Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:47:19 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 257 z 500 << < 254 255 256 257 258 259 260 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-11-2010 21:32
Dores wściekła po spróbowaniu smaku puree, postanowiła się zemścić na kobiecie. Wzięła pochodnię i podpaliła od ogniska po czym podpaliła całe pole ziemniaków łącznie z grasującą na nich stonką. Kiedy ziemniaki i robaczki płonęły w najlepsze, Dores śmiała się i skakała wokół ogromnego ogniska.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-11-2010 21:36
Liam wręcz nie mógł się doczekać aż uruchomią balon. Wydawało się to tak nierealne i jednocześnie niezwykłe, że nie obchodziło go już, że uciekają przed Numerkami. Chciał wsiąść do kosza i z góry pokazać Numerkom co o nich myśli. - Co tam Jeffrey? - zapytał mężczyznę zawracając w kierunku balona. - Wszystko w porządku? - dodał jak gdyby nigdy nic. Był ciekawy jak odniesie się w stosunku do niego, wszak przez dłuższy czas zachowywał niezwykły spokój.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 21:37
Kobieta nagle się rozpłakała, swoim 7 stonkowym zmysłem wyczuła zapewne śmierć jej stonek oraz zniszczenie uprawy ziemniaków. Ted zbytnio się nie przejął jej zachowaniem i stanem, czekał aż Dores wróci i w końcu będą mogli zrobić to co chcieli...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-11-2010 21:41
Dores wracała nucąc sobie pod nosem i podskakując z powodu wyśmienitego humoru. Sama była ubrudzona trochę w sadzy od płonących ziemniaków. W dwudziestu minutach dotarła na miejsce. Zatrzymała się i na widok kobiety zaczęła się jeszcze bardziej śmiać. No co jest? - zapytała udawanie słodko zapłakaną kobietę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 21:48
Numerki zaczęły celować do Josh'a.
- Wyrzuć broń przed siebie, bo inaczej zastrzelimy twoją koleżankę!- wykrzyknął jeden z nich. Obserwowałam to uważnie(Pamiętajcie, że to WY macie sterować numerkami, do do was należy fabuła)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 21:53
Całą grupą szliśmy w stronę miejsca, gdzie kiedyś znaleźliśmy balon. Wtem zagadał do mnie Liam. Z nieco zniesmaczoną twarzą spojrzałem na niego zdziwiony. - Tak. Wszystko w porządku. - Powiedziałem nie okazując więcej emocji. - Tak w ogóle to.. Wybacz za tą akcję z tym waszym doktorkiem. Miałem wtedy całkiem inne zdanie o Was. O Dharmie, od zawsze wpajano mi jacy to wy jesteście więc.. A nie ważne.. - Rzuciłem wkładając rękę do kieszeni, nigdy nie lubiłem czuć się winnym, a przy obecności Nortona, najczęściej tak było. Przed oczami ciągle miałem sceny z Kevinem, Dores i Edgarem.. Ciekawe czy jeszcze żyją... - Jesteśmy na miejscu! - Mruknąłem widząc żółtą płachtę na drzewie. Żeby zdjąć balon, musimy wejść na drzewo, nie będzie to takie łatwe na jeden post.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 21:54
Kobieta gdy tylko zorientowała się, że Dores wróciła rzuciła się na nią, zaczęła ją drapać swoimi brudnymi paznokciami po twarzy,
-Dlaczego?! Dlaczego to zrobiłaś?! Przeklinam Cię, od dziś będziesz zawsze żałowała tego czynu!! Niech Cię stonki pożrą! - krzyczała kobieta, która już straciła sens życia....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-11-2010 22:12
Zaskoczona Dores początkowo nie zareagowała. Po chwili dopiero doszło do niej, że ta kobieta śmiała podnieść na nią swoje brudne łapsko. Odepchnęła ją, wyjęła swój nóż i podeszłą do leżącej na ziemi kobiety. A teraz grzecznie zaprowadzisz nas do swoich ludzi, albo stracisz drugie oko...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:15
Szliśmy przez dżunglę w spokoju. Trafiliśmy na teren bez numerków, nawet moje wyczulone ucho w pewnym momencie przestało słyszeć strzały. Zaczęłam cicho podśpiewywać pod nosem. Po chwili jednak skończyłam z cichym westchnięciem; była to kolejna rzecz, która straciła na swojej wartości po odzyskaniu wzroku. Trzymałam się więc z tyłu grupy i łakomie spoglądałam na każde nowe drzewo i kwiat, których jeszcze nie miałam okazji poznać. Wreszcie dotarliśmy na miejsc. Słońce nad nami przysłaniała nam wielka, żółta plama.
-Zacznijmy od razu.- powiedziałam. Gdybym w sukience miała rękawy, zapewne podwinęłabym je! -Wezmę się za szycie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:22
Zaśmiał się cicho. Numerki zdezorientowane wystrzeliły ostrzegawczo w powietrze. Było ich trzech, w tym co ciekawe jedna kobieta. Josh zastanawiał się, czy takie delikatne osoby, na jakie wyglądała tamta dziewczyna byłyby w stanie bestialsko zabić.
- Powiedziałem rzuć broń! - wykrzyknął. Josh poczuł, że ogarnia go to samo, dziwne i złowrogie uczucie. Przypomniał sobie sytuację sprzed kilku minut. To on był zagrożeniem, tylko tamci nie zdawali sobie z tego sprawy.
- Okej, pogadajmy. - odparł spokojnie, opuszczając lekko karabin. Jeszcze nie miał pomysłu, jak to rozegra, ale trafił na wyjątkowo tępych ludzi.
- O niczym nie będziemy rozmawiać, jeden ruch a blondynka będzie martwa!
W tej samej chwili z zarośli zaczęły wyskakiwać dziki. Numerki rozproszyły się. Zaczęły strzelać na oślep, ale agresorów już nie było. Uciekali, ile tylko mieli sił w nogach. Z tego wszystkiego Joshowi zgubiły się wszystkie zapasowe naboje. W karabinie było dosłownie kilka, więc właściwie broń na nic się już nie zda.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:26
-Jak stracę oko to nie będę mogła was zaprowadzić! -odpowiedziała z odwagą kobieta, która już się nie bała Dores, no oprócz jednej rzeczy czego się bała lecz Dores pewnie tego nie zrobi....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-11-2010 22:31
Myślę, że z jednym sobie poradzisz. - powiedziała Dores, niebezpiecznie zbliżając nóż do gałki ocznej kobiety. Jej narząd wzroku był w bezpośrednim zagrożeniu, dlatego też kobieta zgodziła się zaprowadzić ich do głównego obozu. Nie mogła sobie wyobrazić życia bez mozliwości patrzenia, jak rosną jej ukochane ziemniaczki.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:36
Trzymałem się Josha. Nie strzeliłem ani raz. Nie było potrzeby. Karabin pozostał naładowany w całości. Gdy dziki wbiegły na polanę i wygoniły nieprzyjaciół, prychnąłem.
- Będziemy tak grać z nimi w berka, czy macie jakiś plan?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:44
- Musimy się dostać na Hydrę, ale planu nie mam. - Rzuciła otrzepując się z ziemi. Lekko zszokowana po spotkaniu numerków i pojawieniu się dzików Fergusson oparła się o drzewo i próbowała skupić. Hydrę widziała dwa razy będąc na plaży... wiedziała o niej tylko tyle, że była dużo mniejszą wyspą od tej na, której się teraz znajdują i na pewno o wiele mniej dziwną.
Edytowane przez shan dnia 09-11-2010 22:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:44
Szli szybko, ale nie biegli. Musieli oszczędzać siły, ponieważ mogli iść jeszcze sporo. - Naszym planem jest przeprawić się najkrótszą drogą przez dżunglę do plaży, gdzie mamy już prostą drogę do Hydry. Jeśli znasz lepszy sposób, słucham. - przemilczał fakt, że nie ma tam pewnie łódki albo czegokolwiek, co mogłoby pozwolić im się tam dostać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:47
Zmrużyłem lekko oczy.
- Możecie iść do mnie. Do Świątyni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:53
Ted i Dores szli za kobietą, w końcu doszli do jaskini
-Tutaj jest tunel, trzeba być zwinnym jak stonka by przejść do naszej kryjówki. W przyszłości mamy plany zbudować sobie świątynie na kształt ziemniaka, lecz nie teraz. Teraz hodujemy! Wypełniłam swoją część umowy, rozumiem że mogę iść jeszcze uratować moje ziemniaki? - powiedziała kobieta, przekonana że jeszcze jakieś przetrwały i będzie mogła się nimi zachwycać i zabawiaćsmiley.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:53
- A oni dadzą radę poradzić sobie z naszym problemem przeskoków w czasie? - spytał, choć nie oczekiwał odpowiedzi. Nawet jeśli przystałby na propozycję Cormaca, musiałby najpierw znaleźć Ashley, a nie chować głowę w piasek. - Poza tym wątpię, czy siedzenie na tyłkach poprawi w jakiś sposób naszą sytuację. Trzeba działać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 22:54
- Tak, ale numerki wspominały, że przejęły całą wyspę... a nawet jeśli świątynia jest wciąż bezpiecznym miejscem to obawiam się, że jest za daleko. Bliżej mamy do Hydry... - Rzuciła Veronica. A więc on jest ze świątyni?... jest jednym z nas? - Myślała a w głowie zaczęły jej się kłębić pytania. Teraz jednak nie było czasu na wypytywanie Cormaca. Zrobię to potem... o ile będzie jakieś "potem".
Edytowane przez shan dnia 09-11-2010 22:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-11-2010 22:56
Iść? - zapytała rozbawiona Dores. Hahaha! - śmiejąc się, wbiła kobiecie nóż w brzuch. Po wyjęciu wytarła go o jej szaty. Ostatnie słowa kobiety brzmiały: Moje ziemniaczki.... Dores zrobiła krok nad martwym ciałem kobiety i zajrzała do jaskini.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 257 z 500 << < 254 255 256 257 258 259 260 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum