Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:43:45 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 45 z 500 << < 42 43 44 45 46 47 48 > >>
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 15:30
- Dzięki za pomoc... Jeffrey - tak rzadko z nim rozmawiał, że nie był pewny jego imienia. Może to Geoffrey? Nicholas wypuścił Elenę i poszedł z nią do łazienki. Ciekawe co z rozporkiem... - myślał, stojąc tym razem obok umywalki, patrząc w lustor i starając się okiełznać szopę, jaka zaistniała na jego głowie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 15:37
Elena skorzystała z toalety. Tym razem nie zapięła rozporka. Postanowiła sprawdzić, jaka będzie reakcja Nicholasa. Wyszła z kabiny i stanęła naprzeciwko niego.
- Czym jest ta czarna chmurka latająca po dżungli? - zapytała prosto z mostu. Liczyła na to, że Nick się zdekoncentruje i odpowie na pytanie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 15:40
- .. spoko. - Burknął i odprowadził wzrokiem Elenę i Nicka. Sam zamknął drzwiczki po czym spojrzał z zaciekawieniem na Lilith i Bryana. - Jak to jest.. pracować dla Dharmy? Co musicie tam robić? - Zagadał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 15:43
Już miał jej mówić, że nie zapięła rozporka, ale zadała pytanie. Poczuł się dziwnie skrępowany i zaczął patrzeć na podłogę niby obserwując pęknięcia w kafelkach, a zerkając co chwilę na rozporek Eleny, próbując dostrzec kolor jej bielizny.
- Czarna chmurka... Czarne eee... co? - popatrzył na nią zdziwiony.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 15:50
Elena miała ochotę się uśmiechnąć, widząc, że Nick patrzy na jej rozporek i traci swoją czujność. A więc to działa... Będę musiała powiedzieć o tym Lil... - pomyślała. Włożyła ręce do kieszeni, tak, że jej rozporek jeszcze bardziej się rozchylił i ukazał czerwień jej majtek.
- Czarna chmura, wydająca z siebie dziwne odgłosy. Na pewno wiesz o czym mówię. - powiedziała poważnym tonem głosu, nie spuszczając wzroku z Nicholasa.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 15:56
Mimo, że to wyglądało bardzo dziwnie, to Nicholas co chwilę gapił się w podłogę, na Elenę, lub na skrawek jej czerwonych majtek. Kiedy ostatnio widziałem majtki na kobiecie? - po chwili zamrugał oczami i popatrzył jej w oczy.
- Nie wiem o czym mówisz - tak na prawdę wiedział czym jest Czarny Dym, ale nigdy nie widział go na oczy. - Nie najadłaś się z koleżanką grzybków halucynogennych? Rosną nie tak daleko, a jak was przetrzymywaliśmy to wyglądałyście trochę... jak naćpane lub odurzone.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 16:08
Elena poczuła złość, że Nicholas mimo tego, że co chwilę spogląda na jej majtki, wciąż nie chce odpowiedzieć na jej pytanie. Jednak nie dała po sobie tego poznać, nadal zachowywała spokój.
- Grzybków? Nie... Ale za to piłyśmy wódkę. Gdybyśmy nie były pijane, to pewnie nie udałoby Wam się nas złapać. Jestem pewna, że czarna chmura jest prawdziwa i nie miałyśmy halucynacji. Bo podobno ta wyspa jest niesamowita. Prawda?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 16:11
- Może jest... może już chodźmy i... zapnij rozporek - powiedział do niej, opóźniając ostatnie zdanie jak najbardziej i posyłając już nieukradkowe spojrzenia. Może polubię chodzenie z nimi do łazienki...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 16:12
Jakiś nieznany agresor zagadał do mnie i Lil. Warto wprowadzić plan w życie i współpracować.
- Ja jestem Bryan, a to Lil. Jestem matematykiem, ale zajmowałem się pierdołami. Robiłem różne bilanse wydatków, pensji, statystyki, programy kaloryczne. Jako ciekawostkę mogę Wam powiedzieć, że Rafałek miał beznadziejne wyniki i musi mieć ściśle określoną dietę - inaczej może źle skończyć. Ogólnie w pracy królowały nuda i żenada. DHARMA tylko umie zachęcać do wstąpienia w jej szeregi, ale nic nie daje w zamian. Nie to co zapewne Wy...
Starałem się połechtać jego ego.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 16:31
- Co?! - udała wielkie zdziwienie i zawstydzenie. Zapięła rozporek i po chwili razem z Nicholasem wyszli z łazienki. Nie podobało jej się to, że właściwie niczego się nie dowiedziała. Może następnym razem będzie lepiej... Albo może Lil będzie miała więcej szczęścia?



Edytowane przez Amelia dnia 24-09-2010 16:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 16:32
Podlizuje się, czy co? Przemknęło Jeffowi przez głowę. - Bilanse wydatków, pensji, statystyki, programy kaloryczne..? My uciekamy od cywilizacji a ona nas goni.. Czy to nie głupie.. - Mruknął po czym usiadł na fotelu USG. - Jestem Jeffrey, no ale o sobie opowiadać nie będę, długo już jesteście w tej inicjatywie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 16:53
Bernard tymczasem przeszukiwał dogłębnie pomieszczenia w stacji. Robił to samotnie dzięki czemu miał swobodę działania bo reszta była zajęta tymi ciapami z Dharmy albo ganianiem za naukowcami po wyspie. W końcu po kilku godzinach przeszukiwania Bernard dotarł do pomieszczenia z mnóstwem dokumentów medycznych posortowanych na półkach. Po krótkiej chwili zabrał się do czytania.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 18:11
Ted i Dores doszli do słupów, stali i patrzyli się na nie. Zapomnieli o nich, wysadzenie ich dynamitem chwilowo nie wchodziło w rachubę, gdyż narobiliby niepotrzebnego hałasu. Nagle z polskiego drzewa wiewiórka zeskoczyła i przebiegła przez słupy, nic się jej nie stało. Słupy były wyłączone.
-To znak, wyspa jest z nami. Idziemy - Ted rzekł po czym przeszedł przez słupy, kierowali się w stronę wioski, a że byli ubrani w stroje Dharmy wyglądali normalnie, nie wzbudzili żadnego podejrzenia wśród jej mieszkańców.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 19:19
Pytanie Leslie nie zostało usłyszane. Dziewczyna dopiero teraz uświadomiła sobie, że stoi za parawanem z bananowców. Wyszła więc. Stanęła w samym środku grupy i zmierzyła wszystkich spokojnym spojrzeniem. Odrzuciła gruby blond warkocz do tyłu.
- Gdzie się podziewaliście?- spytała.
Jej niebieskie oczy zatrzymały się przez chwile na Juliet. Leslie miała rewelacyjną pamięć, a tej kobiety... nie pamiętała! A może nie widziała? W końcu mogła pracować gdzieś z dala od Dharmaville...
- Jesteś ranna?- spytała nagle.- Niech zgadnę: Agresorzy? Może powinniśmy zaprowadzić ją do stacji medycznej... o ile wiecie gdzie to jest. Albo lepiej do szpitala w Dharmówku. Będzie bliżej.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 19:49
// jazeera, ile my już jesteśmy na Wyspie? smiley

-Jesteśmy z najnowszego naboru. Osobiście czuje się oszukany przez DHARMĘ, miałem się zajmować poważnymi eksperymentami, matematyką na najwyższym poziomie, a nie wypełniać gówniane papierki... Mogę do toalety?
Długo wstrzymywałem, ale miałem już pełen pęcherz. Jeszcze kilka kropel i moja moszna eksploduje.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 24-09-2010 20:00
Dores, która wyglądała normalnie smiley w stroju Dharmy (nie, to być nie może smiley), była wraz z Tedem już na terenie Dharmaville. Kombinezon wydawał się strasznie niewygodny. Pił ją w różne miejsca, gdyż zwykle nosiła sukienkę. Idąc, co chwilę do sobie poprawiała. Nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła zdjąć to paskudztwo. W dodatku wyglądała w nim jak jakiś obojnak w śpiochach. Cała ta sytuacja tylko potęgowała jej agresję i niechęć w stosunku do Dharmy. Z trudem panowała nad tym, żeby nie zadźgać pierwszego lepszego dharmowca, który się im nawinie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 20:03
// a skąd ja mogę wiedzieć....... smiley

- No widzicie, taka właśnie jest Dharma... - Rzucił po czym głośno westchnął. - Do toalety? A ja co Shitman jakiś? - Powiedział nerwowo. - Gdzie jest ten Nicholas do cholery.. - Mruknął czekając na towarzysza. Niedawno wyszedł z jedną kobietą, może z Hendersonem też by wyszedł, jednak Nick przez jakiś czas się nie pojawiał. - Eehh.. No dobra.. Tylko radzę nie robić czegoś, czego później możesz gorzko żałować.. - Powiedział chcąc aby Dharmowiec zrozumiał, że ucieczka nie ma żadnego sensu. Otworzył drzwi i wyprowadził Bryana, zamknął je po czym oboje powoli udali się w stronę toalet. Po drodze minęli się z Nickiem prowadzącym Elenę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 20:05
Tymczasem Nicholas zamknął Elenę z powrotem. smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 20:06
- Ale oni... oni są...- nie dokończyłam, tylko wpadłam w ramiona Liama- taaaak, ufam Ci ale...- przerwałam, odrywając lekko głową od jego torsu. Spojrzałam po twarzach Gigi, Jeffa i Juliet. Zmrużyłam nieco oczy, starając się przyjrzeć im jak najlepiej. Mój wzrok ostatecznie utkwił w blondynce, którą po chwili spytałam:
- Kim Ty do cholery jesteś?


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-09-2010 20:08
Doszedłem do toalety, rozpiąłem rozporek jeansów i ulżyłem sobie. Niestety dopiero po skończeniu swojej czynności zorientowałem się, że Elena opuściła klapę i mój mocz utworzył kałużę. Wytarłem ją na szybko papierem toaletowym i spłukałem wodę. Wyszedłem z kabiny.
- Pozwól, że umyję ręce.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 45 z 500 << < 42 43 44 45 46 47 48 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum