatakują. Jedyne bezpieczne miejsce to stacja Hydra. Umówmy się- kto dojdzie do Hydry cały i zdrowy; nie zabijemy go. Zabawę czas zacząć...!



Cele:
- Musicie jak najszybciej uciekać. smiley
- Oto skład grup, w których uciekacie:
I grupa: Lil, Elena
II grupa: Michelle, Veronica, Josh, Charlotte, Cormac
III grupa: April, Gigi, Jeffrey, Liam, Emma
IV grupa: Richard, Leslie, Bryan, Ashley
- Teraz najważniejsza: fabuła należy do was! Najlepsza osoba(która rozwinie ją najlepiej, wprowadzi ciekawe wątki i bez bohaterstwa!) dostanie immunitet na następnej radzie.




Edytowane przez April dnia 08-11-2010 15:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 14:14
Siedział na plaży, trzymając Ashley za rękę. Nagle usłyszeli wiadomość. Numerki były w każdym miejscu, gdzie tylko nie spojrzał. Odwrócił się i Ashley już nie było. Obok niego stała za to Ver, Miśka i dziewczyna, która wcześniej darła się, że jest córką April.
- Wygląda na to że znowu mamy problem. - zdążył powiedzieć, kiedy nagle usłyszeli strzały. Zaczęło się. - Oho, zmywamy się! - zawołał i zaczęli biec w dżunglę. Josh liczył, że w dziczy numerkom będzie trudniej ich złapać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 14:21
Bernard który cały czas budował domki nagle został zaatakowany przez jakiś dziwnych ludzi którzy zaczęli do niego strzelać i niszczyć osiedle które zbudował. Bernard przytomnie szybko schował się do zagrody kóz myśląc że bandyci nie ośmielą się zabić zwierząt jakimi są kozy. Srogo się jednak pomylił gdyż Bernard został zabity tak jak jego kozy. Zastanawiał się tylko co się teraz stanie jak umrze...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 14:39
Veronica na dźwięk wiadomości otworzyła momentalnie oczy nie zdążyła nawet przetworzyć w głowie informacji gdy z dżungli wyszły numerki.... znów rozpętało się piekło.
Rozglądając się wypatrzyła, że kilka osób biegnie w stronę tropikalnego lasu.
Wiele nie myśląc również puściła się biegiem w tamtą stronę.
Strzały... wszędzie było słychać strzały. Nie oglądała się jednak za siebie, nie patrzyła czy kogoś zabito, postrzelono... po prostu biegła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 15:02
Wbiegł daleko w dżunglę. Stracił dziewczyny z oczu. Schował się za drzewem i kucnął w krzakach. Nie było go widać, jak przystało na prawdziwego agresora. Ocenił swoją sytuację. Na jedną osobę na danym obszarze przypadało pięć numerków. Trzymali się w parach, więc jeden zawsze był samotny. Zanim sam coś wymyśli, najpierw postanowił znaleźć dziewczyny. Ver biegła i schowała się niedaleko. Przeczołgał się w jej stronę. Przestraszyła się na jego widok.
- Spokojnie Ver, to tylko ja. - powiedział praktycznie bezgłośnie. - Gdzie jest reszta? Powinniśmy się trzymać w małych grupkach. Jeżeli będziemy chodzili samotnie, potem nikt nawet nie będzie wiedział, gdzie szukać naszych ciał. - dokończył, patrząc jej w oczy, żeby wyjść jak najbardziej przekonująco, co było trudne, bo Ver bała się nawet swoich.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 15:07
Gdy usłyszałam wiadomość i strzały wpadłam w panikę. Nie miałam przy sobie broni, niczego! Pustka! Ledwo co uratowałam się z jednego potrzasku, a tutaj drugi! Zobaczyłam numerki i natychmiast bez zastanowienia wbiegłam do dżungli. Nie oglądałam się za siebie, biegłam prosto. Postanowiłam się obrócić i w tej chwili straciłam równowagę. Upadłam na ziemię wydając z siebie okrzyk.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 249 z 500 << < 246 247 248 249 250 251 252 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum