Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:46:41 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 459 z 500 << < 456 457 458 459 460 461 462 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 22:48
Dym pod postacią Effy uśmiechnął się ironicznie i powiedział
-Bingo! Chce wam pomóc, uwolnij mnie z łaski swojej to porozmawiamy uczciwie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 23:07
- To jak to nie jest Effy to kto? - zawołała Elena podbiegając bliżej. Dziewczyna po słowach Liama przyznała się do tego, że nie jest osobą za którą się podaje. - W takim razie... Lil też nie była prawdziwa... - radość, którą poczuła z okazji powrotu przyjaciółki uleciała w momencie, gdy dotarła do niej ta gorzka prawda. Elena powoli zaczęła kojarzyć fakty i układać wszystko w spójną całość. Po chwili doszła do wniosków, które ją przeraziły.
- Liam... Nie możemy uwolnić tego czegoś... - powiedziała - To jest Czarny Dym. Potrafi przybierać różne postacie. - rzekła przypominając sobie faceta w skarpetkach i Teda. - Uciekajmy póki jest czas... Dla niego sieć to żadna przeszkoda, pewnie mógłby w każdej chwili sam rozerwać liny...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-01-2011 23:15
- Masz rację. To pewnie jest wynik tego, że zabiliśmy Jacoba. Michelle mówiła, że musimy się jak najszybciej znaleźć w Świątyni bo tylko tam będziemy bezpieczni. - po naradzeniu się z Larionovą, Liam podszedł do "Effy" i powiedział, że z nią rozmawiać nie będzie i nigdy nie uwierzy. - Chodźmy znaleźć resztę... - powiedział najspokojniej w świecie do rudowłosej i zaczął z nią powoli iść gdyż uznał, że ucieczka może sprowokować Czarny Dym do ataku. Często się oglądał za siebie by w razie czego od razu ruszyć do ucieczki. - Pamiętasz skąd tutaj przybiegliśmy? - zapytał wciąż nerwowo się oglądając. Musieli jak najszybciej znaleźć grupę by razem wejść do Świątyni.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 23:34
- Liam! Gdzie jesteś?! Elena?! Ktokolwiek! Ashley!(gdyż Lisa nie wie, że ona jest w świątyni). - wrzeszczała blondynka, starała się ich odnaleźć.



Tymczasem grupka Michelle doszła do świątyni, przekroczyli jej próg i rozejrzeli się. Wciąż brakowało kilku osób...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-01-2011 23:48
Tedowi nie pozostało nic innego jak uciec, wyjął nóż, który miał wcześniej ukryty i zaczął powoli przecinać siec, mógłby oczywiście zamienić się w Dym i uciec bez problemu lecz chciał się uwolnić po ludzkusmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-01-2011 23:54
Dores nie puszczając ani na chwilę Veronici, udała się do świątynnej kuchni, gdyż od dawna nie miała nic w ustach (nie licząc kuciapki Veronici). Znalazła jedynie ziemniaki. Przypomniały jej one dawne czasy, kiedy to Bernard piekł pyszne ziemniaczki w obozie i wszystkich częstował. Z wrażenia aż puściła Veronicę. No! Kochana! Bierz się za obieranie. - wyciągnęła w jej stronę nóż, zapominając, że nie powinna jej dawać takich niebezpiecznych przedmiotów.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 00:16
Jack krążył(bez sensu tak jak przez całe swoje życie robił) po świątynnych korytarzach, śpiewał sobie piosenkę pod nosem...
- ...you wah wah wah wah wah
Tiger, tiger I wanna squeeze you wah wah wah wah wah



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 00:23
Nagle... niespodziewanie... Jack poczuł jak ktoś go z tyłu atakuje. Dostał cegłówką w głowę, ta osoba wiedziała jak lekarz jest ważny na tej wyspie. smiley
- Jack, teach me tiger. - powiedziała cicho postać uciekając.





Edytowane przez April dnia 21-01-2011 00:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 21-01-2011 00:48
a nie powinien dostać czerwoną skrzynką?






Dores wreszcie mogła skosztować ziemniaczków. Ugryzła kęs i... natychmiast go wypluła. Te ziemniaki są przeterminowane!!!! - krzyknęła. Była to prawda, gdyż Dores spróbowała jednego z ziemniaków, które 30 lat temu zostawił tu Bernard.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 02:09
Wyruszyli w drogę bez żadnego pośpiechu, chociaż Elena miała ochotę popędzić przed siebie z zostawić Czarny Dym daleko w tyle. Całe szczęście potwór nie miał zamiaru ich gonić, co było dość dziwne, bo jeszcze niedawno rzucał w Elenę drzewami.
- Nie pamiętam. Nie mam pojęcia gdzie się znajdujemy. - starała się wypatrzyć chociaż jedno znajome drzewo czy głaz, jednak na próżno. Zamiast tego usłyszała w oddali krzyki dziecka. - To chyba Lisa! - pobiegli szybko w tamtym kierunku i po chwili spotkali dziewczynkę błąkającą się samotnie po dżungli. - Nie krzycz... Już... Już dobrze... - Elena starała się jakoś uspokoić Lisę ale nie bardzo wiedziała jak. Pochyliła się nad nią i spytała - Zaprowadzisz nas do Świątyni? Znasz drogę, prawda?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 09:05
Słuchałem rozmowy Leslie i Dogena.
- Jak niby mamy z tym walczyć? To nawet nie człowiek, nie zwierze...
Następnie chcąc rozwiać obawy Leslie powiedziałem to niej szeptem:
- Nie jestem bezpłodny, przynajmniej na razie, a o chorobie wiem od niedawna, ale teraz mi się wydaje, że Ashley mnie okłamała.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 21-01-2011 12:42
Liam z Eleną podążali przed siebie niemal ślepo, licząc jednak, że trafią na jakiś trop, który nakieruje ich na zgubioną grupę. - Elena, zatrzymaj się... - już chciał powiedzieć Norton gdy z oddali usłyszeli dziewczęcy głos nawołujący ich. Szybko z Eleną ruszyli w tamtym kierunku i po kilkudziesięciu sekundach odnaleźli Lisę. - Jak dobrze Cię widzieć. Nic Ci nie jest? - zapytał Norton i kucnął przy dziewczynce patrząc na nią z troską. - "Zaprowadzisz nas do Świątyni? Znasz drogę, prawda?" - dodała po chwili Elena.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 21-01-2011 12:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 13:15
Ashley siedziała w milczeniu w jednej z komnat, czytając "Myszy i ludzie" Steinbecka. Nie miała pojęcia, że niektórzy już przyszli do Świątyni, zresztą nie miało to znaczenia. Musiała wymyślić jakiś sposób, by przekonać Bryana do jej dobrych intencji. Przecież on jest chory na prawdę ! To nie było kłamstwo, może trochę przesadziła z tymi konsekwencjami, ale nie żartowała. A może...oni coś podejrzewają ? To mogłoby być prawdą. Ale na jakiej podstawie ? Przecież była miła, zawsze taka była, przynajmniej tak jej się wydawało. A może już zapomina o prawdziwym człowieczeństwie ? Ale...to niemożliwe. Przecież jestem sobą. Zawsze taka byłam. Nic dziwnego się ze mną nie dzieje. Zdała sobie sprawę, że od dłuższego czasu wpatruje się jedną kartkę. Bądź silna... - usłyszała głosik i zagłębiła się w lekturze.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 13:20
- Ale on was nie może zabić, was- czyli kandydatów, a wy za to możecie. - odparł Dogen mierząc ich wzrokiem. - Gdyby żył Jacob byłoby łatwiej...



- Zaprowadzę, ja i Jeffrey czekaliśmy na was!- wykrzyknęła Lisa przytulając się najpierw do Eleny, a później do Liama. - Baliśmy się, że może stać się wam krzywda.
Powiedziała i cała czwórka wyruszyła do świątyni, po około godzinie drogi przekroczyli próg...


/Other, szukałam właśnie tego! smiley/


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 21-01-2011 13:51
Liam przytulił Lisę do siebie i pogłaskał ją po głowie. - Nawet nie wiesz jak się cieszymy, że Cię znaleźliśmy. Chodźmy jak najszybciej do tej Świątyni. Tutaj nie jest bezpiecznie. - powiedział, mając na myśli niedawne spotkanie Flilianne i Feffy. - Wskakuj na barana jak chcesz. - uśmiechnął się szeroko i pomógł Lisie usiąść na ramionach. - Tylko trzymaj się mocno! - dodał po chwili i wyprostował się. - A teraz prowadź Liso do tej Świątyni! - wydał jakby komendę i złapał Elenę za dłoń. Cała czwórka bezpiecznie i z uśmiechem po godzinie dotarła do celu. Widok Świątyni wywarł na Nortonie duże wrażenie. Gdy ostatnio tu był nawet nie zdążył zwrócić uwagi na wygląd tego miejsca. Teraz miał nadzieję, że nikt nie pozna w nim mężczyzny, który po jednym z przebłysków trafił tu i uciekł.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 15:23
- Nie mów, że możemy go zabić tylko powiedz jak to zrobić.
Nadal wydawało mi się, że zabicie czegoś o postaci dymu jest nierealne.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 15:27
- O czym tak plotkujecie ? - spytała, wchodząc do pomieszczenia gdzie był Bryan, Leslie i Dogen.
- Dobrze słyszę ? Chcecie zabić Czarny Dym ? Chętnie o tym posłucham... - rzuciła, przyłączając się do nich.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 15:58
Ashley weszła do pomieszczenia, a mnie ciarki przeszły po plecach. Czułem się przy niej dziwnie. Wiedziałem, że coś jest nie tak. Tylko co?
- Z tego co zrozumiałem to nie tyle chcemy co musimy to zrobić. Oczywiście nie mówię, że tego nie chcę.
Na końcu zwróciłem się do Dogena. Uważałem, że taki czyn mógłby choć po części oczyścić moje imię z niedawnych haniebnych czynów.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 16:11
- Jego też chcesz zabić, Bryan ? Myślałam, że śmierć Jacoba Ci wystarczy. Jak się czułeś, patrząc mu w oczy i z zimną krwią go zabijając ? Widziałam to...zabiłeś Jacoba razem z Liamem, Veronicą, Eleną i Jeffreyem. Nie wyprzesz się tego. - powiedziała już roztrzęsionym głosem. Miała tego nie mówić, ale nie mogła się powstrzymać. Najchętniej rzuciła by się na niego i utopiła w jego własnej krwi. Łzy pojawiły się w oczach. Cierpienie i ból, które próbowała się pozbyć powróciło. I znowu przed oczami pojawiła jej się twarz Jacoba - konającego, cierpiącego i rozczarowanego.
- A Ty Leslie ? Myślałam, że jesteś jego człowiekiem. Kogo jak kogo, ale ciebie tutaj nie powinno być. Dogen chyba powinien się dowiedzieć, że w Świątyni przebywają mordercy Jacoba - powiedziała, teraz łzy leciały jej po polikach. Próbowała je wycierać, lecz bezskutecznie. Jednak po tym co powiedziała, poczuła się lepiej. Wyrzuciła to z siebie, teraz zapragnęła być sama...


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-01-2011 16:39
Ted uwolnił się w końcu z sieci, zadowolony usiadł na kamieniu i zaczął opracowywać plan wymordowania wszystkich osób na wyspie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 459 z 500 << < 456 457 458 459 460 461 462 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum