Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:50:22 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 251 z 500 << < 248 249 250 251 252 253 254 > >>
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 17:26
Uniosłam lekko brew.
-A po co ci łódk...- urwałam i poderwałam się. -Nie mów, że Hydra to osobna, inna wyspa!- dziewczyna zamarła. Widziałam w jej oczach potwierdzenie. -Jasna cholera!- syknęłam cicho.
Zaczęłam chodzić w kółko, aż wreszcie zaśmiałam się cichym, niekontrolowanym śmiechem.
-No to chyba będziemy musieli sobie tę łódkę zrobić z papieru. Innej nie umiem.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 17:31
Na hasło "spadamy" Veronica ruszyła biegiem za Joshem w oddali słysząc strzały. Fergusson nie zdawała sobie do tej pory, że może osiągnąć taką prędkość podczas biegu.
Dłoń kurczowo miała zaciśniętą na małej drewnianej procy, którą zrobił dla niej Josh.
Numerek znów zaczął strzelać w ich stronę. Trafiał jednak we wszystko co było od nich w odległości kilku metrów. Łatwo można było się domyśleć, że nie wie dokładnie gdzie są i strzela na oślep "Pewnie stracił nas z oczy gdy dostał w głowę od Josha".... a to można powiedzieć, że dawało im pewną przewagę.
Ukryli się za wielkim drzewem wyglądając go z obu stron. Veronica go zauważyła, kroczył ostrożnie między krzewami czujnie rozglądając się wokoło. Podniosła malutki kamyczek z ziemi i napięła procę i wycelowała... "Nie trafisz" - przemknęło jej przez głowę.... odetchnęła głęboko i starała skupić. Nagle jakby wszystko wokół rozpłynęło się: drzewa, Josh... tylko numerek pozostawał wciąż wyraźny... strzeliła... kamyczek wystrzelił i musnął ucho numerka...
Fergusson ukryła się szybko za drzewem w obawie, że mężczyzna szybko wpadnie na to skąd przyleciał kamyk.
Edytowane przez shan dnia 08-11-2010 17:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 17:39
-Ochhh.. - Zawyłem spoglądając z wściekłością na Liama. - Rozumiem, że masz lepszy pomysł? - Zapytałem teatralnie przewracając oczami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 17:41
Biegłem za Veronicą. Interesowało mnie teraz tylko przetrwanie, moje i jej. Gdy wokół słychać było strzały, starałem się asekurować jej małe ciało.
- Gdyby coś się działo. - szepnąłem jej do ucha, gdy przystanęła. - Pamiętaj, że zrobię dla Ciebie wszystko. - i złapałem ją za rękę, ciągnąc w kierunku przeciwnym niż odgłosy strzał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 17:47
Uparł się na nich. Po chybieniu Veronicy rzucił się w stronę, gdzie mogli się znajdować. Przeciągnął dziewczynę tak, żeby jej nie zauważył. Pobiegł dalej, strzelając jak oszalały. Teraz mieli kolejną szansę. Przystanął i oddał kilka strzałów. Josh napiął procę. Przypomniał sobie słowa mistrza jeszcze z Japonii: Uspokój myśli, ciało nie jest aż tak ważne... Spory, ostry kamyk szybko przeleciał między liśćmi i trafił w skroń. Mężczyzna zatoczył się, z boku głowy sączył się strumień krwi. Josh poczuł gwałtowny przypływ adrenaliny. Miał ochotę go skopać. Na szczęście coś zatrzymało go ręką, bo numerek cały czas strzelał i był w miarę przytomny. Veronica gdzieś zniknęła, ale on nie mógł się odwracać. Każda sekunda była ważna. Udało się mu wykiwać mężczyznę, bo chyba nie zauważył, jak uciekał dalej. W krzakach, gdzie się ukrył, ogarnął sytuację. Cormac wziął Ver pod swoje skrzydła.
Edytowane przez panda dnia 08-11-2010 17:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 17:52
Nagle poczułam jak ktoś się o mnie potyka. Po chwili zauważyłam Veronicę, nieznanego mi mężczyznę oraz Josha, który leżał.
- Josh!- wykrzyknęłam wstając i otrzepując się.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 17:58
- Miśka! - przedrzeźnił ją cicho, siadając na ziemi. - Zepsułaś mi procę! - syknął i poprawił supeł na swojej prowizorycznej broni. Wstał i obejrzał się. - No na co czekamy? Trzeba się posuwać do przodu!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 18:00
- A nie lepiej jednego zabić i zabrać mu broń?- spytała patrząc na Josha.- Zagonić jednego człowieka to raczej nie problem, zwłaszcza gdy nas jest czwórka...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 18:06
- Nie mam lepszego pomysłu - odpowiedział spokojnie i zerwał z ziemi trawę, którą wsadził do ust. Trzymając ją w zębach, powiedział - Jeżeli jest tam NASZ - podkreślił wyraźnie ostatnie słowo - Dharmowy bus to warto po niego wrócić. Tylko nie wiem czy jest sens abyśmy wracali tam wszyscy. Ty jak sądzisz? - zapytał, kiwając zadziornie głową.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 18:19
Wszystko zaczęło się dziać tak szybko. Złapałem Leslie mocniej za rękę i szarpnąłem nią w stronę gęsto rosnących drzew tropikalnych. Może zbyt mocno, brutalnie i drastycznie. Tak było jednak trzeba. Zobaczyłem jak kule przebijają liście wokół nas i wbijają się w kory. Dobrze, że Ashley mi pomogła. Inaczej nie mógłbym biec i te świry już dawno by mnie wykończyły. O wilku mowa, a raczej myśli. Dogoniliśmy właśnie lekarkę. Razem z nią uciekał Richard. W grupie na szczęście raźniej.
- Znacie dokładnie drogę? Ja wiem tylko, że to na drugiej wyspie. Jak tam dopłyniemy?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 08-11-2010 18:22
Richard spojrzał na Bryana, po czym odezwał się poważnym tonem.
- Wiem gdzie jest jedna łódź, ale jest ona ukryta w środku dżungli i musielibyśmy nią nieść- odparł Alpert.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 18:26
Miałem zamiar zaproponować, aby to Liam poszedł po Dharmabusa. Zawsze to jakaś szansa, że się zgubi i nas nie znajdzie. Jednak od kiedy poznałem Gigi zmieniłem całkowicie nastawienie do ludzi z Dharmy, no może prócz Nortona, ale to całkiem inna bajka. - Dobra, ja po niego wrócę. - Powiedziałem zrezygnowanym tonem. Nie chciałem opuszczać w tym momencie Gianny, niestety to ja wiedziałem gdzie dokładnie znajduje się bus i ja tam najszybciej trafię z naszej piątki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 18:30
-Poczekaj.- zatrzymałam Jeffreya machnięciem ręki. -Myślałam, że Dharmabus przyda nam się, jeśli będziemy musieli okrążyć wyspę... Tymczasem musimy ją całkowicie opuścić. Po co nam bus bez łódki, skoro i tak nie trafimy do celu? Najpierw zastanówmy się, jak moglibyśmy tam dopłynąć.- zadrżałam. Kilka kilometrów dalej ktoś oddawał strzały... Numerki zbliżały się.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 18:32
Nie ucieszyła mnie ta perspektywa, ale musimy to zrobić.
- Dobra, będziemy nieść na zmiany albo coś. Powinniśmy dać radę, zresztą może natkniemy się na kogoś jeszcze. Nie wiem, w którą stronę wszyscy uciekli.
Zastanawiałem się czy nie istnieje jakiś prosty matematyczny, chemiczny lub fizyczny sposób, żeby nie dźwigać łodzi i przetransportować ją do wybrzeża.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 18:41
Grupa postanowiła trochę odpocząć i Liam usiadł na ziemi, nie włączając się w dyskusje. W pewnym momencie Jeffrey zaproponował - "Dobra, ja po niego wrócę." - Liam wówczas pomyślał - Dlaczego by nie? - wstał z ziemi i powiedział zaskakująco do Jeffreya - To może razem pójdziemy? - i zmarszczył brwi. Nim zdążył usłyszeć odpowiedź, wszyscy usłyszeli strzały. - Ale to chyba teraz nie ma sensu tam wracać. Musimy iść naprzód! - powiedział i nie patrząc na innych ruszył w stronę południa.



/jazeera, pierwsze dwa zdania w Twoim ostatnim poście smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 18:43
- Gdyby był tylko on, to owszem. Tymczasem nie zanosi się na to, żeby był sam. - szepnął. Mężczyzna wyglądał gorzej, niż początkowo się zdawało. Leżał na ziemi i bełkotał. Widać trafiłem idealnie, przemknęło mu przez myśl. Szybko ocenił sytuację. Strzały było słychać z daleka. Nikt z numerków nie był na tyle blisko. - Okej, co wy na to: Veronica strzela jeszcze kilka razy, żeby go ogłuszyć, Michelle stanie na czatach, a ja i Cormac obezwładnimy faceta, jeśli tylko Ver się uda?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 19:00
- Ja jestem jak najbardziej za-odparła Michelle patrząc na Veronicę, to do niej należało główne zadanie strzelania do numerka.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 19:06
- No... postaram się... - Rzuciła Veronica, która razem z Cormaciem stała nieco na uboczu. Gdy próbował ją odciągnąć wyrwała się... nie mogła tu zostawić Josha no i jeszcze zjawiła się Miśka.... miała nadzieje, że on zrozumie.
Nazbierała 7 kamyczków. Musiała trafić... nie mogła ich zawieść... "Uda ci się, uda..." - powtarzała sobie w myślach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 19:24
Ted obudził się. Pamiętał sen, sen tak realistyczny, taki okropny. Najgorszy koszmar jaki miał w życiu, był w nim dobrym człowiekiem, najbardziej utkwiło w jego pamięci, że w tym śnie martwił się nawet o los jakiejś głupiej stonki! Zginął on i Dores, w tym śnie, chcący ratować stonkę! To jakaś parodia! Nigdy więcej nie będę kręcił kołem, pewnie to skutki uboczne, koszmary! Pierwsze co zobaczył to niebo, leżał na trawie, obok niego Dores która jeszcze się nie wyrwała ze snu. Próbował zapomnieć o tym śnie, lecz nadal powracały niektóre fragmenty.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 19:44
Bernard tymczasem który umarł ostatnio zabity na swoim osiedlu razem z kozami z zagrody stąpał tymczasem po zielonej łące. Było to jednak dziwne uczucie gdyż Bernard o dziwo nie był starym prykiem tylko młodym, przystojnym i pełnym energii młodym człowiekiem. Czuł że już wkrótce zostanie z powrotem wysłany w pewnym celu na wyspę lecz chciał się jeszcze trochę pocieszyć z tego że umarł...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 251 z 500 << < 248 249 250 251 252 253 254 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum