Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:24:58 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 369 z 500 << < 366 367 368 369 370 371 372 > >>
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 19:14
-I mimo tego, że Jacob Cię wybrał uważasz ciągle, że go nienawidzisz?- uśmiechnęłam się lekko i wstałam. Za duże ciuchy, które przynieśli mi ludzie w kombinezonach jeszcze za czasów siedzenia w pokoju, teraz nieprzyjemnie przyklejały się do ciała. Uśmiechnęłam się na wspomnienie tego, jak straciłam poprzednie ubranie- wszak teraz już to wiedziałam. Wyciągnęłam rękę w kierunku Lisy.
-Chodź, mamy kilka pamięci do odratowania.- mrugnęłam do niej lewym okiem.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 07-12-2010 19:15
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 19:15
Veronica podskoczyła nerwowo gdy usłyszała nieznajomy męski głos.
- S-stąd? - Spytała przyglądając się Liamowi, który wyszedł zza krzaków. - Nie... a ty? Kim jesteś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 19:18
Dziewczynka złapała za rąk Gigi i razem wróciły do Eleny, Bryana, Veronicy i Liama.
- Nie ma tutaj wszystkich kandydatów prawda?- spytała trochę zaniepokojona- Gdzie są pozostali? A wrogowie Jacoba? Widział ich ktoś?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-12-2010 19:23
- Czyli też nie wiesz skąd się tu wzięłaś zapewne? - zapytał, domyślając się jednak odpowiedzi blondynki. - A jestem osobą, która sama nie wie jak tu trafiła i od kilku dni próbuje do tego dojść. Liam... - powiedział na końcu swoja imię i wyciągnął rękę do blondynki.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 19:24
-Brakuje Ashley.- zauważyłam szybko. -Chyba Josh po nią poszedł. A Edgar i Dores? Ich też musimy zabrać?- spytałam, drgając lekko. Ciągle miałam uraz do kobiety i bałam się, że bliższe spotkanie zakończy się kłótnią albo bójką.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 19:30
- Veronica. - Powiedziała witając się z Liamem poprzez uścisk ręki. Bała się go o to spytać i wolała sobie mówić w myślach, że na pewno sądzi tak jak ona, ale w końcu stwierdziła, że musi się upewnić. - Ty też uważasz, że wszyscy straciliśmy pamięć? - Spytała wskazując na osoby wokół nich.
Edytowane przez shan dnia 07-12-2010 19:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-12-2010 19:34
- Pamięć? - Liam dopiero pierwszy raz pomyślał o tym w ten sposób. - Wiesz..., coś w tym jest. - powiedział, widząc w tym dość logiczne wytłumaczenie. - Tylko jeżeli straciliśmy pamięć to ktoś musiał to sprawić bo wątpię, żebym tu wcześniej mieszkał. - powiedział, ręką wskazując na wyspę. - Pamiętasz coś z ... cokolwiek. Pamiętasz cokolwiek?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 19:36
- To źli ludzie... Czarny dym się o nich zatroszczy- odpowiedziała, a po jej ciele przeszły dreszcze- Spotkałam go, chciał mnie przekabacić, ale się nie dałam.
Podeszła do Liama i uśmiechnęła się do niego.
- Dzień dobry!- powiedziała podając mu dłoń...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 19:38
"Mogłam się nie upewniać." - Pomyślała. To nie mogło być prawdą! Nie mieszkała by w... takim miejscu... jak straciła pamieć?! Co jej odbiło by tu przybyć?! Nie... na pewno nie stracili pamięci! - Nic nie pamiętam, ponieważ nie mam co pamiętać... to... to niemożliwe... istnieje jakieś inne wytłumaczenie... na pewno... jesteśmy częścią jakiegoś eksperymentu... na pewno... - Dodała z nutą histerii w głosie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-12-2010 19:45
Gdy Veronica wspomniała o eksperymencie, Norton od razu powiązał to ze spotkanym w dżungli mężczyzną w kombinezonie i osobą Edgara. - Wiesz, coś w tym może być... - odpowiedział, ale po chwili usłyszał - "Dzień dobry!" - rozmowę Liama z Veroniką przerwał radosny dziewczęcy głos. - Hej? - przywitał się, nadając przywitaniu raczej charakter pytania i podał dziewczynce dłoń. - Jak masz na imię? - zapytał, coraz bardziej zdziwiony tym co go tu spotyka.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:02
Ted wiedział co Dymek kombinuje lecz uznał że będzie udawał że nic nie wie, że nie zorientował się w jego planie...
-Ok, no to ruszymy do tego statku. Jeszcze mam jedno pytanie zanim odejdziemy, co nam radzisz w kwestii kandydatów Jacoba? Tej wesołej gromadki...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:23
Gdy dziewczynka jej dotknęła, Elena przypomniała sobie dosłownie wszystko. Całe jej życie na wyspie przeleciało jej przed oczami.
- Pamiętam wszystko! Pamiętam! - zaczęła krzyczeć i skakać do góry - Nigdy nie sądziłam, że będę tak szczęśliwa, przypominając sobie to wszystko co nas spotkało! - zaśmiała się - Veronica! Pamiętam Cię! - zawołała i przytuliła się do dziewczyny - Liam! - oderwała się od Veroniki i rzuciła się Liamowi na szyję, ściskając ją mocno - Bryan! - zatrzymała się przed nim, bo właśnie do niej dotarło co zrobili. Bryan przespał się z nią zdradzając Leslie. Elenie zrobiło się okropnie głupio z tego powodu - Ciebie też pamiętam Bryan... - chrząknęła, patrząc pod nogi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:26
- Lisa- odparła wciąż trzymając jego dłoń, Liam pod wpływem jej delikatnego ucisku przypomniał sobie wszystko jak Elena...- Miło cię poznać.


- Zabijemy ich... w swoim czasie- odparł uśmiechając się i wstając- Na mnie już czas...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:32
-No to do zobaczenia, mam nadzieję że nasze następne spotkanie będzie już w normalnych czasach... -rzekł Ted, wyciągnął rękę w stronę Dymka, czuł że długo czasu minie zanim znów się spotkają i że następna rozmowa z Dymkiem zupełnie inna niż wcześniejsze...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:32
- Ja cię niestety nie pamiętam, ponieważ cię nie znałam wcześniej.. - Powiedziała gdy Elena oderwała się od niej by wyściskać innych. Veronica już wszystko zrozumiała. Ci ludzie z budynków wmawiają im, że są w przyszłości i, że mają bombę i, że oni byli kiedyś na wyspie. Pewnie byli jakiś czas pod działaniem środków odurzających i wtedy tak ich poturbowali - stąd te ubrania. A teraz chcą by uwierzyli w to, że tu mieszkali!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:42
- Fajnie, że mnie pamiętasz. Trudno byłoby zapomnieć po tym co nie dawno zrobiliśmy.
Elena zachowywała się dziwnie. Zaraz to do mnie dotarło.
- Przypomniałaś sobie wszystko? Znaliśmy się wcześniej?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:52
- Veronico, uwierz mi! Ty żyjesz na tej wyspie od dawna, jesteś tu nawet dłużej niż ja! - wcale ją nie dziwiło to, że Ver jej nie wierzy. Odwróciła się do Bryana, który też nie wyglądał na przekonanego. - [i]Tak, znaliśmy się wcześniej...[/i] - nie chciała mu teraz mówić o Leslie, najlepiej byłoby, gdyby sam sobie wszystko przypomniał. Popatrzyła na dziewczynkę, która teraz dotykała Liama. - Dotknijcie tego dziecka! Dzięki niemu odzyskacie pamięć! - wykrzyknęła i na potwierdzenie swojej teorii spytała Liama - Pamiętasz już wszystko prawda?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:54
Mam obmacywać dziewczynkę? Kolejny fetysz Eleny?
- To co mówisz jest trochę niedorzeczne. Jak dotknięcie tej dziewczynki może nam przywrócić pamięć. Nie ma na to naukowego wyjaśnienia.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 20:57
W tym czasie też, gdy Elena i Liam przypominali sobie przeszłość, zasypywałem matkę Lisy. Naprawdę ciężko było mi to robić, ale ktoś musiał. Zmęczony wróciłem do pozostałych, oparłem się o drzewo i wpatrywałem w Stokrotkę. W jej każdy gest, ruch, uśmiech na twarzy.. Wyobraziłem sobie nasze wspólne mieszkanie, moją babcię przyrządzającą ruskie pierogi które zapewne co chwila by nam przywoziła..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-12-2010 20:59
Po tym jak dziewczynka przedstawiła się Liamowi i ścisnęła jego dłoń, Norton doświadczył czegoś niesamowitego. Przez jego ciało przeszło niezwykłe ciepło, idące od dłoni Lisy w górę. W jednej sekundzie wspomnienia Liamowi wróciły i wyświetliły niczym przyspieszony film. Zrozumiał teraz reakcję Eleny, która przed chwilą rzuciła się mu na szyję po tym jak dotknęła dziewczynki. - Tak, pamiętam. To było, to było... niesamowite... - odpowiedział, będąc cały czas pod wrażeniem tego, co sprawiła dziewczynka. - Tego faceta, który mówił, że jest szpiegiem widziałem w Dharmie, a później u Agresorów. A Ty byłaś z Bryanem. Wszystko pamiętam. Jak to się mogło stać? Jesteśmy nadal zarażeni tym wąglikiem?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 07-12-2010 21:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 369 z 500 << < 366 367 368 369 370 371 372 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum