Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:59:10 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 35 z 500 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 22-09-2010 19:06
Nagle zza krzaków wyszedł Richard, spojrzał na Ashley i Josha.
- Świetnie, że w końcu kogoś spotkałem.- mruknął mężczyzna patrząc na nich.- Wiecie już co się stało z Meą? Gdzie jest cała reszta? I co wy robicie tutaj sami w dżungli?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:17
Krzyczałem i nagle dostrzegłem przypalonego agresora. Przebrał się już i nie wyglądał na przejętego sytuacją.
- Elena! Chcę się z nimi zobaczyć. I jak Cię w ogóle zwą?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:17
- Odłączyliśmy się od grupy. Meadow nie żyje. Nie wiemy, kto ją zabił, bo jest kilka możliwości. - Joshowi aż zmroziło krew w żyłach na samą myśl. Wolał jednak zachować to dla siebie. - Nie zgadzamy się ze sobą. Pozostali chcą władzy. Nie tylko nad Dharmą, ale i nad grupą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 22-09-2010 19:21
- Jacy pozostali?A o Meadow wiem, właśnie się dowiedziałem.- odrzekł patrząc wyczekująco na nich.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:24
-Jestem Edgar, razem z Tobą przypłynąłem łodzią podwodną. Wybacz, nie będziesz rozmawiał z Eleną, może potem wam pozwolimy. Elena musi być ukarana, za to co zrobiła. - odpowiedział mu, sam próbował przypomnieć co on robił w Dharmie. Stał całkiem daleko, bo nie chciał żeby znów coś się stało - Co Ty robiłeś w Dharmie? Może chcesz od nich odejść, zostać agresorem. Poznać tajemnice tej wyspy. Co Ty na to?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:27
- Pozostali, znaczy reszta grupy. Wszyscy cierpimy na tym, że nie mamy przywódcy. Szliśmy po ciebie, może wiesz coś od Jacoba? - spytał i czekał na odpowiedź. Miały być fajerwerki, a tymczasem okazało się, że Alpert nie wie zbyt wiele.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:31
Przestępowałam z nogi na nogę, nie mogąc się zdecydować. Uśmiechnęłam się figlarnie do Nortona, licząc na jakąś wskazówkę. Ten jednak stał niewzruszony.
- Hmm... niech będzie prawa- powiedziałam powoli z zamkniętymi oczami. Nie wiedziałam czy faktycznie zgadłam czy Liam szybko przemienił z ręki do ręki, jednak gdy otworzyłam oczy, zobaczyłam jasnego świetlika. Cała rozpromieniałam na jego widok. Podeszłam i starałam się go ostrożnie wziąć od mężczyzny- halogenowy świetlik...- wymamrotałam, podglądając owada przez małą szparkę między palcami. Zaczęłam się z nim kręcić między drzewami, ręce mając wysoko w górze. Dłuższa chwila minęła zanim pożegnałam się z owadem i go wypuściłam. Potem odwróciłam się do Liama i podeszłam do niego, chcąc podziękować. Stałam chwilę patrząc w jego oczy z wielkim uśmiechem na twarzy. Już miałam podziękować, gdy nagle coś zaczęło na mnie włazić z każdej strony. Zesztywniałam, a z mojej twarzy szybko zniknął uśmiech. Spojrzałam niepewnie na mężczyznę i wycofując się powoli, zaczęłam przerażona oglądać się z każdej strony i objęłam rękami. Na początku delikatnie strzepywałam z siebie to coś- Liam, ja naprawdę odlatuję. Jest coś na mnie!- by po chwili już niemal w szaleńczym tempie zaczęłam się szamotać i drapać byleby tylko te robale ze mnie zlazły.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 22-09-2010 19:33
- Od Jacoba dowiedziałem się o Meadow.- odparł Richard.- Chyba pora, aby zapanowała dyscyplina, powinniśmy być wszyscy razem, a Juliet jest? Jest zastępcą i powinna coś zrobić, jeżeli nie to biorę stery w swoje ręce na czas decyzji Jacoba na temat przywódcy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:33
Edgar, wiedziałem, że go skądś kojarzę. On był w DHARMIE i zdradził. Czyli nie byłbym pierwszym. Coś czego chciałem mogłem teraz dostać bez problemu. Pewnie to manipulacja, Nicholas by się nie zgodził...
- Czemu mają być ukarane? Co zrobiły?
Odpowiedziałem pytaniem na pytanie, nie chciałem udzielać odpowiedzi.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:34
W dziwnej ciszy upływała minuta za minutą. Tęskniłam za moim domkiem i lodówką pełną jedzenia. Chciałam już wracać, ale Effy z Liamem ciągle nie przychodzili. A jeśli coś im się stało?... Ale... Jak mogę to sprawdzić? Nie znajdę ich. Nie jako ślepa. Potrzebowałabym cudownego ozdrowienia. W tym momencie zrozumiałam, że życie na wyspie dla niewidomej to koszmar. O ile prościej byłoby iść przed siebie, nie bacząc na strukturę terenu...
-Mam propozycję.- przerwałam nagle panującą wokół ciszę.- zaprowadzisz mnie do Wioski i czmychniesz niezauważona. Chcę wracać do swoich i nie mam zamiaru zrobić Ci krzywdy.- powiedziałam pewnie świadoma tego, że Juliet spokojnie mogłaby mnie teraz zabić.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:38
Elena nic nie odpowiedziała Nicholasowi, tylko spojrzała na niego morderczym wzrokiem. W pewnym momencie usłyszała, że ktoś woła jej imię.
- Bryan?! To Ciebie też złapali?! - wrzasnęła. Poczuła ulgę, że Bryan ma się dobrze i że Nicholas go nie zabił. - Ja jestem cała, ale za to z Lil jest gorzej! Postrzelili ją i wciąż jest nieprzytomna!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:40
- Trudno było go nie złapać. Stał w korytarzu i chwiał się. Sam by upadł, to mu pomogłem - wyszczerzył się do niej. - Mam dla was mieszkanko. Są materace, koce, dużo picia i jedzenia. Pójdziesz ze mną bez wybryków, czy będę musiał cię uderzyć i zanieść? - spytał Elenę.
Edytowane przez Lion dnia 22-09-2010 19:41
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:43
Edgar nie udzielił mi jeszcze odpowiedzi, ale usłyszałem Elenę. Lil jest ranna! Co za bydlaki. Ta sytuacja ostatecznie przekreśliła moje szanse dołączenia do agresorów...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:52
- Pójdę bez wybryków. - wycedziła przez zęby. Wiedziała, że na ucieczkę nie ma szans, więc nie było sensu teraz stawiać oporu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2010 19:57
Liam powoli wyciągnął zza siebie prawą rękę i powoli otworzył dłoń. Mimo, że nic w niej nie było, reakcja Effy zdawała się mówić co innego. Patrzyła na halogenowego świetlika z takim zachwytem, że Liam też go sobie prawie wyobraził. Odprowadził go wzrokiem i po chwili odwzajemnił uśmiech dziewczyny, który niespodziewanie zniknął z jej twarzy. Effy zaczęła energicznie strzepywać z siebie wyimaginowane robale. Grzybki coraz bardziej wpływały na jej psychikę i zachowanie. Liam starał się dotknąć jej ramienia aby ją uspokoić, co bardzo utrudniało jej szamotanie. W końcu złapał ją za obie dłonie. - Effy, nic na Tobie nie ma. Rozumiesz mnie? To przez te grzybki, które zjedliśmy... Rozumiesz? - mówił, próbując cały czas utrzymywać z nią kontakt wzrokowy, ale sam coraz bardziej się wiercił, czując jakby po plecach pełzało mu coś obleśnego.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 19:58
- Juliet... - zastanowił się przez chwilę. Nie widział jej już dawno, ostatnio chyba przed nieudanym atakiem. Nie było jej w Czarnej Skale, to wiedział na pewno, bo zwiedził całą w czasie swojego pobytu. - Nie ma jej. Najprawdopodobniej została porwana. Wątpię, że nie żyje. Tylko ty Richard jesteś tutaj od niej dłużej. O ile nasi w czasie bitwy jej nie zagazowali, pewnie żyje i ma się dobrze. - dokończył. Na dźwięk słowa Jacob poczuł się oszołomiony. Czuł przed nim respekt.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 20:04
- Dobrze - Nicholas rozwiązał najpierw więzy przy kostkach aby Elena uwolniła sobie nogi i związał je z powrotem, aby nagle się nie obudziła Lil i nie uciekła. Po chwili rozwiązał gruby sznur przy brzuchu i Elena zsunęła się z fotela.
- Stój spokojnie - powiedział jej i minęła minuta zanim porządnie związał znowu blondynkę. - Idź równo obok mnie, to nie będę cię popychał ani dotykał, bo może tego nie chcesz - oznajmił jej i ruszyli do laboratorium. Tam był Edgar w dziwnym stroju oraz Bryan zamknięty za pleksiglasem. Nicholas otworzył drzwi, Elena weszła, a wtedy Furs znowu je zamknął na klucz, który schował do kieszeni. Kopnął z całej siły szklaną ścianę aby zobaczyć jej wytrzymałość - ledwo się zatrzęsła. Pomachał Elenie i zostawił Dharmowców z Edgarem, a sam poszedł po Liliannę. Gdzie jest Dores?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 20:16
- Nie! Zostaw mnie! Zostaw!- szamotałam się coraz mocniej, próbując się wyrwać z uścisku mężczyzny. Robale oblazły mnie już niemal całą. Czułam jak wplątują mi się we włosy. Próbowałam je ściągnąć, jednak bezskutecznie. Atakowały mnie z każdej możliwej strony. Czułam ich obślizgłe macki na skórze.(robaki mają macki? smiley)
- Są zajebiście głodne, nie dadzą nam spokoju!- krzyknęłam zupełnie przerażona.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 20:16
Nagle z krzaków wyskoczył Bernard łażący bez celu po wyspie i oznajmił:

- Miło cię widzieć Richard, dawno cię nie był wśród nas. Może skosztujesz moich ziemniaczków mój drogi. - po tych słowach Bernard podsunął Richardowi pod nos ziemniaki całkowicie ignorując pozostałe osoby.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 20:21
Elena stała spokojnie, patrząc jak Nicholas ponownie związuje Lil. Czuła się bezsilna i to ją najbardziej denerwowało. Po chwili została zaprowadzona do pomieszczenia, w którym był przetrzymywany Bryan. Zauważyła również, że Edgar się pojawił.
- Świetnie... - mruknęła siadając na jednym z materaców i opierając się plecami o ścianę. - Ciekawe jak my teraz skąd uciekniemy...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 35 z 500 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum