Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:47:37 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 286 z 500 << < 283 284 285 286 287 288 289 > >>
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 15:20
Złapałem martwego szczura w locie i cisnąłem nim w twarz Dores.
- Co nas czeka burdelmamo?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-11-2010 15:26
Dores złapała szczura centymetr przed swoją twarzą. Wyszczerzyła zęby w uśmiechu. Dyndając martwym szczurem przed nosem Bryana odezwała się: Jak będziesz miał szczęście tylko to samo, co jego. - znów się uśmiechnęła złośliwie. Chciała, by to było dla nich niespodzianką. Wyjątkowo niemiłą niespodzianką...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 15:27
Dores stała tuż przede mną, więc rozpiąłem rozporek i nasikałem jej na nogi.
- Liż to ździro. Smacznego.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-11-2010 15:34
Dores opanowała wściekłość. Już wyjęła nóż, by odciąć Bryanowi narzędzie zbrodni, gdy w ostatniej chwili powstrzymała. Wycelowała w niego nożem i przez zaciśnięte wycedziła: Ty będziesz pierwszy!. Podeszła do wiadra, które nie zostało wykorzystane i obmyła sobie nogi wodą, a resztę chlusnęła na Bryana.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 15:52
Blondyn patrzył na wszystko z przerażeniem w oczach, jeszcze bardziej bał się tego co powiedział Najwyższy Kapłan, czy naprawdę on musi to zrobić... Wzorkiem wypatrzył faceta, który akurat patrzył w lusterko które miał i cicho wzdychał że przydałyby mu się kredki bo dawno nie malował się... Podszedł do jego klatki
-Richard?
Edytowane przez Hagrid dnia 17-11-2010 15:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 17-11-2010 15:54
Alpert spojrzał na chłopca, który właśnie zwrócił się do niego po imieniu.
- Znamy się?- zapytał niebezpieczne patrząc na blondyna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 16:02
-Jestem... - bał się tego powiedzieć głośno wiec wyszeptał -Jacob. Chciałeś ze mną porozmawiać, tak mówił mój władca Edgar...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 16:03
Ashley przez ten czas chodziła sobie po jaskiniach i poznawała różne, dziwne zwyczaje Amazonek. Odkryła, że w Jaskiniach mieszkają same kobiety, których największą rozrywką jest rzucanie dzidą w stronę Słońca. Okazało się też, że te kobiety współżyją ze sobą, są lesbijkami i nigdy w życiu nie spróbowały tego z facetem. Zresztą pierwszą zasadą Amazonek jest nienawidzenie mężczyzn, a tym bardziej z nimi współżycie. Okolica była przepiękna, wokół było pełno pożywienia, a natura była nietknięta przez działalność człowieka. Ashley przypominało to trochę Ogród Eden za czasów pierwszych ludzi. Jednak nawet takie rajskie miejsce nie pomogło jej zapomnieć choć na chwilę o problemach. Ciągle zastanawiała się, jak ma pomóc pozostałym i czekała na decyzję Matki (bo tak ją tutaj wszyscy nazywali). Późnym popołudniem wróciła do swojej jaskini i znalazła uszykowany dla niej strój Amazonki, składający się tylko z opaski zakrywającej biust i krótkiej spódniczki wykonanej z bardzo delikatnej skóry jakiegoś zwierzęcia. Ashley założyła na siebie te ubrania ( I wyglądała bardzo seksownie ! smiley). Na początku czuła się bardzo dziwnie, jednak po jakimś czasie się przyzwyczaiła. Nagle podeszła do niej Matka, z lekkim uśmiechem na twarzy.
Do twarzy Ci w tym ubraniu. Wyglądasz jak jedna z nas - powiedziała.
Dziękuje. I co ? Postanowiłaś już, czy mi pomożesz ? - spytała z napięciem w głosie oczekując pozytywnej odpowiedzi. Kobieta chwilkę się zastanawiała i w końcu odpowiedziała...
Zdecydowałyśmy się Ci pomóc - powiedziała, a Ashley odetchnęła z ulgą. Wszystko spełniało się po jej myśli.
To kiedy atakujemy to Osiedle ? - spytała uradowana Thompson, z uśmiechem na twarzy.
Nie będziemy atakować osiedla. To by było samobójstwo. Osiedle jest pilnie strzeżone przez mnóstwo straży, dzień i noc. Musimy użyć podstępu, nie siły - odpowiedziała Matka.
A więc co proponujesz ? - spytała Ashley. Kobieta rozejrzała się wkoło i zaczęła coś szeptać na ucho blondynce. Po chwili Thompson zmarszczyła brwi nad czymś się zastanawiając.
Dobry plan, tylko że bardzo ryzykowny. Mimo wszystko musimy spróbować. Zrobię swoją działkę, ale wy musicie mi w tym pomóc. - powiedziała nad czymś się mocno zastanawiając. Matka spojrzała ostatni raz na blondynkę i wyszła z jaskini. To był dobry pomysł. Ale jeśli by się nie powiódł...musiało się udać. Nie ma innej opcji. Zabrała się za przygotowania do misji ratunkowej.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 17-11-2010 16:13
- To jakieś żart?! Nie nabierzecie mnie! Fajnie się bawicie?!- wrzasnął Richard- Ty nie możesz nim być! NIE MOŻESZ!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 19:04
Dores oblała mnie wodą i zrobiło mi się przyjemnie chłodno.
- Masz chyba Juliet między zębami.
Powiedziałem z lekkim obrzydzeniem i wstrętem, a nawet przerażeniem.
- A wiesz, że nawet tamten pies ma ładniejsze cycki od ciebie?
Ale jej pojechałem! Byłem z siebie dumny. W tym momencie Lucjusz zaszczekała:
- Hau, hau, hau!*

* Ale jej pojechałeś!




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-11-2010 19:11
Dores już jednak go nie sluchała. Ruszyła do pałacu, by odnaleźć ojca i dowiedzieć sie, co z przygotowaniami na dzisiejszy dzień. W jej głowie jednak pojawiły się wątpliwości po słowach Bryana. A co jeśli ojciec naprawde jej nie kocha? Jaki ojciec w końcu zamyka córkę w klatce? I to jeszcze z takimi ludźmi. Brr na myśl o tym, że Agresorzy współżyją z Dharmowcami zrobiło jej się niedobrze. W końcu odnalazła ojca, który dopiero co wstał z wiadra. Dores spojrzała na jego zawartość. To Juliet? Zaszkodziła ci? - zapytała, odchodząc w kierunku okna.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 19:12
Gdy tylko przywiązano Bryana do słupa tortur, Leslie zbladła śmiertelnie. Odwróciła się. Słyszała wyrzucane przez niego słowa. Trzymał się dzielnie. Nie należał do tchórzy. Pocieszała się, jak mogła... Wiedziała, że cierpi. Bardzo chciała płakać, ale oczy były suche, aż szczypały. Do jej uszu dolatywały komendy rzucane przez Edgara i Dores. Na całym, pieszczonym przez Bryana tamtej pamiętnej nocy ciele pojawiła się gęsia skorka. Teraz chętnie złamałaby obietnicę, zabiłaby tamtą dwójkę... trójkę, jeszcze Jeffrey- tego mogłaby zabić nawet dwa razy! Przeklęty zdrajca! Nie miała broni. Beznadzieja. Ślepa uliczka. Rozpacz i to okropne poczucie, że już nic, nigdy nie będzie dobrze.
Koniec. Jedzenie. Całkiem smaczne mięso. Coś jakby łagodna cielęcina. Pyszne. Potem prysznice. Nie skorzystała. Musiałaby się rozebrać, a przy Edgarze i tym okropnym Jeffie to było nie do przyjęcia. Wzrokiem szukała Bryana.
"Cielęcina" okazała się być ciałem Juliet. Super. Leslie starała się znaleźć w tym jakieś pozytywne strony: nowe doświadczenie- coś w tym stylu, jednak jej twarz postanowiła wyłamać się spod władzy woli; powoli robiła się coraz bardziej zielona.
Dopiero teraz dziewczyna zauważyła Bryana. Nie chciała, żeby widział ją w takim stanie, ale... ale... Lucjusz!? Stłumiła okrzyk radości.
Odwróciła wzrok. Wykłócanie się z Dores ją zniesmaczało.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 19:29
Nie spałam długo, być może nawet w ogóle. Gdy tylko zmrużyłam oczy, widziałam Jeffreya, uprawiającego namiętny i brutalny stosunek z Dores. Czułam się jak w najgorszym śnie. W głowie mi wirowało, obraz rozmywał się za każdym razem, gdy do oczu napływały łzy. Na słowa o Juliet nie wytrzymałam. Złapałam się za brzuch i zwymiotowałam na wiadra. Wstałam, trzęsąc się z zimna i choroby, która rozchodziła się po moim organizmie i powiedziałam cicho:
-Sukinsyny...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 19:41
Coś o nieprzyjemnym wyglądzie i jeszcze gorszym zapachu przeleciało nieopodal Leslie.
Wymiociny z Juliet- przemknęło przez jej głowę. Twarz miała kolor zieleńszy od rodowitego Marsjanina.
Dopiero teraz zauważyła, z kim dzieli klatkę.
- Gigi...- szepnęła.
Nie wiedziała, co mówić. Pocieszać? Widziała jej ból jakby był czymś fizycznym, dotykalnym, a nie abstrakcyjnym uczuciem. Pocieszanie? To bez sensu. Zresztą sama czuła się okropnie.
- Gigi...- powtórzyła jeszcze raz.
Zaczęła cicho szlochać, dając upust uczuciom, łagodząc pieczenie oczu i ten nieznośny, palący ból.


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 17-11-2010 19:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 19:54
Do tej pory nie zwróciłam uwagi na to, czy dzielę z kimś klatkę. Miałam to głęboko w nosie. Może gdyby obok była Rosier, sprawy potoczyłyby się troszkę inaczej, jednak... Dharma czy Agresor- co za różnica? Gdy jednak usłyszałam cichy szept Leslie, odwróciłam się. Widziałam na jej twarzy ból. Czy i moja mina była podobna? Dziewczyna musiała patrzeć na chłostę jej ukochanego, ale przynajmniej ciągle mogła mu ufać i kochać bezgranicznie. Miałam ochotę ją przytulić. Po to, by pocieszyć ją, ale bym i ja mogła się wypłakać. Przeszła mi przez głowę głupia myśl: przecież przed momentem wymiotowałam, musi ode mnie śmierdzieć! Mimo to podeszłam do dziewczyny i objęłam ją.
-Hej, mała... Nie płacz, bo ja też się rozpłaczę...- powiedziałam cicho i zacisnęłam mocno wargi i powieki. Spod nich zaczęły sączyć się łzy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-11-2010 19:58
Liam tymczasem ciężko westchnął i po oparciu się o ścianę, zaczął rozmyślać nad swoim położeniem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 19:58
Usłyszałem gdzieś z boku głosy Leslie i Gigi, nie mogłem jednak ich zobaczyć. Podszedłem do ściany i powiedziałem:
- Trzymajcie się dziewczyny. Musimy być twardzi.
Przełożyłem rękę przez kraty w ich stronę. Chciałem poczuć ich dotyk.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 20:01
- Płacz. To zawsze lepsze niż nic- odparła.
Jej gorące, ogromne łzy kapały w przerażająco szybkim tempie na włosy i ramiona Gianny. Jeff był dupkiem. Jak mógł tak zranić tą dziewczynę? Gigi to dobra, naprawdę dobra dziewczyna. Leslie zdawała sobie sprawę, jak marnie wyglądała na jej tle. Dwa przeciwstawne bieguny, dobro i zło. Chociaż z jej strony była to bardziej letniość, neutralność... Zło miało lepszych reprezentantów: Dores, Edgara, Jeffa... Jak on mógł skrzywdzić Gigi!?
Les nie zauważyła gestu Bryana.


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 17-11-2010 20:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 20:09
-Richardzie, chciałeś ze mną rozmawiać. Jestem Jacob, mam Tobie jakoś pomóc. Podaj mi swoją dłoń, proszę...


Ted nawet nie zdążył odpowiedz Dores, gdyż znów poczuł się źle, pokazał ręką by poszła na dół pilnować ich i znów pobiegł w stronę wiadra...
Edytowane przez Hagrid dnia 17-11-2010 20:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2010 20:12
Nie umiałam stwierdzić, która z nas cierpi bardziej. Łzy obu na poziomie ramion łączyły się w jedno i całymi kulami spadały na posadzkę. Problem w tym, że... nie czułam ulgi. Ramiona i wspólny płacz Leslie w jakiś sposób pomagały, jednak z każdą wylaną łzą czułam się jeszcze bardziej beznadziejnie. A co by było, gdybym ciągle była niewidoma? Czy oszczędziłoby mi to upokorzeń i bólu? Myśli tego typu ciągle krążyły mi po głowie i nie mogły w żaden sposób ulecieć. Usłyszałam głos Bryana i zauważyłam jego rękę. Wskazałam na nią.
-Idź do niego.- uśmiechnęłam się lekko, przez łzy i odsunęłam się w bok klatki, by nie torować zakochanym. Kto wie, może będzie to ich ostatni dotyk...?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 286 z 500 << < 283 284 285 286 287 288 289 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum