Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:59:21 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 341 z 500 << < 338 339 340 341 342 343 344 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 00:07
-Też mi się śnił ten bachor, tylko to był rozbudowany sen, może jutro ci go opowiem. Drugim był mecz, Barcelony z Realem, Barcelona rozgromiła Madryt. Wspaniały to był sen, czuję że to kiedyś się stanie. Trzeci, opowiem ci kiedyś, spodoba ci się na pewno...- rzekł Ted, zobaczył przywiązanego rekiego22 - On też był w moim śnie, z tym dzieciakiem. Chyba musimy go wziąć, coś czuję że on pomoże nam....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 00:08
- Chciałabyś zobaczyć myszkę Mickey? - zaśmiałem się próbując odtworzyć w głowie obraz czarno-białej zawsze uśmiechniętej i zabawnej myszy. Jeśli uda nam się uciec z wyspy, pierwsze co zrobię to zabiorę ją do Disneylandu. - Nie wiem Stokrotko, nie byłem w każdej części świata. - Spoglądaliśmy na żółte punkciki na niebie, w blasku księżyca wyglądały naprawdę pięknie. - Zobacz, mały wóz. - Wskazałem na kilka gwiazd skupionych obok siebie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-11-2010 00:09
Tatusiu... - chciała go namówić. Mnie interesuje ten, o którym nie chcesz mi powiedzieć... - dodała smutno. Na rekiego nawet nie spojrzała. Patrzyła błagalnie na ojca.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 00:51
-Dlaczego ten sen ciebie interesuje córeczko? Jak myślisz, co mi się śniło w tym ostatnim? -spytał się jej, odwiązał nieprzytomnego rekiego22, związał jego ręce i nogi żeby nie uciekł i wziął go na plecy, plecak, kij i pochodnię dał Dores.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 00:53
Po tym, jak spotkali resztę osób, Elena stała z boku i obserwowała wydarzenia. Miała wielką nadzieję, że wśród nowo spotkanych ludzi będzie Lil, jednak dziewczyny nigdzie nie było widać. Elena żałowała, że nie zapytała Jacoba o nią. Może on miałby jakieś informacje na jej temat?
Na dworze zaczynało się robić ciemno i Elena zauważyła, że Liam rozpalił ognisko. Postanowiła do niego podejść. Nagle nadepnęła na coś twardego stopą w skarpetce, w końcu wciąż była w jednym bucie. W pierwszej chwli myślała, że to kamień, ale gdy przyjrzała się bliżej to okazało się, że jest to butelka. Podniosła ją, wyciągnęła korek i powąchała.
- Rum. - stwierdziła od razu. Zbliżyła się do ogniska, usiadła po turecku i zwróciła się do Liama. - Masz ochotę na coś mocniejszego? Znalazłam to w dżungli. - powiedziała pokazując mu butelkę.
Edytowane przez Amelia dnia 30-11-2010 00:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-11-2010 00:56
- Myślisz, że taki znaleziony w dżungli alkohol można pić bez obaw? - Liam zapytał nieufnie przyglądając się butelce.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 01:01
- Jasne. - powiedziała, chociaż wcale nie była tego pewna. - Jestem skłonna zaryzykować. Najwyżej się potrujemy. - uśmiechnęła się blado. Wyciągnęła korek z butelki i wzięła na próbę pierwszego łyka. - Smakuje normalnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-11-2010 01:03
Dores szła obok Edgara i co chwilę dźgała sobie dla zabawy nożem nieprzytomnego rekiego.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 30-11-2010 01:12
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-11-2010 01:09
- Jeszcze tego nam brakuje, żeby po tym wszystkim co nas spotkało, zatruć się alkoholem. - Gdy Elena zaczęła pić rum z butelki, Liam spojrzał na nią z niepewną miną. Chciał jej powiedzieć, że na liście osób, którą pokazała mu Nelly nie ma Lilith i Effy co mogło oznaczać tylko jedno, ale uznał, że nie warto się zadręczać czymś, na co już się nie ma wpływu. - Mogę? - zapytał, wyciągając rękę po butelkę. - Grałaś kiedyś w coś takiego jak 'I never'?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 01:16
- Możesz. - powiedziała podając mu alkohol. - I never? Grałam w to jeszcze jak mieszkałam w Nowym Jorku. Do tego najlepiej mieć dwie butelki, ale chyba jedna musi nam wystarczyć. Masz ochotę zagrać? - gdy otrzymała twierdzącą odpowiedź, uśmiechnęła się. Przyda się w końcu trochę rozrywki. - To ja zaczynam: Nigdy nie podobał mi się śpiew Eleny - powiedziała i wzięła łyka.
Edytowane przez Amelia dnia 30-11-2010 01:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-11-2010 01:29
Liam położył się na ziemi i podparł się ręką. Na słuch o propozycji Eleny uśmiechnął się. - Możesz mnie znienawidzić, ale jeżeli mam być szczery to... - i wyraźnie odsunął od siebie butelkę. - Nigdy, nigdy, hmm, nigdy nie wmawiałem sobie, że opuszczając wyspę stanę się szczęśliwszy.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 30-11-2010 01:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 01:52
Elena otworzyła buzię ze zdziwienia. Jak to możliwe, że nie podobał mu się jej śpiew? Czy inni też tak sądzą? Nikt do tej pory nie narzekał, ani się nie skarżył...
- Nie będę Cię nienawidzić. Ale myślę, że powinieneś usłyszeć jeszcze raz próbkę mojego głosu, może wtedy zmienisz zdanie. - słysząc pytanie Liama, chwyciła do ręki butelkę i napiła się z niej. - Nigdy nie czułam się samotna na wyspie... - spuściła głowę i wzięła łyka. Smutnym wzrokiem wpatrywała się w swoją stopę w skarpetce. Myślała, że gra w I never poprawi jej humor, jednak chyba sama nie miała nastroju na zadawanie wesołych pytań.
Edytowane przez Amelia dnia 30-11-2010 01:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 09:17
Spojrzałam tam, gdzie wskazywała ręka Jeffa. Istotnie, błyskało tam malutkie skupisko gwiazd. To wszystko- gwiazdy połyskujące na niebie, szumiące przyjemnie drzewa, oddech Jeffreya gdzieś obok- dawało choć na moment uczucie przedziwnego szczęścia i bezpieczeństwa. Zapomniałam nawet o bólu w ręce.
-Chodź. Wykąpiemy się.- powiedziałam nagle, wstając. Złapałam go za rękę i mocno pociągnęłam za sobą, zanim cokolwiek zdążył powiedzieć. Może to przypadek, ale już po kilku minutach marszobiegu stanęliśmy na skraju ogromnego wodospadu. Wyszczerzyłam się do zdziwionego Jeffa i szybkim ruchem zrzuciłam z siebie wszystkie ubrania, stając przed mężczyzną nago. Musnęłam ustami jego usta i szepnęłam cicho:
-No to hop!-i nim zdążył zareagować wskoczyłam do wody, która była pod nami tak nisko, że gdy leciałam miałam wrażenie, że spadam w odmęty czarnej dziury. W powietrzu wykonałam co najmniej trzy salta.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 12:37
- Nie mamy czasu- powiedział nagle jakiś męski głos, wszyscy się przerazili, Nelly od razu podskoczyła do góry, ale rozpoznała ten ton.- Zaraz was znowu przeniesie, nie mamy czasu musimy porozmawiać moi drodzy.
Powiedział zwracając się do wszystkich wokół.
- Jacob!- pisnęła blondynka, ale on na nią nie zwracał uwagi.
- Jestem Jacob, opiekuję się tą wyspą od bardzo dawna, a wy- na moment przerwał, aby na każdego spojrzeć- Jesteście kandydatami aby mnie zastąpić. Za moment nastąpi kolejny przeskok dlatego każdemu daję jedno pytanie, słucham. Przepraszam, że poznajcie mnie w takich okolicznościach, ale wolałem aby to się stało przed przeskokiem.



Edytowane przez April dnia 30-11-2010 12:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 12:49
Ted, Dores i reki22 zobaczyli z daleka jakaś postać przywiązaną do drzewa, gdy tylko podeszli bliżej to ujrzeli chłopca, bardzo podobny do tego którego kazała im znaleźć wyspa we śnie. Wyglądał jakby spał, Edgar zastanawiał się czemu mieli go znaleźć oraz dlaczego ktoś go przywiązał. Bardzo mu ten dzieciak przypominał kogoś, tylko nie mógł sobie przypomnieć kogo...
-Hej młody obudź się! -krzyknął Ted, a Dores lekko walnęła go kijem, reki22 w tym czasie oblizywał się na widok chłopca...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 12:51
Dziecko drgnęło i zaczęło majaczyć.
- Uwolnij mnie! Proszę, będę ci posłuszny! Nie pomogę już ludziom Jacoba, obiecuję! Ojcze!- krzyczał.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 12:59
-Nie jestem twoim ojcem -odpowiedział spokojnie Ted, zachowanie dziecka było nietypowe, nie wiedział jak postąpić w tej sytuacji. Być miłym czy nie? Zaryzykuje...
-Milcz bo zaraz ciebie wychłostam! -krzyknął groźnie, miał nadzieję że to podziała bo inaczej będą musieli bawić się w dobrego i złego policjanta by dowiedzieć się od bachora...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 13:03
Chłopiec przestraszył się Edgara i postanowił milczeć. Zaczął się rozglądać, oprócz niego była jeszcze kobieta z burzą loków na głowie i jakiś podejrzany mężczyzna. Brunet nie wiedział kim mogą być ci ludzie, zaczął się obawiać, że to może być zły Jacob...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 13:06
-Hej! Odpowiadaj mi bo inaczej będziesz cierpiał! Kim jesteś? Kto ciebie tutaj przywiązał? Szybko, bo zaraz tamten się tobą zajmie... -wskazał ręką na rekiego22, miał nadzieję że Dores będzie udawała dobrą i troskliwą kobietę, by zyskać zaufanie chłopca...



Edytowane przez Furfon dnia 30-11-2010 13:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-11-2010 13:09
- Nic ci nie powiem zły Jacobie! - wykrzyknął buntowniczo- Mam zakaz z tobą rozmawiania choćbyś nie wiem co mi robił! Nie zniszczysz mnie...o nie! Będę posłuszny swoim ludziom!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 341 z 500 << < 338 339 340 341 342 343 344 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum