Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:55:21 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 40 z 500 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 00:52
Nicholas zrobił obojętną minę. Co mu zależy. smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 01:18
Elena dostrzegła coś w rodzaju złości na twarzy Edgara, gdy usłyszał jej odpowiedź.
- Nie zostawię ich tutaj. Pewnie jak tylko dostalibyście informacje na temat stacji to poderżnęlibyście im gardła. - dodała i przysłuchiwała się rozmowie agresorów. Gdy usłyszała wzmiankę o wiadrze, przemilczała to. Wolała się już dzisiaj nie rzucać, bo jeszcze naprawdę zamkną ją w szafce. Spojrzała na Nicholasa, który przytargał fotel do pokoju. A wcześniej był bardzo miły dla Lil, nawet przyniósł jej mleko. Role się odwróciły... Chyba teraz on liczy na syndrom sztokholmski....



Edytowane przez Amelia dnia 23-09-2010 01:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-09-2010 01:23
Tymczasem Dores postanowiła przyjrzeć się kombinezonowi shitmana. Było na nim napisane "Jack Shephard". Z obrzydzeniem podniosła kombinezon i pokazała Edgarowi.
Czy to nie ten twój przyjaciel ze zdjęcia?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 01:25
Ted przestał już się interesować losami jeńców, wziął na bok Dores i Fursa. Zaczął mówić szeptem, tak by więźniowi nie słyszeli
-Dobra, ja idę, jutro postaram się wrócić. Radzę zabrać jeńców gdzieś indziej, bo niedługo ktoś może tutaj przybyć z Dharmy. Dores idziesz ze mną? - spytał się jej, po czym postawiła mu jakiś śmierdzący strój. Wyjął z plecaka zdjęcie
-Chyba masz rację, coraz więcej o nim wiemy. Coś czuję że to ważne jest, przyda nam się ta wiedza. Zapamiętaj to nazwisko, kto wie do czego może nas doprowadzić.
Edytowane przez Furfon dnia 23-09-2010 01:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-09-2010 01:35
Idę. - zgodziła się. W końcu nie dla przyjemności założyłam ten wstrętny strój uwłaczający mej godności agresorki.. Odrzuciła kostium shitmana i poszła dokładnie umyć ręce.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 01:36
- Mam sam opiekować się trójką Dharmowców i przenieść ich w inne miejsce? No coś takiego - zauważył Nicholas.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 01:39
-No to weź każdego zwiąż liną i teraz w nocy ich przetransportujemy. Teraz to zróbmy, szybko. Ja jutro na pewno idę, trzeba odwiedzić parę miejsc. Czas działać, Dharma wiecznie nic nie będzie robiła, musimy wykorzystać chwilę. - powiedział mu, miał nadzieję że zgodzi się na nocne wędrówki
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 01:40
Ale Nicholas już spał smiley

//dobranoc//
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 02:27
- Z racji tego, że Lil jest ranna, to dostaje i koc i materac. - odezwała się nagle do Bryana, który przez długi czas milczał. - Możemy zrobić tak, że dzisiaj ja będę spać na drugim materacu, a Ty dostaniesz koc i położysz się na podłodze. Jutro możemy się zamienić, o ile jeszcze tu będziemy. - uśmiechnęła się blado i rzuciła Bryanowi koc. Sama położyła się na materacu, tyłem do agresorów. Nie wiedzieć czemu, nagle zaczęła skrobać paznokciem ścianę. Wyryła na niej literkę E. Patrzyła na swoje dzieło tak długo, że w końcu zmorzył ją sen i zasnęła.



Edytowane przez Amelia dnia 23-09-2010 02:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 07:31
Długo się nie odzywałem, bo nie chciałem, żeby agresorzy usłyszeli jakąkolwiek wskazówkę z moich ust. Wziąłem koc, który dała mi Elena i przykryłem ją, gdy już zasnęła. Normalnie pewnie by się nie zgodziła. Po części to moja wina, że tu jesteśmy...
Położyłem się na stole, zapewne był wygodniejszy od podłogi. Po chwili zasnąłem.

~~~~~~~~~~

Obudziłem się rano obolały. Rozejrzałem się po naszej celi, dziewczyny nadal spały. Usiadłem na podłodze i wypiłem trochę mleka.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 15:30
Nicholas otworzył oczy. Był w fotelu naprzeciw wielkiej szyby, za którą znajdował się mężczyzna i dwie śpiące kobiety. Otworzył jedną z małych szybek.
- Dzień dobry.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 15:43
Tymczasem grupa idąca pod przewodnictwem Richarda, a mianowicie Jeffrey, Michelle, Veronica, Ashley, Bernard i Josh doszła do stacji Laska. - Myślicie, że tam są nasi? - Mruknął Moser ładując broń. Ślad którym szli, prowadził dokładnie w to miejsce, więc nie mogli się pomylić. Jeff kiwnął głową do reszty agresorów i machnął ręką aby wchodzili powoli do wejścia. Mężczyzna szedł pierwszy z uniesionymi dłońmi w których trzymał pistolet.


// a gdzie tam! my agresorzy, musimy trzymać się razem smiley
Edytowane przez jazeera dnia 23-09-2010 16:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 15:58
// nie za dużo Was tu? smiley

Nicholas otworzył szybkę i przywitał się, ale pewnie chciał tylko obudzić dziewczyny. Perfidnie go zignorowałem patrząc w sufit. Dopiero wtedy zorientowałem się, że są na nim wymalowane ruchy perystaltyczne jelit.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 23-09-2010 16:11
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 16:26
Veronica z zaciekawieniem weszła do tajemniczej stacji. Była to jedna ze stacji Dharmy - to oczywiste. Nie mogła wyprzeć się tego, że była pod wrażeniem tego miejsca. Trochę tajemnicze, ciekawe a jednocześnie było w nim coś co budziło w niej lęk. Veronica trzymała się z tyłu grupy co chwilę spoglądając w tył. W dłoniach trzymała pistolet, który niedawno (miała wrażenie, że było to wieki temu) zabrała jednemu z nieznajomych.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 16:47
- Ugh.... - skrzywiła się, gdy obudziła się rano i zobaczyła, gdzie się znajduje. Przetarła oczy i rozejrzała się po celi. Lil jeszcze spała. Elena wstała z materaca, wzięła wafelki, które wczoraj przyniósł Nicholas i usiadła na podłodze obok Bryana.
- Hej. Mam nadzieję, że nie było Ci bardzo niewygodnie w nocy. - powiedziała i wzięła jednego wafelka.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 16:50
Josh szedł powoli i ostrożnie. Oglądał uważnie pomieszczenie po pomieszczeniu. Po dłuższych oględzinach stwierdził jednak, że lepsza jest Czarna Skała. Lampy co jakiś czas wyłączały się i włączały, wydawając przy tym głuchy dźwięk, który odbijał się echem po całej stacji. Białe ściany stwarzały dziwne wrażenie pustki, a korytarz zdawał się ciągnąć w nieskończoność.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 18:55
Bernard widząc że weszli do jakiejś stacji Dharmy zaczął się jej dziwnie przyglądać. Nie podobało mu się to że po pierwsze jest to stacja Dharmy a po drugie to że była opuszczona mimo że Dhrama co by nie było prężnie działa na wyspie. Te myśli jednak zostawił dla siebie i nadal przyglądał się pomieszczeniom w stacji.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 19:36
Lil obudziła się po nieprzyjemnej nocy. Ból pooperacyjny nasilił się w późniejszych godzinach, tak też, zamiast spać, leżała na wznak starając się skupić myśli na czymś innym niż odzywającej się nodze. Wędrowała umysłem gdzieś po Dharmówku, wyobrażając sobie, jak wolno musi płynąc tam czas i jak wiele by dała, by tam powrócić. Szczególnie chciała wreszcie zacząć na poważnie pracę, jednakże jak długo tutaj będą przetrzymywani - tego nie wiedziała.
Ziewnęła i przeciągnęła się niczym kotka. Kulejąc podeszła do miejsca z jedzeniem. Elena i Bryan chyba drzemali, także po cichu otworzyła paczkę ciasteczek i zamaczając je w mleku, pochłaniała jedno po drugim.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 19:48
Wraz z pielgrzymką agresorów do stacji Laska zjawił się nie kto inny jak Rafalek we własnej niepozoronej osobie. Swoim szóstym rafalkowym zmysłem wyczuł, że znajdzie tu Edgara. W jego głowie zaświtała ta radosna myśl, rozświetlając panujący tam zwykle mrok. Ktoś o bujnej wyobraźni dostrzegłby pewnie pajęczyny osiadłe na nieużywanych połączeniach nerwowych oraz kłęby kurzu zalegajace tu i tam. Rafalek pełen nadziei podretpał wesoło w głąb stacji, nie zastanawiajac się tradycyjnie nad żadnymi negatywnymi konsekwencjami tego czynu. Na całe szczęście dla rafalka i nieszczeście dla Dores, zza rogu, ani z sufitu nie spadło na biedną głowę Rafalka żadne tępe ani ostre narzędzie mogące wyrządzić duże szkody dla jego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Tak więc cały i zdrowy Rafalek po chwili zobaczył cel swej podróży przez jądro ciemności - swojego "ojca" ubranego w strój Dharmy.



Edytowane przez rafalek dnia 23-09-2010 19:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2010 20:17
Ted całą noc spał niespokojnie, ciągle widział tego Jacka w jego stroju, jak krzyczał na niego i kazał mu przynosić kolejne wiadra. Przez to nie był zbyt wyspany, a pierwsza rzecz jaką zobaczył to widok Rafałka, który nagle się pojawił. Ciekawe czy teraz będzie chciał powiedzieć, po tym jak go zostawiłem. Oby, bo inaczej znów go zostawię z nimi.Za nim byli agresorzy, którzy w końcu chyba znaleźli sobie lidera. Pierwszy raz widział tego kolesia, coś czuł że kiepsko będzie z nim. Nie nadaje się on, to widać jak na dłoni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 40 z 500 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum