Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:19:33 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 353 z 500 << < 350 351 352 353 354 355 356 > >>
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 20:12
- Wąglik? - Powtórzyła bezgłośnie. Nie miała zielonego pojęcia co to jest, ale ton głosu jakim powiedziała o nim ta dwójka nie wróżył nic dobrego. - Co to jest ten Węglik? Czy to jest bardzo groźne?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 20:25
Henry! W pierwszej sekundzie Ted się nie zorientował że to do niego, po chwili przypomniał sobie, spojrzał na dół, Liam trzymał się jedną ręką gałęzi, która zbyt długo go nie mogła utrzymać. W tej chwili mógł mu podać tylko nogę, co nie byłoby dobrym rozwiązaniem, jak najszybciej zszedł niżej, zawiesił się tak że trzymał się mocno nogami się za grubą gałęzi głową na dół, a sam wyciągał ręce w stronę Nortona by go złapać. Za stary jestem na taką gimnastykę, oby jak najszybciej złapał bo długo się tak nie utrzymam...



Edytowane przez Furfon dnia 02-12-2010 20:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-12-2010 20:37
Liam zadarł wysoko głowę i w pierwszej chwili przestraszył się na widok Edgara wiszącego głową w dół. Nie miał jednak innego wyjścia więc złapał go za rękę, licząc, że uścisk nie przerwie się jak w przypadku Sawyera i Juliet. - Dzięki. - krótko podziękował, bardziej wyrażając to wyrazem twarzy. Uważniej niż do tej pory wspiął się wyżej skąd rozciągał się widok na dużą część wyspy. - O rany! Widzisz to co ja? - zapytał dość głupio, bo Edgar raczej nie mógł widzieć czegoś innego.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 20:43
- Oni są zakażeni, czyń swoją powinność- powiedział mężczyzna w masce, a po chwili dodał- Nie bójcie się to dla waszego dobra.
Podeszło do nich kilku mężczyzn, przytrzymali ich i wkuli im wielkie igły, obydwoje stracili przytomność.


Nagle pomieszczenie, w którym była Gigi i Josh otworzyło się w pełni, mężczyźni rzucili tam ledwo przytomną blondynkę, była pokiereszowana. Na całym ciele miała liczne poparzenia kwasem...


Tymczasem ludzie, którzy otworzyli karteczkę i ci, którzy byli w pobliżu, poczuli silny ból brzucha, a po chwili zwymiotowali.




Edytowane przez April dnia 02-12-2010 20:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 20:50
-No widzę i mnie to bardzo zastanawia, co my tutaj robimy?! To wygląda mi na wyspę. Tropikalną wyspę, w takim miejscu to nie powinniśmy być! Byłem akurat na trzydniowej delegacji w Nowym Yorku, ostatniego dnia się upiłem, pamiętam że czytałem jakieś głupie ogłoszenie o pracę i koniec! Dobra, zastanówmy się, obaj nie pamiętamy co się działo, tamta dwójka też. Miałeś jakiś wrogów? Z jakiego kraju jesteś? - pytał się Ted, pomyślał że go dorwali, jego i innych którzy uciekli, ukrywali się, zerwali z...
Ted po chwili zwymiotował, wykorzystał ręce i nogi by mocno trzymać się drzewa, bo gdyby spadł teraz to mogłoby mu się coś stać poważnego.



Edytowane przez Furfon dnia 02-12-2010 20:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 20:59
Veronica spojrzała nieufnie na mężczyznę, który podchodził do niej z wielką igłą.
Przytrzymał ją mocno za przedramię i odsłaniając jej ramię wbij w nie strzykawkę.
Fergusson syknęła gdy mężczyzna zaczął wprowadzać do jej organizmu jakąś substancję.
Gdy wyjął już igłę blondynka zauważyła na swoim ramieniu czerwoną plamkę, która była pozostałością po ugryzieniu pająka... nim jednak bliżej się jej przyjrzała straciła przytomność.
Edytowane przez shan dnia 02-12-2010 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-12-2010 21:04
Dores obudził głośny świergot ptaków w koronach drzew. Przez gałęzie przebijały ciepłe promienie słońca. Dores spróbowała się podnieść. Bolały ja plecy od spania na jakiś korzeniach. Po chwili zaburczało jej w brzuchu. Sięgnęła po najbliższą papaję i ugryzła. Po chwili wypluła kęs. Co za ohydztwo! Mam nadzieje, ze to nie jest trujace... - pomyślała. Z głodu jednak dokończyła owoc. Wciąż nikogo nie było w pobliżu...


/ Dobrze, że Dores nie znalazła żadnej koperty smiley /




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:06
W tym beznadziejnym oczekiwaniu sekunda wlokła się za sekundą, jakby zegary chodziły trzy razy wolniej. Serce tak tłukło mi się w piersi, że miałam wrażenie, że nie tylko z niego wyskoczy, ale też poszybuje na Księżyc. Patrzyłam na Josha. On się nie bał. Z zaciśniętymi wargami wpatrywał się w kat białych ścian. Chciałam, żeby coś powiedział, ale uparcie milczał. Ściany z hukiem rozsunęły się i do środka wrzucono półprzytomną kobietę. Poznałam ją po delikatnych dłoniach... Doskoczyłam do niej szybko i uklękłam obok.
-Słyszy mnie Pani?- spytałam, jednocześnie badając puls na nadgarstku. Z przerażeniem odkryłam ślady po kwasie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-12-2010 21:15
- Tamta dwójka to pewnie zanim się tu znalazła robiła to samo gdzie indziej i z kim innym. Henry, nie łudź się, że było inaczej. - Liam ponownie spojrzał w dół, nie mogąc wymazać z pamięci twarzy kobiety. - Nie miałem wrogów, a jestem ze Stanów. Ciekawe w pobliżu jakiego kraju teraz jes... - Nim zdążył dokończyć pytanie poczuł nieprzyjemne uczucie podchodzące coraz wyżej gardła, aż w końcu zwymiotował przed siebie. Złapał się mocno gałęzi i zrobił to po raz kolejny. Nie odezwał się słowem do Edgara tylko szybko zszedł na ziemię i kucnął by zrobić to jeszcze raz.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:16
Blondynka otworzyła oczy, cała się telepała.
- Nie powiem wam... nie powiem... nie zdradzę kraju, nie zrobię tego- wyszeptała zamykając oczy, po chwili zaczęła płakać- Mamo!


Veronica i Jeffrey obudzili się, mieli przepaski na oczach i nic nie widzieli, a opasani byli pasami tak, że nie mogli się ruszyć. Nad nimi rozgrywała się krótka wymiatana zdań.
- Myślisz, że ta blond suka coś powie?- zapytał jeden.
- Mam nadzieję, bo inaczej nasze lata... pracowania nad bombą pójdą na marne, musi coś z siebie wydusić, a jak nie przesłuchamy tych rosyjskich szpiegów.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:19
Drgnęłam lekko. Nie miałam bladego pojęcia, jak zareagować.
-Spokojnie...- powiedziałam cicho. -Nic Ci już nie grozi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:23
- Musicie uciekać, oni was zabiją... zabiorą wam wszystko co kochacie i zabiją na waszych oczach, a na końcu was. Ci ludzie są chorzy na władze, ale ja im nic nie powiem, nic... nie zdradzę kraju- dziewczyna podniosła się powoli, a po chwili upadła. Nie miała nawet siły by ustać o własnych siłach- Dobijcie mnie!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:26
Veronice chciało się płakać... to było okropne... gorzej niż okropne... te wszystkie okropieństwa, które wycierpiała w przeciągu tych kilku godzin były gorsze od tych wszystkich okropności z sierocińcu. Na dodatek czuła się oszukana i była pewna, że ci dwaj zmyślili historię z tym całym Wąglikiem czy Węglikiem po to by móc się do nich zbliżyć... takiej choroby pewnie nawet nie było!
Nie widziała nic, ale dochodziły do niej słowa dwóch mężczyzn. Bomba? Jaka bomba? Czy mówiąc o Blond Suce mieli na myśli ją? Ona nic nie wie....
- My nic nie wiemy! O co tu chodzi? Czemu nas porwaliście?
Edytowane przez shan dnia 02-12-2010 21:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:27
Ted był uparty, nie miał zamiaru schodzić z drzewa tak jak Liam gdyż uznał że na dole czeka go niebezpieczeństwo. Miał nadzieję że ból brzucha zaraz się skończy, bo tak to nie może spokojnie podglądać Eleny i Bryana...
smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:29
Uniosłam rękę w górę i położyłam ją na ramieniu dziewczyny, jakby próbując przekazać jej spokój.
-Który mamy rok?- spytałam powoli, patrząc jej w oczy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-12-2010 21:33
Norton wytarł rękawem usta i niepewnie wstał bo kręciło mu się w głowie. Podszedł ponownie pod drzewo lecz szybko odskoczył gdy zobaczył jak z gałęzi kapią wymiociny Edgara. - Henry! - krzyknął cicho, ale słyszalnie dla niego. - Nie schodzisz? To chyba przez te drzewo mamy nudności. - Liam uznał, że złe samopoczucie jest spowodowane przez jakieś uczulenie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:36
- Obudziła się... poczekamy jeszcze na mężczyznę i możemy zaczynać prawda?- spytał, a drugi pokiwał głową, po czym obydwoje wyszli.


- 2480 chyba... chociaż nie wiem, jak tutaj trafiłam, to już musiało trochę minąć od tego czasu- wyszeptała blondynka trochę się uspokajając, ale po chwili zaczęła mówić bez sensu- Zabierz mnie do mamy i córki, one na mnie czekają... pragnę przytulić moją córeczkę.


/Wybaczcie, ale muszę iść, bo mam do zrobienia jeszcze zadanie z matematyki. smiley/


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:38
-Nie ma mowy, na ziemi zaatakują nas jakieś dzikie zwierzęta, chodź na górę, to zaraz minie. To pewnie przez to że nic nie jedliśmy. -rzekł Ted, który próbował znaleźć jakieś wytłumaczenie, zobaczył papaje na grubej gałęzi, jakim cudem tam się znalazły to nie miał on pojęcia. Wyciągnął dłoń i sięgnął po papaję, miał nadzieje że pomoże mu...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:41
Parsknął śmiechem nie zwracając uwagi na to, jakim morderczym spojrzeniem uraczyła go Gigi, w końcu od pewnego czasu tylko rejestrował.
- Macie dalej telewizory? Puszczają programy o pandach? - spytał, nie wiadomo czemu nadal zanosząc się śmiechem. To nie miało sensu. - Gigi, to się kupy nie trzyma. A może to jeden wielki sen, hę?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2010 21:44
Spojrzałam na Josha krytycznym spojrzeniem i z całej siły uderzyłam go w bok.
-Jeśli to sen, to na pewno tego nie czułeś, co?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 353 z 500 << < 350 351 352 353 354 355 356 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum