Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:45:19 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 37 z 500 << < 34 35 36 37 38 39 40 > >>
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:01
- Nie ma sprawy. - Burknął do Bernarda który pojawił się obok Richarda, Jeffrey miał małą nadzieję, że stary wygrzebie ze swojego plecaka parę ziemniaczków. Kiedy usłyszał kpiący głos Ashley zrobiło mu się i przykro i nieco głupio, że tak ją potraktował. Ale ta nie zgadzała się co do jego racji, a on był pewien, że tak musi być. Postanowił nic jej nie dogadywać, byli dorośli a przez takie kłótnie, ich grupa się rozpadała. - No dobrze, nie mam zamiaru walczyć przeciwko sobie.. Możemy po nich iść. - Powiedział z wyrzutem po czym wskazał na kierunek, w którym powinni pójść. Chciał w międzyczasie spytać Richarda co zamierza zrobić, jeśli zostawi sprawę rozwalenia Dharmy, na termin późniejszy będzie owa wojna...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:01
Znajdowała się w opustoszałym pomieszczeniu, przywiązana do krzesła USG. Było tu cholernie pusto, cholernie ciemno i cholernie bolało ją udo.
- Czy ktoś tutaj jest?!! - krzyknęła a jej echo odbiło się po ścianach - Kurwa mać, bydlaku wyłaź, gdziekolwiek jesteś!
Wiedziała, że to musiała być sprawka agresorów.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2010 22:07
- Środek dżungli? - zapytał. Spojrzał na słońce. - Rzeczywiście, musiałem długo spacerować. - odpowiedział jej. Myślał, że jest to jakaś buntowniczka lub zdrajczyni, postrzelona przez swoich. Okazała się jednak ofiarą któregoś z tych bardziej "barczystych" naukowców. "Nigdy nie strzeliłbym do kobiety", pomyślał, choć zdarzyło mu się nie raz przeżyć stosunek z kilkoma na raz, upić je, naćpać, znów przeżyć stosunek oraz zostawić zarzygane i niekiedy rozdziewiczone na pastwę losu. Cóż, kilka latach burzliwego życia na ulicy nie kształtuje zbytnio systemu wartości.

- Hej, jestem Jeff. Jeff Parsley. Parsley, jak trawka.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-09-2010 22:11
mrOTHER napisał/a:
"Nigdy nie strzeliłbym do kobiety"[/i]




Nieeee??? A ja to co? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:12
- Nie nie! Ty nic nie rozumiesz! Puść mnie, zostaw mnie!- próbowałam się wyswobodzić z rąk mężczyzny jednak był zbyt silny. Albo ja za słaba. Niósł mnie, a ja zanosiłam się szlochem. Łzy ciekły mi po przybrudzonych policzkach. Byłam bezradna i roztrzęsiona. Kompletnie nie kontaktowałam z otoczeniem. Odpłynęłam. Po dłuższej wędrówce wpadliśmy na trójkę ludzi, których nie rozpoznałam. Zeskoczyłam z Liama i chowając się za nim zaczęłam mamrotać- Kim oni są? O nie, nie... nie pozwól im Liam, zabierz ich stąd, pogoń! To oni! To oni to zrobili! Są żądni zemsty, chcą się przedrzeć! Nie pozwól im, proszę!




' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 22-09-2010 22:13
Richard wraz z całą ekipą udał się w stronę Laski, gdzie byli pozostali członkowie Agresorów. Alpert był wściekły na Meadow jak mogła dopuścić do rozpadu grupy.
- Kto ją zabił?- spytał patrząc na Miśkę i oczekując odpowiedzi.
- Dharma... znaczy... ja tego nie widziałam, ale tak mi się wydaje... bo kto inny- powiedziała dziewczyna jąkając się. Mężczyzna tylko kiwnął głową, przyśpieszył, bo chciał jak najszybciej znaleźć się w Lasce, aby pogadać z całą resztą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:13
Nicholas przyszedł do Lil.
- Nie mów tak do mnie, bo zostaniesz tu na zawsze - uśmiechnął się. - Musiałem to zrobić, ale nic ci nie będzie - wyjął z szafki nożyce, szczypce medyczne, waciki, chusteczki i bandaże. - Kurczę, masz długie spodnie - powiedział i rozciął je bezpardonowo nożyczkami, ukazując czerwoną dziurę w jej nodze. - Ała. Przepraszam jeszcze raz - powiedział, wziął szczypce i wyciągnął kulę, która była jakiś centymetr od powierzchni skóry. - Masz szczęście, że nie przeleciała głęboko, dzięki spodniom. - znowu się uśmiechnął i wyrzucił kulę za plecy. Zaczął uciskać jej nogę aby wypłynęła brudna krew. - Nie jestem lekarzem. Mam dla ciebie tutaj mieszkanko, razem z twoją koleżanką i kolegą z Dharmy. Pójdziesz ze mną po dobroci, czy będę musiał znowu cię uderzyć i zanieść? - spytał o to samo co Elenę, czyszcząc teraz ranę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:14
Elena uśmiechnęła się i również objęła Bryana.
- Nie wiem dlaczego ją postrzelili, jak się obudziłam, to ona była już ranna. Mam nadzieję, że przyprowadzą ją do nas, bo martwię się nie wiedząc co się z nią dzieje... - westchnęła - Jak się tu znalazłyśmy? Razem z Lil poszłyśmy do Strzały, ale jakoś tak wyszło, że trafiłyśmy na obóz Agresorów... - pominęła część o piciu wódki i kastrowaniu dzika, bo teraz chyba to nie był odpowiedni moment na takie historie - W każdym razie dostałyśmy się do niewoli, ale udało nam się uciec. Niestety, wyśledzili nas, znokautowali i przywiązali do fotela... - skończyła swoją historię i spojrzała na Bryana. - Jak to się stało, że Nicholas uciekł?



Edytowane przez Amelia dnia 22-09-2010 22:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:20
- Mam nadzieje, że to nie cisza przed burzą... - Rzuciła Veronica do Jeffreya, ale w następnej chwili zza krzaków wyłonił się Richard w towarzystwie Ashley i Josha. Ogłosił się tymczasowym przywódcą. Veronica obdarzyła Ashley uśmiechem gdy ta przywitała się z nią.
Teraz szła u boku Richarda i reszty w stronę Laski.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:22
- Ałł - syknęła z bólu, nie próbując jednak żadnych gwałtownych ruchów.
Wyglądała jak trup. Była blada jak ściana, jej czerwone usta spierzchły co nadawało większego kontrastu jej twarzy. Myślała, że zaraz zemdleje od widoku własnej krwi. To należało do tych nielicznych rzeczy, od których na samą myśl zbierało jej się na wymioty.
- Jesteś pewien, że nie wdarło się zakażenie? - wychrypiała, a jej oczy napłynęły od bólu łzami. Popatrzyła pierwszy raz niewinnym wzrokiem na Nicholasa - Nie wiem, czy dam radę iść...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:24
Josh usiadł pod drzewem. Nie był zły na Jeffa. Każdy ma swoje poglądy i pomysły. Kiwnął mu głową na powitanie. Podniósł banana spod drzewa i zjadł go. Napiłby się piwa. Wstał i poszedł razem z grupą. Nadal myślał nad wykorzystaniem rekwizytu. Przy okazji Dharmy nękało go jedno - co będzie, jeśli będą mieli łódź podwodną? Czy kiedyś usłyszy ' wykonałeś swoje, możesz wracać'? Czy Wyspa będzie zawsze jego domem?
Edytowane przez panda dnia 22-09-2010 22:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:26
Ted niczego ciekawego nie znalazł, wrócił do pokoju gdzie był Nicholas, Lil oraz Elena.
-Miło znów was widzieć związane i bezbronne.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:28
Rafalek siedział sobie grzecznie, gdy nagle zobaczył zbliżajacego się Richarda. Przestraszył się, że Alpert zechce odebrać mu niewinność. Zaczął rozglądać się za Edgarem. On by na to nie pozwolił.



Edytowane przez rafalek dnia 22-09-2010 22:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:31
- Pewien nie jestem... - kątem oka zobaczył, jak otworzyła usta. - Ale na 99 procent nie. - popatrzył na nią. Wyglądała zdawało się gorzej niż jeszcze minutę temu. Może ta operacja ją osłabia. Mówiła jak dziewczynka, która upadła jadąc na rowerze i skaleczyła sobie kolano. Nie wiedział czy blefuje, czy na prawdę jest w tej chwili tą małą dziewczynką. Ale na razie nie mógł zapomnieć o celi, o wiaderku i o dymie z papierosów. Jej noga oprócz małej dziurki rany (smiley) była teraz czysta. Założył jej bandaż i bez jej pytania obciął jej obie nogawki naokoło (krzywo) tworząc szorty z wystającymi białymi nitkami. Rozwiązał ją. Wstała i zachwiała się - rzeczywiście wyglądało na to, że będzie miała problemy z dojściem, a uderzać jej nie chciał. Cóż miał na to poradzić - kolejny raz bez uprzedzenia wziął ją na ręce i zaniósł do laboratorium. Ted otworzył drzwi od pokoju za szybą, a Furs położył ją na materacu i wyszedł szybko, trzaskając drzwiami. Nie chciał teraz żadnych ucieczek. Usiadł po swojej stronie szyby i patrzył na Elenę i Bryana.
Edytowane przez Lion dnia 22-09-2010 22:36
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:34
- A ja jestem Juliet Burke Bachman- przedstawiła się wstając, po czym wyciągając rękę, ścisnęła ją po męsku- Proponuję wyruszyć śladem waszych kumpli, by ich odnaleźć. Są w dżungli zdecydowanie za długo- stwierdziła


//Mumin, Lincoln- jak Wasza własna fabuła nie przewiduje naszej interwencji to dajcie znać smiley//

/ Przewiduje, przewiduje smiley Po to chyba do was przyszliśmy, co nie? smiley To że Effy jest naćpana i was nie poznaje nie znaczy, że nie możecie pisać smiley
Edytowane przez Muminka dnia 22-09-2010 22:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:38
Ted z nudów walił palcem w szybę, za którą była Elena,Lil oraz Bryan. Chciał ich sprowokować, ostatecznie mógł w końcu wziąć się za przesłuchanie.
Edytowane przez Furfon dnia 22-09-2010 22:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:38
Opadła zupełnie z sił, dlatego też nie stawiała żadnych oporów Nicholasowi. Wodziła wzrokiem za jego ruchami, najpierw, jak ciął dżinsy, potem jak wziął ją na ręce i prowadził korytarzem w inne miejsce. Na szczęście mówił prawdę - znajdowała się tam Elena i Bryan. Nick usadowił ją na materacu i wyszedł bez słowa.
- Elena, Bryan! - chciała im się rzucić na szyję, ale syknęła z bólu, pozostając na miejscu, ale szczerząc się do nich ciepło.
Edytowane przez Gooseberry dnia 22-09-2010 22:41
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-09-2010 22:40
Dores obudziła się w trupiarni kostnicy. Wokół było pełno trupów. Ona sama wyglądała teraz nie lepiej. Wstała i zaczęła podchodzić do każdego z nich. Modliła się, żeby jakiś jeszcze żył, żeby mogła go dobić.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2010 22:49
Zanim Bryan zdążył odpowiedzieć, do celi została wprowadzona Lil.
- Nic Ci nie jest! - zawołała uradowana Elena, przysunęła się do niej i ją objęła. - Bardzo boli? - zapytała patrząc na jej nogę, która została już opatrzona. W tym momencie uwagę Eleny przyciągnęło bębnienie o szybę. Podeszła do Edgara i spojrzała na niego z dziwnym, szatańskim uśmieszkiem na twarzy, a po chwili zaczęła pięścią walić w szybę najmocniej jak potrafiła. - Nie uda Wam się nas zastraszyć. - powiedziała zdecydowanym tonem głosu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-09-2010 22:50
Dores usłyszała jakieś walenie. A ponieważ wszystkie trupy były martwe na amen, postanowiła się więcej nimi nie zajmować i ruszyła za tym jakże dziwnym odgłosem.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 37 z 500 << < 34 35 36 37 38 39 40 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum