Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:24:54 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 308 z 500 << < 305 306 307 308 309 310 311 > >>
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2010 23:15
Miałem proponować wycieczkę po owoce, kiedy zadała to pytanie.. Zmarszczyłem brwi i usiadłem na ziemi, wziałem suchą trawę i patyki i zacząłem rozpalać ognisko. - Nic nie było między nami.. No, kiedyś w obozie doszło do stosunku i w zasadzie tyle, teraz ona ciągle to wykorzystuje i stara się zrujnować mi życie. Co jej się raczej udaje. Gigi, myślisz, że ten mały, naprawdę mógłby być moim synem..?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2010 23:18
No to wszyscy wyruszali do jaskiń, w krótkim czasie do nich doszli. Jacob wiedział że jutro on, BiB i Amanda będą musieli pójść, lecz póki oni śpią, to jeszcze może...
-Pani jest taka dobra, idealna. Przykład człowieka doskonałego. Moja mama gdy żyła, to zawsze chodziła naga, i nam też kazała nago chodzić po jaskini. - powiedział nagle Jacob, był ciekawy reakcji Dores - Mówiła że chodzimy tak jak nas Pan Bóg stworzył, że wszelkie ciuchy obrażają Pana Boga...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2010 23:22
"Stosunek". A więc to wszystko? A może: a więc to aż tyle? Ale przecież... Westchnęłam.
-Myślę, że jest to dość prawdopodobne... Pewnie z nikim innym tego nie robiła. Widziałeś ją kiedyś? Dziwię się, że nie złapałeś jakiegoś choróbska...- mruknęłam i nie mogąc się powstrzymać, wypaliłam: -Dobra jest?
Patrzyłam na Jego reakcję. Przeuroczo podniósł brwi i zmarszczył lekko czoło; trwało to ułamek sekundy. Miałam ochotę w tą przeuroczą brew walnąć z pięści, co było dość dziwne, wszak opisywana sytuacja miała miejsce w czasach, gdy jeszcze się nie znaliśmy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 21-11-2010 23:23
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 21-11-2010 23:26
Dores nie zdziwiły słowa małego Jacoba. Sama nie wstydziła się swej nagości, bo zawsze miała czyste myśli. Zamierzała zresztą iść spać, a w sukni źle się śpi. Za radą Jacoba zdjęła suknię, a majtek nie miała, bo się podarły smiley. Złożyła ją równo i nakryła się kocem na jednym z posłań.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2010 23:29
Jacob rozebrał się, było mu zimno, a nigdzie nie było żadnego koca smiley. Tylko ten koc, którym się przykryła Dores....
-Zimno mi......-zaczął mówić, patrzył na Dores i koc z nadzieją w oczach...
Edytowane przez Hagrid dnia 21-11-2010 23:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 21-11-2010 23:33
Dores ulitowała się nad dzieckiem i przygarnęła go pod swój koc do swojego gorącego ciała. Teraz na pewno było mu ciepło...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2010 23:36
Nieco zbiło mnie to pytanie z tropu. Postanowiłem sobie jednak, że będę z Gigi szczery. - Jeśli ktoś lubi szybki, ostry seks gdzie gra wstępna to gryzienie i bicie to byłaby idealna. Osobiście wolę wolniejsze z czułością i prawdziwą miłością stosunki. - zdałem sobie sprawę, jak głupio to zabrzmiało. Przygryzłem dolną wargę, nadal starając się rozpalić ognisko. - A ty? Byłaś z kimś kiedyś blisko?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2010 23:44
Szybki, ostry seks, gryzienie, bicie, masochizm... Tak, wszystko pasowało do Dores. Nie zdziwiłabym się wcale, gdyby w czasie stosunku oblewała sobie piersi benzyną i podpalała je, albo gdyby podobne zboczenia przewijały się przez jej łóżkowe życie. Gdy Jeff zadał mi pytanie, nie odpowiedziałam od razu. Wpierw podeszłam do niego, delikatnym ruchem wyciągnęłam z jego dłoni patyki, którymi bezskutecznie próbował rozpalić ogień, mocno uderzyłam nimi o siebie i dopiero, gdy ognisko płonęło równomiernym płomieniem, a iskierki żaru przyjemnie wzlatywały się w niebo, odparłam cicho, wręcz niedosłyszalnie:
-Cóż... Prawdę mówiąc to... Jestem dziewicą.- trudno stwierdzić, co było teraz bardziej czerwone- ognisko czy moja twarz, która również płonęła. Patrzyłam jednak w ziemię i miałam cichą nadzieję, że Jeffrey na mnie nie patrzy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 21-11-2010 23:45
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-11-2010 23:46
-Och ach, jak przyjemnie mi, jak ciepło, Pani jest naprawdę miła... - mówił cicho Jacob - Opowie mi Pani jakąś historyjkę religijną przed snem? Proszę...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 00:04
Kiedy Gigi rozpaliła ognisko na mojej twarzy pojawiła się mina "poker face" z komixxów.
- Dziewicą? W zasadzie to.. Masz jeszcze czas na seks, wszak jesteś jeszcze bardzo młoda... - Mruknąłem, właśnie teraz zdałem sobie sprawę, że między nami, jest aż 14 lat różnicy(smiley)... Miłość o wiek nie pyta.. - To co, chodźmy do dżungli, ja nazbieram gałęzi do ogniska a ty czegoś do jedzenia, hm?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 00:07
14? smiley Rany boskie, Jeff nie ma szans na związek z Gigi, bo go rodzina pogoni smiley



Bałam się tej reakcji. Już w szkole uważano mnie przez ten fakt za gorszą. A bo to ślepa, a bo to "dziecko"... Bolało. Za każdym razem. Słowa Jeffreya też jakoś dziwnie ukuły w serducho.
-Rozczarowałam Cię?- spytałam cicho. Wiedziałam, że zaprzeczy, ale w głębi duszy pewnie siedzi mu, że...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-11-2010 00:11
Dores nie słyszała Jacoba, bo już spała. Jej piersi unosiły się lekko wraz z równym oddechem. Jej spokojna twarz wyrażała niewinność jej duszy smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 00:21
- Nie, no co Ty. Dlaczego miałoby mnie to rozczarować.. Po prostu dawno się z tym nie spotkałem.. - Usiadłem obok niej zastanawiając się nad tym co powiedziałem. - Uraziłem Cię tym pytaniem? - spytałem delikatnie się uśmiechając, aż dołeczki pojawiły się na policzkach. Była młoda, ale co z tego?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 00:22
Smutno mu było że Dores nie opowiedziała mu opowieści religijnej przed snem, zastanawiał się czy zostać z Dores pod kocem i korzystać z jej.... ciała ciepła, czy poszukać kogoś kto mu opowie historyjkę na dobranoc...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 00:25
-Tak. Nie. Nie wiem.- wzruszyłam ramionami. -Po prostu nie lubię tej reakcji. A szczególnie nie lubiłam kiedy ludzie mówili mi, że nikt nie chciałby robić tego z niewidomą.- przewróciłam oczami. -Takie nastolatkowe pogaduchy. Pamiętasz jeszcze jak to jest, mieć naście lat?- spojrzałam na niego. Choć wydawało mi się, że znam go wręcz na wylot, do teraz nie wiedziałam ile ma lat i ile różnicy jest między nami.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 01:37
Elena siedziała w jaskini i nawet za bardzo nie pamiętała, jak się tam znalazła, bo wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. Siedziała skulona i patrzyła przed siebie, zastanawiając się co powinna dalej zrobić. Chciała porozmawiać o tym z Lil, albo z Liamem, ale oni byli jakby nieobecni. Edgar Junior wyszedł z jej kieszeni i zaczął do niej chodzić, aż w końcu zaplątał się w jej długie włosy. Zaczął się szamotać, jednak nie potrafił się uwolnić. Elena dalej siedziała nieruchomo i nawet nie zwróciła uwagi na to, że ma szczura we włosach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 07:01
Spałem gdzieś w pobliżu Dores. Sen był jednak dość płytki, na wypadek, gdyby jej odwaliło.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 13:41
Zdenerwowany chłopiec podbiegł do Jacoba, chwycił go za fraki i zaprowadził do TEGO miejsca. Nawet nie zauważył, że Amanda ich śledziła.
- Dobra koniec zabawy- warknął patrząc na brata- Muszę cię zabić, jesteś mi niepotrzebny! Źródło wyspy jest moje!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 14:34
-Nie możesz mnie zabić bracie, wiesz o tym. Tak matka nasza sprawiła. Źródło wyspy do nikogo nie należy, my mamy je tylko chronić! Pamiętaj co matka mówiła, weź się opamiętaj bracie!! Cieszmy się że ten psychopata nie żyje który zabił naszą matkę, jeszcze możemy tyle dobrych rzeczy zrobić... - mówił spokojnie Jacob, który jeszcze nie został wytrącony z równowagi...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-11-2010 14:41
- To przez ciebie nie żyje!- wykrzyknął chłopak patrząc na brata- Bo ciebie kochała najbardziej w świecie, wiesz co?! To ja ją zabiłem! A teraz zrobię to samo z tobą!
Wykrzyknął wyciągając nóż.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 308 z 500 << < 305 306 307 308 309 310 311 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum