Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 20:00:21 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 476 z 500 << < 473 474 475 476 477 478 479 > >>
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 21:23
- Ashley! Uspokój się do jasnej cholery! - krzyknął zirytowany jej zachowaniem i krzykami. W grupie zapanowała wymowna cisza i słyszalny był jedynie głos Ashley. Liamowi w naturalnym odruchu zaczęły przypominać się wszystkie sytuacje, których doświadczył z Gigi: przypłynięcie łodzią podwodną na wyspę gdy jeszcze niewidoma zmierzała z laską do domku; jej pogodną twarz, którą wystawiała ku słońcu w Dharmaville; wspólną wyprawę Dharmabusem na plażę gdzie ganiali się jak małe dzieci; w końcu porwanie przez Agresorów, rozdzielenie się i spotkanie po kilkunastu dniach Gigi, której Jacob przywrócił wzrok. Doskonale pamiętał jak szczęśliwa była u boku Jeffa i jak bardzo troszczyli się o Lisę. Mały uśmiech pojawił się na twarzy Nortona na wspomnienie szalonej podróży balonem. A teraz Gigi nie żyła. Tak nagle wszystkie plany jakie wiązali z Jeffem odeszły w niepamięć. Do oczu Liama napłynęły łzy i pociekły powoli po policzkach.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:27
Nagle usłyszeliście dźwięk Czarnego Dymu, obok was zostało wyrwane drzewo z ziemi, które spadło obok Michelle. Obłok Dymu przyjął kształt dłoni, która miała w końcu wymierzyć sprawiedliwość...



Edytowane przez Furfon dnia 26-01-2011 21:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:28
- To nie jest Czarny Dym ! To przyjaciel ! Mój ! - odpowiedziała, już teraz nie szarpiąc się. Uspokoiła się, chciała trochę odetchnąć. W końcu uświadomiła sobie, co tak naprawdę zrobiła. Jak mogłam to zrobić !? Oni mi tego nie wybaczą... Zrobiłam z siebie kretynkę !


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 21:35
- Josh. - powiedział Liam po podejściu do mężczyzny. - Daleko stąd jest Jeff z Gigi? - zapytał. Chciał po raz ostatni na nią spojrzeć chociaż bał się widoku martwej, a jeszcze do niedawna pogodnej Gigi.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:47
- W stopie. - odpowiedziałem Liamowi. W jego oczach widziałem te same emocje. Rzadko z nim rozmawiałem ale zdawałem sobie sprawę, że lubili się z Gigi. - Chcesz tam iść?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 21:52
- Tak. - odpowiedział zdecydowanie Liam. Był pewien, że chce po raz ostatni zobaczyć Gigi tylko nie wiedział jak zareaguje na jego decyzję grupa, która właśnie zmierzała do Latarni. - To jest daleko stąd? - zapytał Josha.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:54
Przestali analizować zdjęcie, gdyż nagle pojawiła się Ashley i zaatakowała Veronicę, a chwilę później przyszedł Josh z bardzo smutną nowiną. Elenie zrobiło się bardzo przykro słysząc o śmierci Gigi, mimo, że nie znała jej zbyt dobrze i rozmawiała z nią zaledwie kilka razy. Od razu przyszła jej na myśl Lil, która też prawdopodobnie nie żyła i to była wina Eleny, bo gdy zniknęła nawet nie próbowała jej odnaleźć.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 21:56
Oddaliłem się z Gigi na rękach kilkanaście metrów za stopą, położyłem ją ostrożnie na ziemi po czym przetarłem policzek z zaschniętymi już łzami. Myślałem, że najgorszą rzeczą jest dowiedzenie się o śmierci ukochanej osoby, gówno prawda. Jeszcze gorszą jest kopanie dla niej grobu, aby ją tam zlożyć i nie ujrzec już nigdy więcej - okłamalem Cię w pewnej stacji Stokrotko. Tam byly dwie kabiny prysznicowe, ale nie moglem się powstrzymać- powiedziałem odgarniając ziemię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:08
- Właśnie stamtąd idę, to niedaleko. Zaprowadzę cię tam. - chciałem zmusić się do uśmiechu, ale w obecnej sytuacji nic mi na to nie pozwalało. - Jeśli ktoś chce iść z nami, proszę bardzo. - powiedziałem głośniej i ruszyłem w stronę stopy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 22:15
Liam nieznacznie się uśmiechnął i spojrzał na Elenę. Był ciekawy jej reakcji i miał nadzieję, że rudowłosa zrozumie, że odczuwa potrzebę pożegnania Gigi. Spojrzał też na Miśkę, która całą rozmowę zapewne słyszała. - Niedługo wrócimy... - powiedział beznamiętnie i podążył za Joshem. - Ciekawe czy w ogóle Jeff będzie miał ochotę nas widzieć... - powiedział mknąć za mężczyzną przez dżunglę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:18
- Josh ! Nie poznajesz już mnie ? Pomóż mi ! - rzuciła do Josha, miała nadzieję, że pomoże jej się wyrwać z ucisków Bryana. Olewał ją specjalnie, wiedziała o tym. Jednak to nie zmieniało faktu, że ją to bolało. Josh był dla niej jedyną wartościową osobą na Wyspie, tylko na nim jej zależało i nigdy by go nie skrzywdziła umyślnie. Ale czemu on tak się zachowuje ? Czyżby to wszystko, co było między nimi, nic dla niego nie znaczyło.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:21
- Będzie potrzebował wsparcia. Nie pierwszy raz kogoś traci. - odparłem, idąc szybko w stronę stopy. Drzewa zdawały się nam pomagać, bo nawet nie trzeba było przedzierać się przez te wszystkie zarośla. Słyszałem w oddali, że ktoś woła moje imię. Wiedziałem, że to ona. A właściwie to, co z niej zostało. Z mojej Ashley, tej, którą poznałem na wyspie i pokochałem. Nie potrafię określić, jak bardzo mnie bolała jej zmiana. Myślałem, że będzie twarda, ale dała się zmanipulować... - A wy gdzie się wybieraliście?
Edytowane przez panda dnia 26-01-2011 22:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:30
Wykopałem dziurę, która za moment miała stać się grobem mojej ukochanej. Usiadłem przy Gigi i brudnymi od ziemi dłońmi położyłem jej głowę na kolanach. - Nawet martwa wygrałabyś miss wyspy.. - zacząłem opuszkami palców dotykać jej twarzy, jakbym był niewidomy....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:31
Elena nie wiedziała, że Liam był aż tak bardzo związany z Gigi, że będzie odczuwał potrzebę pożegnania się z nią. Spojrzał tylko na nią i właściwie bez słowa ruszył na Joshem. Elena postanowiła mu nie przeszkadzać i nie iść za nim.
- Chyba powinniśmy rozbić obóz i poczekać na nich, aż wrócą. - skierowała te słowa do Michelle.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:36
/nie znajdujcie tak szybko Jeffa i Gigi, proszęsmiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-01-2011 22:37
Liama zastanowiły słowa Josha o tym, że Jeff już kiedyś kogoś stracił ale postanowił się nie dopytywać tylko podążał za mężczyzną nie tracąc go z oczu. Słyszał wołanie Ashley ale je zignorował podobnie jak zrobił to Cohen. - Miśka postanowiła zaprowadzić kandydatów do jakiś dwóch nieznanych miejsc. Do Latarni i Jaskini. Słyszałeś kiedykolwiek o czymś takim? - zapytał, będąc ciekawym odpowiedzi. Podejrzewał, że podobnie jak Veronica, Josh nie będzie wiedział o tych miejscach ale zdecydował się zapytać podtrzymując rozmowę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:38
Nagle obok miejsca zamieszkania Jacoba wszedł młody blondyn. Jeffrey wiedział, że to Jacob pomimo tego, że nie żył... chłopiec zmierzył go wzrokiem.
- Przykro mi, była dla mnie naprawdę ważna. - powiedział poważnie wpatrując się w niego.- Posłuchaj mnie, muszę ci coś odebrać. Nie będziesz miał mi tego za złe?



Edytowane przez April dnia 26-01-2011 22:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:43
/jesteśmy troszkę za stopą a nie w stopiesmiley


- Nieśmiałbym mieć tego za złe, cokolwiek to jest Jacobie... - odparłem jak w transie. Nadal w swoich ramionach trzymałem rudowłosą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:45
/Przepraszam, musiałam źle doczytać. smiley/

- Wzrok, chodzi mi o twój wzrok Jeffrey. Czy jesteś w stanie mi go oddać?- spytał chłopiec spoglądając na martwe ciało Gigi. - Muszę cię jeszcze o coś poprosić.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-01-2011 22:51
- Tak. Nie byłem tam nigdy, a o tamtych miejscach nigdy w naszym środowisku się nie mówiło. Rozumiesz, Jacob i miejsca, gdzie bywa to tematy tabu. - mówiłem. Nie miałem już żadnych oporów, żeby mu wszystko powiedzieć. W końcu był kandydatem. - To dobrze, że Miśka chce pokazać wam te wszystkie miejsca. Któremuś z was pewnie też się kiedyś znudzi rządzenie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 476 z 500 << < 473 474 475 476 477 478 479 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum