Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:48:27 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 283 z 500 << < 280 281 282 283 284 285 286 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2010 23:49
-Jaką rozmowę chciałaś? W 4 oczy? To nie dziś, ale spokojnie, myślę że jutro będziesz miała okazję wszystko wyjaśnić z moją córką... - powiedział Ted, właśnie w tym momencie przybyli niewolnicy, każdy trzymał miskę w dłoni. Jedzenie dla więźniów. Ted wziął jedną miskę i spojrzał
-Akurat nie możecie narzekać że nie dbam, macie tutaj ryż, dobrze wysmażone mięso oraz jakiś sos. - rzekł, wziął łyżkę i spróbował - Naprawdę świetne, moi kucharze coraz lepiej gotują. Podajcie innym - powiedział, do każdej klatki trafiła miska z jedzeniem, bo w końcu nic nie jedli oni od bardzo dawna -Picie dostaniecie później, ja wam życzę smacznego - rzekł, po czym sam zaczął jeść ze swojej miski. Po chwili sobie coś przypomniał. Wstał i ruszył do Gigi
-Jesteś głodna? Mogę Cię karmić, będę Tobie podawał do ust - rzekł, łyżką nałożył mały kawałek mięsa oraz trochę ryżu z sosem
Edytowane przez Furfon dnia 16-11-2010 23:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 16-11-2010 23:49
Liam podniósł się z ziemi i stanął przed kratami z rękoma przełożonymi przez nie. Głowę oparł o pręty i obserwował życie na wolności.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2010 23:51
Szczurek nadal patrzył na Lilianne.
- Co, mały? - zapytała potulnie, lecz trochę nieśmiało zwierzęcia.
Był swoistym ewenementem. Nigdy nie widziała tak mądrego stworzenia! A przecież w swojej biologicznej karierze naprawdę miała duży kontakt ze zwierzętami.
Na jej słowa szczurek zapiszczał.
- Eleno, jakbyś nazwała zwierzę płci męskiej? - z powodu bezradności Lil postanowiła kompletnie olać Edgara i całą sytuację.
Wtem do klatki wsunęli miskę z jedzeniem.
- Ciekawe czy otrute. Jeść czy nie jeść, oto jest pytanie - wyszeptała do szczura i dała mu trochę ryżu i mięsa na próbę.
Edytowane przez Gooseberry dnia 16-11-2010 23:53
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-11-2010 23:53
Dores wzięła miskę z jedzeniem. Przynieś mi widelec! - zwróciła się do ojca. Nie jestem dzikuską. I wino przynieś.. Miała zamiar się do niego nie odzywać, ale chciała zjeść z godnością, jak królowa.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2010 23:53
Nie chodziło mi o rozmowę w ogóle. Chciałam stanąć naprzeciwko niej, by wymierzać ciosy, mocniejsze od wszystkich dotychczasowych. Wyobraziłam sobie, jak nos kobiety łamie się na pół, jak jedynki wypadają, a cała jej twarz krwawi... Zacisnęłam wargi. Zupełnie nie rozumiałam, dlaczego ciągle jestem przywiązana do słupa. W tym momencie podszedł do mnie Edgar.
-Kpisz sobie ze mnie? Uwolnij mnie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 16-11-2010 23:55
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:00
-Ok, nie chcesz jeść to nie, jak potem będziesz umierała z głodu to Twój problem - powiedział Ted do Gigi, lekko już go irytowała. Wysłał niewolników by poszli po widelce i przynieśli wino, wodę i kubki, po krótkim czasie każdy dostał drewniany widelec oraz kubki, sami mogli sobie wybrać czy chcą wino czy wodę.
-Czujcie się jak w domu, możecie sobie opowiadać plotki. Takie mam pytanie, jak wam minęły ostatnie 3 lata?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-11-2010 00:03
Dores wzięła widelec i wino i zabrała się za obiad. Trochę zgłodniała podczas tej całej zabawy. Od śniadania nic nie jadła, a już jest wieczór. Zastanawiała się, czy ojciec zostawi ją na noc w klatce. Przyzwyczajona była do swojego miękkiego łoża i nie bardzo podobał jej się ten pomysł.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:04
To co miałam powiedzieć było upokarzające, ale doszłam do szybkiego wniosku, że lepsze to niż faktyczna śmierć z głodu. O zgrozo, moje kubki smakowe czuły jeszcze sfermentowane mleko Lucjusza.
-...Oferta jest dalej aktualna?- spytałam Edgara cicho.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-11-2010 00:10
Liam zaczął lekko i rytmicznie uderzać głową o kratę. Jedyna cela, widzialna z miejsca, w którym obecnie stał, gdzie wcześniej była więziona Lil, była pusta. Norton nie wiedział co się w ogóle dzieje. Oderwał się od kraty i ponownie usiadł pod ścianą.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:11
-Oczywiście - powiedział, podszedł do niej i zaczął nakładać porcję na łyżkę, wcześniej podzielił mięso na 6 małych kawałków
-Smacznego - powiedział, kierując łyżkę w stronę jej ust, nawet nie zauważył jak szybko przełknęła -Wino czy woda? - spytał się jej, zastanawiał się czy innym smakuje...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-11-2010 00:13
Jedzenie Dores przerwał odgłos walenia głowa w kraty. Uspokoisz się ty dharmaszumowino?! - wrzasnęła do Liama Dores. Jedz, zanim zrobią to szczury!




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 17-11-2010 00:14
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:13
Przełknęłam podsuniętą mi porcję natychmiastowo i dopiero w tym momencie zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo głodna jestem.
-Wino...- powiedziałam cicho, zlizując z kącików ust sos.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:21
-Ok -krzyknął do niewolnika, który zaraz podał wino. Gigi dość szybko zjadła, Teraz trzymał kubek by powoli piła -Akurat czerwone jest, ja osobiście wolę czerwone, ale jeśli chciałabyś białe to jutro mogę się postarać. - powiedział, gdy Gigi już wypiła, odszedł i wrócił na fotel. Głód zwyciężył, duża część zaczęła jeść jedzenie które dał Ted...
-To jak smakowało wam? To może teraz powiecie co się z wami działo przez ostatnie 3 lata?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:30
Gdy zjadłam i napiłam się, ogarnęła mnie senność. Nic w tym dziwnego; nie spałam od kilkunastu godzin. Nogi ugięły się pode mną nieprzyjemnie, jednak wybąkałam:
-Trzy lata temu chodziłam do szkoły... A reszty pewnie nie było na wyspie. Czemu Cię to interesuje?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:36
- Nazwałabym cię Edgar, mały, bo jesteś do niego całkiem podobny z wyglądu... - zwróciła się do pałaszującego ryż szczurka - Ale ty masz jaja i to całkiem spore - stwierdziła, przyglądając mu się z każdej strony.
- Możesz mi powiedzieć jak mam to zjeść ze związanymi rękoma?! - krzyknęła z klatki do Edgara.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:46
-Moment, ile czasu jesteś na wyspie? Przypłynęłaś razem ze mną, 3 lata temu! Chcesz mi powiedzieć że wam ten czas inaczej minął? - powiedział Ted, sam zauważył że Lil i Elena nie mogą jeść, podszedł do ich klatek i szybkim ruchem przeciął linę, tak że nawet nie zdążyły jemu nic zrobić. Niewolnicy na wszelki wypadek wzięli linę, by one ich nie wykorzystały
-To teraz możecie jeść, Lil, Eleno i Ty Jeff, bo chyba głodny jesteś po dzisiejszych przeżyciach. Smacznego
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-11-2010 00:46
Dores skończyła posiłek. Tato, wypuść mnie. Muszę wziąć prysznic! - zwróciła się do ojca. Chciała się odświeżyć przed snem po tych wszystkich zdarzeniach.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 17-11-2010 00:47
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:50
-Prysznic? Córko to nie hotel! Masz szczęście że mam humor, coś dostaniesz... - rzekł, dał sygnał niewolnikowi, który podszedł i jemu wyszeptał to, co ma zrobić. Niewolnik szybko opuścił ich i ruszył..
-Czy ktoś jeszcze chce się odświeżyć? Śmiało...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:50
Elena patrzyła się tępo przed siebie. W pewnym momencie utkwiła wzrok na dłoniach Liama zwisających zza krat. Wyglądał teraz jak prawdziwy więzień, który spędził w celi kilka lat. Z zamyślenia wyrwała ją Lil, pytając o imię dla szczurka. Zanim zdążyła coś odpowiedź, Lil odezwała się ponownie.
- Edgar? Może... Edgar Junior, co? W skrócie E.J. - zaproponowała i wybuchnęła śmiechem gdy usłyszała komentarz o jajach. W końcu się trochę rozchmurzyła - W jakim razie tego szczura nigdy nie wykastrujemy. Byłoby szkoda ucinać takie duże klejnoty. - zaśmiała się i natychmiast umilkła, bo Ted zbliżył się do klatek i rozciął im ręce.
- My chcemy się odświeżyć! Ja i Lil - zawołała Elena i spojrzała w kierunku Liama, zastanawiając się, czy on też pójdzie.
Edytowane przez Amelia dnia 17-11-2010 00:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 00:51
- Liam, a może ty masz jakiś pomysł na nazwanie zwierzęcia? - zwróciła się do mężczyzny i zaczęła pałaszować obiad. Nie czuła jego smaku, nie wiedziała tak naprawdę co je, ale głód był tak silny, że wręcz połykała mięso w całości.
Zanim uzyskała odpowiedź, Elena już wyszła z propozycją.
- Świetny pomysł! - kastracja broń boże! - dała E.J miskę do wylizania, gdyż patrzył na nią maślanymi oczami.
Gdy tak przyglądała się z jakim apetytem zwierzę zjada resztki pokarmu, do jej uszu dobiegły słowa Eleny.
- Oo tak, czuję się bardzo brudna! Moje stopy niedługo będą jak tego mężczyzny w czerni!
Edytowane przez Gooseberry dnia 17-11-2010 00:55
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 283 z 500 << < 280 281 282 283 284 285 286 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum