Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:24:34 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 272 z 500 << < 269 270 271 272 273 274 275 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-11-2010 23:00
Dores nadal nie doszła do siebie po wizycie u źródła światła. Nie pamiętała nic po ostatnim przekręceniu koła. Kiedy Ted się do niej odezwał, spojrzała na niego i była pewna, że to ON. Nie pamiętała, że ON odszedł już.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-11-2010 23:02
Lil postanowiła się temu bliżej przyjrzeć. Widziała, jak Gigi na nią dziwnie patrzy, gdy oglądała kolorowe kuleczki, ale lepiej dmuchać na zimne. Na szczęście naboje nie przypominały bobu, tak też blondynka wyraziła ochoczo aprobatę pomysłu.
- Dobra, ja mogę z Jeffem - powiedziała spontanicznie.
Nie miała okazji do tej pory go poznać, a wydawał się być interesującą osobą.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-11-2010 23:14
Dores popatrzyła na ojca i nie rozpoznała go. Rzuciła mu się na szyję i pocałowała, nie wiedząc, że to ojciec, gdyż widziała w nim JEGO. Edgar musiał być trochę zaskoczony zachowaniem córki...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-11-2010 23:19
Posłałam dziewczynie spojrzenie z serii: dotknij go chociaż palcem, a już po Tobie!. Nikt jednak nie zgłaszał się do gry, więc powiedziałam:
-Dobra, w takim razie jeden na jeden.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-11-2010 23:20
Oderwał się od niej, nie wiedział co się stało jego ukochanej córce. Może to przez to co się stało z nami, może nie wie co robi.
-Dores, kochana co ty robisz? - powiedział szybko, lekko odpychając ją od siebie- Córko, twój syn na ciebie czeka, musimy wrócić. To nie czas na takie rzeczy, to nie przystoi nam, jestem twoim ojcem a nie jakimś... - nie dokończył bo nie chciało mu przejść przez gardło, pamiętał co robił ON z jego córką. Ruszył do drabiny, po czym zaczął wspinać się do góry...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-11-2010 23:23
Dores nie rozumiała tego. Myślała, że ON odrzucił ją po raz drugi po tym jak za pierwszym razem wbił jej nóż w brzuch. Nie pamiętała także, że ma syna. Zrobiło jej się smutno. Postanowiła kogoś zabić w prezencie dla NIEGO.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-11-2010 01:12
- Tak... Chyba tak. - poprawił się po chwili Liam. - Ten cały pobyt tutaj tak mi namieszał w głowie, że już nie wiem co jest normalnym stanem. Czy powrót do wioski i normalne życie takie jak chwilę po dopłynięciu tutaj czy może powrót do domu poza wyspą? Nie wiem czy po tym wszystkim byłbym w stanie funkcjonować w normalności... - odpowiedział i zamiarem pogrążenia się w autodestrukcji będącej dla niego teraz najprostszym rozwiązaniem ruszył przed siebie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 12:51
Nagle w czasie waszych beztroskich zabaw stało się to czego tak bardzo nie lubicie. smiley Niebo stało się fioletowe i słychać było specyficzny dźwięk. Nagle zobaczyliście, że całej Hydry nie ma... a co więcej- roślinność jest bujniejsza.
Cele:
- Idźcie się rozejrzeć.
- Ps. Furfon i Other wiedzą co robić. smiley




Edytowane przez April dnia 15-11-2010 13:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 15:29
Stał właśnie przy jednej z klatek. Ciszę przerywało tylko kapanie wody. Przed oczami stanął mu Jim.
- Josh, jeszcze żyjesz? Chyba pora to zmienić! - odparł Morrison. Cohen nie odezwał się, tylko obejrzał się za siebie. Nie było nikogo. Utkwił w Jimie swoje spojrzenie, przekrzywiając głowę na bok. Następnie nie odrywając wzroku wymierzył mu cios w twarz. W chwili, kiedy jego dłoń wylądowała na twarzy Jima, nastąpił kolejny przeskok. Zatoczył się i upadł na podłogę. Kiedy wstał, okazało się, że znowu jest w dżungli. Nie zauważył, jak krew leci mu z nosa kolejny raz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 15:30
W momencie, kiedy mieli rozpocząć grę zdarzyło się coś, czego najmniej spodziewali się i Lil i jej towarzysze. Oślepiło ją światło, w głowie zaszumiało i po chwili zniknął z jej rąk pistolet do paintballa, natomiast z jej nosa obficie sączyły się strużki krwi.
- Cholera! - przeklęła, odrywając kawałek materiału ze swojej koszuli i tamując nozdrza.
Duży ubytek krwi sprawił, że stała się blada i znacznie osłabła. Usiadła pod drzewem, pochylając głowę między nogi. Nawet nie miała siły by podnieść wzrok i zobaczyć jak reszta zniosła przeskok i czy wrócili do swoich czasów.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 16:02
Elena po usłyszeniu odpowiedzi Liama stała jeszcze przez chwilę w miejscu, zastanawiając się, co w tej wyspie jest takiego, że nikt nie chce jej opuścić. Elena nie miała wątpliwości, że wyspa jest niezwykła, ale te wszystkie niesłychane rzeczy, które miały do tej pory miejsce, nie były wcale korzystne. No, może oprócz uzdrowienia Gigi.
Po chwili Elena straciła z oczu Liama, więc ruszyła za nim. Zdążyła przejść kilka kroków, gdy nagle nastąpił kolejny przebłysk. Elena poczuła, jak coś ciepłego zaczyna wypływać jej z nosa. Dotknęła dłonią twarzy i ujrzała czerwoną krew. Zaraz umrę! - pomyślała w panice i zaczęła się rozglądać dookoła. Dżungla była znacznie gęstsza i Elena nie miała teraz pojęcia, w którą stronę powinna iść.
- Liam! - krzyknęła i zaczęła na oślep przedzierać się przez zarośla.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 16:54
Staliśmy z Leslie wtuleni w siebie, gdy nagle Hydra się rozpłynęła, a ja poczułem ogromny ból głowy.
-Kolejny przeskok.
Usłyszałem dziwne piski i skomlenia w pobliżu. Pobiegliśmy tam i ujrzałem kałużę krwi, w której leżały zwłoki czterech szczeniaczków. Były za młode i nie przeżyły widocznie przeskoku. Lucjusz również źle zniosła przeskok, leżała na boku i z nosa ciekła jej krew.

// smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 17:06
Emma przeklnęła. Nie cierpiła tych durnych przeskoków. - Ciekawe czego w 'tych' czasach możemy się spodziewać?! - Powiedziała jakby do siebie. Collins poszła rozejrzeć się samotnie po dżungli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 17:08
Były za młode i nie przeżyły widocznie przeskoku. Lucjusz również źle zniosła przeskok, leżała na boku i z nosa ciekła jej krew.
smileysmileysmiley


Ted spał, obudził go jego niewolnik z wieścią, że na drugiej wyspie pojawili się ludzie, w dziwnych strojach. Czyli to prawda, to ten dzień. Szkoda, nie chciałem tego tak szybko... Ted wstał, ruszył do koszarów, gdzie stacjonowało 300 jego najwaleczniejszy, najwierniejszych wojowników, którzy teraz dostali od niego zadanie pojmania tych, którzy przybyli...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-11-2010 17:20
Gdy tylko niebo zaczęło zmieniać kolor, Liam rozłożył szeroko ręce, unosząc je w górę i zaczął się drzeć. - No dawaj! Przenoś nas znowu! Co tym razem nam zafundujesz? - Nie trzeba było długo czekać bo niebo błyskawicznie zmieniło kolor, a przeraźliwy dźwięk zaczął drażnić słuch. W przeciwieństwie do reszty, Liamowi nie zaczęła lecieć krew. Czy był wybrankiem wyspy? Miał do zrealizowania jakąś ważną misję? Może był kandydatem, którego nazwisko miało zostać nigdy nie wykreślone z koła w Latarni? A może tak po prosu nie poleciała mu z nosa krew. To w tej chwili nie miało znaczenia, nie w momencie gdy znajdował się w jakiś zaroślach i nie widział nic poza zielonymi roślinami otaczającymi dookoła.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 17:34
Nawet nie zdążyliśmy zebrać ekipy do paintballu, gdy stało się coś nieoczekiwanego. Zatkałam ręką uszy. Byłam pewna, że skoki w czasie już się nie powtórzą... Okazało się, że prócz dźwięku, w powietrzu roznosi się fioletowe światło. Popatrzyłam w górę; było nie do zniesienia, musiałam zmrużyć oczy, by nie przeniknęło przeze mnie. Z nosa pociekła krew, dźwięk był tak głośny, a kolor tak intensywny, że miałam wrażenie, że wszyscy zaraz umrą. Wreszcie skończyło się. Stacja zniknęła.
-Cholera jasna...- syknęłam i westchnęłam. Odwróciłam się na pięcie i zaczęłam zagłębiać się w dżunglę. Jakieś 500 metrów dalej kucnęłam i odchyliłam głowę do tyłu. Niebo znów było błękitne... Nagle poczułam nieprzyjemne uczucie na ręce, jakby wchodziło po niej coś włochatego. Spojrzałam na żyjątko mrużąc oczy. Skąd mogłam wiedzieć, że na przedramieniu siedzi jadowity pająk?
-Witaj. Kim jesteś?- spytałam go z uśmiechem i przybliżyłam lekko do twarzy, by lepiej mu się przyjrzeć. Nie zdążyłam jednak nawet mrugnąć. Pająk ukąsił, a ja runęłam niczym kłoda na ziemię. Nie mogłam ruszyć żadną częścią mojego ciała. Patrzyłam tępo w korony drzew. Byłam sparaliżowana.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 18:37
// teraz pojedziemy żałobnym postem smiley

Lucjusz zaskamlała głośno i zamknęła powieki. W ten sposób ta szlachetna suczka wyzionęła ducha. Zrobiło mi się przykro i postanowiłem pochować 5 zwierzątek. Wziąłem ich zakrwawione ciałka na ręce i ruszyłem przed siebie szukając odpowiedniego miejsca. Nie mogłem ich tak zostawić.
- Leslie, pomożesz mi?
Nagle nadepnąłem na coś miękkiego. Popatrzyłem pod nogi i zobaczyłem Gigi. Martwe psy z wrażenia wyleciały mi z rąk.
- Gigi, co Ci jest Gigi!!!
Dziewczyna była cała zakrwawiona i bardzo blada. Nie ruszała się. Próbowałem wyczuć puls, ale nie udało mi się.
- Gigi!!! Nie umieraj, proszę. Jeffrey na Ciebie czeka. Gigi! Pomocy!
Wrzeszczałem wniebogłosy, a z moich oczu ciekły gorzkie łzy. Czułem straszny ucisk w żołądku.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 15-11-2010 18:38
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 18:54
Gdy tylko niebo zrobiło się fioletowe, wiedziałem, co to oznacza. Rzuciłem niedopałek za siebie i podbiegłem szybko do Veronicy.
- Będę na Ciebie czekał, rozumiesz? Jeszcze się zobaczymy... - i pocałowałem ją. A raczej miałem taki zamiar... W momencie, w którym nasze usta połączyły się, dziewczyna zniknęła, a z nią cała ekipa ludzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 18:58
Josh usłyszał wołanie Bryana. Chyba chłopina dostał kurwicy po tych przeskokach, pomyślał. Nawet nie przyszło mu do głowy, że Gigi może leżeć w krzakach na ramionach płaczącego Bryana. Przygryzł nerwowo wargę.
- Co z nią? - spytał i kucnął przy Gigi. A więc tak miał wyglądać jej koniec? Nawet nie wiedzieli, na co umarła. Kropla jego krwi z nosa spadła na jej bluzkę. Dopiero wtedy zauważył, że znowu ucierpiał po przeskoku, ale to nie było teraz ważne. Obejrzał ją dokładnie. Ani śladu zadrapania, krwotoku z nosa. Sprawdził puls, był wyczuwalny, ale za słabo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-11-2010 18:59
Błądząc między zaroślami, Liam słyszał coraz głośniejsze wołanie jakiegoś mężczyzny. Zaintrygowało go, zwłaszcza, że Norton mógłby przysięgnąć, że usłyszał imię Gigi. Natychmiast zerwał się w kierunku krzyków i pokonując dużymi krokami zieloną gęstwinę po kilku minutach trafił na Bryana, którego nie widział od pierwszych dni pobytu na wyspie i Josha. Na ziemi leżała Gianna, a nad nią Agresor. - Co się dzieje?! - zapytał, z przerażeniem przyglądając się nieprzytomnej rudowłosej.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 15-11-2010 19:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 272 z 500 << < 269 270 271 272 273 274 275 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum