Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:59:01 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 264 z 500 << < 261 262 263 264 265 266 267 > >>
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 19:32
Leslie się do mnie przytuliła. Cóż za wspaniałe uczucie... Odwzajemniłem jej gest i pocałowałem delikatnie. Nagle Lucjusz zaczął mnie lizać po ręce, więc odwróciłem się od dziewczyny i zacząłem z nim bawić.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 19:47
Westchnęłam.
-Ja po prostu...
Nie umiałam ubrać w słowa tego, co chciałam mu powiedzieć. Jak wytłumaczyć to, że przez jeden sen zaczęłam się go... bać? Że przez kilka sekund, wykreowanych przez umysł, bałam się spojrzeć w jego oczy?
-Nie chcę, żeby zabrzmiało to głupio, dziwnie, ale... Śniłeś mi się i... Chyba nie nauczyłam się jeszcze radzić sobie z tym, co dzieje się tylko w mojej głowie.- zacisnęłam wargi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 19:56
Przełknąłem ślinę i spojrzałem na spuszczoną głowę Gigi. - Hm.. Mógłbym wiedzieć, co takiego robiłem w tym śnie? Słuchaj Gianno, cokolwiek to by było, to tylko fikcja. Ja... - Chociaż zupełnie nie wiedziałem co mogłem robić w jej śnie, wypaliłem. - .. przepraszam? Jeśli potrzebujesz czasu, dostaniesz go. Nie chcę Cię do niczego zmuszać, poczekam.. - Mruknąłem i nieco zrezygnowany wstałem. Wziąłem głęboki oddech i powoli zacząłem oddalać się od Gigi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 20:02
Otworzyłam oczy. Ocean szumiał jak zawsze, fale podskakiwały i zderzały się ze sobą równomiernie. Otrzepałam ręce i dogoniłam go. Stanęłam przed Jeffreyem i spojrzałam mu w oczy.
-Nie nauczyłam się jeszcze radzić z wieloma rzeczami, ale.. Kto, jeśli nie Ty, pomoże mi się z nimi uporać?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 12-11-2010 20:03
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 20:14
Ted zostawił swoim przełożonym budowę Świątyni, sam udał się na poszukiwania Dores, gdyż czuł w kościach nadchodzące niebezpieczeństwo...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-11-2010 20:17
Dores po sutym posiłku wylegiwała się w swej komnacie, obserwując przez okno pracujących niewolników. Popijała wino i zastanawiała się, którego by tu wychłostać albo ściąć.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 21:26
Ted nadal szukał Dores, nie przyszło mu go głowy że jest ona w swoich komnatach, lecz wbił sobie do głowy, że ona gdzieś niewolnika torturuje....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-11-2010 21:26
/Umbastyczny, załóżmy, że Liam Leslie nie poznał a Bryana nie zna przecież smiley/

- Jeeest! - krzyknąłem z ulgą gdy kosz opadł na ziemię. To nie było tak trudne jak sobie wcześniej wyobrażałem. Wystarczyło odpowiednio sterować linkami i balon wylądował niemal w tym miejscu, które z góry wypatrzyłem. - Dzięki! - odpowiedziałem Jeffrey'owy gdy mnie pochwalił. Byłem z siebie dumny, naprawdę dumny. Ale nie dałem tego po sobie poznać. Pomogłem April i Emmie wysiąść na zewnątrz, po czym sam wyskoczyłem. - Witaj Hydro! - krzyknąłem entuzjastycznie, bardziej ciesząc się z tego, że udało nam się pokonać taką odległość balonem, niż z racji postawienia nogi na tej wyspie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 21:29
Będę z Tobą choćby nie wiem co się działo. - Szepnąłem i złapałem ją za rękę. Podsunąłem jej dłoń pod swoje usta i pocałowałem wewnętrzną część jej dłoni. Uśmiechnąłem się delikatnie. - Jesteś głodna? - Spytałem troskliwie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-11-2010 21:35
Dores tymczasem naszły wspomnienia i rozmyślała sobie o NIM. Zupełnie zapomniała o ojcu i dzieciaku, który znów gdzieś zniknął.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 21:49
Ten przyjemny, z pozoru wyrażający szacunek i sympatię do drugiego człowieka gest, wywołał nieprzyjemne uczucie w żołądku. Wzdrygnęłam się. Miałam wrażeni, że znów, podobnie jak w śnie, wyciągnie z kieszeni nóż i mocno mnie nim pchnie. W tym momencie zauważyłam jakiś dziwny wyraz na twarzy Jeffreya. Zauważył moje wzdrygnięcie i teraz minę miał niezbyt zadowoloną, jakby przesyconą rozczarowaniem. Spuściłam wzrok.
-Tak troszkę jestem głodna...- szepnęłam cicho.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 21:49
Emma rozejrzała się po drugiej części wyspy. - Pięknie tu. - Szepnęła do siebie. Nigdy nie była w tej części wyspy. Wydawała jej się zawsze taka obca, nieznajoma. Ale gdy tylko postawiła w jej piasku stopę - poczuła się jak u siebie. Jakby TO był jej dom. Usiadła na piasku i zajadała się owocami.
Edytowane przez chlaaron dnia 12-11-2010 22:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 21:50
Ted wrócił do pałacu, uznał że tam znajdzie Dores. Najpierw się przebrał w nowe szaty kapłana po czym wparował do komnat Dores.
- Córko, co ty robisz? Zapomniałaś że dziś musimy iść TAM, nie możemy pozwolić by inni dokończyli to, jeszcze istnieje ryzyko że odkryją...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-11-2010 22:00
Dores spojrzała na na Teda nieprzytomnie. Przez chwile miała nadzieję, że... Ale nie, to był jej ojciec. Oczywiście, tato. - powiedziała posłusznie, podnosząc się ze swoje posłania. Stwierdziła, że musi się przebrać z tych starych ciuchów, gdy niewolnicy uszyli jej nową suknię. Zrzuciła swoje ubrani i kopnęła noga w stronę warującego obok niewolnika, który zaczął ślinić się na jej widok. Na szczęście dla niego Dores tego nie widziała, bo odcięłaby mu genitalia. Po chwili była ubrana w nową piękną suknię.
Jestem gotowa. - powiedziała, patrząc ojcu w oczy.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 22:05
// wydawało mi się, że Liam i Bryan się znają smiley

Wiosłowaliśmy jeszcze przez chwilę i dobiliśmy do brzegu. Niestety nie było widać balonu i naszych znajomych. Wpadłem na pomysł.
- Lucjusz, wytrop naszych znajomych. Szukaj piesku, szukaj.
Lucjusz popędził wzdłuż plaży.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-11-2010 22:35
Przeciągnąłem się leniwie i chwyciłem za powłokę. Złożyłem ją mniej więcej w kostkę, trzeba było się z nią ostrożnie obchodzić bo osiedlenie się na Hydrze nie było naszym celem. Kosz z trudem przesunąłem pod drzewo i dołączyłem do April i Emmy. Usiadłem obok nich i poczęstowałem owocami, które zabraliśmy na wyprawę. Chwila odpoczynku przed poznaniem Hydry była jak najbardziej potrzebna. Raczej nikt z nas nie wiedział czego się można spodziewać po tym miejscu.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 22:52
Josh, Veronica, Cormac i Miśka przybyli na Hydrę. Warkot skuterów było słychać wszędzie. Wszystkim lekko kręciło się w głowie, bo pierwszy raz używali takich rzeczy. Stanęli w kółku na plaży i przybili sobie po piątce. To jeszcze nie był koniec, ale Josh miał wrażenie, że najgorsze już za nimi.
- Okej, chyba pora poszukać reszty. - westchnął i udali się w dalszą wędrówkę.

/Dywanie, shan, pisać coś!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 23:02
Spięcie, jeśli tak można było nazwać chwilowe niezrozumienie między mną a Gigi, tak szybko nie zostanie zapomniane. Przynajmniej z mojej strony. Głowiłem się co takiego mogłem zrobić w jej śnie, że tak bardzo utrwaliła sobie tą scenę w głowie. Nie zwracałem uwagi na Liama, czy też Emmy, jedynie przyglądałem się Wasikovsky. Oboje podeszliśmy do kosza, wyciągnąłem dwa owoce jeden podając Stokrotce, a drugi zostawiając sobie. - To.. - Spróbowałem zacząć rozmowę. - Jesteśmy niby wolni tak? Wolałbym wrócić do 77 roku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 23:11
Gdy Jeff podał mi owoc i zadał pytanie, ciągle widziałam w Jego oczach niezrozumienie. Nic w tym dziwnego; on miewał podobne sny od dzieciństwa... W moich oczach zaszkliły się łzy. Tak bardzo chciałam, żeby mnie zrozumiał... Stanęłam przed nim. Był tak wysoki, że musiałam wdrapać się na palce, by go przytulić.
-Przepraszam...- szepnęłam cicho do Jego ucha. Łza spłynęła po policzku. -Chciałabym, żebyś wiedział, że... jesteś dla mnie naprawdę ważny, Jeff. Przepraszam za moje zachowanie...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-11-2010 23:13
-To idziemy - odpowiedział Ted, po wyjściu z pałacu, ruszyli wraz z swoim wiernie fanatycznie odziałem w jedno miejsce, gdzie była ścisłe tajna budowa, a oni teraz musieli każdego kto tam pracował zabić...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 264 z 500 << < 261 262 263 264 265 266 267 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum