Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:47:24 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 378 z 500 << < 375 376 377 378 379 380 381 > >>
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 22:55
- Wiesz... nie wiem jak brzmi gdy nie jestem pijana... wtedy cię nie słyszałam. - Uśmiechnęła się i dopiła sok. - Może i ja ci potowarzyszę w tym tańcu, ale... jeśli tylko Liam do nas dołączy... co ty na to? W trójkę raźniej, a ja bardzo bym chciała zobaczyć jak tańczysz.... o cześć Gigi! cześć Jeff! - Krzyknęła wesoło wymachując do nich ręką w, której trzymała pustą szklankę.
Edytowane przez shan dnia 09-12-2010 22:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 22:56
Ruszył biegiem tak gdzie usłyszał głos Dores, wpadł do pokoju i stanął obok niego.
-Ładną sukienkę ubrałaś, jak zawsze... jaka miła niespodzianka, nie spodziewałem się tego tutaj, widać że ostatnio kiepsko badaliśmy ten statek, to się przyda na pewno. Widziałem jacht na morzu - powiedział, ostatnie słowa wypowiedział patrząc na jej twarz, był pewny że myśli o tym o czym on myśli...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:02
- Gigi! Jeff! - Elena aż podskoczyła z radości na ich widok - Jesteście w samą porę! Zaraz będę śpiewać! - poinformowała ich - Siadajcie koło nas! - Elena wyciągnęła z szafki jeszcze dwa kieliszki i postawiła na stole. Jednym haustem wypiła zawartość swojego kieliszka - Veronica ma świetny pomysł! Liam nigdy nie tańczył i teraz jest ku temu okazja! Czuję, że to będzie legen... - Elena czknęła smiley - ...darne! - dokończyła.
Edytowane przez Amelia dnia 09-12-2010 23:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:09
-No to na co czekacie? Załączcie muzykę!- krzyknęłam i wypiłam alkohol, zaserwowany przez Elenę. Znałam tych ludzi pięć dni- tylko pięć, ale wystarczyło to, by stwierdzić, że zdecydowanie ich uwielbiam. Przeżyłam z nimi tyle, że można by opisywać to w setkach ksiąg, a i tak brakłoby miejsca. -A może ostatni raz zagramy w butelkę? Albo prawda czy wyzwanie?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:11
- Świetny pomysł Gigi! Butelka i tak zaraz będzie pusta... - Powiedziała upijając trochę ze swojego kieliszka. - Pamiętacie jak wyszliśmy z tej imprezy na plaży i graliśmy w butelkę?... pamiętam jak Nicholas musiał skosztować swój mocz... - Skrzywiła się lekko.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:14
- W butelkę? Wolałabym najpierw zatańczyć na stole! - Elena napaliła się na ten taniec. Włączyła muzykę i wskoczyła na stół - Ver, Liam! Chodźcie do mnie! - uśmiechnęła się i zaczęła kołysać się w rytm muzyki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-12-2010 23:14
- Z Wami dziewczyny to będzie sama przyjemność. - odparł Liam i nalał do kieliszków alkohol. Po chwili do stołu, w którym siedzieli podeszła Gigi z Jeffreyem. - Witam naszych kochanków! - powiedział radośnie i już chciał postawić dwa nowe kieliszki na stole, ale Elena go w tym ubiegła. - Zaczekajcie! Elena, zejdź na chwilkę. - krzyknął gdy padła propozycja gry w butelkę. Musicie przyznać, że takiego urlopu to nam mogą jedynie pozazdrościć. - powiedział po raz kolejny Norton i po nalaniu alkoholu, kiwnął głową w stronę towarzyszy by wznieść toast. - Moi drodzy! Wypijmy za przyjaźń! Oby to nie był jedyny raz! - i podniósł wysoko kieliszek, zachęcając do tego pozostałych.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 09-12-2010 23:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:23
- To co przeżyłam przez te kilka dni była absolutnie najlepsza rzeczą jaka mnie spotkała w życiu! Obyśmy to powtórzyli! - Wypiła szybko zawartość swojego kieliszka i weszła na stół. - A teraz tańce! - Zaczęła tańczyć nie za bardzo do rytmu. - Chodź Liam i potańcz ze mną i Eleną! Pokaż na co cię stać! Jeff, Gigi wy też chodźcie!
Edytowane przez shan dnia 09-12-2010 23:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:24
- Za przyjaźń w takim razie! - powiedziałem ochoczo i wypiłem kieliszek wódki. Zapowiadał się naprawdę szalony wieczór, zresztą jak pozostałe. Dziewczyny miały zamiar a to tańczyć, a to śpiewać, coś świetnego. Uśmiech nie schodził z mojej twarzy.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-12-2010 23:25
Statek?! - Dores podnieciła się na myśl, do czego będa mogli wykorzystać to, co znaleźli. Natychmiast złapała za lunetę i pobiegła na pokład. Spojrzała przez lunetę. Zobaczyła jakieś zabawowe towarzystwo, które chyba trochę sobie wypiło. No! To będą mieli niespodziankę. - powiedziała do siebie spokojnym głosem. Czas wywiesić piracką flagę, która także była w magazynie. Bandera na maszt. - zachichotała. Po chwili "Joly Roger" dumnie powiewał nad ich głowami, a Strzała Północy kierowała się prosto na statek ludzi Jacoba...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:26
Elena napaliła się na ten taniec i nie chciała rezygnować. Nie schodząc ze stołu, wzięła do ręki kieliszek - Za przyjaźń! - wzniosła toast wypijając alkohol. Rzuciła kieliszek za siebie, a ten roztrzaskał się na podłodze. - A teraz taniec! - znów zaczęła się gibać w rytm muzyki, licząc na to, że zaraz reszta pójdzie w ślady Veroniki i też do niej dołączy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-12-2010 23:27
- Ech... - westchnął Liam. Dopiero teraz żałował tak ochoczo podjętej decyzji. Najwolniej jak mógł podniósł się z kanapy i stanął przed stołem, drapiąc się za uchem. Postawił prawą nogę na blacie i po spojrzeniu z zawstydzeniem na resztę osób zdecydowanym ruchem podciągnął się i wszedł na stół. - No... zaczynajcie! - powiedział do stojących niemrawo dziewczyn, szeroko rozkładając ręce w geście zachęty.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:28
Przytaknęłam szybko słowom "Za przyjaźń!" i również wypiłam spory łyk, krzywiąc się lekko. Gdy tylko muzyka zagrzmiała w głośnikach, krzyknęłam:
-Panie proszą panów!- i podbiegłam do Liama, dygając przed nim z uśmiechem. Już moment później na olbrzymim stole wirowaliśmy w rytmie WAKA WAKA EEE smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 09-12-2010 23:29
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:31
Ted wziął z magazynu kilka rzeczy, ich statek przybliżał się w stronę jachtu, czuł że im się uda... Zastanawiał się czy nie wziąć do pomocy kilka osób z załogi...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-12-2010 23:32
Liam podał rękę Gigi i wciągnął ją na stół. Po kilku sekundach niemrawych ruchów tańczyli energicznie do Waka Waka, ściśle się trzymając choreografii. - Czyżby Jeff był zazdrosny? - Liam niemal krzyknął do ucha Gigi gdyż głośna muzyka zagłuszała swobodne rozmowy.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-12-2010 23:34
Dores stała na dziobie statku niczym Leonardo DiCaprio i śmiała się, wiedząc co za chwile nastąpi. Słony wiatr rozwiewał jej włosy. Byli coraz bliżej i gdyby tamci nie byli tak pijani, zauważyliby ich już zapewne.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:35
-Nie wydaje mi się.- odparłam z uśmiechem, obracając się i wywijając na boki rękami i nogami. -A nawet jeśli... dobrze mu to zrobi! Jak ty i Elena? Po przyjeździe do kraju dalej będziecie parą*?

*musiałam. smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-12-2010 23:40
Liam tańczył Waka Waka w najlepsze i niemal spadł ze stołu przy próbie robienia obrotu na jednej nodze gdy usłyszał pytanie Gigi. - Parą? Dalej będziecie parą? O czy Ty w ogóle mówisz? - zapytał, tańcząc już bez takiej werwy jak przed chwilą.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:40
Wrócił na pokład, stanął za Dores, by ją przytrzymać gdy sobie rozłoży ramiona i poczuje się jak ptak. smiley(scena z Titanica smiley) Jeśli zaraz nie wyhamują to rozwalą mały jacht na kawałki, a jego załoga będzie miała mały problem...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-12-2010 23:42
-No myślałam, że nią jesteście! Zresztą wszyscy tak myśleli! Te pocałunki, trzymanie się za rękę, szeptanie do uszka... Momentami zachowywaliście się gorzej niż ja i Jeff, a to w końcu my jesteśmy w podróży poślubnej.- wyszczerzyłam się, kręcąc biodrami.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 378 z 500 << < 375 376 377 378 379 380 381 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum