Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:26:32 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 457 z 500 << < 454 455 456 457 458 459 460 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-01-2011 20:26
Dores zaczęła piszczeć i szamotać się. Zrzuciła z siebie Jacka i zanurzyła go w błocie - jego naturalnym środowisku, po czym wygramoliła się na trawę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 19-01-2011 20:27
Liam podbiegł do Eleny i Lil, i już chciał się rzucić blondynce na szyję ale w ostatniej chwili się powstrzymał i zaczął słuchać o czym Lilith mówi. Gdy zapytała Larionovą o niego zrobiło mu się gorąco i najchętniej zapadłby się w tym momencie pod ziemię. Wyjściem z tej niezręcznej sytuacji okazała się nieostrożność blondynki i oddany przez nią w górę strzał. Elena szybko zabrała nieostrożnej Lilianne pistolet i rzuciła do Nortona. Ten go nie złapał ale szybko podniósł z ziemi. - Lilith, dobrze że wróciłaś. - powiedział z pogodnym uśmiechem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2011 20:29
Jack wynurzył się z bajorka.
-Wracajcie! To wasze przeznaczenie!




Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2011 23:46
Lisa pociągnęła Jeffrey'a w głąb dżungli.
- Musimy znaleźć Liama, który oddalił się kilkadziesiąt minut temu i nigdzie go nie ma! Boję, że się, że ktoś go mógł porwać.- złapała mężczyznę za rękę i obydwoje doszli do strumyka, gdzie rzekomo miał przebywać Norton. - Nie ma go!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2011 23:51
Ted przestał udawać załamaną Lil, uznał że z nimi będzie trzeba inaczej. Wyrwał broń Liamowi, strzelił im pod nogi.
-Zostawcie mnie! Sama sobie poradzę, sama wymierzę sprawiedliwość, jak wy mi nie chcecie pomóc! - krzyknęła Lil i uciekła od nich w błyskawicznym tempie, tak że już nie mogli jej znaleźć...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2011 23:59
- Elena też zniknęła - powiedziałem rozglądając się na boki, pochyliłem się nad strumykiem i wziąłem łyk chłodnej wody, po czym kucnąłem obok Lisy - Czuję, że wiesz więcej niż mówisz.. - dodałem ciszej po czym wstałem łapiąc ją za rączkę - poszukajmy ich... Nadal chcesz wiedzieć kto zabił Jacoba?


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-01-2011 00:02
Dores właśnie spłukiwała z siebie błoto w pobliskim strumyku. Niestety dużo dostało jej się we włosy i wszystkie loczki były posklejane. Była teraz bardziej brudna, niż Kate przez całe 6 sezonów razem wziętych.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 00:05
- Chcę to wiedzieć, to dla mnie ważne. - odparła Lisa siadając po turecku na trawie. - Chyba będziemy musieli ich poszukać, mogło się coś stać...


Michelle tymczasem patrzyła na to co się wyprawia.
- Dość!- wykrzyknęła i spojrzała na nich. - Zachowujecie się jak dzieci, Veronico jeśli masz taką potrzebę to idź z Dores i zostaw nas.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-01-2011 00:15
Norton po skierowaniu wcześniejszych słów do Lil przybliżył się do niej by wyrazić radość z jej nagłego pojawienia przytuleniem się. Ledwo co do niej podszedł, a blondynka wyrwała mu pistolet i strzeliła mu pod nogi. - Co jest z Tobą!? - zapytał zaskoczony i przestraszony. - Lil, co z Tobą jest? - zapytał ponownie i zaczął ją gonić jednak bezskutecznie. Lilth jakby się rozpłynęła. Norton wrócił do Eleny i zapytał - Rozmawiałaś z nią? To nie jest ta dawna Lilianne... - powiedział z zatroskaną miną.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 20-01-2011 00:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 00:15
Ted zamienił się znów w Czarny Dym, miał zamiar nastraszyć kandydatów...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 00:55
- Widzisz Liso ja, Twoja mama, Elena, Ver, Bryan, Liam i reszta byliśmy już wcześniej na tej wyspie, niestety straciliśmy pamięć i aby ją odzyskać.. Cóż, musieliśmy wszyscy razem zabić Jacoba, nie było innego wyjścia.. - westchnąłem głośno - rozmawiałem z nim przed jego śmiercią, był niesamowity. Móc go spotkać to niesamowity zaszczyt, a jego prośbę spełnię jak najlepiej będę mógł- odparłem cicho.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 01:37
Niespodziewanie Jeffrey, Lisa, Elena i Liam(mimo tego że oni byli kawałek od Jeffrey'a i Lisy) usłyszeli Czarny Dym, jego charakterystyczne terkotanie.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 02:23
- Lil, spokojnie! - krzyknęła Elena, jednak było już za późno. Dziewczyna zachowywała się jak opętana i zaczęła atakować Liama strzelając mu pod nogi, a później uciekła do dżungli nie pozostawiając za sobą żadnych śladów co sprawiło że znalezienie jej okazało się niemożliwe.
- Z nią jest naprawdę niedobrze. Twierdziła, że ludzie ze Świątyni ją gwałcili... Nie wiem czy wierzyć jej słowa... Albo mówi prawdę albo samotne przebywanie w dżungli doprowadziło ją do obłędu. Tak czy siak, ona nas potrzebuje! Musimy ją odnaleźć! Pomożesz mi w tym? - spojrzała z nadzieją na Liama, oczekując wsparcia z jego strony - To jest moja przyjaciółka... - posmutniała, przypominając sobie dawną radosną Lil... W tym momencie rozległo się znajome terkotanie. - Tylko nie to... Musimy uciekać... W tamtą stronę! - wskazała ręką kierunek i oboje popędzili przed siebie przed dżunglę, byle dalej od Czarnego Dymu...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 12:14
Lisa odniosła wrażenie jakby cała była jednym wielkim chaosem. Bała się, że straci panowanie nad sobą, starała się myśleć o czymkolwiek, o czymś zupełnie obojętnym, byle nie o tym, co ją gnębiło, ale zupełnie jej się nie udawało. Łzy powoli spływały po jej bladym policzku.
- To nie możliwe, nie zabiliście go. - wyszeptała zanosząc się szlochem, nagle usłyszała znajomy trykot, zaczęła głośno krzyczeć.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-01-2011 13:59
- To może być prawda z tym gwałceniem... - powiedział do Eleny po tym jak już zgubili Lilianne. - Jak tylko się do niej zbliżyłem to zareagowała tak impulsywnie jakbym chciał ją skrzywdzić. To nie jest ta Lilith, która gotowała nam tortellini... - zamilkł na chwilę zastanawiając się nad pytaniem Eleny. Wiedział, że musi odnaleźć Lilianne ale przecież opuścił obóz tylko na kilka minut by napełnić butelkę wodą i powinien tam wrócić. Zwłaszcza, że po zabójstwie Jacoba nie miał innego wyjścia jak pójść z Miśką.
Na szczęście (a może raczej niestety) okazało się, że muszą wybrać trzecie wyjście i uciekać przed Czarnym Dymem. - Szybciej, szybciej! - zaczął popędzać Elenę i po kilkuset metrach zagłębili się w dżunglę z dala od tego zjawiska. Teraz już nie wiedzieli gdzie jest Lilianne ani nawet Miśka z przyjaciółmi. Nie wiedzieli też gdzie się sami znajdują. - Cholera... - westchnął Norton i spojrzał na zmęczoną biegiem Elenę.
Zaczął się jej przyglądać i w końcu powiedział - Effy... - zabrzmiało to tak jakby pomylił imiona ale Liam dobrze wiedział co mówi. - To była toksyczna miłość. - zaczął mówić do zdziwionej Eleny. - Jak tylko ją widziałem to wariowałem. Kompletnie nie panowałem nad swoich zachowaniem i cały świat mógłby dla mnie nie istnieć jak o niej myślałem. - Liam dopiero po dłuższym czasie zaczął sobie zdawać sprawę jak go ta miłość niszczyła i czuł, że musi się tym podzielić z Eleną. - Nie wiem czy bym wytrzymał gdyby nagle nie zniknęła. Z czasem zaczęło do mnie docierać, że tak naprawdę to było najlepsze wyjście. Bo im dłużej z nią przebywałem tym bardziej siebie nie poznawałem i chyba zaczynałem świrować. - mówił wciąż do milczącej Eleny. - A teraz nie wiem czy nie jest za późno... - powiedział i przybliżył się do rudowłosej, stając z nią twarzą w twarz. Wiedział bowiem, że Elena odkąd przybyli na wyspę wykazywała nim zainteresowanie, a on ją konsekwentnie odtrącał.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 15:34
Ruszyła w stronę strumyka by zmyć z siebie to błoto. Rozebrała się i weszła do chłodnej wody. Nie udało jej się zmyć wszystkiego w stu procentach, ale uznała, że jak na razie musi to wystarczyć. Ubrała się w brudne rzeczy i przysiadła na brzegu czekając na to co nadejdzie... powoli miała wszystkiego dosyć i nie potrafiła sobie z tym poradzić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 15:53
Ucichło nagle, Dym który wcześniej ścigał ich, prześwietlił wspomnienia Eleny i Liama, wiedział jak teraz próbować złamać ich. Złamać i przeciągnąć na swoją stronę Liama. Zamienił się tym razem w Effy Greysmiley, zaczął pod jej postacią...
-Pomocy! Pomocy! Ratunku! - krzyczała Effy, biegła przez dżungle w kierunku Liama i Eleny. Na jej twarzy było widać ogromne przerażenie - Uciekajcie!
Edytowane przez Furfon dnia 20-01-2011 15:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 16:22
Gdy odgłosy Czarnego Dymu ucichły, przestali uciekać i zatrzymali się. Elena pochyliła się do przodu i oparła dłonie o uda. Odpoczywała w takiej pozycji kilka sekund, dysząc ciężko. Gdy Liam wypowiedział imię "Effy", przez moment była naprawdę przekonana, że pomyliły mu się imiona. Jednak po chwili okazało się, że zupełnie nie o to chodziło. Elena wyprostowała się i przyglądała się Liamowi ze szczerym zaskoczeniem. Takich słów z jego strony kompletnie się nie spodziewała. Przez moment zupełnie nie wiedziała jak zareagować. Już raz udało jej się o nim zapomnieć i teraz bała się ponownie to w angażować. Jednak gdy przybliżył się do niej i staną z nią twarzą w twarz, nie miała wątpliwości, co chce zrobić. Wspięła się na palce i dotknęła ustami jego ust, całując go lekko. Ta mała chwila zapomnienia i oderwania od rzeczywistości skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. Zza krzaków jak na zawołanie wyskoczyła Effy... Elena patrzyła na nią w osłupieniu, nie wiedząc kompletnie co zrobić. Spojrzała na Liama, zastanawiają się, czy i tym razem zwariuje, bo twierdził że było tak za każdym razem, gdy ją widział...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-01-2011 17:00
Chwila oczekiwania na reakcję Eleny zdawała się trwać w nieskończoność. Gdy rudowłosa zaczęła przybliżać się do Liama, ten przymknął oczy i rozchylił lekko wargi pragnąc by jak najszybciej złączyły się w pocałunku z ustami Eleny. Nastąpiło to po niezwykle długich 2 albo 3 sekundach. Norton zaczął ją całować delikatnie w pełni rozkoszując się smakiem, chcąc tę chwilę zatrzymać na zawsze. Ledwie co objął jej przeszyte dreszczem ciało, a usłyszał doskonale znajomy głos. Głos, który już niemal zapomniał, a w tej jednej chwili przypominający mu to o czym przez długie tygodnie starał się zapomnieć. - Effy? - zapytał i w jednym momencie objął Elenę chcąc ją ochronić. - Coś tu jest nie tak. - pomyślał. - Najpierw Lilianne, a teraz Effy...? - dodał w myślach. Nie zareagował na jej krzyk i stał jak słup soli w miejscu i patrzył na jej osobę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 20:02
Leslie wzruszyła niedbale ramionami.
- Hmm... Od dawna wiedziałeś, ze jesteś bezpłodny? Chyba muszę przebrać się w coś suchego- dodała.- Myślisz, że mają tu jakieś ludzkie ubrania do pożyczenia?



smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 457 z 500 << < 454 455 456 457 458 459 460 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum