Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 20:21:38 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny00:10:11
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 386 z 500 << < 383 384 385 386 387 388 389 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-12-2010 23:50
- Overlook? Dziwna nazwa jak na hotel. Ale niech już będzie. - powiedziała Elena, która właśnie wysiadła ze statku. Wciąż miała na sobie spódniczkę do tańca hula i kokosowy biustonosz. Nie miała przy sobie żadnego bagażu. - Musiałam zostawić swoje walizki na Hawajach... Pewnie już nigdy ich nie odzyskam. - posmutniała na myśl o tym, ile markowych ubrań przepadło....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-12-2010 23:52
-Żartowałam.- powiedziałam wesoło i wtuliłam się w niego. Wdychając powoli jego zapach powiedziałam: -Nie mogę uwierzyć w to, że jestem Twoją żoną! A wszyscy znajomi nudzą się teraz w collage`u... To niesamowite.- uśmiechnęłam się.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-12-2010 23:53
- Wiesz, którędy do tego hotelu? - zapytał Liam Elenę, która całkiem niedawno wstydziła się wysiąść w jednym bucie, a teraz wyglądała jakby ją teleportowało z Hawajów.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 00:01
- Tamtędy! - wskazała ręką przed siebie. Przed nimi widać było ogromny neon z napisem"Overlook", dziwne, że Liam tego nie zauważył. - Chodźmy! Mam nadzieję, że w pokojach będzie wanna z hydromasażem, tak samo jak na Hawajach! - zaczęła iść przed siebie, wciąż w jednym trampku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 00:16
- Taaaak.. Ta cała akcja w klubie dla gejów.. No i z moimi rodzicami.. - westchnąłem ciężko na samą myśl o tych trudnych chwilach - wszystko jednak skończyło się tak jak miało. - szepnąłem odgarniając pojedyncze kosmyki z jej twarzy. - Był to najszczęśliwszy dzień w moim życiu... - dodałem zbliżając swoje usta, do ust Gigi.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-12-2010 00:17
- Cool. - odparł Liam widząc wielki szablon z nazwą hotelu. Był on tak wielki, że widać go było dopiero z dużej odległości. - Po takiej podróży i urlopie to mi wystarczy jedynie wygodne łóżko. Co za dużo luksusów to też niedobrze. - powiedział i z torbą na ramieniu wszedł do środka.

/dobranoc


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 00:22
Stał za Dores, całkowicie nie ogarniał tego co się dzieje, ciągle w głowie miał reguły językowe, uchylające, najróżniejsze dyrektywy oraz akty tworzenia prawa, nawet nie zauważył jak Dores wynajęła apartament, na samej górze. Oboje ruszyli w kierunku windy, by...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 00:28
-Każdy dzień z Tobą jest najlepszy. I każdy czyni mnie najszczęśliwszą kobietą świata.- odpowiedziałam mu patrząc na niego czule. Obwiązałam ręce wokół Jego szyi i pocałowałam namiętnie, przekazując mu tym całą swą miłość smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-12-2010 00:29
Dores cały czas narzekała, że zatonęły jej najlepsze ciuchy i została tylko jedna sukienka. Marudząc szła z ojcem do windy, żeby zrelaksować się w swoim pokoju. Miała nadzieje, na gorącą kąpiel...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 13-12-2010 00:33
Tymczasem Bernard jadł papaje.



Edytowane przez Otherwoman dnia 13-12-2010 00:33
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 00:50
Gigi przekazywała mi całą swą miłość już samą obecnością tutaj. Smak jej ust, dotyk jej delikatnej skóry, każdy jej ruch nawet ten najmniejszy wprawiał mnie w zachwyt i uczucie które mogło trwać wiecznie. Teraz to cudo z którym miałem niesamowitą przyjemność się całować było moje. Wplotłem palce w jej włosy całując ją intensywniej.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 00:52
Zanim weszli do windy, wcześniej Ted wziął gazetę jedna z stolika, była to wczorajsza, spojrzał na datę by się upewnić kiedy są. Włożyli specjalny klucz do aparatury poniżej guzików, by dostać się do apartamentów. Winda zaczęła jechać, lecz w pewnym momencie zatrzymała się. Ted chwilę czekał aż pojadą znów, lecz nic z tego. Byli uwięzieni.
-Oj córeczko, teraz trochę poczekamy aż windę naprawią, co porobimy by czas szybciej minął?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 00:55
Sekunda- i już mąż pozbawiony był koszulki. Nie więcej niż dwie- również spodnie poleciały w dół. Gdybym tylko wiedziała, że na dobrą sprawę przede mną mój pierwszy raz, pewnie wyglądałoby to całkiem inaczej. Miałam jednak w głowie fałszywe wspomnienia- noc poślubna i cała reszta, toteż rzuciłam go na łóżko jednym pchnięciem i małżeńskim obowiązkiem zaczęłam... smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 01:02
Jeffrey robił to co zaraz agusia pięknie opisze.

/pozdrawiam mamę i tatę smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 01:11
smiley pokonujesz mnie moją własną bronią! Przerastasz mistrza!



Ten akt był nam już znany. Nie pierwszy raz zerwaliśmy z siebie ubrania, nie ostatni na pewno rzuciliśmy w wir pocałunków. Za każdym razem było to jednak doznanie innego stopnia- raz poznawaliśmy siebie, później zależało nam wyłącznie na doznaniach. Za każdym jednak razem było to tak przyjemne i nieopisane, że z wytęsknieniem czekałam na następne zbliżenie. Dwa ciała plątały się w jedno i przez tę małą chwilę, jeden moment, zapominaliśmy całkowicie o całym świecie. Kończyło się również podobnie- opadaliśmy, zasapani, na wyłożone prześcieradłem łóżko (czasem coś innego, w zależności od poziomu hardkorowości), zmęczeni. I to było równie przyjemne. Wpatrywaliśmy się chwile w zastygłe w przyjemności twarze, przytulaliśmy do nagich, spoconych ciał i zasypialiśmy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 01:57
- Ja oczekuję luksusów! Po tym ataku piratów to właśnie nam się należy! - Elena weszła za Liamem do środka i podeszła do recepcji. Nikogo tam nie było, więc nacisnęła przycisk dzwonka. Nikt się nie pojawił. Elena zaczęła walić ręką w dzwonek z taki zaangażowaniem, że gdyby w tej chwili miała na sobie spodnie, to za pewnie z wrażenia rozporek by się jej rozpiął.
- Domagam się najlepszego apartamentu! Małżeńskiego apartamentu! smiley - krzyczała, była przekonana że apartament małżeński będzie najbardziej wypasiony smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-12-2010 14:21
Jak na taki duży hotel jakim był Overlook, zastanawiające było, że przy recepcji nikogo nie zastali. - Może zajęli się resztą? - Liam powiedział do przywołującej krzykiem obsługę Eleny. - Chyba wszyscy będziemy nocować. - dodał, mówiąc o znajomych z urlopu, którzy w rozmowie po dopłynięciu jachtu do portu mówili o chęci zatrzymania się tutaj. Liam w oczekiwaniu na obsługę hotelową usiadł na kanapie w poczekalni.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 14:24
Nagle ni stąd ni zowąd pojawiła się wysoka blondyneczka, recepcjonistka z dziewczyną ze statku obok. smiley Uśmiechnęła się, po czym rzekła.
- Życzę przyjemnej dobry w naszym hotelu, na jutro wyrzyscy macie zarezerwowane bilety lotnicze do Los Angeles. Oceanic Airlines - lot 815! - powiedziała spoglądając na blondynkę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-12-2010 14:38
Krzyki Eleny zadziałały niespodziewanie szybko bo po kilku minutach pojawiła się sympatyczna blondynka z dobrymi informacjami. Okazało się, że pobyt w hotelu został już opłacony i dodatkowo wszystkim zostały zarezerwowane bilety do Los Angeles. Tego Liam się nie spodziewał i przyjął tę informację z lekkim niedowierzaniem, ale i radością. Dostał klucz z numerem 16 i po poinformowaniu zgromadzonych w holu, że zobaczą się później, udał się tam ze swoim bagażem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-12-2010 15:04
Veronica weszła do hotelu ciągnąc za sobą swoją czarną walizkę na kółkach.
- "...na jutro wyrzyscy macie zarezerwowane bilety lotnicze do Los Angeles. Oceanic Airlines - lot 815!". - Usłyszała głos recepcjonistki. Uśmiechnęła się do Liama, który odchodził właśnie w stronę swojego pokoju.
Szybko załatwiła formalności i już po chwili trzymała w ręku klucz z drewnianym brylokiem na, którym wypisyne było: 31.
- Eleno, dziś w nocy powinnyśmy omówić sprawy związane z Dulce&Papaja. Trzeba powiadomić jeszcze Bryana i innych zainteresowanych. - Rzuciła do Larionovej po czym szybkim krokiem udała się w stronę schodów... najpierw chciała pojechać windą, ale ta nie chciała przyjechać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 386 z 500 << < 383 384 385 386 387 388 389 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum