Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:56:49 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 391 z 500 << < 388 389 390 391 392 393 394 > >>
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 15:42
- No nieźle... w sumie... - Rzuciła Veronica, która nie do końca wierzyła w przechwałki Bernarda. Po wyjściu z taksówki poprosiła kierowcę by wyciągnął z bagażnika jej walizkę, gdy już ciągnęła ją po ziemii i szła w kierunku lotniska zaczęła denerwować się nadchodzącym lotem. Tak bardzo pogrążona była w myślach na temat bezpieczeństwa w samolotach, że ze zdziwieniem stwierdziła, ze stoją już w kolejce do odprawy.
Gdy usiadła już na swoim miejscu w samolocie westchnęła i powtarzała sobie w myślach: "Spokojnie, nic się nie stanie".
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 18:48
Usiadłem na swoim miejscu w samolocie. Było beznadziejnie wybrane, bo nie siedziałem w pobliżu znajomych. Liczyłem, że po starcie przesiądę się na wolne miejsce bliżej współtowarzyszy.
- Czemu nie mam miejsca obok Was?
Zapytałem głośno, tak że było mnie słychać na całym pokładzie.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 18:57
Pociągnął walizkę swoją i Ashley do odprawy, bo ta przebierała się w łazience. Kiedy wróciła, podeszli do stanowiska. Wszystko poszło w miarę sprawnie, bo wszyscy byli już w drodze do samolotu. Koleś w bramce uśmiechnął się na ich widok i życzył przyjemnego lotu. Weszli do samolotu zdyszani, trzymając się za ręce. Nie zwracał uwagi na wzrok stewardessy, jakby myślała że robili to samo co Jason i Shannon kiedyś. Usiedli na miejscach niedaleko całej ich ekipy i odetchnęli głęboko. Ashley położyła Joshowi głowę na ramieniu, a Cohen złapał ją za rękę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-12-2010 19:02
- Zdążyli... Cała hotelowa ekipa siedziała już na swoich miejscach w samolocie. Dało się wyczuć jakiś smutek spowodowany końcem urlopu. - Co się dzieje Veronica? - zapytał Liam, widząc, że blondynka jest jakaś podenerwowana.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 19:15
- Po prostu nie przepadam za lataniem samolotem... zawsze się stresuje i jestem spięta. - Westchnęła. - Nie mogę też pozbyć się tych okropnych myśli o tym co się może dziać z samolotem w powietrzu... w końcu często się słyszy w radiu czy telewizji o tych wszystkich wypadkach...
Edytowane przez shan dnia 15-12-2010 19:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 19:20
Z matematycznego punktu widzenia możliwość katastrofy lotniczej jest jak jeden do miliona.
Uśmiechnąłem się do niej ciepło, by się uspokoiła.
- Jak widzisz nie musimy się martwić.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-12-2010 19:22
- Eee, przesadzasz. - odparł Liam. - Wypadki zdarzają się tak rzadko, że nawet nie można ich brać pod uwagę. Spróbuj się wyluzować na tych kilka godzin. Może to Ci trochę pomoże? - zapytał i wyjął z bluzy małą butelkę wódki, którą zabrał jeszcze z jachtu. - Za bezpieczny lot! - powiedział i wypił ukradkiem mały łyk alkoholu i podał buteleczkę V.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 19:34
- Mam nadzieje, Bryan... - Powiedziała do mężczyzny po czym upiła trochę z butelki. Czy poczuła się lepiej? Pomogło jej to wylozuwać? Nie, znów trochę wypiła i skrzywiła się lekko gdy połknęła za dużo wódki. - Ehh... ja zawsze sobie wynajduje jakieś problemy... taka już jestem... mogę jeszcze? - Spytała Nortona potrząsając butelką.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-12-2010 19:41
- No widzisz, Bryan już to wszystko obliczył. Na pewno dolecimy na miejsce wszyscy i cali. - powiedział Liam. - Jasne, jeżeli to Ci tylko pomoże... - uśmiechnął się na widok Veroniki potrząsającej buteleczkę. Norton starając się nie zwrócić na siebie uwagi, zaczął przeszukiwać kieszenie w poszukiwaniu kolejnej butelki bo ta, którą wyjął była już niemal pusta. Okazało się, że więcej ich nie ma więc postanowił, że w razie potrzeby uda się z prośbą do stewardessy. - I jak, nadal boisz się, że nie dolecimy na miejsce? - zapytał z uśmiechem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 19:48
Upiła jeszcze dwa łyczki i oddała butelkę Liamowi.
- No wiesz możemy być w końcu tym jednym do miliona... - Westchnęła. - Ale zobaczymy, jak narazie jeszcze nie wystartowaliśmy... - Przymknęła oczy i wygodnie rozsiadła się w fotelu. - Masz rację, trzeba trochę wyluzować... a tak zmieniając temat, jak wam się pododobają ubrania, które zaprojektowaliśmy do tej pory?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 19:58
Usiedliśmy z Jeffreyem w miejscach obok siebie. Przymknęłam oczy i wygodnie oparłam się o siedzenie.
-To niesamowite.- powiedziałam i dodałam po raz kolejny: -Będziemy rodzicami. Tak nagle...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-12-2010 20:00
Liam schował do bluzy butelkę, w której były jeszcze z dwa łyki alkoholu. - Ubrania? Możemy chyba jedynie z Bryanem żałować, że miałyście tak mało czasu na pokazanie wszystkich wzorów. Bo co by nie mówić, było na co popatrzeć. - Norton uśmiechnął się szeroko. - Wzięłaś z sobą jakieś ubranie na pamiątkę czy wszystko zostawiłyście z Eleną w hotelu?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 20:11
Obok Gigi z jednej strony siedziała Lisa, a z drugiej ja. Posłałem jej łagodny uśmiech i spojrzałem dyskretnie na małą - Tak, to niesamowite.. - Poparłem Giannę i oparłem głowę o siedzenie, położyłem dłoń na dłoni rudowłosej - Lisa to cudowna dziewczynka, damy radę jako rodzice.. Zobaczysz.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 20:19
Podniosła się gwałtownie w fotelu.
- Wzięłam tylko biustonosz, który miałam na sobie i kilka wzorów... myślałam, że Elena spakuje resztę... czy to oznacza? - Oczami wyobraźni zobaczyła pokojówki, które chichocząc przymierzają ich cudowne kreacje. - Eee tam... zrobimy nowe, ważne, że mamy szkice... - Próbowała się pocieszyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 20:25
Zaśmiałam się.
-Nie wątpię w to.
Lisa patrzyła na nas bystrymi oczkami, które po chwili skleiły się i dziewczynka zasnęła. Pogładziłam ją po blond główce i wychyliłam się lekko, by zobaczyć, kto siedzi obok nas. Rząd dalej siedział mężczyzna łudząco podobny do Kurta Cobaina. Drapał się po zarośniętej brodzie, wpatrując się w coś, czego zobaczyć nie mogłam. Westchnęłam.




140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 20:27
Bernard tymczasem będąc gdzieś tam gdzie byli wszyscy jadł spokojnie papaję.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 21:06
- Dokładnie, to były tylko prototypy, więc nie ma się czym przejmować.
Wyjąłem notatnik i robiłem szkice papajowych bokserek z uwzględnieniem matematycznych prawideł proporcji.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 21:27
Gigi wpatrywała się w jakiegoś faceta z dłuższymi włosami. Myślałem, że za chwilę odwróci wzrok, jednak robiła to nadal! Niby to takie zwykłe zerkanie, ale czułem się zazdrosny, wziąłem jej twarz w dłonie i obróciłem w moją stronę, a następnie dałem soczystego buziaka.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 21:51
- Nie przejmuj się Veronico, zrobimy nowe ubrania! Tamte i tak były zrobione niezbyt dokładnie... - w tym momencie papajowy stanik Eleny zaczął się rozpadać i zsuwać z jej biustu... Przytrzymując go rękami, wstała ze swojego siedzenia i pobiegła do łazienki. Próbowała poprawić biustonosz, jednak jej próby się nie powiodły, tylko pogorszyła sytuację. Ze złości wrzuciła stanik do ubikacji, na nic się już nie nadawał. Powoli wyszła z toalety i czmychnęła do pomieszczenia dla stewardess. Nikogo tam nie zastała, więc zaczęła grzebać w szafkach. Udało jej się znaleźć strój stewardessy: bluzka, spódniczka i buty na obcasie. Bez wahania założyła to wszystko na siebie, po czym wróciła do swoich przyjaciół.
- Może chcecie coś do jedzenia lub picia? Mogę Wam to załatwić. - wyszczerzyła zęby.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-12-2010 22:02
Zaśmiałam się, gdy poczułam szorstki zarost mojego mężczyzny na policzku. Po słodkim, czułym pocałunku zbliżyłam się do niego i wyszeptałam mu do ucha, lekko je potem przygryzając:
-Bardzo, bardzo Cię kocham. Z momentu na moment coraz bardziej.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 391 z 500 << < 388 389 390 391 392 393 394 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum