Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:21:22 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 475 z 500 << < 472 473 474 475 476 477 478 > >>
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 18:59
- Wszyscy gotowi?- zapytałam i spojrzała na Lisę, która została w świątyni, nie mogłam zrozumieć dlaczego nikt mi nie wierzy.- W takim razie, w drogę!!!
Wykrzyknęłam i ja, Elena, Liam, Ashley, Bryan oraz Veronica wyruszaliśmy przed siebie.
Cele:
- Jesteście prowadzeni do miejsca, gdzie jest Latarnia, dojdźcie tam- porozmawiajcie o obecnej sytuacji: o morderstwach, kandydatach, zamiarach Michelle.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 19:01
Grupa powoli ruszyła w kierunku bramy świątynnej mało ze sobą rozmawiając. Liam z zaciekawieniem spojrzał na Veronikę, która była rozkojarzona i oglądała się za siebie jakby kogoś wyglądała. Już chciał się zapytać czy ma jakiś problem gdy ujrzał doganiającą ich Elenę niosącą w ręce jakiś tobołek. W pewnym momencie wyjęła jakieś zdjęcie i z przerażeniem spojrzała na nie. Liam również spojrzał na fotografię i ujrzał na niej zdjęcie kobiety łudząco podobnej do Eleny. - Skąd to masz? Kto to jest? - zadał pytania jedno po drugim.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 19:07
Szedłem w nieznanym kierunku z Miśką i Ashley, którym już nie ufałem, Liamem i Eleną, którzy zajęli się sobą i Veronicą, więc zagadałem do niej.
- Wyglądasz na smutną i zamyśloną... Co się dzieje?
Chciałem porozmawiać z Veronicą, ale w głowie fruwała myśl o Leslie. Nadal ją kochałem, ale po ostatnich wydarzeniach traktowała mnie inaczej. Nie chciałem jej się narzucać, nie po tym co zrobiłem. I tak byłem jej wdzięczny, że próbowała mnie tolerować.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 19:08
Zrobiłem, jak mi kazał. Chwiejnym krokiem wyszedłem ze stopy. Miałem nadzieję, że nic sobie nie zrobi, do czasu aż przyjdziemy tu z pozostałymi. Może jej śmierć pokaże wszystkim, jak bardzo się zmieniliśmy? Przerzuciłem plecak przez ramię i szedłem przed siebie. Liczyłem, że może ktoś się ogarnął i zauważył, że nas długo nie ma.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 19:18
Leslie nie chciała zostać sama z Lisą. Ta mała dziewczynka była świadkiem jej upadku emocjonalnego, widziała palące się Numerki... Leslie w pewien sposób po prostu się jej bała. Szybko wzięła prysznic, przebrała się w jakąś starą, znalezioną w Świątyni sukienkę, wzięła ze sobą naładowany pistolet i ruszyła śladem kandydatów. Dogoniła ich dosyć prędko, jednak na razie wolała pozostać w samotności. Trzymała się dwadzieścia, trzydzieści metrów za nimi. Nie spuszczała ich z oczu. Czuła coraz większą, rozpaczliwą samotność, słysząc urywki rozmów.
- Kandydaci- mruknęła.
Poczuła w sercu bolesne ukłucie. Wszystkie jej czyny do tej pory powodowane były egoizmem i dbałością o własne interesy. Była współwinną zabicia Jacoba, nie zdążyła ostrzec Numerków. Wszystko waliło się, przygniatając ją do ziemi. Westchnęła.
Może to po prostu zwykłe zmęczenie...


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 19:24
Elena ruszyła automatycznie za grupą, nie spuszczając wzroku ze zdjęcia.
- Zabrałam to tamtemu chłopcu ze Świątyni... - powiedziała do Liama - Nie wiem co to ma oznaczać, ani skąd on ma takie zdjęcie. Nigdy nie byłam blondynką. To chyba nie jestem ja. - im dłużej się przyglądała zdjęciu, tym bardziej jej wydawało, że dziewczyna wcale nie jest aż taka podobna - Chyba nie wyglądamy identycznie? - spytała przybliżając zdjęcie do swojej twarzy, żeby Liam mógł ocenić podobieństwo.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 19:29
Myślałem, że Josh nie będzie chciał mnie zostawić, ku mojemu zdziwieniu zostawił, za co mu dziękuję. Przed pogrzebaniem, chciałbym spędzić z nią jeszcze trochę czasu. Nie wiem po co, nasza historia to nie Romeo i Julia, w głębi duszy jednak miałem cichą nadzieję, że Gigi wypiła truciznę i obudzi się za kilka godzin.. Leżeliśmy obok siebie, ciało gorące trzymało w dłoniach - dłonie zimne..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:08
- To wszystko zaczyna mnie przerastać. - Zaczęła się zwierzać Bryanowi. - Te wszystkie tajemnicze morderstwa... intrygi... ta cała afera z kandydatami i Czarnym Dymem... jestem już tym zmęczona... żałuje, że te fałszywe wspomnienia nie były prawdziwe. - Westchnęła i spojrzała na niego, przywołała na swoją twarz nikły uśmiech. - Cieszysz się pewnie, że znów możesz być z Leslie, prawda?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 20:16
Grupa dość szybko szła za Miśką do Latarni nie spuszczając siebie wzroku w obawie przed Czarnym Dymem. Liam spojrzał na zdjęcie i na twarz Eleny. Podobieństwo było uderzające. - No nie wiem... Osoba ze zdjęcia wygląda niemal identycznie jak Ty. Zobacz tylko na kształt jej ust, jest identyczny jak Twoich. Gdyby ta blondynka miała rude włosy to powiedziałbym, że to Ty... Może to ma jakiś związek z przeskokami w czasie?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:23
Ashley wpatrywała się z nienawiścią na rozmawiających Bryana i Veronicę. Tak po prostu sobie idą i rozmawiają !? To niedorzeczne. Powinni cierpieć tak jak Jacob. Fala gniewu ogarnęła jej umysł, potrzebowała tylko jednego pretekstu, by zaatakować. Wtedy zobaczyła lekki uśmiech na twarzy Veronici. Ashley nie wytrzymała. Rozpędziła się i rzuciła na Veronicę. Miała przewagę nad nią, była na górze. Zaczęła okładać ją ją rękoma po całym ciele.
- Zabiłaś Jacoba ! Zabiłaś go ! Teraz ja Cię zabiję ! - prawie krzyczała w akcie rozpaczy. Zachowywała się prawie tak samo jak Claire w szóstym sezonie.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:28
- Ashley! - Krzyczała Veronica starając się jakoś obronić, ale Thompson była silniejsza. Jej ciosy były mocne a za każdym razem gdy trafiała ją w poparzone ramię Veronicę zalewała dodatkowa fala bólu. - Przestań! To było konieczne... ja... ja nie byłam sobą! - Ale blondyna nie przestawała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:29
Chciałem wyżalić się Veronice, powiedzieć jej o moim smutku, o chłodzie Leslie, jej obojętności, gdy to się stało. Szybko złapałem Ashley w pasie i zacząłem ją odciągać od leżącej Veronici. Szarpała się i próbowała wyrwać, ale uchwyt był mocny.
- Co Ty robisz? Uspokój się!
Moje podejrzenia co do Ashley okazały się słuszne.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 26-01-2011 20:30
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:29
Biegłem. Chciałem spotkać wszystkich jak najszybciej. Pewnie dalej balowali w świątyni, kiedy Jeff przeżywa kolejny dramat. Nagle usłyszałem czyjś głos. Ashley? Zboczyłem z kursu, aby się przekonać. Niestety, miałem rację. Co się z nią stało... Spojrzałem porozumiewawczo na całą grupę, która przyglądała się całemu zajściu. Nikogo od siebie nie odciągałem. Nie miałem już do tego siły, poza tym to wszystko traciło sens. Jeff stracił Gigi, ja straciłem Ashley. Spojrzałem porozumiewawczo na Michelle i odparłem głośno:
- Gigi nie żyje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:33
- Ashley! Przestań! On sam chciał!- wykrzyknęłam w stronę blondynki stając pomiędzy nią, a Veronicą i Bryan'em, gdy nagle wpadł Josh, który oświadczył nam... złą wiadomość.- Jacob ją szczególnie ukochał... sprawił, że widziała, Josh jesteś pewny?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:33
Obolała Veronica podniosła się powoli z ziemi gdy Bryan odciągnął Ashley. Ocierając świeżą krew z wargi powiedziała przez łzy:
- Co się z tobą dzieje?! - Oparła się o pień drzewa i patrzyła na wyrywającą się Ashley z wyrzutem. - Co? - Spojrzała zdziwiona na Josha. - Gigi nie żyje?! - Ashley oszalała, Gigi nie żyje... co jeszcze?!



Edytowane przez shan dnia 26-01-2011 20:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 20:52
Rozmowę o zdjęciu, na którym widniała kobieta łudząco podobna do Eleny przerwał niespodziewany atak Ashley na Veronikę. Bryan szybko zareagował rozdzielając kobiety. Liam stał za nimi gotowy do reakcji. To nie miało tak być. Kolejne problemy i dziwne zachowanie jednej z nich nie było potrzebne. W dodatku do grupy dołączył Josh z wiadomością, że Gianna nie żyje. Nortonowi ugięły się nogi i serce podeszło do gardła. Informacja była tak szokująca, że łzy nie były w stanie napłynąć mu do oczu.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 20:56
- Ona go zabiła ! Wy też go zabiliście ! Mordercy ! - krzyknęła i dalej się szarpała. Złość jej nie przechodziła, chciała im zadać ból, taki, jaki Jacob zaznał od swoich własnych ludzi.
- Mój przyjaciel was zabije ! Pomści Jacoba ! Zginiecie, mordercy ! - krzyczała, szarpiąc się.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:00
Nie zawsze jest jak z bajki, częściej mamy pod górkę a wszechświat mało kiedy nam pomaga, takie właśnie jes życie, prawda? Jestem osobą silną psychicznie, będzie ciężko -wiem. Mam jednak dla kogo żyć, mam córkę, przyjaciela i garstkę znajomych ktorzy pomogą mi przegonić erę szarości. Mimo, że nie ma osoby która wprowadzała do mojego życia kolory wiem iż poddać się nie mogę. - Kocham Cię Gianno Moser i zawsze będę. - pocalowalem ją w czoło, policzek oraz usta, po czym wziąlem w ręce jej blade cialo. Wolno kierowalem sie ku wyjściu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:04
- Tak, Jeff został... Przy jej ciele. Musi się z nią pożegnać. - myślałem, że to coś da, ale Ashley naprawdę nie mogła się opanować. Spojrzałem po wszystkich. Dobrze, że kogokolwiek to zainteresowało. Czekałem. Miałem jeszcze nadzieję, że kto na to zareaguje, powie cokolwiek, ale nie na długo mogło mi starczyć. Widać byli w takim samym szoku jak ja.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:22
- Twój przyjaciel?!- zapytałam, tego było już za wiele... najpierw awantura w świątyni, śmierć Gigi, a teraz jeszcze furia Ashley?- Twój przyjaciel to czarny dym tak? Brawo! Myślałam, że jesteś z nami!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 475 z 500 << < 472 473 474 475 476 477 478 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum