Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:20:37 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 399 z 500 << < 396 397 398 399 400 401 402 > >>
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 20:19
-Chpdźmy.-jęknęłam w końcu cicho i podniosłam się. Natychmiast musiałam podeprzeć się drzewa- upadłabym, gdyby nie ono.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-12-2010 20:39
- Zaraz? - wydyszał Liam. - Jeżeli nie brak Ci odwagi to zrób to teraz. Zabij mnie. Pokaż na co Cię stać Ty tchórzu. Myślisz, że Ci uwierzę? Nie jesteś zdolna do zabójstwa. Tylko spójrz na siebie, nie zrobisz tego... - powiedział i splunął krwią na ziemię.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 20:43
- Gigi, nic Ci nie jest?
Dziewczyna strasznie się chwiała. W takim stanie chyba nie będzie nikomu w stanie pomóc, to raczej ona zaabsorbuje jedną osobę na pomaganiu jej.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 20:51
- O nie cwaniaczku... ciebie nie zabiję, podoba mi się twój charakter- powiedziała uśmiechając się, podeszła do związanej April. smiley- Jak mi przykro, że Jacob cię opuścił.
Rzekłszy to wyciągnęła pistolet, niebieskooka zaczęła się szamotać, ale Maria Elena uśmiechnęła się tylko i strzeliła... smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 20:59
Odetchnęłam głęboko.
-Nie, wszystko ok. Idziemy.- powiedziałam dość nieprzekonującym tonem głosu i poszłam w neiznane.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-12-2010 21:02
- Tak przypuszczałem... - powiedział pod nosem Norton na tyle cicho, że kobieta tego nie usłyszała. Liam od początku nie wierzył, że kobieta będzie w stanie kogoś zabić. Spojrzał jak podchodzi do niebieskookiej, którą spotkali wraz z Eleną i Veroniką zaraz po wypadku samolotu. Spojrzał i zaniemówił... Kobieta bez żadnych skrupułów oddała strzał. - Stój! - krzyknął Norton sekundę po oddaniu przez nią strzału. - Ty suko... - dodał po chwili, patrząc na beznamiętną twarz Marii Eleny.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 20-12-2010 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 21:16
- Tak, tak, tak- odparła kobieta zaczynając się śmiać- Mi także jest przykro... kto by tutaj był następny? Może ta pyskata dziewczynka?!
Spytała mierząc pistoletem w Elenę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 21:20
Gigi ewidentnie skłamała. Pocieszająca było to, że chociaż próbowała. Patrząc na okoliczności to i tak sporo. Ja szedłem w środku i Jeffrey na końcu.
- Dokąd właściwie idziemy? Co dokładnie usłyszałaś?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 21:21
- Masz rację. Jeszcze nie widziałem naszej ekipy, a przecież muszą gdzieś tu być... - powiedział, prowadząc Ashley do plaży. Nawet przez myśl mu nie przeszło, że ktoś z nich może być brutalnie torturowany - Wycieczka na Hawaje... -westchnął przeciągle.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-12-2010 22:27
- Jeżeli chcesz kogoś zabić to dlaczego nie zabijesz mnie? Zgłaszam się na kandydata. Przystaw pistolet i strzel. Po co Ci jestem potrzebny? Tak jak strzeliłaś do niej, tak strzel do mnie. Wolę to niż taką mękę. Albo nas wypuść... - powiedział będąc wciąż przywiązanym do drzewa.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 22:45
Elena z przerażeniem patrzyła, jak kobieta bez żadnego problemu strzela do brunetki, a zaraz potem zaczyna celować do niej. Serce Eleny zamarło i czuła się tak, jakby czas stanął w miejscu. Nawet pomyślała, że Liam ma rację. Może lepiej byłoby dla nich, gdyby to się skończyło? Może trafiliby po śmierci do miejsca, gdzie będą mogli cały czas tańczyć na stole? Elena mocno zacisnęła powieki i czekała aż kobieta w końcu pociągnie za spust, bo nie sądziła, że mają jakąś szansę na ratunek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 22:56
- O nie... zabiję was po kolei, wyrwę jak chwasty! SŁYSZYSZ JACOB?! ZABIJAM TWOICH LUDZI PRZYJDŹ TUTAJ TY TCHÓRZU I ZRÓB COŚ!- zaczęła wrzeszczeć jak wariatka, po czym skierowała wzrok na Elenę i strzeliła jej w ramię...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-12-2010 23:04
Usłyszała strzał i nagle poczuła przeszywający ból w ramieniu. A więc stało się. Tak jak podejrzewała. Zaraz nastąpi koniec i będzie po wszystkim... Elena nie miała siły nawet krzyczeć, a przed oczami zrobiło jej się ciemno i po chwili straciła przytomność. Wciąż była przywiązana do drzewa i zaczęła się wykrwawiać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-12-2010 23:21
- Ty, ty, ty...!!! - zaczął krzyczeć Liam nie mogąc odnaleźć słowa, które najdobitniej obraziłoby kobietę. Wstąpiła w niego taka energia, że wyswobodził się z więzów. Nie czuł teraz bólu, czuł jedynie wściekłość do tej bezlitosnej kobiety. Rzucił się na nią, powalając na ziemię, dłonie zaś zaciskając na jej szyi tak, że zaczynała się dusić. - Uduszę Cię! Uduszę!! - krzyczał, nie zwalniając uścisku.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-12-2010 00:20
Z ciągłego, trwającego już kilka dni wspólnego snu Dores i Teda pod jej śpiworem wybudził ich okrzyk Henrego
-Wyspa na horyzoncie! Wyląduje tam, spędzicie sobie na niej kilka wspaniałych dni, najprawdopodobniej ta wyspa jest bezludna....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 21-12-2010 00:30
Dores obudził krzyk Henry'ego. Nie spodobało jej się to i postawiła go wyrzucić z balonu. Wyszła ze śpiwora i wypchnęła go, krzycząc: W drogę!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-12-2010 02:02
smiley

Właśnie byli nad wyspą, gdy Dores wyrzuciła Henrego, spadł z wysokości 300 metrów prosto do urwiska pełnego kamieni. Edgar nawet nie zdążył krzyknąć z rozpaczy po śmierci Henrego, gdyż teraz musieli sami pilotować balonem a oni nie potrafili.
-Dores zaraz się rozbijemy, trzymaj się mnie mocno....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-12-2010 16:01
Trochę błądzili po dżungli, lecz w końcu dotarli na plażę. Rozbitkowie jakby trochę się uspokoili. Już nie krzyczeli, nie biegali, nie panikowali, tylko czekali na ratunek. Josh i Ashley usiedli na plaży, zwracając swe twarze w stronę horyzontu. Wiatr lekko smugał ich ciała, dając cudowny, relaksujący efekt. Cudownie... - rzuciła Ashley, zamykając oczy i kładąc się na piasku. Coś zaczęło ją uwierać w plecy, wyciągnęła tą chłodną rzecz, która była szklaną butelką z nalepką PAPAJOWE WINO. Na dole etykietki dało się odczytać małymi, lekko zamazanymi literkami MADE IN POLAND. Patrz, to z Polski ! Spróbujmy ! - powiedziała i już piła upragniony płyn. Był po prostu przepyszny. Oderwała usta od butelki i podała ją Joshowi, by też spróbował.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-12-2010 16:22
Gdy kobieta zabiła April Veronica załkała jeszcze głośniej a strach wzrósł jeszcze bardziej. Swoje szanse na przeżycie przekreśliła już dawno, wiedziała, że zaraz zginą a postrzelenie Eleny w ramię tylko ją w tym utwierdziło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-12-2010 16:43
- Mówiłem ci, że moi rodacy robią najlepsze. - uśmiechnął się łobuzersko i upił spory łyk wina. Usiadł koło Ashley. Robiło się ciemno i po niedługim czasie opróżnili butelkę, a potem następną, bo leżała niedaleko. Ludzie oddalili się do swoich prowizorycznych szałasów. Josh i Ashley nawet nie zauważyli, kiedy ich twarze znacznie przybliżyły się do siebie. Po chwili połączyli się w delikatnym pocałunku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 399 z 500 << < 396 397 398 399 400 401 402 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum