Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:47:49 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 317 z 500 << < 314 315 316 317 318 319 320 > >>
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-11-2010 18:34
Na szczęście Liam dość szybko spotkał jakąś znaną mu osobę. - Też widziałaś to niebo? - zaczął rozmowę z Gigi, którą przerwało pojawienie się tajemniczych mężczyzn uzbrojonych w noże. Norton korzystając z okazji, że byli zajęci rozmową z Gianną, cofnął się w poszukiwaniu jakiegoś kamienia, którym mógłby ich obezwładnić. Chwycił ukradkiem w rękę ostry kamień i będąc bardzo czujnym stanął obok rudowłosej, przysłuchując się rozmowie. W każdej chwili był gotowy zaatakować gdyby zaczęli się dziwnie zachowywać.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 18:42
- Obiecuję. - powiedział i przytulił ją. Może z tą gromadką dzieci trochę przesadziła, ale z Ashley nawet biegające małe Rafalki nie były straszne. - Wiesz co? Nie śpieszmy się nigdzie. Przy odrobinie szczęścia zaraz i tak nas ktoś znajdzie, a spokojny spacer dobrze nam zrobi. - odparł i obejmując ją ramieniem wszedł z nią do dżungli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:09
- Bo mnie zabijesz!- wykrzyknął chłopiec wciąż płacząc, nagle do Veronicy i bruneta wpadła kobieta, była bardzo podobna do syna. Jej długie kruczoczarne włosy opadały lekko na policzek.
- Co ty suko robisz z moim synem?!- wykrzyknęła podchodząc do kobiety, mocno złapała ją za włosy.- Co ty mu zrobiłaś córko Jacoba?!(chodzi mi tutaj bardziej o określenie zwolenników Jacoba, np. jest córka Ewy)


- Możemy was zaprowadzić do Richarda, on tym wszystkim kieruje, ale musimy uważać, bo ludzie czarnego dymu są wszędzie- powiedział blondyn patrząc na dwójkę ludzi- Jak się tutaj znaleźliście?


- Zamknij się!- wykrzyknął mężczyzna ostrząc nóż- Myślisz, że ci uwierzymy? Oczywiście... Jacob się trochę pomylił, myślał, że nas przechytrzy. Dobra paniusiu, gadaj po coś tutaj przyszła! Tylko bez kłamstwa!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:12
Leslie miała wielką ochotę, by powiedzieć Bryanowi parę nieprzyjemnych słów. Nie pozwoliła jej na to... Wyspa. Znów niebo rozpruło jaskrawe, białe światło.
- Ludzie nie zaczynają kochać się tylko dlatego, że banda głupków wrzuciła ich do jednego dołu!- wrzasnęła dziewczyna, lecz on nie mógł tego słyszeć; dzieliła ich bariera czasu.
Spojrzała w górę. Wierzchołki drzew delikatnie falowały na tle nieba, które było już nie białe, ale idealnie błękitne, bez śladu chmury. Uśmiechnęła się. Była całkiem naga. W ręce trzymała zwiniętą w kłębek bluzkę wraz ze spódnicą, trochę poszarpaną przez wystające, ostre skały w jaskini i majtkami.
Właśnie... Dlaczego Bryan pozostał tam? A może jest tu, to znaczy w tym czasie, tylko w innym miejscu? Na chwile zapomniała o ich drobnej sprzeczce.
- Bryan! Bryan! Bryan!
Nikt nie odpowiadał. Była całkiem sama. Nawet ptaki nie raczyły się odezwać. Cisza. Leslie przygryzła dolną wargę. To kolejny figiel, spłatany przez Wyspę? Przez myśl przemknął jej okrążający jej ciało Czarny Dym. W końcu zdenerwowała się sama na siebie. Nareszcie ma trochę "wolnego", a marnuje je na narzekanie. Jeszcze raz spojrzała w niebo, z którego spływały fale gorąca. Parę razy głęboko odetchnęła. Scenariusz nie przewidywał takiej sytuacji, ale... ale... zaczęła się śmiać. W kompletnej samotności można robić rzeczy szalone! Ruszyła biegiem przez dżunglę, w stronę, gdzie orientacyjnie wyczuwała ocean.
Dziwne, że przeskok wysuszył całkiem moje ciało- pomyślała- choć równie dobrze mógłby zrobić to ten ohydny Dym... czymkolwiek jest...
Nie przejmuj się!- wrzasnęła z góry słońce. Postanowiła posłuchać. Teraz jej bose stopy uderzały o drobny piasek na plaży. Po chwili poczuła przyjemny chłód, fala sięgnęła aż do jej ud. Leslie bezmyślnie zanurzyła się w wodzie. Dookoła nikogo! Tylko ona, niebo i morze!
Starała się nie myśleć na razie o Bryanie. Trzeba przyznać, że całkiem dobrze jej to wychodziło.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:14
Spojrzałam na Liama kątem oka. Powiedzieć im...? Westchnęłam.
-Jacob nas przysłał, debilu, nie rozumiesz?- mruknęłam do gościa z irytacją w głosie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-11-2010 19:17
Liam spojrzał na Gigi ze zdziwieniem. Ta informacja go zaskoczyła. - Jak to nas przysłał Jacob? - zapytał rudowłosą, nie zwracając uwagi na obecności mężczyzn.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:22
Wzruszyłam ramionami.
-Coś trzeba było powiedzieć.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-11-2010 19:30
- A już myślałem, że weszłaś z nim w jakiś układ. - odpowiedział szeptem. - Co z Jeffrey'em? Nie widziałem go od dawna. - dodał, widząc że nieznajomi się przez cały czas nad czymś zastanawiają.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 24-11-2010 19:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:38
- Nic mu nie zrobiłam! - Krzyknęła zaciskając mocno zęby. Nie próbowała się wyrywać bo ból tylko narastał. - Nie jestem córką Jacoba! Nie jestem do nikogo wrogo nastawiona! Puść mnie! - Zawyła gdy kobieta pociągnęła mocniej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:48
Szedłem przez dżunglę wykrzykując imię ukochanej. Łzy rozpaczy i niemocy zaczęły napływać do oczu. A co jeśli jedno z nas się przeniosło w czasie, a drugie nie. Tylko które z nas?
- Leslie!!!

// mam pytanie, skoro rozdzieliliśmy się z Leslie to ja mogę się spotkać z resztą czy nie mogę? (nie wiem, które z nas zostało odizolowane)



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:54
- Zamknij się ty mała jadowita suko!- warknęła brunetka ciągnąć ją jeszcze silniejsz- Pożałujesz córko Jacoba... pożałujesz ze z nami zadarłaś!. Synek, idziemy!
Złapała Veronicę i razem z nią maszerowała przez dżunglę.


- My nie wiemy gdzie może być Jacob... takie informacje posiada jedynie Richard- odparł blondyn wzruszając ramionami, spojrzał na swoich kolegów i zaczął się zastanawiać co zrobić z Gigi i Liamem...


/Możesz kogoś odnaleźć. smiley/



Edytowane przez April dnia 24-11-2010 19:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:56
Nieznajomi szeptali między sobą, więc bez przeszkód mogłam rozmawiać z Liamem. Patrząc ciągle na uzbrojonych w noże wyznawców Jacoba, szepnęłam:
-Wszystko z nim w porządku. Co z nimi robimy? Skoro to pierwowzory Agresorów, to może się z nimi jakoś dogadamy... Chociaż z drugiej strony... To chyba najlepszy moment, żeby znów zgarnąć Dharmę i działać osobno.- spojrzałam na Nortona. W tym momencie Jacobowcy umilkli i spojrzeli na nas wyczekująco.
-To co? Śniadanko?- wyszczerzyłam się do nich i sięgnęłam ręką drzewa, rosnącego obok i zerwałam z niego papaję.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 24-11-2010 19:57
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 19:56
/Ja się przeniosłam. Jutro wytłumaczęsmiley/


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 20:00
- Nie jestem jego córką! - Powiedziała zaciskając zęby z bólu jaki towarszyszył jej z każdym pociągnieciem za włosy. - Ja... ja... - Nie wiedziała co ma wymyśleć. Faktem było, że ci ludzie nie znoszą Jaocba i są jeszcze pewni, że jest jego córką. Obawiała się, że będzie musiała użyć przemocy by wydostać się z tego... o ile miała jakiekolwiek szanse na "wydostanie".
Edytowane przez shan dnia 24-11-2010 20:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 20:01
Szedłem przez dżunglę i usłyszałem głos Veronicy.
- Veronica! Jestem tutaj.
Wyszedłem z zarośli i ujrzałem straszną scenę.
- Co tu się dzieje? Puść ją!




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-11-2010 20:03
Szybkie i beznamiętne zapewnienie Gigi o tym, że z Jeffem wszystko w porządku nie zabrzmiało przekonująco. Liam wyczuł, że Gianna niezbyt chce o nim mówić. - Zaczekajmy jeszcze z decyzją. Zobaczmy co oni w ogóle planują względem nas. Jak się tylko do nas zbliżą uciekamy - postanowił Liam mając w pamięci jak ostatnio został potraktowany przez podobne osoby. Norton po ostatnim owocowym posiłku nie był głodny, a że papaję warto zjeść i ten kto je papaje, temu... Zresztą nieważne. Liam ugryzł owoc, w dłoni wciąż trzymając kamień.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 24-11-2010 20:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 20:05
- Ona chciała zabić mi dziecko!- wrzasnęła wściekła kobieta patrząc na Bryana- To córka Jacoba! A ty pewnie jesteś jego synem!


Nagle zza krzaków wyszedł Richard, zmierzył spojrzeniem Gigi oraz Liama.
- Co tutaj się dzieje?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 20:07
- Tak, babcią od razu.
Kolejna psycholka. To dziwne ile tego typu osób, może znajdować się na jednej wyspie.
- Puść ją natychmiast.
Nie chciałem używać przemocy...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 20:09
- Wcale nie chciałam go zabić... ty... głupia babo! - Krzyknęła. Iskierka nadziei w jej sercu zamieniła się w mały płomieć na widok Bryana. - Ja... on płakał... chciałam go pocieszyć, przytulić... co byś zrobiła jakbyś natknęła się na płaczące dziecko w dżungli?!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2010 20:11
Spojrzałam na Liama z rozdziawioną ze zdziwienia buzią. Przecież kto je papaje temu... smiley Żeby tak w środku dżungli, przy ludziach? Odchrząknęłam znacząco i pokręciłam głową, pokazując tym dezaprobatę. Krzaki zaszeleściły i obok wyrosła postać Richarda. Wiedząc, że nie uda porozmawiać mi się z nim na osobności, zaczęłam tłumaczyć powoli:
-Jestem Gigi, a to Liam. Pochodzimy z 1977 roku. Ty jesteś tam z nami, Richardzie. Problem w tym, że przenosimy się w czasie i nie umiemy z tego wybrnąć. Pomożesz nam?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 317 z 500 << < 314 315 316 317 318 319 320 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum