Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:48:12 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 381 z 500 << < 378 379 380 381 382 383 384 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-12-2010 21:49
Gdzie ich zabierzemy? - zapytała Dores. Do naszej kopalni uranu? Mogliby harować dla nas za darmo jak niewolnicy. - zachichotała.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-12-2010 21:49
Liam zauważył jak Elena podciąga bluzkę, ale nie odezwał się słowem. Wziął ze stołu butelkę whiskey i zaczął się kierować w stronę schodów by wyjść na zewnątrz. Gdy tylko otworzył drzwi, usłyszał dziwne odgłosy. Minął Elenę, wychodząc na zewnątrz pierwszemu i zobaczył Veronicę z Bryanem na pokładzie i rozwalone krzesło. - Co się tu dzieje? - zapytał zaskoczony. - Co to ku*wa jest? - dodał po chwili, zauważając wielki statek holujący ich jacht.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 21:52
- To piraci! - Krzyknęła zauważając wielką flagę piracką, która powiewała na wietrze. - Oni nas zabiją! - Pisnęła uskakując przed jednym z krzeseł. Ich statek był o wiele większy niż ich, widać też było, że była bardziej luksusowy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-12-2010 21:56
- Elena! Lepiej zostać pod pokładem! - krzyknął do rudowłosej. - Widziałaś ilu ich jest? - Liam spytał V. - Kiedy w ogóle nas porwali? - zdziwił się. - Przecież na wyspie nie było widać żadnego statku!


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 21:57
-Przydaliby się tam, masz rację, tania siła robocza. Tylko facetów do kopalnie bierzemu, kobiety sprzedamy jako prostytutki, na pewno gdzieś znajdziemy kupców... -rzekł Ted, po chwili zauważyli że ludzie z jachtu w końcu się zorientowali, podnieśli przyszykowane pistolety, i wycelowali w stronę jachtu. By wiedzieli że nie żartują Ted wystrzelił i trafił w kilka szklanek, które były na jednym ze stołów.
-Macie nic nie robić, zaraz zejdziemy do was i porozmawiamy, mamy przewagę liczebną - rzekł, wskazał ręką na siebie i Dores, obok nich stało tamtych dwóch murzynów, jeden z nich upatrzył sobie Veronicę...




Edytowane przez Furfon dnia 10-12-2010 22:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 22:05
Gdy Liam krzyknął do niej, żeby została pod pokładem, to było oczywiste, że Elena nie posłucha. Była zbyt ciekawa, co się dzieje na górze, więc wyszła na pokład. W tym momencie padły strzały i Elena znieruchomiała. Miała szczęście, że żadnej pocisk w nią nie trafił.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 22:07
/furfonsmiley/

Veronica cała dygotała.
- Nie wiem ilu, ale to murzyni... było ich kilku... nie pamiętam!.... - Jęknęła słysząc strzały z pistoletów. - Nie mamy szans... ja nawet nie umiem się bronić... nic... kompletnie... zginiemy... jeju! - Zatkała sobie usta dłonią nie wiedząc co ze sobą zrobić.
Edytowane przez shan dnia 10-12-2010 22:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-12-2010 22:12
- Mówiłem, żebyś została na dole! - krzyknął do Eleny, widząc, że zrobiła zupełnie odwrotnie. Gdy Liam usłyszał słowa Edgara, jedynie się złapał za głowę. Jeszcze nie panikował, ale kompletnie nie wiedział co robić. I jeszcze ten murzyn patrzący na Veronikę jak jakieś zwierze. Norton podszedł bliżej i krzyknął - Zostawcie nas w spokoju! smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 22:29
-Nie! Nie ma mowy, bez powodu tego nie zrobimy. Jak chcecie wolności to musicie ją kupić, a nie wyglądacie na bogatych. W takim razie jeśli chcecie żyć to musicie współpracować! Mówcie ile was jest na tym statku! Dokładna liczba, szybko! - krzyknął Ted, w tym czasie Eko zostawił broń i zszedł po drabinie , stanął naprzeciwko Veronici i uśmiechnął się do niej tak smiley




Edytowane przez Furfon dnia 10-12-2010 22:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 22:32
Veronica skrzywiła się lekko wyczuwając lekki odór... murzyn nie pachniał za ładnie... zrobiła dwa kroki w tył, z policzków wciąż spływały jej łzy. Miała teraz nieodpartą ochotę by uciec stąd i ukryć gdzieś na jachcie.
- Proszę... zostawcie nas... - Wydusiła szlochając.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 22:34
- Mówiłeś, ale nie potrafiłam się powstrzymać! - powiedziała przepraszającym tonem i faktycznie żałowała, że jednak nie została pod pokładem. Również zwróciła uwagę na murzyna, który podszedł do Veroniki i pożerał ją wzrokiem. To już wkurzyło Elenę nie na żarty. Zdjęła z nogi drugiego trampka i cisnęła nim w murzyna, trafiając go prosto w nos.
- Przestań się na nią gapić, stary zboku! Zostaw ją! - wrzasnęła. - I nie mamy zamiaru z nikim współpracować. - zwróciła się do Teda - Przyjechaliśmy tu na wakacje a nie po to, żeby użerać się z jakimiś piratami! Możecie zabrać rum spod naszego pokładu i wynocha!
Edytowane przez Amelia dnia 10-12-2010 22:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 22:51
Murzyn się nie przejął zbytnio tym że dostał trampkiem w nos. Zaczął się oblizywać na widok Veronici i Eleny, której też chciał teraz mimo że go zaatakowała...

-Rum i wynocha?! Oj, ty nie wiesz kim my jesteśmy oraz czego my chcemy...Raz dwa mówić bo tamten wszystkich zgwałci... -krzyknął głośno, na co Eko zaczął się śmiać i podskakiwać z radości...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-12-2010 22:52
Dores patrzyła na tę scenę z uśmiechem, sącząc sobie drinka na swoim wygodnym leżaku. W drugiej dłoni trzymała wyrzutnię harpunów, opartą o balustradę, gotowa w każdej chwili jej użyć. Cicho tam, bo zatopimy wasz statek! - krzyknęła. Nie zrobiliśmy tego na razie tylko dlatego, żebyście nie brudzili swoimi brudnymi buciorami posadzki w naszych celach pod pokładem. - dokończyła i wypiła kolejny łyk.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 22:58
Elenie zrobiło się niedobrze na widok oblizującego się murzyna. Zastanawiała się, czy gdy Ted powiedział, że murzyn wszystkich zgwałci, miał na myśli również Liama. Automatycznie zaczęła się cofać do tyłu i schowała się za plecami Liama.
- A Ty nie wiesz kim my jesteśmy! Pod pokładem mamy uzbrojonych ludzi! Jeśli nam się coś stanie, to oni Was zabiją! - skłamała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 23:01
- Zgwałci?! - Zaszlochała i szybko przysunęła się do Eleny. - Nie zabijajcie nas! - Spojrzała w stronę statku piratów w poszukiwaniu kobiecego głosu, który groził im zatopieniem ich jachtu. Na leżaku wylegiwała się kobieta z rozczochranymi włosami pijąca drinka. Na widok wyrzutni harpunów Fergusson zaszlochała jeszcze głośniej.
- W-właśnie... - Poparła Elenę potakując głową.
Edytowane przez shan dnia 10-12-2010 23:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 23:03
-To zawołaj ich, zobaczymy kto lepiej strzela z broni... Dajemy wam 10 minut, macie nam wszystko powiedzieć, ile was jest, skąd jesteście, za 10 minut mamy to mieć, bo inaczej Eko i jego bracia będą mieli trochę zabawy... - rzekł Ted, klepnął Shaqa który był obok niego w plecy, żeby był już gotowy, wiedział że trzeci z braci czarnych, Coffey ma dziwne upodobania, lubił on facetów...smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 23:08
Elena przyciągnęła do siebie Veronicę, tak, że teraz cała trójka stała obok siebie.
- Co robimy? - spytała Elena - Oni nam chyba nie odpuszczą... Nie mam pojęcia, czego od nas chcą. Atakują nas, a przecież jesteśmy tylko turystami wracającymi z wakacji!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 23:09
Jeffrey oglądał wszystko z ukrycia, zwołał ekipę jachtu i przyszli uzbrojeni. - Mówiłeś coś? - Zwrócił się do Edgara.


obsługa, nie?


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-12-2010 23:11
- Nie jestem pewna, ale w jednej z kajut jest chyba szabla powieszona na ścianie... - Wyszeptała. - W kuchni jest pełno ostrych noży i tasaków... a w restauracji w gablocie jest strzelba... nie ma do niej naboi, ale możemy improwizować... - Wyszeptała nie spuszczając z oczu Eko. - ...albo można zawołać ich... - Dodała widząc mężczyzn, których przyprowadził Jeffrey.
Edytowane przez shan dnia 11-12-2010 00:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-12-2010 23:13
Dores na widok dresiarzy wybuchnęła śmiechem. Mój papier toaletowy kosztuje więcej niż wasz dres! - skierowała wyrzutnię na Elenę. Ruszy się któryś, a dziewczyna poleci! Facetów wolała oszczędzać, żeby miał kto pracować w kopalni.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 381 z 500 << < 378 379 380 381 382 383 384 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum