Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 20:22:28 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny00:11:01
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 347 z 500 << < 344 345 346 347 348 349 350 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:15
- Pobić?! Co to za pomysł? Nie miałabym z Tobą szans, zrobiłbyś mi krzywdę... - Elena wzięła kolejny łyk rumu i zakrztusiła się, gdy usłyszała propozycję odnośnie seksu. Stwierdziła, że to chyba na pewno musi być sen. Bo czy to możliwe, żeby nagle znaleźć się po środku dżungli i spotkać faceta, który składa taką propozycję? Takie rzeczy nie dzieją się naprawdę. - No nie wiem... Może to jest jakiś sposób? Skoro to jest sen, to nawet nie muszę się martwić, że zaszłabym w ciążę... - normalnie nie powiedziałby czegoś takiego, ale alkohol już jej zaczynał uderzać do głowy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:17
Chodził po dżungli, w końcu usłyszał głosy, zaczął się skradać, zdziwiło go że tak rewelacyjnie się skrada, jakby żył tutaj kilka lat. Ukrył się w krzakach, podglądał kobietę i meżczyznę którzy rozmawiali, nagle usłyszał jak koleś powiedział uprawiać seks, jeśli to sen to się obudzę przed końcem, zawsze ta... yyy... Ted się podniecił, zaraz może będzie mógł ich podglądać, może nawet do nich dołączy...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:22
- Na pewno nie dla okupu, przynajmniej w moim przypadku. - odparł i spojrzał w dal. Cały czas tylko drzewa, drzewa, drzewa, Josh zaczynał tracić nadzieję, że w tym miejscu ktoś jest. Zaśmiał się na myśl o tym, jak mogło się okazać, że jest tylko nieszkodliwym włóczęgą, który zamiast do Polski trafił do jakiegoś tropikalnego lasu na kompletnym zadupiu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:23
Otworzyła oczy i to co ujrzała nie było tym czego się spodziewała. Zamiast zobaczyć biały sufit hotelu "Mamona" zobaczyła tropikalne drzewa, które bujały się lekko na wietrze. Oddychając coraz szybciej podniosła się do pozycji siedzącej i rozejrzała wokół.
Była sama... sama po środku dżungli. Spojrzała na swój strój i skrzywiła się lekko z niesmakiem... brudna, rozciągnięta bluzka, podarte dżinsy, zużyte buty... przecież zasypiała w białej i czystej koszuli nocnej! Gdy wstała już na nogi niepewnym krokiem ruszyła przez gęstą dżunglę co chwilę potykając się i nerwowo reagując na odgłosy wydawane przez otoczenie.
Edytowane przez shan dnia 01-12-2010 19:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:26
-Dla okupu? Jak można umrzeć dla okupu?- wyszczerzyłam się do mężczyzny.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:33
Mimo, że było gorąco Veronica zaczęła się trząść nie wiedząc w ogóle co się dzieje i nie umiejąc sobie poradzić w obecnej sytuacji.
- Gdzie ja jestem? - Spytała cicho a po chwili krzyczała najgłośniej jak mogła. - Jest tu ktoś?! Czy ktoś mnie słyszy?! - Odpowiedział jej jednak śpiew ptaków i szum drzew... była sama...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-12-2010 19:42
/jazeera, to pokazuje świeżość mojego umysłu smiley/

Pochylony Liam padł na kolana. Złapał się dłońmi za włosy doprowadzając je do dużego nieładu. - Gdzie ja jestem, gdzie ja jestem? - pytał się na głos, czując coraz mocniejsze uderzenia serca. Wokół nie było nic, jedynie ocean i piasek, piasek i ocean. W końcu podniósł się z ziemi i z dłonią przyłożoną do ust zaczął iść w miejsce, z którego przybiegł na plażę.




4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:42
- Umrzeć? - zdziwił się. Nie było przecież mowy o umieraniu, przynajmniej do teraz... - Mówiłem o sprowadzeniu tutaj nas... A ty myślałaś, że nie żyjemy?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:47
-A co, myślisz, że żyjemy?- zaśmiałam się. -Nie wydaje mi się. Jesteśmy tak martwi, jak jeszcze nigdy!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:51
Usłyszałem nagle krzyki. - Halo? Jest tam ktoś? - odkrzyknąłem i popędziłem w stronę głosu, dobiegłem do źródła dźwięku, przede mną stała niska blondynka trzęsąca się ze strachu? Tak, to z pewnością był strach. Widziałem zagubienie w oczach kobiety, przeraźliwą niewiedzę co tu się u diabła dzieje. - K..Kim jesteś? - jęknąłem.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:56
Veronica przedzierała się przez dżunglę z oczami pełnymi łez. Powoli wpadała w panikę z powodu swojej bezradności w obecnej sytuacji. Nie mogła nawet wytłumaczyć sobie dlaczego zamykając oczy leżała w ciepłym i wygodnym łóżku a otwierając je na nieprzyjemnej i chłodnej trawie. Parła więc przed siebie mając nadzieje, że znajdzie zaraz na to jakieś wytłumaczenie i nie natknie się po drodze na jakieś dzikie zwierze czy inne niebezpieczeństwo.
Gdy usłyszała pytanie Jeffa, który pojawił się koło niej pisnęła cicho i podskoczyła.
- Co tu się dzieje?! - Krzyknęła widząc, że jego ubrania są w podobnym stanie co jej... - Ja... ja... ja jestem Veronica... - Wydusiła patrząc na niego nieufnie.
Edytowane przez shan dnia 01-12-2010 20:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 19:59
- Taa, jasne. Gdybym był martwy raczej nie trafiłbym w takie miejsce jak to, uwierz mi. - zamyślił się, przypominając sobie ciemne zaułki i kradzieże kasy na działkę we Francji. Ile ludzi zostawił ciężko pobitych na pastwę losu, jak bardzo zależało mu na heroinie i dopiero co poznanych 'przyjaciołach'.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:02
-Człowieku..-- spojrzałam na niego z wyraźnym rozbawieniem. -Gdy kładłam się spać, byłam ślepa. Tak jak przedwczoraj, tydzień temu... Tak jak zawsze. I co, zaczęłam nagle widzieć? To niemożliwe. Jedyne sensowne wytłumaczenie to śmierć.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:03
Zakryłem twarz dłońmi i zacząłem głośno oddychać, ta kobieta ewidentnie nie ma pojęcia co tu robi tak samo jak ja. Zacisnąłem dłonie w pięści opuszczając je, coraz bardziej się bałem, sytuacja robiła się nieciekawa. - Nie wiem, może jesteśmy w ukrytej kamerze? Big Brother czy coś... - Odparłem i zacząłem obserwować otoczenie w poszukiwaniu kamery czy czegokolwiek.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:10
- Big co?!... - Zapytała roztrzęsiona nie za bardzo wiedząc o czym mężczyzna mówi. Co się stało? Gdzie byli? Tropikalna Dżungla - tylko to było pewne... ale przecież tu jest tyle niebezpieczeństw... węże, pająki i inne zwierzęta o wiele większe i bardziej drapieżne... łeee... Veronica strzepała z obrzydzeniem małego robala, który usiadł jej na ramieniu. - A ty jak się nazywasz? - Spytała oglądając dokładnie swoją bluzkę w celu sprawdzenia czy nie siedzi na niej jeszcze jakieś paskudztwo.
Edytowane przez shan dnia 01-12-2010 20:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:14
- Ja jakoś nie czuję się lepiej, czy coś. Do tego czuję wyraźny ból, kiedy gałęzie obijają mi się o twarz, a mój zegarek wskazuje normalną godzinę. Muszę cię zmartwić, ale to nie może być życie po życiu. A takie cudowne uzdrowienia podobno się zdarzają, czytałem kiedyś o tym. - powiedział zirytowany. Nie chciał umierać właśnie teraz, kiedy zrozumiał w Japonii co jest w życiu najważniejsze. Miał podróżować, poznawać inne kultury, czytać i rozmawiać z ludźmi... Przynajmniej to ostatnie w jakiś sposób się spełniło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:15
Wzruszyłam ramionami.
-Mów co chcesz. Ja tam ciągle uważam, że jesteśmy w niebie. Kropka.- uśmiechnęłam się do niego. -Jak krzykniemy w tym samym momencie, będzie nas lepiej słychać. To co, na trzy?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:21
- Dobra. Raz... - przystanęli i spojrzeli sobie w oczy. - Dwa... - uśmiechnęli się do siebie, jakby właśnie mieli coś przeskrobać. - Trzy. HAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! - wrzasnęli oboje tak, że z pewnością każdy na wyspie ich usłyszał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:26
I właśnie uczynili największą głupotę... nagle otoczyło ich stado dziwnych ludzi, ubranych w kombinezony i maski. Nie było widać ich twarzy. Po chwili ukazali się całej dwójce. Wyglądali mniej więcej tak:



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-12-2010 20:28
Już po chwili nasz krzyk echem rozniósł się po całej wyspie. Miałam ochotę wyszczerzyć się wesoło do mężczyzny, zadowolona ze współpracy, jednak... nie zdążyłam. Nagle otoczyli nas ludzie w dziwnych, żółtych (?!) kombinezonach.
-Kurwa.- syknęłam cicho i szybko stanęłam tuż obok Josha.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 347 z 500 << < 344 345 346 347 348 349 350 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum