Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:47:57 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 370 z 500 << < 367 368 369 370 371 372 373 > >>
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:07
Spojrzała na nich jak na wariatów a następnie rzuciła:
- Nie będę dotykała tego dziecka... Eleno... tak? - Spytała nie będąc pewna imienia rudowłosej. - Zachowujecie się dziwnie... Zrozumcie! Wszyscy jesteśmy ofiarami jakiegoś tajemniczego i dziwnego eksperymentu! - Powiedziała akcentując wyraźnie każde słowo.
Edytowane przez shan dnia 07-12-2010 21:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:13
- Na tej wyspie nie można liczyć na żadne naukowe wyjaśnienia! Gdy sobie wszystko przypomnicie, to zrozumiecie o czym mówię! Dotknijcie jej, proszę! Przecież nie macie nic do stracenia! - chwyciła Veronicę za rękę i zaczęła ją ciągnąć w kierunku dziewczynki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:14
- Nie ciąg jej, zrobisz jej krzywdę!
Eleno zachowywała się jak wariatka.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:16
Prychnęłam i złapałam Veronicę za przegub. Nim zdarzyła zaprotestować, połączyłam jej rękę z ręką dziewczynki i zacisnęłam mocno. Odwróciłam się na pięcie i zaszłam za Jeffa, otulając go w pasie rękoma, a brodę kładąc na jednym z ramion.
-No właśnie, co z wąglikiem? Jak się czujecie?- spytałam, patrząc na twarze dharmowcoagresorów.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:18
- Nic jej nie będzie! - wykrzyknęła Elena, która za wszelką cenę chciała, żeby wszyscy odzyskali pamięć. Podeszła do Bryana i jego również chwyciła za dłoń, ciągnąć go do dziewczynki. Tymczasem Gigi zajęła się Veronicą i położyła jej rękę na dziecku. - No dalej! Dotknij jej! - popędzała Bryana.
Edytowane przez Amelia dnia 07-12-2010 21:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:22
Ale perwers! Stwierdziłem jednak, że kopać się z koniem nie ma sensu, więc dotknąłem dłoni dziewczynki.
- Wow.
Wykrztusiłem z siebie. Przed oczami stanął mi film w przyspieszonym tempie. Wszystko sobie przypomniałem.
- Leslie!
Te wspomnienia zdominowały mnie.
- Co z nią jest? Odnalazła się?
Doszło do mnie co zrobiłem z Eleną. Co zrobiłem mojej Leslie. Nie patrzyłem Larionovej w twarz.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:24
- Nie będę dotykała dziecka zachowujecie się jak... - Nie zdążyła jednak dokończyć zdania, ponieważ jej dłoń połączyła się z dłonią Lisy i przypomniała sobie moment gdy obudziła w namiocie na wyspie kilka lat temu... jak uczyła się strzelać i obsługiwać procą... jak Meadow została mianowana przywódcą... jak opiekowała się Rafalkiem... jak Dores i Edgar ją i innych więzili... oczy martwego chłopca, którego zabił Czarny Dym w przeszłości... spotkanie z Jacobem i ostatni przeskok przez, który są tutaj.
- Elena... - Wydusiła obracając się w stronę kobiety. Oczami wyobraźni zobaczyła jak Larionova odciąga ją od grupki, która zmierzała do posągu by odbić Gigi... właśnie Gigi... teraz przed oczami Veronici pojawił się obraz jak zobaczyła ją wyłaniającą się z dżungli razem z Jeffem gdy byli nad ciałem matki Amandy... Jeff - ich śniadanie w Dharmaville, Bryan - Jak zobaczyła go razem z Leslie w jaskini... Liam - Wpadła na niego podczas ucieczki przed Czarnym Dymem. Josh i Ashley tulący się do siebie przy ognisku... to wszystko, to wszystko.... - Ja... pamiętam. - Wydusiła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-12-2010 21:30
- Ja się czuję chyba... nieźle. - odpowiedział po krótkim zastanowieniu Gigi. - Może znowu przenieśliśmy się w czasie tylko inaczej niż do tej pory? Ciekawe jaki mamy teraz okres w czasie. Facet w kombinezonie, którego spotkaliśmy z Edgarem nie wyglądał normalnie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:30
- Zostałem wyleczony kiedy tylko sobie o Tobie przypomniałem Gigi - Odparłem uśmiechając się promiennie, odwróciłem się do niej i objąłem ją ręką w talii. Dłonią delikatnie masowałem jej plecy. - To już za niedługo.. Będziemy żyć w normalnym świecie, będziemy mieć mieszkanie, samochód i psa... No, albo dziecko.. - Urwałem przygryzając dolną wargę..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:33
Dziewczynka uśmiechnęła się delikatnie, nie wiedziała co powiedzieć, zaczęła grzebać nogą w piasku, spuściła głowę, jej długie, blond kosmyki opadały na jej bladą twarz.
- Hm... czyli wiecie wszystko- wyszeptała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:33
- Liam jesteśmy gdzieś w... 2140... jakoś tak? - Spojrzała pytająco na innych, którzy byli przy tym jak kobieta z ich celi powiedziała im to. Veronica poczuła ulgę... pamiętała wszystko... coraz więcej wspomnień wracało do niej. Cormac (tu uśmiechnęła się delikatnie), Pauline... to wszystko...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:35
Jeffrey został wyleczony. Teraz przypomniało mi się o bólu brzucha, ale u mnie również zniknął. Skojarzyłem sobie również, że powinienem być na niego wściekły. Ale nie mogłem, wspomnienia zostały, ale emocje już minęły i nie umiałem ich odtworzyć. Może to nawet lepiej.
- Co z Leslie?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:44
Gdy mówił o tym wszystkim, coś dziwnego podskoczyło w moim żołądku i okrążyło cały układ krwionośny, dając przyjemne uczucie ciepła i bezpieczeństwa. Dom, rodzina, praca- nagle wszystko stało się takie realne, na wyciągnięcie ręki... Kiwnęłam głową w kierunku dziewczynki. Jeff zrozumiał. Przytaknął. Podeszłam do blondynki i kucnęłam przy niej.
-Znasz już wujka Jeffreya?- spytałam jej wesoło.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-12-2010 21:45
- 2140? No chyba nie mówisz poważnie? - Liam zareagował szerokim uśmiechem i niedowierzaniem. - Jesteśmy prawie 200 lat w przyszłości i nadal jest dzika przyroda? To nie może być prawda. Veronica, kto Ci powiedział o tym, że jesteśmy w tym roku?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-12-2010 21:47
Dores zafascynowana przysłuchiwała się rozmowie Edgara z Dymkiem. Słowa o zabiciu Jacoba napawały ją radością. Kiedy skończyli rozmowę, Dores odezwała się: Jeszcze coś! Gdy zabijemy Jacoba, chcemy odzyskać swoją władzę, która utraciliśmy przez tę małą zarazę Amandę!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:48
- Znam- odparła szczerząc ząbki w uśmiechu- Jacob właśnie powiedział mi, że musimy się spieszyć jeżeli chcemy się stąd wydostać. Ta wyspa ma niedługo wybuchnąć.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:49
- Mnie nie powiedziała... o ile dobrze pamiętam to leżałam wtedy niemrawa na łóżku po operacji... - Powiedziała po czym wskazała na Gigi. - Jakaś kobieta, którą tam przetrzymywali jej to powiedziała. Wszystko wskazuje na to, że ta kobieta jest z "tych" czasów... - Westchnęła. - Liam byliśmy przecież w dalekiej przeszłości więc czemu nie mielibyśmy być w przyszłości? Raz już się przecież tak przenieśliśmy... pamiętasz, do 2004 roku. - Przypomniał jej się Cormac. - Bryan... - Zwróciła się do Hendersona. - Ja nie mam pojęcia gdzie jest Leslie... może tez tu gdzieś jest... nie wiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-12-2010 21:53
- Mamy się wydostać z wyspy? O czym Ty mówisz? - Liam się podekscytował słowami dziewczynki i podbiegł do niej. - Gdzie mamy się spieszyć?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:53
- Nie ważne który mamy rok, co to za różnica? I tak pewnie zaraz nastąpi kolejny przeskok i znajdziemy się zupełnie w innych czasach. - zerknęła na Bryana, który wypytał się o Leslie. Pewnie dziewczyna mnie znienawidzi, jeśli dowie się co zrobiliśmy... - pomyślała smętnie.
- Wyspa wybuchnie? - zrobiła wielkie oczy, słysząc słowa dziewczynki - Więc wynośmy się stąd, marzyłam, żeby się w końcu stąd wydostać!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2010 21:53
-Tak więc chodźmy, nie traćmy czasu!- wyszczerzyłam się jeszcze szerzej na myśl o tym, że wyspa niedługo wybuchnie i pozostanie jedynie mglistym wspomnieniem. Chwyciłam Lisę za małą rączkę, a za drugą jej dłoń złapał Jefferey.
-Drużyna, biegiem na przód marsz!- krzyknęłam wesoło, puszczając oczko blondynce i zaczęłam zagłębiać się w dżunglę.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 370 z 500 << < 367 368 369 370 371 372 373 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum