Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:41:11 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 36 z 500 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 22-09-2010 20:28
- Widzę, że nie jest dobrze...- powiedział Richard bardziej do siebie niż do nich.- Pora wziąć sprawy w swoje ręce, gdzie są wszyscy? W Czarnej Skale? Od tej chwili ja jestem przywódcą i moim zadaniem jest zebrać was w jednej grupie, podział nie ma sensu.
Nagle wpadł Bernard, Richard zmierzył go wzrokiem.
- Dziękuję- powiedział biorąc jednego od mężczyzny.- Widzę, że i ty się odnalazłeś.
Edytowane przez Richard Alpert dnia 22-09-2010 20:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 20:39
Tak...najlepiej wyruszmy od razu - powiedziała i lekko się uśmiechnęła. Już wyobrażała sobie minę Edgara, któremu nie udało się posadzić Jeffreya na stanowisku lidera. Jego plan się nie powiedzie. Nie zastanawiała się kot mógłby zabić Meadow, prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2010 20:39
- Wracamy do Dharmaville. - powiedział po krótkim namyśle. Effy wyglądała coraz gorzej, a jej zachowanie z każdą chwilą wymykało się spod kontroli. Liam też czuł, że coś dziwnego zaczyna się z nim dziać i grzybki, które zjadł, w końcu zaczną działać z pełną mocą. - Pójdziemy na wycieczkę? - zapytał i wziął na ręce zaskoczoną Elizabeth. Starał się ją mocno trzymać w rękach, gdyż cały czas wierciła się. Liam nie był do końca pewny, która droga prowadzi do wioski, nie wiedział też w którym miejscu zostawili Giannę, wybrał jednak drogę, która wydawała mu się najbardziej prawdopodobna i starając się cały czas mówić do Effy, szedł na przód. - Zaraz zdejmiemy te robaki... - powtarzał co jakiś czas.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 20:40
Josh posłusznie poszedł za Alpertem. Był ciekawy jego decyzji co do formy ataku. Trochę zirytowało go, że Ashley się praktycznie nie odzywa, ale chyba nie była w nastroju. Zemdliło go na widok ziemniaczków Bernarda. Kiedy je jadł, mlaszcząc i kłapiąc buzią staruch po prostu bezcześcił ten przysmak. Odwrócił głowę z niesmakiem.
Edytowane przez panda dnia 22-09-2010 20:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 20:48
Veronica i Jeffrey zakopali Meadow. Następnie z dwóch grubszych patyków zrobili krzyż związując jej jakimś starym sznurem z wraku statku. Veronica wyryła na nim napis: "Meadow Farese".
Następnie wyprostowała się po w biciu go w ziemię i patrzyła na mogiłę. Nie znała dobrze ich starej przywódczyni.
- Spoczywaj w pokoju... - Powiedziała co pierwsze przyszło jej na myśl. Po tych słowach wymusiła się na lekki uśmiech, którym obdarzyła Jeffreya i odeszła od niego kierując swe kroki w kierunku dogasającego ogniska. Właśnie wtedy po raz pierwszy przyszedł jej do głowy pomysł, że musi opuścić to miejsce nim podzieli los Farese. Szybko jednak odrzuciła te myśli skarciła się za nie w duchu.
Edytowane przez shan dnia 22-09-2010 20:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-09-2010 20:52
Ledwie przytomna Dores, po opuszczeniu Nicka i więźniów, znalazła się w kostnicy. Czuła sie bardzo zmęczona, zdjęła więc jednego z trupów z jego "posłania" i sama się tam położyła. Po chwili zasnęła. Nie słyszała, że wkrótce potem przyszedł tam Edgar w samych bokserkach...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2010 20:55
Jeff przechadzał się po dżungli po ciężkim dniu pracy. Słońce padało mu na twarz, rozświetlając ją cudnie. Jednak grymas niezadowolenia pozostał. Nie podoba mu się tu. Szukał idylli, spokoju, znalazł wojenne piekło. Jedynie dżungla to to, do czego chciało mu się wracać.
Jednak dżungla nie była już dziewicą. Znajdowało się w niej obce ciało - dwie damskie sylwetki, siedzące na podeptanej trawie.
Jednej nie poznał. Była to atrakcyjna blondyna w obdartych ubraniach. "To chyba agresorka", pomyślał. "Trzeba być ostrożnym".
Skradał się po cichu, lecz druga kobieta go jakimś cudem usłyszała i się odwróciła. Zobaczył jej twarz i charakterystyczne spojrzenie...
- Gigi? Co Ty tu robisz? - odruchowo wydusił, lecz szybko pomyślał i dodał do blondyny - Odsuń się od niej, Ty ździro!
Wycelował w nią palcem jak bronią. Uświadomił sobie, jak bardzo to było głupie, lecz gdyby chciała go zabić, to już by wąchał niedziewicze kwiatki od spodu.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:18
- Bo co, zabijesz mnie? Jesteś jednym z tych co napierw strzelają, a potem myślą, prawda ? A więc zastanów się- jestem rządną krwi Agresorką i przyszłam tu sama nieuzbrojona z raną postrzałową w ramieniu by zabić niewidomą pracownicę Dharmy. No ale wpierw siadamy na trawę i spisuję jej testament. Potem wracają jej koledzy- dark&twisted laska oraz duży facet i zabijają mnie na miejscu, bądź ciągną mnie do was, gdzie będę torturowana i zmuszana wyjawić tajemnice Agresorów. No i dookoła mnie nie byłoby 20 moich towarzyszy, co nie- powiedziała Juliet po tym, jak uważnie zbadała czy mężczyzna jest uzbrojony, lecz nawet nie wyglądał na groźnego. Nawet nie wstała- Co, teraz uderzysz ranną zdzirę ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2010 21:23
- Zdecydowanie preferuje myśleć rozumem, a nie bronią. - odpowiedział - Więc twój pierwszy argument jest bezpodstawny. Co tu robisz? Kto cię postrzelił i gdzie są twoi towarzysze? - zapytał. - Gigi, jesteś cała? - zwrócił się też do koleżanki.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:27
- Zostałam postrzelona podczas bitwy, nie mam pojęcia gdzie jest reszta moich towarzyszy. Uratował mnie twój kolega, lecz nie wiem gdzie teraz się udał. Agusia mówi że powinien wrócić, nawet mu nie podziękowałam. A Ty, co robisz w środku dżungli ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:27
Moser przeżegnał się przed krzyżem Meadow i westchnął głośno. Nie byłaś dobrą przywódczynią Mea, ale człowiekiem owszem.. Jeffrey odszedł od pochówku i podszedł do palącego się ogniska, usiadł obok Veronicy i przeczesał włosy do tyłu, były już dość długie.. Broda również, nigdy mu to nie przeszkadzało, ale poczuł się niczym stary bezdomny. Brudny, niezadbany.. Mężczyzna przełknął głośno ślinę po czym zwrócił się do Fergusson. - Cicho, nie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:29
Moser przeżegnał się przed krzyżem Meadow i westchnął głośno.


smileysmileysmileysmileysmiley
Meadow umarła smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:38
Trzask. Uderzenie. Ból. Ciemność. Tyle zarejestrowała, zanim jej umysł odpłynął gdzieś daleko poza wyspę.
*Płynęła pod prąd, pokonując kolejne metry. Uciekała z wyspy, ktoś z tyłu ją gonił. Krzyczał. A potem, nagle zapadła ciemność. Czuła, że już dalej nie może, jakby dostała skurczu uda. Co się dzieje? Czy się topię? Dlaczego ta okolica nad kolanem tak dziwnie boli? Nie mogła płynąć dalej. Spadała w dół, niczym ciężki kamień rzucony na wodę. Jej ciało dryfowało w wodzie, powoli docierając coraz głębiej i głębiej. Opadła w końcu na dno.*
Rozchyliła powieki i zachłannie nabrała powietrza, jakby dopiero co otrząsnęła się ze stanu nieprzytomności, który nastąpił po krótkim okresie niedotlenienia mózgu, jakby przed momentem się topiła. Oddychała głęboko, wykorzystując możliwy tlen.
- Co się stało? - zapytała niepewnie, nie wiedząc gdzie się znajduje.
Instynktownie złapała się za udo. Bolało jak cholera.
Edytowane przez Gooseberry dnia 22-09-2010 21:41
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 22-09-2010 21:39
Richard kierował się wraz z Ashley i Josh'em do Czarnej Skały. Gdy tam dotarł zobaczył, że jest całkowicie pusta. Spojrzał na kobietę i mężczyznę, którzy zapewniali, że tutaj są pozostali. Postanowił jednak ruszyć dalej, by odnaleźć ludzi. Po chwili marszu usłyszał jakiś szept i ruszył w jego kierunku. Zobaczył Veronicę, Jeffrey'a i Miśkę. Spojrzał na kopczyk ziemi, po czym zwrócił się do nich.
- Obecnie przyjmuję funkcję lidera, czy się to komuś podoba czy nie. Gdzie są pozostali?- spytał patrząc na nich.- Michelle cieszę się, że nic ci się nie stało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:46
Jeffrey prychnął. - O miło, że nas pan zaszczycił swoją obecnością. Trzeba było kilka dni wcześniej może by nie doszło do tej masakry. - Burknął Moser spoglądając na Alperta. Z tyłu stał Josh i Ashley, mężczyzna przez chwilę chciał podejść do obojgu i przeprosić ich za swoje zachowanie, jednak szybko wyparował mu ten pomysł z głowy. - Nie wiem gdzie jest reszta, znalazłem ślady w dżungli, prawdopodobnie tamtędy przechodzili. - Powiedział po czym wskazał ręką w pewną część dżungli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:49
-Jestem cala.- odpowiedziałam Jeffowi. Skoro przyszedł tu na nogach, musieliśmy być całkiem blisko wioski... Odetchnęłam z ulgą. Przyjemne uczucie pojawiło się w moim żołądku. Dobrze było mieć teraz obok siebie kogoś znajomego. Przysłuchiwałam się rozmowie jego i agresorki z lekkim uśmiechem na twarzy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:50
Ekhm - zamruczał z tyłu zapomniany przez wszystkich Bernard - Może byśmy tak słuchali Jacoba a nie tworzyli samowolkę. Richard jest jego pośrednikiem wśród nas i tym - tu spojrzał na Jeffrey'a - powinieneś się go słuchać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:51
O jest i nasz kochany przywódca -powiedziała z kpiącym uśmieszkiem do Moresa. Nie zapomniała jeszcze, że nazwał ją tchórzem. Nadal była na niego wściekła i miała żal, że tak niegrzecznie ją potraktował. Hej, Veronka - rzuciła do blondynki i zaczęła wpatrywać się w mogiłę Farese. Niech Alpert i reszta grupy załatwiają to pomiędzy sobą. Ashley swoją robotę już wykonała.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 22-09-2010 21:51
- Miałem ważniejsze sprawy- powiedział, bo nie miał zamiaru się przed nikim tłumaczyć.- Idę po nich. To nie czas ani pora, abyśmy obrażali się na siebie i walczyli przeciwko sobie, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie, a będzie jeszcze gorzej, bo zamiast walczyć u swojego boku pozabijamy się nawzajem, a do tego nie dopuszczę. Idziecie, czy zostajecie i tak wrócimy tutaj prawdopodobnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 21:58
- Elena jak dobrze Cię widzieć, na szczęście nic Ci nie jest. Co z Lil? Dlaczego ją postrzelili? I jak się tu znalazłyście?
Nie przejmowałem się Edgarem. Przytuliłem lekko Elenę, a potem usiadłem obok niej.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 36 z 500 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum