Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:43:11 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 389 z 500 << < 386 387 388 389 390 391 392 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 00:23
Coś takiego że Ted miał taką minę smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-12-2010 13:25
Mimo, że lot 815 linii Oceanic miał wkrótce odlatywać, osoby znajdujące się w pokoju 108 raczej się tym nie przejmowały i z zaangażowaniem obmyślały projekty ubrań z papai. Bagaże Liama stały spakowane przy samych drzwiach w pokoju 16 więc spokojnie mógł się rozsiąść na łóżku i obserwować prace przyjaciół nad projektem "Dolce&Papaja". Co jakiś czas jedynie zerkał na zegarek by nie przegapić godziny odlotu samolotu.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 15:38
Cele:
- Jedźcie na lotnisko, wszyscy.
- Wsiądźcie do samolotu linii Oceanic 815. smiley



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-12-2010 15:57
Zabawa w projektantów trwała w najlepsze dostarczając wszystkim ogromną dawkę śmiechu. Dziewczyny prezentujące staniki z wydrążonych papai, sandały z niedojrzałych owoców czy też papajowe czapeczki sprawiały, że wskazówki zegarka jakby szybciej zaczęły się przesuwać. Nim się wszyscy obejrzeli nastał czas odlotu. Nikt nawet nie pomyślał w tym czasie o śnie tylko wszyscy oddawali się dobrej zabawie, być może ostatniej w tym gronie. - Musimy jechać na lotnisko bo inaczej przepadną nam bilety! - zareagował nagle Norton, orientując się, że jest już tak późno. - Szybko, szybko! - krzyknął do przyjaciół, a sam pobiegł do swojego pokoju po walizkę i szybko zbiegł z nią do holu, nerwowo czekając aż się wszyscy zejdą i razem pojadą na lotnisko. Zapowiadała się prawdziwa walka z czasem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 16:29
Uśmiechnięta Veronica, która przyodziana była w papajowy stanik również spojrzała na zegarek.
- Jejuniu! Masz rację! - Fergusson zerwała się szybko i chwyciła swoją sukienkę, która leżała na łóżku. - Spotkamy się w holu! - Rzuciła z ręką na klamce. Po chwili pędziła już korytarzem, następnie po schodach w dół i znów korytarzem. Wpadła jak burza do swojego pokoju szybko przebierając się w coś w czym mogła wyjść na ulice: jeansy, fioletowa bluzka i wygodne damskie adidasy.
Chwytająć swój bagaż wybiegła z pokoju i szybko podbiegła do windy, ale ta nie przyjechała.
- Co za hotel... - Rzuciła nerwowo kierując się w stronę schodów.
Gdy dotarła do holu był tam tylko Liam.
- No... mam nadzieje, że zdążymy... - Rzuciła w jego stronę spoglądając w stronę schodów z nadzieją, że wszyscy zaraz tu przyjdą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 16:48
Ashley właśnie przymierzała nowe kreacje papajowej kolekcji Dolce&Papaja, gdy spojrzała na zegarek i zrobiła taką minę: smiley Run ! - krzyknęła, rzuciła wszystko i wybiegła z pokoju, łapiąc Josha za rękę. Pobiegli szybko do swojego pokoju, po drodze potrącając sprzątaczkę. Szlag ! - krzyknął ze złością Josh, przeszukując kieszenie. Zostawiłem klucz na górze ! - powiedział i pobiegł z powrotem. Po minucie wrócił i otworzył drzwi. Wpadli jak opętani do pokoju i zaczęli wszystkie swoje rzeczy ładować do walizek. Ashley dalej była w papajowym staniku, papajowych majtkach i papajowych butach, ale nie zwracała na to uwagi. Biegając po pokoju i zastanawiając się, czy wszystko zabrała, zaczęła się pod nosem śmiać. Dobra, chodźmy, bo naprawdę nie zdążymy ! - usłyszała głos zniecierpliwionego Josha, który stał już w wyjściu. Ok, najwyżej dokupimy to już nie miejscu - odpowiedziała blondynka i wyszli z pokoju, kierując się do holu. Po drodze buzia jej trochę spochmurniała. Wczoraj tutaj przybyli, a nawet nie zdążyła pójść na zakupy (smiley). Jesteśmy chyba gotowi. Tylko szkoda, że tak mało czasu, nawet nie zdążyłam nic kupić- rzuciła, siadając na walizce obok Veronici.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-12-2010 19:20
Liam zszedł na dół jako pierwszy i niecierpliwie oczekiwał na kolejne osoby, a te jak na złość się nie pojawiały. - Kurde, szybciej! - mówił do siebie, nerwowo uderzając palcami o blat recepcji. - Taksówka! - nagle go olśniło, że przecież czymś na lotnisko muszą się dostać. Korzystając z tego, że jeszcze nie wszyscy byli gotowi, zostawił bagaż w hotelu i wybiegł na ulicę złapać taksówkę. Dość szybko udało mu się zatrzymać dwie z nich, które podjechały na parking hotelowy. Norton poprosił, żeby kierowcy poczekali, a sam wrócił do hotelu gdzie już była Veronica, Ashley i Josh. - Jeżeli reszta się nie spręży to raczej nie zdążymy. Chyba, że pojedziemy sami. Ale wtedy byśmy się nie pożegnali. Zaczekajmy jeszcze!


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 19:24
Szedłem wraz z grupką i usłyszałem narzekanie Ashley na brak zakupów.
- Masz przynajmniej swoje rzeczy, ja chyba zgubiłem swoje w ataku piratów.
Sięgnąłem z kieszeni i wyjąłem z niej coś.
- Proszę, to pomniejszony model przedstawiający zasadę złotego podziału. Dostałem takich dużo w Muzeum Matematyki Stosowanej.
Rozdałem wszystkim po jednej sztuce.
- Teraz wszyscy mamy pamiątkę z Sydney.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 19:49
- Dziękuje. - Powiedziała z uśmiechem Veronica obracając w dłoni model zasady złotego podziały. - To miłe z twojej strony... oh nie oni się pospieszą... - Dodała zerkając na zegarek, który wisiał nad recepcją.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 19:50
Westchnęłam. Winda przyjechała. Rozprostowałam zgięcia koszulki i weszłam do niej, naciskając numer 0. Mała czekała na dole. Usiedliśmy obok niej i pogładziłam ją po główce.
-Pamiętasz, co ustaliliśmy na statku, prawda?- uśmiechnęłam się lekko.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 19:53
Dziewczynka spojrzała na Gigi i uśmiechnęła się wesoło.
- Tak- wyszczerzyła ząbki i rozpuściła swoje blond włosy, które opadały do ramion- Nadal jest pani tego pewna...?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 19:56
Kiwnęłam głową, zapatrzona w dziewczynkę. Była prześliczna.
-Tak. Mów do mnie Gigi.- uroczyście wyciągnęłam rękę w jej kierunku i zaśmiałam się. -Czy jest ktoś, kogo chciałabyś odwiedzić w Stanach? Jakaś babcia, ciocia, koleżanki?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-12-2010 19:58
Liam spojrzał z niedowierzaniem na prezent otrzymany od Bryana. - Co to jest? - zapytał się w myślach, przyglądając się modelowi. Nie wiedział nawet jak na to patrzeć więc szybko schował go do kieszeni. - Czekamy jeszcze 10 minut. Jak nie zejdą to będziemy musieli jechać sami. Kurde, no!


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 19:59
Dziewczynka kiwnęła główką.
- W Los Angeles babcia ma grób, chciałabym ją odwiedzić- odparła trzymając w rączce ciastko, po chwili zaczęła je jeść jak cookie monster(smiley)- Ma pani.. znaczy się ty coś przeciwko temu?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 20:01
- Na pewno zdążą. Chyba nie sam na tyle nieodpowiedzialni, by przegapić samolot.
Z rozbawianiem patrzyłem jak Liam chowa model do kieszeni.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 20:01
- Nie, nie mamy nic przeciwko. - Odpowiedziałem za nas. Uśmiechnąłem się do Lisy i spojrzałem na bilety które ściskałem kurczowo w dłoni. - O kurcze, musimy się zbierać. Chodźcie kochane, bo spóźnimy się na samolot. smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 20:15
-Wszystko spakowane?- odgarnęłam włosy za ucho, podnosząc się ze skórzanej kanapy. -Dobra. Lecimy po walizki. Czas operacyjny: 15 minut! Spotykamy się pod wejściem do budynku. Zamówię taksówkę. Start!- powiedziałam i nie oglądając się na nich, poleciałam szybko skorzystać z toalety smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-12-2010 20:18
Grupa przyjaciół już niemal w komplecie czekała w holu na odjazd na lotnisko. - Brakuje jeszcze kogoś oprócz Eleny? - zapytał Liam. W tym całym zamieszaniu nie chciał nikogo przegapić.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-12-2010 20:21
- Elena pewnie zaraz zejdzie... może sprząta w pokoju, trochę tam nabałaganiliśmy a nie powinno się w hotelach zostawiać w pokoju bałaganu. - To powiedziawszy omiotła ostatni raz hol wzrokiem i ciągnąc swoją walizkę wyszła z "Overlook" by poczekać na innych przed wejściem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-12-2010 20:28
- To zaczekajcie jeszcze chwilę. Pójdę po nią bo naprawdę nie zdążymy. - To powiedziawszy, Liam wbiegł schodami na górę kierując się w stronę pokoju 108. Elena na pukanie nie odpowiedziała więc wszedł do środka i nikogo nie zauważył. Dopiero gdy się lepiej rozejrzał zobaczył śpiącą na łóżku Elenę ubraną w papajowy stanik. - Wstawaj! - krzyknął, budząc rudowłosą. - Zaraz mamy samolot! - Elena się wyraźnie ożywiła i zaczęła chaotycznie pakować rzeczy do walizek. - Daj spokój! Nie zdążysz już się przebrać. Musisz jechać tak jak jesteś! - powiedział, widząc, że Larionova chce się jeszcze przed podróżą przebrać. - Biegnij na dół! - dodał po chwili i po wzięciu jej walizek zbiegł za nią na dół. Teraz już wszyscy byli gotowi do drogi.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 389 z 500 << < 386 387 388 389 390 391 392 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum