Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:46:44 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 448 z 500 << < 445 446 447 448 449 450 451 > >>
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 00:06
- Gratuluję ci, że w końcu to się stało, a teraz wybacz, ale muszę odszukać moich ludzi. - odparłam odwracając się. Wiatr delikatnie rozwiewał moje długie, brązowe włosy. - Jeżeli cię to interesuje to numerki, które tobie służyły też się przeniosły.
Edytowane przez Michelle dnia 16-01-2011 00:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 00:12
Ciężko dysząc i nie mogąc w to wszystko uwierzyć Veronica zaczęła rozglądać się gorączkowo wokół w celu rozpoznania miejsca. Niestety nie znała tej części wyspy a nawet gdyby to teraz była w takim stanie, że nie potrafiła niczego rozpoznać.
- Spokojnie... - Powtarzała bez przekonania. W głowie wirowały jej głównie dwa wspomnienia: zabicie Jacoba i rozkoszne chwile z Dores.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 00:15
Tuż po tym, jak cała piątka zadźgała Jacoba, niebo zrobiło się fioletowe. Elena obudziła się pośród lasu bambusowego, tak samo jak Jack w 1x01. Otworzyła szeroko oczy i w jednym momencie poczuła, jak ciężar wszystkich dotychczasowych wydarzeń spada na nią jak grom z jasnego nieba. Przypomniała sobie wszystko... To, że pracowała w Dharmie, Lil, faceta w skarpetkach, rozporki, dziki, Nicholasa z którym grała w pokera, przeskoki w czasie, przygodę z Bryanem... I te wszystkie wspomnienia, które teraz okazały się być fałszywe i nieprawdziwe... A najgorsze było to, że zabili Jacoba... Jacoba, którego przecież nazywała swoim tatą.
Nie podnosząc się z ziemi zakryła twarz rękami. Leżąc bezwładnie na ziemi zaczęła wolać - Musimy wyjechać z tej wyspy! - nie licząc nawet na to, że ktoś ją usłyszy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-01-2011 00:21
Dores pobiegła za Veronicą. Nie chciała jej teraz stracić. Odnalazła ją stojącą w zaroślach. Zaczęła się skradać op cichu...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 00:23
-Ja wygram! Nie pokonasz mnie! Nie popełnię błędu tak jak on...-krzyknął za odchodzącą Michelle, wiedział że ma mało czasu. Rekrutacja ludzi na swoją stronę. Pierwsza będzie Dores...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 00:32
Nieświadoma tego, że jest obserwowana Veronica zaczęła iść bardzo powoli przez dżunglę. Rozglądała się wokół starając sobie przypomnieć tą okolicę, ale była dla niej obca. Wyspa była wielka a mimo tego, że trochę czasu była agresorką nie zwiedziła jej całej. Cały czas starała się to wszystko poukładać. Nagle usłyszała szum wody, przyspieszyła kroku i po niespełna dwóch minutach znalazła się przy brzegu małego strumyka. Uklękła i skosztowała krystalicznie czystej wody gasząc tym samym pragnienie.
Edytowane przez shan dnia 16-01-2011 00:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-01-2011 00:41
Nagle przy Veronice znalazła się Dores. Stała cicho tuż za nią, nie zdradzając swojej obecności. Nagle złapała ją wpół i obie kobiety wpadły do wody.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 00:55
Roztrzęsiona Veronica poczuła jak oplatają ją kobiece ręce. Nie zdążyła jednak obrócić się by zobaczyć kto to, ponieważ obie wpadły do wody. Gdy Fergusson wyciągnęła w końcu głowę spod wody mogąc zaczerpnąć świeżego powietrza od razu się obejrzała by zobaczyć kto trzyma się jej tak kurczowo.
- Nie! - Krzyknęła widząc twarz Dores. - Zostaw mnie! Pomocy!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 16-01-2011 01:04
Tymczasem kot Felix wszedł na drzewo


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 10:12
Zabiliśmy Jacoba i poczułem się dziwnie. Zacząłem mieć dziwne przebłyski, gdy nagle niebo zrobiło się fioletowe. Zwłoki blondyna znikły, a ja wszystko sobie przypomniałem. To było straszne, moje ręce zbroczone krwią, a głowa pełna wspomnień: lepszych i gorszych, weselszych i smutniejszych, ale też tych najświeższych psychopatycznych.
- Nie!
Poczułem ucisk w klatce piersiowej, chciałem być sam. Na czworaka przeszedłem za najbliższe skały i skuliłem się za nimi z psychicznego bólu. Już nie jestem człowiekiem, jestem popaprańcem, wypranym z uczuć monstrum jakich pełno na tej wyspie i z jakimi walczyłem. Moja biedna Leslie, była tak blisko, widziała mnie, a ja... Czy samobójstwo nie będzie idealnym zakończeniem mojego nędznego żywota?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 14:50
Gorączkowe omamy nie opuszczały Leslie. Jej czoło było gorące, na policzkach pojawiły się wielkie, niezdrowe rumieńce, a oczy błyszczały obłędem. obok niej przechodzili kolejno znajomi, przyjaciele, Numerki... Widziała swojego psa- Hamleta, Lucjusza. Potem zbliżył się do niej ojciec. Zaczął odmieniać słowo "zło" po hebrajsku, wrzeszcząc przy tym i klnąc. Leslie była nieprzytomna. Nie rozumiała, co się wokół dzieje. Gorączka opuściła ją na chwilę dopiero w momencie zabicia Jacoba. Spojrzała smutno. Może nie powinni? Było już jednak za późno. Nie żył. Nadciągnęła kolejna fala gorączki. Niebo zrobiło się fioletowe. Leslie nie była pewna czy to jawa, czy jej złudzenie. Znajomy dźwięk wpił się w jej mózg. Uśmiechnęła się delikatnie. Jakąś małą, malutką resztką świadomości, czuła, ze teraz wszystko będzie dobrze... bo jej już nie będzie. Temperatura ciała podniosła się niebezpiecznie. Leslie zamknęła oczy... Koniec?
Obudziła się w środku dżungli. Głowa nadal bardzo ją bolała, gorączka trzymała... ale Wyspa... Wyspa wydawała się bardziej przyjazna i znajoma. Wiał łagodny wiatr. Smagał jej rozpaloną twarz. Odetchnęła głęboko. To był raj? Czy tylko jej Wyspa? Może... Wyspa była rajem zawsze, tylko oni tego nie dostrzegali? Zaśmiała się. To nie mogła być prawda.
Muszę wstać i poszukać pozostałych!
Nie miała siły. Leżała na naturalnym posłaniu z liści, wdychała świeże, pełne cudu życia powietrze... Czekała.


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 16-01-2011 15:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 14:58
Siedziałem oparty o kamień i co chwilę kołysałem się do przodu jak w jakimś transie. Byłem jeszcze w szoku po tym co się stało, a głowę miałem pełną myśli. Głównie tych samobójczych... Chciałem płakać, ale nie mogłem: oczy piekły, cicho stękałem i łkałem, ale nie uroniłem nawet jednej łzy. Nie było mi to dane, po tym co zrobiłem nie dane mi było zaznać nawet tak pozornej ulgi jak płacz. Wstałem i powoli ruszyłem w stronę dżungli. Muszę znaleźć wytrzymałą lianę albo dzikie pnącza.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:03
Harmonijną muzykę dżungli zakłóciły kroki- ciężkie, męskie kroki... Tak właśnie musi stąpać człowiek, którego wiodą na szafot. Leslie wstrzymała oddech. A jeśli to Ted? Przyłożyła rękę do czoła. Wypoczęła trochę odrobinę, więc temperatura spadła...
- Kto to!?- zawołała cichym, słabym jeszcze głosem.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:08
Szedłem przed siebie jak zahipnotyzowany. Z jednej strony wydawało mi się, że śmierć to jedyne rozwiązanie, ale bałem go się. Jestem tak beznadziejny, że nawet nie potrafię skończyć swojego beznadziejnego życia. Chyba się nie odważę. Gdy będą wiązał pętle wymyślę wymówkę by żyć. Usłyszałem kobiecy głos. "Kto to!?" No właśnie: Kto to? Jak mam odpowiedzieć skoro już sam nie wiem kim, a raczej czym jestem. Zauważyłem, że nie opodal leży jakaś kobieta, ale zignorowałem ją i powolnym lecz ciężkim krokiem szedłem dalej.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:20
Obok niej przeszedł Bryan. Bez słowa, bez odpowiedzi... tak po prostu...
Dlaczego? Czy zabicie Jacoba nie podziałało? Może Bryan mnie już nie chce... przecież widział, co robiłam w Numerkach... Kiedyś Richard powiedział, że umrzemy razem i szczęśliwi... Głupi człowiek, pomiot Jacoba... kłamał!- z jej oczu poleciały łzy.- Trzymaj się, Les, trzymaj, nie płacz- powtarzała sobie, jednak przemożna chęć wylania uczuć była silniejsza od aktorskich ambicji dziewczyny.- Wysil się trochę!
Podparła się i z wielkim trudem usiadła.
- Bryan! Bryan!- krzyknęła przez łzy.
Gdyby chociaż się odwrócił byłabym pewna, że nie jestem w piekle.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:22
Kiedy wbili nóż w brzuch Jacoba, zrobiło mu się niedobrze, a wszystkie wspomnienia zaczęły wracać. Rzucił ostatnie, porozumiewawcze spojrzenie Ashley. Potem tylko niebo zrobiło się fioletowe, a Josh zamknął oczy.
Obudził się na plaży. Słońce paliło go po twarzy, gorący piasek nieprzyjemnie wbijał się w szyję. Podniósł się i obejrzał. Teraz już pamiętał - wiele razy wszyscy szukali się po dżungli. Teraz, kiedy Jacob nie żył, wszystko miało się zmienić. Poszedł plażą, szukając kogokolwiek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:24
Usłyszałem swoje imię. Nie mogłem jednak nadal ignorować kobiecego głosu - rozpoznałem go to Leslie. Spojrzałem na nią tylko na ułamek sekundy i to był błąd. Planowałem jej już nigdy nie spotkać, żeby jej nie zranić, nie zepsuć życia. Zobaczyłem ją jednak, leżała, może cierpiała. Musiałem podejść. Zrobiłem to w głębi duszy pragnąłem tego, ale wmawiałem sobie, że to złe, że muszę tego unikać, że jestem zagrożeniem dla mojej ukochanej Leslie.
- Coś Ci się stało?
Zobaczyłem, że płacze... Ja też bym tak chciał...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:30
- Pamiętasz... mnie?- wyjąkała przerywanym szeptem.
Ich spojrzenia złączyły się. Bała się odpowiedzi.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:48
- Tak, jak widzę niestety Ty też mnie pamiętasz...
Dla Leslie byłoby lepiej, gdyby nigdy nie poznała kogoś takiego jak ja.
- Coś Ci się stało? Pomóc Ci jakoś?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2011 15:51
- Czemu niestety?- uśmiechnęła się krzywo.- To... to już koniec?- położyła dłoń na jego ramieniu.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 448 z 500 << < 445 446 447 448 449 450 451 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum