Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:48:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 373 z 500 << < 370 371 372 373 374 375 376 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:15
Dores zachowała się dziecinnie, Ted usiadł w rogu, nie miał chwilowo zamiaru jej przeszkadzać, już wolał poczekać aż wolna będzie wanna
-Nie przeszkadzaj sobie, ja też chce się umyć i ubrać się w coś nowego. Może coś przyniosę tobie do ubrania?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-12-2010 21:19
Liam stał jak zamurowany, pozwalając potrząsać sobą Elenie. - Zrozum, że już sam nie wiem czego chcę. Nie będę potrafił normalnie żyć. Pójść do sklepu, ubrać się, zjeść na mieście kolację i spać w łóżku. To wszystko mnie zmieniło. Ty też nie będziesz potrafiła. Elena, zastanów się.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-12-2010 21:19
Nie trzeba. - Dores wyszła z wanny, zostawiając ojcu brudną wodę smiley Wzięła ręcznik z wieszaka i zaczęła się wycierać. Zastanawiała się, czy przez to, że ojciec jej przerwał, na pewno dobrze umyła kuciapę...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:31
-Wracaj córeczko, widzę że się niedokładnie umyłaś, chyba będę musiał Tobie pomóc, wracamy do świata cywilizowanego, musimy wyglądać jak ludzie a nie jak glista lub tasiemiec smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-12-2010 21:37
Glista? - Dores aż zabrakło tchu. Czy naprawdę uważasz, że wyglądam jak glista??? - była tak zdumiona, że ręcznik spadł jej na podłogę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:39
Dziewczyna, gdy usłyszała odpowiedź Liama oraz Bryana stanęła i podeszła do nich.
- Wujki! Nie możecie tutaj zostać, ta wyspa wybuchnie... nie pozwolę wam!- wykrzyknęła tupiąc nóżką i przytulając się do nogi Nortona- Nie puszczę!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:41
-Nie! -krzyknął Ted, to miał być żart lecz Dores chyba się nie domyśliła -Ty jesteś piękna, tylko pomyśli sobie co ludzie powiedzą gdy dowiedzą się że masz brudną kuciapę?! Musimy ją dokładnie umyć, weź wylej brudną wodę co jest w wannie, ze mną się teraz wykąpiesz, każdy tatuś myje swoją córeczkę, niestety gdy ty byłaś mała to nie miałem okazji, teraz nadrobimy to...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:42
- Chodźmy już... Liam, Bryan i tak tu wrócicie... jak chcieliście... - Rzuciła nieco przygnębiona. Więc i tak będzie musiała tu wrócić?! Znów stracą pamięć?! - Ta mała ma racje... lepiej chodźmy, nie mam ochoty zginąć tu w tej puszczy... - Ruszyła w stronę plaży.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:45
Od chwili przeczytania listu na głos, milczałam, wpatrując się w ziemię. Wreszcie po kilku minutach, niczym małe, naburmuszone dziecko, założyłam ręce na piersiach i powiedziałam:
-Znowu mam stracić pamięć? Was, Ciebie?- spojrzała na Jeffa. -Nie zgadzam się na to! Nie i już!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-12-2010 21:47
Moja kuciapa NIE JEST BRU-DNA! - powiedziała Dores podchodząc do ojca, by lepiej zrozumiał. Sam lepiej się wykąp, bo pewnie nie pamiętasz nawet, jak wygląda mydło! - dźgnęła go palcem w klatkę piersiową.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 08-12-2010 21:50
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:50
- Ja też. - Powiedziałem zrezygnowany - Wolę już nie płynąć jeśli znowu ma to się tak skończyć.. - Kolejny zanik pamięci? Po raz drugi mam zapomnieć o Gigi? Nigdy. Złapałem ją za rękę i uśmiechnąłem się pogodnie. - Nie dopuścimy do tego.. Choćby nie wiem co..


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-12-2010 21:51
Ktoś patrząc z boku na Liama mógłby odnieść wrażenie, że właśnie rozstaje się z żoną, a ich córka nie chce do tego dopuścić. Elena potrząsała nim w najlepsze, a w międzyczasie do nogi Norton przytuliła się dziewczynka, dzięki której przypomniał sobie wszytko, prosząc by tu nie zostawał. Liam milczał, próbując w tym tumulcie zebrać myśli. - Niech będzie... - odpadł w końcu. - Lepiej jednak, żebyście się nie mylili. - dodał i spojrzał raz na Elenę, a raz na dziewczynkę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:52
- Będziesz potrafił, jestem przekonana! Ja też będę potrafiła! Gdy wypłyniemy stąd i zasmakujesz normalnego życia, to szybko się przyzwyczaisz i jeszcze będziesz się śmiał z siebie, że chciałeś tu zostać! Tak będzie! I jeśli ta dziewczynka ma rację, to wyspa zaraz wybuchnie i zginiesz, jeśli tu zostaniesz! Chyba tego nie chcesz! - zawołała, wciąż potrząsając Liamem. Miała nadzieję, że to go obudzi i zda sobie sprawę z tego, że trzeba się stąd wynosić. Po chwili dotarły do niej słowa Gigi, która odczytała list - Widzisz? Nie będziemy nic pamiętać... Więc bardzo prosto będzie wrócić do normalnego życia... - w końcu Liam dał się przekonać i Elena odetchnęła z ulgą.
Edytowane przez Amelia dnia 08-12-2010 21:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:55
-Jest brudna, spójrz do lustra, zbadaj... widać to a ja nie chce żeby moja córka miała brudną kuciapę, musisz się umyć! - powiedział spokojnie Ted, nie chciał zmusić jej do mycia, chciał ją namówić...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:55
Złapałam mocno rękę Jeffreya. Czy to złudzenie, czy obaj denerwowaliśmy się tak bardzo, że dłonie były spocone?
-Dobra.- powiedziałam, cofając się o krok. -My zostajemy. Przyślijcie nam kartkę i... bawcie się dobrze, hipoludki.- powiedziałam cicho uzmysławiając sobie, że słowo "hipoludki" nie istnieje. Jak w ogóle nasunęło mi się na myśl?... Jeszcze mocniej zacisnęłam palce.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:58
- Będziecie pamiętać siebie nawzajem! Tylko trochę inaczej! Nie możecie...- wyszeptała dziewczynka płacząc- Nie zostawiajcie mnie... proszę, błagam... ja chcę do mamy!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:59
Ashley była cały czas nieprzytomna. Obolałe kończyny ciągle dawały o sobie znać, jednak ból głowy trochę zelżał. Wracała do normalnej rzeczywistości, o której nie wiedziała nic. Próbowała sobie przypomnieć ostatnią rzecz jaką robiła, jednak na nic to się zdawało. Czuła, że powoli wracają jej siły. Chciała jak najszybciej trzymać się o własnych siłach, by odciążyć trochę nieznanego faceta i dowiedzieć się co tutaj się do cholery dzieje. Co chwilę dochodziły do niej przytłumione głosy. Po jakimś czasie już rozumiała wszystko co mówili, lecz to było trochę...dziwne. Wyspa ? Wybuch ? Śmierć ? Opuszczenie Wyspy ? To było chore, to się nie może dziać naprawdę ! To na pewno jest jeden z tych przeklętych snów, zaraz się obudzi. Zapragnęła, by ktoś ją uszczypnął, by mogła wyrwać się z tego przeklętego snu. Jednak...to nie było możliwe. To było najprawdziwsze na świecie i musi się z tym pogodzić. Kim jesteście ? Co tutaj się dzieje ? - wyszeptała lekko, jednak w jej głosie, choć był cichy dało się słyszeć zdecydowanie i roztargnienie.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 21:59
- Oszaleliście?! Chcecie zginąć bo... - Potrząsnęła głową. - Ludzie... proszę was... Jacob nie pozwoli na pewno byśmy na stałe stracili pamięć... chyba... i tu wrócimy... tak tam pisze... pomyśl Gigi to chwilowe... - Powiedziała bez przekonania mając nadzieje, że Gigi i Jeff dadzą się przekonać. Wtedy obudziła się Ashley.
- Możesz jej pomóc? - Spytałam małej dziewczynki, która również nalegała by Gigi z Jeffem opuścili wyspę.
Edytowane przez shan dnia 08-12-2010 22:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2010 22:02
Kucnąłem przy małej. - Co to znaczy kruszynko "tylko trochę inaczej"? Kocham tą panią - wskazałem na Gigi - i chcę by było między nami gdziekolwiek będziemy tak jak jest teraz, rozumiesz? Nie chcę zapominania, już dużo oboje wycierpieliśmy.. - Mruknąłem przykładając dłoń Gianny do swojego policzka.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-12-2010 22:02
Dores spojrzała w lustro. Kłamiesz! Jest czysta! Oskarżenia ojca mocno ją zdenerwowały. Odwróciła się do niego. A ty wyglądasz gorzej niż Danielle po 16 latach w dżungli. Kiedy ty się ostatnio myłeś??? Podeszła i rozerwała jego brudną koszulę, która wyglądała już jak szmata do podłogi. Popchnęła go w stronę wanny.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 373 z 500 << < 370 371 372 373 374 375 376 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum