Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:20:58 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 332 z 500 << < 329 330 331 332 333 334 335 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 23:35
-Chcemy być waszymi przyjaciółmi, dołączyć do waszej wspaniałej rodzinki - odpowiedział Ted śmiejąc się, wiedział że przyjmą ich ofertę lub jak tego nie zrobią to będą zdani na ich łaskę...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 23:39
- A może po prostu zostawicie nas w spokoju, zajmijcie się swoimi sprawami, a my zajmiemy się naszymi. - powiedziała Elena krzyżując ręce na piersiach. Wpatrywała się w Teda i trudno było jej uwierzyć, że stoi przed nią ten sam człowiek, który kiedyś pocałował ją w rękę i uratował walizki z płonącego domku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 23:48
-A może zrobimy tak jak my chcemy bo inaczej znów będziecie cierpieć? Macie 10 minut na podjęcie decyzji, sami zdecydujcie jak chcecie...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 23:51
- Pojebało Cię kurwa? Nie jesteś królem dżungli Edgarze. Przestań nam rozkazywać, nie jesteśmy Twoimi sługusami! - warknąłem, powoli mnie wszystko wkurzało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-11-2010 23:52
Słuchajcie lepiej mojego ojca, albo pożałujecie! - rządza mordu Dores dawała o sobie znać. Nie spuszczała wycelowanej broni, a na jej ustach pojawił sie złośliwy uśmieszek.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 23:53
Byłam zła. Byłam tak strasznie zła, że miałam wrażenie, że złość wypełza mi uszami. Kipiało ze mnie.
-JAK ŚMIECIE?!- ryknęłam tak głośno, że drzewa zatrzęsły się wkoło. Podbiegłam do Edgara i spoliczkowałam go z całej siły. Pod wpływem bladej ręki nogi pod Edgarem ugięły się. -Jak śmiecie decydować o naszym losie?! Jakim prawem przychodzicie tu po... tym wszystkim?! Kim jesteście, że stajecie tu, patrzycie nam w oczy i nie dajecie prawa wyboru?!- krzyczałam, a z oczu zionęła szczera nienawiść, włosy aż elektryzowały się. -Myślicie, że możecie tak nami pomiatać, śmierdziele?! Że Wy powiecie słowo, a my padniemy Wam do stóp? Mylicie się, kurwa!- i z całej siły uderzyłam z pięści Edgara tak, że tym razem upadł na ziemię, a z nosa buchnęła krew



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 27-11-2010 23:54
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-11-2010 23:56
Veronica leżała słysząc mężczyzn kopiących grób. Rozmawiali o czymś między sobą... zbyt cicho by mogła ich dosłyszeć. Zastanawiała się jak długo będzie jeszcze sparaliżowana. Starała się poruszyć palcem czy otworzyć chociaż jedno ok... musiała im dać znać, że żyje. Po jakiś 10 minutach poczuła jak wkładają ją niedbale do dołu.
Edytowane przez shan dnia 27-11-2010 23:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-11-2010 23:59
Jak śmiesz podnosić rękę na mojego ojca, suko! - wrzasnęła Dores i strzeliła w Gigi ze swojej broni. Trafiła dziewczynę w bark. Gigi upadła. Dores podeszła, wycelowała jej w głowę i pociągnęła za spust, lecz ten nie wypalił. Ci ty mi dajesz za szajs! - krzyknęła do rannego ojca. Rzuciła pistolet i kopnęła Gigi w brzuch.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:00
Ted upadł na ziemię, tego się nie spodziewał. Chciał im pomóc teraz, a oni coś takiego robią mu... nie bronił się, wiedział że zaraz jej ten atak szału minie... Dores pomogła jak zawsze, dobra córeczka postrzeliła Gigi, w jednej chwili spróbował wstać lecz miał problemu, Gigi akurat potrafiła się bić...
Edytowane przez Furfon dnia 28-11-2010 00:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:05
Veronica usłyszała jak jeden z mężczyzn nabiera na łopatę trochę ziemi. Na pewno z kopca jaki usypali przy kopaniu grobu. Poczuła jak wielka hałda ziemi pada na jej brzuch - zakopywali ją
- Czas na przerwę... - Rzucił jeden z nich. - Zmęczyłem się tym kopaniem.
- 7 minut... musimy zaraz wracać do wioski. - Fergusson modliła się by paraliż minął w przeciągu tych 7 minut.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-11-2010 00:06
Dores podbiegła do ojca i podniosła jego kij/dzidę. Ostrze skierowała w stronę Jeffa i Eleny.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:10
Reakcja była dokładnie taka, jak się spodziewałam- Dores wycelowała we mnie pistolet i wystrzeliła. Gdy kula trafiała w bark (co spowodowało tak zajebiście przekurwiście przejebany ból, że myślałam, że już umieram), popatrzyłam na jej twarz z niczym więcej, jak z niekrytą satysfakcją. Ale... Nie umarłam. Ból przeszywał nie tylko bark, ale całe moje ciało. Rosier skierowała pistolet w serce. Złapała spust palcem. To był tylko ułamek sekundy; wiedziałam, że za moment moje ciało upadnie i dusza zakończy żywot. To była tylko malutka ćwiarteczka minuty, ale poczułam podczas niej coś, czego nie czułam od dawna. Ulgę. Kopnęła mnie w brzuch. Ciągle żyłam... Spojrzałam na nią z dołu, bo wylądowałam na klęczki już po strzele w bark:
-Tylko na tyle Cię stać? Zabij mnie, zabij całą resztę. A gdy wreszcie zostaniesz sama a Twój stołek będzie obesrany, bo braknie sługusów, którzy mogliby to posprzątać, może zrozumiesz wreszcie, jak bardzo wszyscy Tobą gardzili. Wiesz? Brakuje mi na Ciebie oszczerstw. Choćbym powiedziała najgorsze znane mi słowa i tak nie oddam tego, jak bardzo jest mi Ciebie żal. Nawet troszkę Ci współczuje...- z bólu nie wiedziałam już, co mówię, a przed oczami była tylko jasna mgiełka. Upadlam w wilgotną trawę.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 28-11-2010 00:12
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:15
Elena stała jak wryta obserwują Gigi, która dosłownie wpadła w szał. Wcale jej się nie dziwiła, a wręcz podziwiała jej odwagę. Po chwili zauważyła, że Dores unosi broń do góry, ale nie zdążyła jej powstrzymać i niestety Gigi została postrzelona. Elena na chwilę zamarła, była przekonana, że dziewczyna otrzyma śmiertelny strzał w głowę, na szczęście pistolet zawiódł. Chciała się już rzucić i opatrzyć ranę Gigi, jednak nie mogła tego zrobić, bo Dores znów szykowała się do ataku. Elena zaczęła się rozglądać dookoła, jednak nie zauważyła nic, co mogłoby się nadawać na broń. W końcu w akcie desperacji zdjęła z nogi trampka i rzuciłam nim w Dores, trafiając ją w czoło smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:20
Ted wstał z problemami, gdyż nadal był oszołomiony po ciosie Gigi, złapał za pistolet który odrzuciła córka, z ciekawości sprawdził magazynek, był prawie pełny, zaskakujące czemu nie mogła Dores zastrzelić Gigi. Skierował pistolet ku Gigi, które była na ziemi
-Nic nie róbcie bo zastrzelę ją, ja się nie zawaham. Jak nawet nie wystrzeli to ją zarżnę jak świnię, Jeff uwierz mi że mogę to zrobić lecz naprawdę nie chce... I ty też nie chcesz, żeby Gigi umarła, a ja mogę jej wyjąc kulę, w wojsku to robiłem. Zastanów się dobrze, czy chcesz żeby ona żyła?
Edytowane przez Furfon dnia 28-11-2010 00:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-11-2010 00:21
Trampek Eleny odbił się od głowy Dores i upadł w trawę. Kopnęła go w krzaki. Jak śmiesz rzucać we mnie swoim śmierdzącym trampkiem! - wycedziła przez zęby. W duchu cieszyła się jednak, że nie był to glan... Królowej należy się szacunek! - nie potrafiła wyzbyć się swoich przyzwyczajeń. Na kolana, szmato! - zamachnęła się dzidą, uderzając Elene w bok kolana.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:22
- Nie! - krzyknąłem jak najgłośniej potrafiłem, nogi się pode mną ugięły, oczy zaszkliły się kiedy usłyszałem dźwięk strzału, podbiegłem do leżącej Gigi i złapałem ją w ramiona. Z wyrazem pełnym bólu i bezradności spoglądałem na Giannę, naprawdę dzielna osoba. - Bądź ze mną Gigi. - Zwróciłem się do nich. - Edgar, dajcie spokój. Dores, dlaczego??
Edytowane przez jazeera dnia 28-11-2010 00:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:28
-Heeej, przystojniaku, spokojnie, jeszcze nie umieram- mruknęłam i uśmiechnęłam się blado, gdy usłyszałam głos Jeffa i poczułam jego uścisk. -Wy jesteście pojebani. Powinniście się leczyć. Dobra, zabijcie mnie, nie ma sprawy. Ale nasi ludzie już tu idą i oni się zemszczą. Jacob się zemści. Nie myślcie sobie, że tak łatwo uda Wam się objąć panowanie nad wyspą.- wychrypiałam i oparłam się całym ciężarem ciała o tors Jeffa. Krew z rany leciała więc między innymi i na jego klatkę piersiową.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:32
- Królowej?! Ha ha, dobre sobie! Nigdy przed Tobą nie uklęknę! - gdy tylko wypowiedziała te słowa, poczuła uderzenie w kolana i upadła na ziemię, krzywiąc się z bólu. Spuściła głowę, zaciskając mocno zęby. W pewnej chwili ujrzała szczura siedzącego nieopodal. To był E.J.! Była tego prawie pewna, rozpoznała go po jądrach! Chwyciła zwierze do ręki i rzuciła nim w Dores. Szczur poleciał wysoko i wylądował na jej ramieniu. Zatopił swoje ostre zęby w jej szyi. - Dajesz, Juniorze! Gryź ją! - krzyknęła Elena.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-11-2010 00:43
Dores oderwała szczura od swojej szyi i rzuciłam nim o ziemię. Skręcił sobie kark... Po szyi pociekła strużka krwi. Spojrzała na Elenę z wyrazem twarzy mniej więcej takim:

To nie wróżyło jej niczego dobrego...





We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2010 00:51
-Jeff chcesz żeby Gigi żyła? Mogę wyjąc kulę, możemy wam pomóc, zapomnijmy o tym co się działo kiedyś, razem możemy stworzyć coś lepszego, współpracujmy na dobro tej wyspy, której ty przysięgałeś wierność! Zgoda buduje... bo wyspa jest najważniejsza!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 332 z 500 << < 329 330 331 332 333 334 335 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum