Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:25:03 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 440 z 500 << < 437 438 439 440 441 442 443 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:19
Bryan zaczął rozdawać różne narzędzia, Elena wzięła od niego sekator. Będzie można nim fajnie odcinać palce... - pomyślała i ruszyła w stronę kwater. Weszła do pierwszego lepszego pokoju i chwyciła plecak, nawet nie zaglądając do środka. Po chwili wyszła na zewnątrz i stanęła obok Liama, który miał coś na twarzy... Elena wpatrywała się w jego policzki, była przekonana, że wysmarował się czekoladą....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:25
- Gdzie jest Jacob ? On musi nam pomóc odbić naszych przyjaciół z rąk numerków... - rzuciła, podchodząc do Michelle. Nie była pewna, czy ją też kiedyś znała, ale sytuacja była na tyle poważna, że nie miało to zbyt wielkiego znaczenia. Teraz najważniejsze było rozprawić się z numerkami i odnalezienie Jacoba.
- Gdzie on do cholery jest ?! - powiedziała ze złością, prawie krzycząc. On był ich ostatnią nadzieją przed numerkami. Przeszli tutaj pół wyspy, a jego tutaj nie ma ? To niemożliwe... On musi gdzieś tutaj być. Zaczęła się nerwowo rozglądać po pomieszczeniu, mając nadzieję ujrzeć go w jakimś kącie.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:27
- Jacob poszedł uratować waszych ludzi, poszedł się poświęcić- odparła Michelle patrząc na nich. - Wy nie jesteście z czarnym dymem i numerkami? Pamiętacie wszystko?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-01-2011 22:29
Dores ubrała się i z szaleńczym wzrokiem pobiegła do magazynu z bronią. Zobaczyła sekator w rękach Eleny i natychmiast jej go wyrwała. Chciała do razu wypróbować jego jakość. Wybiegła na zewnątrz i zaczęła ciąć wszystkie krzaki dookoła, piszcząc przy tym z radości.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:34
Emocje nagle opadły. Chwilkę wpatrywała się w twarz Miśki, jakby szukając oznaki kłamstwa na jej twarzy, jednak niczego podejrzanego nie wykryła. Odetchnęła z ulgą.
- Nie, nie jesteśmy w numerkami. Zresztą jakbyśmy byli, to Richard nas by tutaj nie sprowadził. My po prostu chcemy uratować naszych przyjaciół...Veronice, Gigi, Jeffreya, Bryana...oni są w niewoli. Czekają na naszą pomoc. A jeśli chodzi Ci o naszą "przeszłość" to dalej nic nie pamiętamy. Mieliśmy nadzieję, że Jacob pomoże nam sobie wszystko przypomnieć - odpowiedziała, siadając na drewnianym krześle. Dopiero teraz zmęczenie dało o sobie znać. Chwyciła drewnianą miskę z wodą, która stała na stoliku i wypiła ją. Ta woda była inna...jakby bardziej orzeźwiająca od pozostałych. Może ten cały Jacob pije wodę prosto z górskich jaskiń ? Możliwe. W końcu jako władca Wyspy ma jakieś specjalne przywileje.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:47
Zdenerwowany dymek rzucił Tedem w kierunku stacji. Ku zdziwieniu ciało mężczyzny wylądowało pod nogami Liama...



Edytowane przez April dnia 13-01-2011 22:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:49
Jack został wyrzucony przez morze na plażę, nieprzytomny czekał na ratunek....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:55
- Jak odpoczniemy to musimy uciekać, ludzie numerków włącznie z Tedem na czele przybędą tutaj po Jacoba, nie jesteśmy tutaj bezpieczni.- zwróciła się do nich, po czym dodałam. - Pytanie do was, czy chcecie iść do bezpiecznej świątyni, czy macie ochotę oglądać śmierć Jacoba...
Edytowane przez Michelle dnia 13-01-2011 23:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 22:59
- Cco ? Co Ty pleciesz ? Dlaczego uciekamy ? I skoro Świątynia jest taka bezpieczna, to czemu Jacob nie może udać się tam z nami ? I w końcu, do jasnej cholery mieliśmy ich uratować, nie uciekać ! - wyrzuciła. Furia, która wcześniej opadła, teraz powróciła. Czy ona nie rozumie ? Musimy uratować ich wszystkich ! Przecież mówiła, że Jacob poszedł ich uratować. Własną śmiercią nic nie wskóra, nie uratuje ich !


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:05
- Jacob musi oddać swoje życie, abyście wy odzyskali całkowitą pamięć- odparłam wpatrując się w niebieskie(seksowne) oczy Ashley. - Ted ich nie tknie, bo nie może. Doskonale zna zasady, a jeżeli nie- to się zdziwi.
Edytowane przez Michelle dnia 13-01-2011 23:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:05
Bernard tymczasem próbował złapać czarny dym w ręce lecz nie udawało mu się to gdyż ten mu uciekał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:13
W głowie Ashley narodziło się tysiące pytań. Z chęcią zadałaby Michelle je wszystkie, jednak nie było na to czasu. Musieli zdecydować. Zostać i patrzeć na śmierć Jacoba, czy uciekać do Świątyni ? To pierwsze było bardzo kuszące. Chciała go zobaczyć. Ciekawość przemogła. Zwróciła swoje seksowne, niebieskie oczy i zaczęła się chwilkę wpatrywać w również bardzo seksowne i ponętne oczy Miśki (och, jak ona cudnie wyglądała ! smiley)
- Chcę zostać i to...zobaczyć - powiedziała w końcu.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:19
- Dobrze... - odparłam uśmiechając się delikatnie. - Ale pamiętaj, po jego śmierci możesz dziwnie się poczuć, ale wtedy przypomnisz sobie wszystko.
Richard cały czas stał z boku, w końcu się odezwał.
- Jak to?! To niemożliwe, Jacob nic mi nie mówił o swoich planach, a znałem je doskonale!- podszedł do Miśki stojąc tuż przed nią.
- Widocznie nie dzielił się z tobą wszystkim, tak jak myślałeś. - odparła odwracając się na pięcie. - Póki co musimy tutaj zostać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-01-2011 23:27
Dores właśnie biegała z sekatorem za Eleną, próbując uciąć jej kucyk.

EDIT: Ten, który Liam zrobi w następnym poście smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 13-01-2011 23:33
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-01-2011 23:28
- Elena! Musisz się lepiej przygotować do drogi. Zaczekaj. - powiedział do rudowłosej i wyjął z kieszeni cienki pasek materiału. Złapał go w zęby, obiema dłońmi zebrał włosy i następnie związał je w kucyk. - Musisz być ostrożna. Jak tylko zobaczysz Jacoba zachowaj spokój. - powiedział chwilę przed tym jak Dores wyrwała Elenie z rąk sekator. Ledwo co Dores uciekła i zaczęła strzyc krzaki, pod nogi Nortona upadło ciało Edgara. - Co do cholery? - zdziwił się niezmiernie. Rozejrzał się dookoła i nie widząc nic nienaturalnego kucnął nad mężczyzną. - Edgar! Edgar! Ocknij się. - mówił, poklepując go dłonią po policzku. - Edgaaaaaar! Potrzebujemy Cię! - niemal krzyknął i z całej siły wykręcił mu sutki gdyż uznał, że może ta niekonwencjonalna metoda zadziała.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:39
Z krzykiem odzyskał przytomność, nawet nie zauważył kiedy wyjął nóż, kiedy go przystawił do szyi Liama i kiedy na nim się położył
-Co ty robisz?!?! Zwariowałeś?!!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:39
Cele:
- Zaopiekujcie się Tedem.
- Ruszcie na plażę, do Jacoba.


Jutro dokończymy, bo muszę iść spać. Dobranoc. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-01-2011 23:44
Edgar ocknął się niespodziewanie szybko i z niebywałą energią zaczął się bronić, przyduszając Liama do ziemi, i przystawiając nóż do jego szyi. - Edgar, bez nerwów. - mówił, coraz mocniej odchylając głowę do tyłu. - Spadłeś... z nieba. - powiedział, zdając sobie jak absurdalnie to brzmi. - Pamiętasz co się stało? - zapytał, oczami śledząc ostrze noża.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:48
- O, dziękuję! - uśmiechnęła się szczerze do Liama, gdy ten związał jej włosy w kucyk. - Od razu lepiej... - wciąż wpatrywała się w "czekoladę" na policzkach Liama, miała zamiar ją polizać... Jednak nie zdążyła, gdyż nagle Dores zaczęła ją gonić z sekatorem, który wcześniej wyrwała je z ręki.
- Zostaw mnie! Zostaw moje włosy! - wrzeszczała Elena i zaczęła się wspinać na drzewo, żeby uciec przed Dores...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 23:57
Oprzytomniał po tym jak usłyszał jego głos, pamiętał doskonale co się stało. Dymek się wściekł i to mocno. Odsunął nóż od jego gardła, odetchnął głęboko po czym wstał, podając dłoń wielkiemu kamieniowi który był metr od Liama.
-Wybacz, taki mam nawyk. Spadłem z nieba powiadasz? To Jacob mi zrobił, chciał mnie zabić. Widzisz teraz do czego on jest zdolny. On nas zabije. Wszyscy już gotowi?-zapytał się go, gdyż sam jeszcze kiepsko widział, zamiast w stronę Liama trzymał wyciągniętą dłoń do kamienia, wydawało mu się że to Liam....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 440 z 500 << < 437 438 439 440 441 442 443 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum