Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:21:13 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 351 z 500 << < 348 349 350 351 352 353 354 > >>
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 16:35
- Wydaje mi się, że w kopertach nie znajdziemy żadnych wskazówek, więc nie ma takiej potrzeby.. - Odparłem i zamyśliłem się na moment. - Może, chodźmy na plażę, zapewne natkniemy się na jakąś cywilizację.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 16:39
- Mam nadzieje... bo jeśli nie... jeśli jesteśmy tu tylko sami... - Zaczęła szybciej oddychać i była bliska płaczu znów zaczynając popadać w panikę. - ...to umrzemy.... - Otarła policzek, po którym spływała łza. - Wiesz w ogóle w, którą stronę powinniśmy się kierować?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 16:40
Mrugnął do niej, jakby wiedział, o czym myśli. Ale chyba trzeba mieć nie po kolei, żeby zrozumieć dziewczynę, więc zastanawiał się, czym go teraz zaskoczy. Oparł się o ścianę tak, żeby w razie czego jej pomóc lub ją zatrzymać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 16:42
- Wspaniale... szykujcie się na małą niespodziankę- odparł jeden, a po chwili dodał- Jedzenie było akurat czyste.
Jeden z nich nacisnął tajemniczy przycisk, pojawiło się zielone światło, kawałek ściany podniósł się, mężczyźni odeszli, a za nimi zamknęła się bramka zostawiając dwójkę samą...
- Tych ludzi jest więcej- powiedział, a drugi kiwnął głową- Ciekawe czy otworzyli koperty, jeżeli tak to możemy... ich pobadać. Czas to sprawdzić.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 16:51
-...A mogłam ich pobić do nieprzytomności!- jęknęłam cicho. -Wygląda na to, że znów zostaliśmy sami. Odwróć się.- poprosiłam i zrzuciłam z siebie jego koszulkę. W tobołku ubrań, które przynieśli mi mężczyźni, znajdowały się majtki, skarpetki, buty, biustonosz, dżinsowe spodnie i koszulka z jakiegoś klubu piłkarskiego. Ubrałam się pospiesznie i podeszłam do Josha, opierając się o ścianę i patrząc na niego z góry.
-Co robimy?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 16:56
Przewrócił oczami, kiedy kazała mu się odwrócić.
- Przecież już cię i tak widziałem. - mruknął, zakładając na siebie koszulkę. Mimo tego że Gigi nie nosiła jej długo, to czuł jej zapach na ubraniu. - Patrz, coś się zmieniło. Ale wątpię, że damy radę przejść. - pokazał jej szczelinę pomiędzy podłogą a ścianą, przez które wpadało wątłe światło. Na oko weszłaby tam ledwo ręka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 17:01
Uśmiechnęłam się do Josha. Nie wiedzieć czemu, podobało mi się jego poczucie humoru i ta dziwna pewność siebie.
-Może chociaż uda nam się to jakoś podnieść?- spytałam, przyglądając się szczelinie. -Tylko żeby nie przygniotło nam ręki, albo coś takiego.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 17:04
W takich sytuacjach potrafiłem zachować trzeźwy umysł, ale ta kobieta mnie doprowadzała do szału. Właśnie przez nią zaczynałem się stresować i martwić, przygryzłem dolną wargę i spojrzałem na jej spanikowaną twarz. Położyłem dłoń na jej plecach i poklepałem zachęcająco. - Wszystko będzie dobrze, pewnie szybko to się wyjaśni i dostaniemy duże odszkodowania. - Odparłem i wbiłem wzrok w miejsce skąd przybiegłem. - Wydaje mi się, że plaża jest w tamtą stronę, chodźmy..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 17:05
Ted był już przy Liamie, który był chyba zaskoczony tym, że Edgar znalazł się obok niego tak szybko.
-Hej! Jestem Henry Gale- rzekł bez wahania, zawsze kłamał na temat swojej tożsamości, wiedział że go szukają już od 20 lat - Wiesz może gdzie jesteśmy? Kim ty jesteś? Ja nie pamiętam jak się znalazłem w tej dżungli. No i mam nadzieję że coś wiesz na temat tych listów w kopertach, te z słowami dziękuję w każdym języku. Niektóre są na biało, a inne na czerwono, na pewno to coś znaczy... - powiedział Ted, dużo powiedział, miał nadzieję że ten koleś mu zaufa, razem mogli przetrwać tutaj...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 17:06
- Okej. Tylko tym razem nie na trzy, bo to liczenie chyba przynosi nam pecha. - odparł, podchodząc do szczeliny. Oboje po wcześniejszym sprawdzeniu, czy się z powrotem nie opuści, położyli ręce pod szczeliną. Było tak cicho, że mogli usłyszeć, jak szybko wtedy biły im serca. Kiwnął głową i wykonali pierwszą próbę.

/ja spadam, będę późno
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 18:06
Elenie jeszcze nigdy się nie śniło, że ona i facet są nadzy po środku dżungli, ale podobało jej się to, było to bardzo podniecające. Pieszczoty Bryana były tak przyjemne, że Elenie aż zakręciło się w głowie. Alkohol wcale jej nie pomagał z zachowaniu równowagi, więc musiała się złapać Bryana, żeby nie upaść. Mimo, że mężczyzna nie był prawdziwy, Elena zapragnęła też mu sprawić przyjemność. Stwierdziła, że przydałaby się bita śmietana. Myślała, że ten przedmiot zaraz się pojawi, w końcu to sen. Jednak nic takiego się nie zdarzyło. Koperty to mogły się pojawić, a bita śmietana to już nie, żal. Zamiast niej postanowiła użyć alkoholu. Spojrzała na Bryana łobuzerskim wzorkiem i wylała resztkę rumu na jego .... kucnęła przed nim i zaczęła z ogromnym zaangażowaniem zlizywać alkohol, który smakował teraz jeszcze lepiej, niż gdy piła go z butelki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 18:14
Tak więc próbowaliśmy. Wyginaliśmy się w przeróżne dziwne sposoby, próbując podnieść metalową klapę. Próbowaliśmy wspólnie, próbowaliśmy osobno, próbowaliśmy leząc, stojąc i podskakując. Po półgodzinnej mordowni klapa uniosła się o dosłownie kilka milimetrów. Opadłam, dysząc ze zmęczenia, na podłogę.
-To na nic.- powiedziałam, odgarniając ze spoconego czoła rude kosmyki. -Nie uda nam się tego podnieść.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 18:34
Veronica uśmiechnęła się blado do mężczyzny. Ruszyli w stronę plaży... a przynajmniej tak im się wydawało. Fergusson rozglądała się nerwowo co jakiś czas... miała nadzieje, że to jakiś głupi koszmar! Tylko koszmar! Pewnie obudzi ją zaraz hotelowy budzik i wszystko wróci do normy...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 18:53



// ludzie o słabych nerwach niech tego nie czytają smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-12-2010 18:54
Gdy Liam otworzył oczy trochę się przestraszył widząc, że stoi przed nim mężczyzna, którego niedawno obserwował. - Ja, ja, ja... - zaczął się jąkać. - Ja nic nie wiem. - wydusił w końcu z siebie, nieporadnie zasłaniając się rękami w obawie przed atakiem z jego strony. - Sam nie wiem jak tu trafiłem. Jestem Liam. - mówił, cały czas siedząc na ziemi. - Znalazłem kopertę. Zobacz! - Czym prędzej wyciągnął ją z kieszeni i podał mężczyźnie. - Wiesz co to może znaczyć?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 19:03
Veronica usłyszała nagle szum oceanu. Zatrzymała się nakazując ruchem ręki by Jeff też to uczynił.
- Słyszysz? - Spytała. - To już niedaleko. - Ruszyli przyspieszonym krokiem i wkrótce wyszli na zalaną słońcem plażę. Fergusson mimo strachu jaki nią zawładnął uśmiechnęła się na widok oceanu, który widziała (tak się jej zdawało) po raz pierwszy. Gdy mieszkała w sierocińcu nie było żadnych wyjazdów poza miasto w, którym on się znajdował toteż Veronica widziała ocean tylko na starych fotografiach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 19:03
Umba smileysmileysmiley


-Tak wiem co to znaczy. To słowo dziękuje. W każdej kopercie to jest. Mnie ciekawi dlaczego niektóre są na czerwono a inne na biało. Chodź, musisz coś zobaczyć- rzekł Ted, pomógł mu wstać i poszli w miejsce, skąd mogli spokojnie podglądać Bryana i Elene.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-12-2010 19:13
- "Dziękuję"? - Liama zaskoczyło, że mężczyzna znał ten dziwny język, którym było napisane to słowo, ale nie dopytywał się więcej. - Czerwony i biały? Hmm. To kolor flagi jakiegoś państwa, ale nie pamiętam jakiego. - Zachęcony propozycją Edgara wstał i ruszył za nim. Nie zastanawiało go czy może mu ufać czy nie, ale lepsze to niż samotne siedzenie pod drzewem. - Co takiego chcesz mi pokazać? - zagadał w drodze do tamtego miejsca.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 02-12-2010 19:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 19:26
Veronica zaciągnęła się mocno morskim powietrzem zamykając oczy. Szum fal nieco ją uspokoił, ale nadal czuła dziwne ukłucia w okolicach klatki piersiowej gdy pomyślała sobie o tej chorej sytuacji w, której się znalazła. Nie potrafiła wymyślić niczego co pomogłoby jej zrozumieć to wszystko.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 19:28
Po chwili drogi ujrzeliśmy ocean. - Robi wrażenie.. - jęknąłem wdychając morską bryzę. Z tej strony widok zapierał dech w piersiach. Plaża ciągnęła się kilkanaście kilometrów dalej, dzika dżungla przepięknie kontrastowała z beżem piasku. Jedyne co mnie teraz martwiło to brak cywilizacji, powoli traciłem nadzieję, że cokolwiek tu się znajduje. - No to kiszka..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 351 z 500 << < 348 349 350 351 352 353 354 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum