Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:20:48 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 329 z 500 << < 326 327 328 329 330 331 332 > >>
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 11:38
...Tym sposobem Gigi i Jeff zostali sami. Natychmiast podeszłam do mężczyzny i złapałam go pod bok.
-Usiądź. Nie przemęczaj się na razie...- gdy mężczyzna ukląkł i oparł się o drzewo, kucnęłam na przeciwko i z jakąś dziwną troską spojrzałam w jego oczy.
-Jak się czujesz?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 11:56
Gigi się o mnie troszczyła, było to bardzo przyjemne uczucie. - Lepiej. Jednak nadal boli w tym miejscu. - Wskazałem na bok. - Żebro może być uszkodzone, mogłabyś mi pomóc? - Gianna kiwnęła głową, rude kosmyki spadały na jej pyzatą twarz. Trzeba to jakoś usztywnić, przyłożymy patyk do ciała i zwiążemy moją bluzą, powinno wystarczyć. - Powiedziałem wysilając się na uśmiech, dziewczyna nawet nie zdawała sobie sprawy jak była dla mnie ważna, obserwowałem jej każdy ruch. - Wiesz, dym pod Twoją postacią mówił, że już nie wierzysz w Jacoba. Jak to w końcu jest?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 13:55
Postępowałam zgodnie z zaleceniami i już kilka minut później żebro Jeffreya przymocowane było do patyka. Gdy skończyłam, zerwałam kilka papai i usiadłam po turecku na przeciwko niego. Podałam mu owoce i sama ugryzłam jedną. Później spojrzałam na niego i uśmiechnęłam się.
-A dlaczego miałabym w niego nie wierzyć? Może po prostu to jeszcze nie jego czasy... Lata przed Chrystusem, czy coś takiego. Jak zachowywał się ten Dym, co robił?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 27-11-2010 14:32
Liam niepewnie wszedł do wioski. Stawiał ostrożnie kroki, przez cały czas rozglądając się dookoła z zamiarem wypatrzenia chłopca. Nim się zdążył zorientować, okrążyło ko kilku mężczyzn bardzo podobnych z opisu chłopca do czarnego dymu. - Gdzie jest chł... - Norton nie zdążył dokończyć pytania gdyż padł bezwładnie na ziemię po tym jak jeden z mężczyzn w czarnej koszuli wymierzył w niego cios kamieniem. Nieprzytomny został rzucony obok innych uwięzionych osób.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 14:39
- Być może.. - Przekładałem papaję z ręki do ręki. - Dym zachowywał się tak jak kiedyś Ty w stosunku do mnie.. Dlatego właśnie miałem wrażenie, że coś jest nie tak. - Mruknąłem wgryzając się w soczysty owoc. - Mówił, że Jacob jest zły i tak dalej.. To też do Ciebie niepodobne. Nie mamy pojęcia w których czasach się znajdujemy, co? Ani gdzie są nasi znajomi..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 14:55
Zjadłam owoc do końca i rzuciłam w krzaki część z pestkami.
-W tym właśnie problem: nie wiemy, gdzie jest reszta.- nachyliłam się i dotknęłam jego czoła. -Nawet jeśli byśmy mieli iść ich szukać, w takim stanie nie możesz iść, ciągle masz gorączkę...- westchnęłam i nagle wybuchnęłam:
-Dlaczego to nam się przytrafia?! Boję się, boję się o nas. A co, jeśli nie uda nam się znaleźć Jacoba i przerwać tego ciągu skoków?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 15:29
Elena poczuła rozczarowanie, gdy Jacob oznajmił, że nie jest w stanie pomóc im wrócić do swoich czasów. Uważnie słuchała jego słów, a gdy skończył mówić, od razu zniknął w dżungli - Tato! Tato, zaczekaj! - zawołała, miała jeszcze tyle pytań. Niestety, Jacob się już nie pojawił. Elena została sama. Emocje powoli opadły i Elena dopiero teraz poczuła ogromne wyczerpanie. Wciąż była obolała po torturach. Usiadła na trawie i zaczęła się zastanawiać, w jaki sposób uwolnić swoich ludzi i jak wygląda ten chłopiec i czy ma on brudne stopy... Niestety nic jej nie przyszło do głowy. Gdy trochę odpoczęła, dźwignęła się na nogi i skierowała się w stronę powrotną, mając nadzieję, że razem z Gigi i Jeffem coś wymyślą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 15:37
Veronica nie czując najmniejszych wyrzutów sumienia patrzyła na ugryzioną kobietę, która po kilku minutach niezrozumiałego bełkotu padła na ziemię wyglądając jakby nie żyła. Fergusson wiedziała już co ją ugryzło i dziwiła się sobie, że nie rozpoznała "Cichego Zabójcy" o, którym opowiadał jej kiedyś jeden z agresorów.
Westchnęła i odwróciła wzrok by nie patrzeć jak kilku mężczyzn zabiera kobietę w stronę namiotów.
Edytowane przez shan dnia 27-11-2010 15:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 15:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 16:02
- Nic mi nie jest, w każdym razie poradzę sobie, dam radę iść. Musimy się zjednoczyć, zawsze razem raźniej.. - Mruknąłem zatapiając usta w papai. Spojrzałem poważnie na Giannę, po czym położyłem dłoń na jej dłoni. - Wszystko będzie dobrze.. Zobaczysz, że kiedyś to się skończy..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 16:18
Westchnęłam ciężko.
-No właśnie, kiedyś się to skończy... Boję się tylko, że nie tak, jak się tego spodziewamy. Pamiętasz Nicholasa? Albo naszą, dharmową Effy? Lub tego nieznajomego chłopaka, który kręcił się obok Veronicy po wyjściu z The Doors? Nagle po prostu zniknęli... A co, jeśli i my zostaniemy w innym czasie, niż pozostali?- umilkłam. Czułam na dłoni jego ciepło. -Chciałabym, żebyśmy kiedyś wydostali się z tej wyspy.- powiedziałam cicho. -Tęsknię za normalnością. Za muzyką, za oranżadą z Helleny... Za wszystkim.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 18:37
Ashley wpatrywała się, jak zabierano nieznajomą kobietę do namiotów i przywiązywano z powrotem Veronicę. Plan z pająkami był do kitu, jednak nie mieli innych pomysłów. Nagle zauważyła, że siedzi jej na nodze pająk. Ten sam, którego rzuciła Veronica w wrogą kobietę ! Strzepnęła go z nóg, jednak ku przerażeniu mnóstwo pająków zaczęła wyłazić z zarośli, z dżungli. Było ich pełno i coraz bardziej się zbliżały...


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 18:43
Uznałem, że uzbierałem już wystarczającą ilość śliny. Zacząłem cały się trząść i charczeć, wypuszczając kącikiem ust nagromadzoną, gęstą ślinę.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 18:56
Pająki się zbliżały, a Bryan zaczął się dziwnie zachowywać. Ślina zaczęła mu cieknąć z buzi, dostał jakby jakiegoś ataku. Bryan, co Ci jest ! - krzyknęła Ashley, jednak ten nie reagował. Padaczka macicy ? Wyspermienie organizmu ? Wścieklizna ? Było wiele przyczyn takiego zachowania, jednak nie wiedziała na pewno co to za choroba. Bryan w końcu miał kontakty z ludźmi, a nawet z Lucjuszem smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 18:58
// smileysmiley

Odgrywałem nadal swój teatrzyk, ale mrugnąłem porozumiewawczo do Ashley. Warto spróbować czegoś takiego. Zresztą pająków było coraz więcej, więc nawet lepiej, jeśli mnie gdzieś przeniosą.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 19:02
Bryan nie przestawał, a nawet mu się pogorszyło. Nie wiedziała co robić. Gdyby miała wolne ręce, może mogłaby coś pomóc, a tak... . Niestety nie zauważyła, jak Bryan do niej mrugnął smiley Pomóżcie mu, on się wyspermi ! - zaczęła krzyczeć wniebogłosy, by przyszli jacyś ludzie i mu w jakiś sposób pomogli. A pająki były coraz bliżej....


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 19:02
- Bryan?! - Rzuciła Veronica obracając głowę w stronę mężczyzny. Obrócić mogła się jednak tylko na tyle, że widoczne dla niej było kilka kosmyków jego włosów, które podskakiwały gdy mężczyzna się trząsł. - Co ci się... au! - Fergusson z przerażeniem obróciła głowę i spojrzała na swoje ramię. Siedział na nim pająk a pod nim na skórze blondynki zrobiła się mała czerwona plamka. - Nie... - Wydusiła zaczynając czuć się dziwnie. Zrobiło jej się strasznie gorąco i zaczęła szybciej oddychać. Po chwili nie mogła już ruszać nogami i rękami, powieki też powoli jej się zamykały a język drętwiał.
- Jająk me ulizł... - Wyrzuciła z siebie nim całkowicie zaniemogła.
Edytowane przez shan dnia 27-11-2010 19:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 19:05
Ashley wołała o pomoc bardzo przekonująco. Prawie jakby nie zauważyła, że mrugnąłem. Nagle Veronica zaczęła odpływać... Zobaczyłem, że pająki do mnie nie podchodzą, bo cały drgam. Wprowadziłem swoje ciało w jeszcze większe wibracje, a ślina ciekła mi już ciurkiem z ust.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 19:14
Veronica ? Veronica ocknij się ! Kurwa ! - krzyknęła, gdy zauważyła, że Veronica "śpi". Bryan ma padaczkę, Ver stała się "śpiącą królewną", a ja drę się wniebogłosy. Ludzie Czarnego Dymu najwyraźniej nas olewali. Kurwa, niech ktoś tu w końcu przyjdzie ! - krzyknęła.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 19:28
Chcąc być jeszcze bardziej autentycznym zacząłem kasłać flegmą. Trochę pociekło na Ashley.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 329 z 500 << < 326 327 328 329 330 331 332 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum