Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:40:41 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 480 z 500 << < 477 478 479 480 481 482 483 > >>
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 27-01-2011 23:39
- "To Elena!" - krzyknęła Miśka będąc obok jednego z dołów. Liam szybko do niego podbiegł. To faktycznie była ona... Norton spojrzał w dół i nie wierzył w co to widział. Rudowłosa siedziała i jadła banana co chwilę zaciągając się papierosem. A obok leżał tobołek zawinięty na kiju. - WTF? - pomyślał, patrząc na to z niedowierzaniem. - Elena, skąd się tu wzięłaś? - zadał głupie pytanie jakby oczekując innej odpowiedzi niż ta, że tam wpadła.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 27-01-2011 23:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-01-2011 23:42
Nikt nie zauważył, że w trakcie wyprawy Dores nagle odłączyła się. Postanowiła na własną rękę odnaleźć ojca. Po kilku godzinach trafiła do drewnianej chatki...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-01-2011 23:46
- Liam? - zapytała wytężając wzrok. Zerwała się na równe nogi, wypuszczając z ręki banana. Poczuła niesamowitą ulgę, że zostanie uratowana i nie będzie wieczności w towarzystwie czaszki. - Wyciągnij mnie stąd! Chciałam Was dogonić i wpadłam do tego dołu! - krzyknęła dość niewyraźnie, bo w ustach trzymała nadal papierosa.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-01-2011 23:47
Czarny Dym zniechęcony zachowaniem wszystkich(obok nich był, lecz oni totalnie go olali, jakby się nie bali gosmiley) poleciał w stronę chatki, gdzie miał zamiar przenocować... Wiedział że już niedługo stanie się to....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-01-2011 23:48
Mogłem jedynie przysłuchiwać się prowadzonym wymianom zdań. Zorientowałem się, że Elena zapewne wpadła do dołu na ludzi z Dharmy, kiepska sprawa.- Jesteś cała? -spytałem z góry.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 00:06
- Od kiedy Ty palisz? - zamiast zapytać czy nic jej się nie stało i czy jest cała, bardziej Nortona zadziwiło zachowanie Larionovej. W międzyczasie obmyślał w jaki sposób wyciągnąć ją z dołu. Gdy ostatnio byli tam więzieni mogli wyjść za pomocą drabinki lecz teraz nigdzie nie było jej widać.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 00:17
- Jeff? Jestem cała! Miło, że pytasz. - odpowiedziała i gdy Liam wspomniał o paleniu, Elena uniosła brew do góry. - Od dzisiaj. Znalazłam papierosy w tym dole i zaczęłam palić, żeby się uspokoić. - wytłumaczyła pokazując mu paczkę fajek z znaczkiem Dharmy. - Masz ochotę zapalić? - spytała bo wydawało jej się, ze Liam patrzy pożądliwym wzrokiem na papierosy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 00:21
- Nie, nie mam ochoty. Rzuciłem jakiś czas temu... - uśmiechnął się na widok Eleny palaczki i położył się na ziemi wyciągając w dół rękę. - Dasz radę złapać? - zapytał, starając się dosięgnąć jak najniżej.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 00:22
Cele:
- Uwolnijcie Elenę.
- Dojdźcie do Latarni.



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 00:38
Elena odniosła wrażenie, że Liam kłamie. Tak naprawdę miał ochotę na papierosa i pewnie nie będzie w stanie się powstrzymać. Elena wsunęła paczkę do kieszeni, po czym chwyciła tobołek i rzuciła go tak wysoko, że wyleciał z dołu i wylądował na trawie. Rzuciła ostatnie spojrzenie na czaszkę i uśmiechnęła się do niej. Była rada, że nikt nie usłyszał jak z nią rozmawia. Jeszcze pomyśleliby, że postradała zmysły.
- See you in another life brother. - szepnęła do czaszki tak cicho, że nikt z góry nie mógł zrozumieć jej słów, po czym chwyciła wyciągniętą dłoń Liama.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 09:25
Veronica w tym czasie patrzyła na obóz Agresorów. Był oczywiście podniszczony, dotknięty czasem, ale z łatwością można było rozpoznać, że to nie inne miejsce.
Westchnęła, wszystkie wspomnienia wróciły. Odwróciła od niego wzrok i spojrzała na Jeffa. Był niewidomy... stracił Gigi... tyle przeżył, ale dlaczego stracił wzrok?
Pokręciła głową by odpędzić natłok myśli.
- Trzymaj się Eleno, zaraz cię stamtąd wydostaniemy! - Krzyknęła w stronę dołu z, którego przy pomocy Liama, wychodziła już Elena.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 10:03
- To co, znowu wiążemy ubrania?
Powiedziałem "znowu", bo już raz wpadłem na taki pomysł, gdy 2 osoby wpadły w pułapkę w labiryncie Numerków.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 12:29
Ashley trzymała się reszty grupy. Pogodziła się z Veronicą, jednak reszta grupy ją...omijała szerokim łukiem. Postanowiła im to ułatwić i nic się nie odzywać. Potrzebowała chwili dla siebie...do namysłu i przemyślenia kilku spraw.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 12:31
Liam chwycił pewnie dłoń Eleny i zaczął ją podciągać do góry z wielkim trudem. - Jeszcze trochę! Jeszcze trochę! - cedził przez zęby napinając wszystkie mięśnie. Po kilku minutach prób w końcu udało się ją wyciągnąć z dołu. Norton otarł ręką spocone od wysiłku czoło i wziął kilka łyków wody. - Ruszajmy dalej. -powiedział, lekko sapiąc. - Tędy, prawda? - zapytał i nim uzyskał odpowiedź ruszył drogą prowadzącą do Latarni.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 12:34
Szła mniej więcej w środku grupy. Był zmęczona i śpiąca. Pragnęła na chwilę przystać, odpocząć, usnąć by choć chwilę nie myśleć o tym wszystkim, ale wiedziała, że nie mogła, że musi iść, dojść do tej latarni i... i właśnie, co dalej? Nie potrafiła sobie nawet wyobrazić tego co może dziać się dalej... nie potrafiła domyślić co może się stać... przyszłość była jedną wielką niewiadomą.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 12:43
W czasie drogi odłączyłem się od Miśki i próbowałem sam iść. Nie miałem zamiaru być dla nich wielkim ciężarem. Wysoko podnosiłem nogi i podpierałem się patykiem, dawałem sobie radę. Nagle potknąłem się o korzeń i upadłem wpadając na osobę idącą przede mną, a była to Veronica.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 12:46
Szedłem gdzieś w środku. Byłem zadowolony z tego, że wreszcie odwiedzę miejsca, które tyle czasu były owiane tajemnicą. Została jeszcze tylko jedna sprawa. Spojrzałem na nią. Płakała. Tak bardzo chciałem do niej podejść, przytulić, powiedzieć, że to nie jej wina... Ale nie mogłem. Coś blokowało mnie do wyciągnięcia ręki, jakby głos w głowie chciał mi powiedzieć: to jej ruch, jeszcze nie teraz...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 12:48
Zamyślona Veronica podskoczyła gdy Jeff wpadł na nią.
- Ooo - Powiedziała pomagając mu wstać. - Pomóc ci iść? - Spytała wiedząc, że musi być to dla niego bardzo uciążliwe, dla niej by było, nie potrafiła by tak żyć. Zastanowiła się chwilę czy wypada się teraz go o to pytać, ale w końcu powiedziała: - Jak to się stało? - Pokazała na oczy, ale przecież nie mógł zobaczyć jej dłoni więc szybko dodała. - Jak straciłeś wzrok?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 12:59
- Przepraszam Veronico - odparłem kiedy pomagała mi wstać, dobrze przynajmniej, że wpadłem na nią. Zgodziłem się gdy zaoferowała mi swoją pomoc - Jacob mnie odwiedził i odebrał wzrok, cóż tu opowiadać.. Może lepiej sama powiedz co u Ciebie? Jak sytuacja między ludźmi w obozie?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 13:01
Liam wciąż szedł na przedzie co chwilę zerkając do tyłu by sprawdzić czy wszyscy razem podążają. Upewniał się też patrząc na Miśkę czy idzie w dobrym kierunku. Pocieszające było to, że odkąd opuścili świątynne mury nie dał o sobie znać Czarny Dym. A może to on był pod postacią Ashley? Tym można byłoby wytłumaczyć jej dziwne zachowanie. Lekkie wątpliwości zaczęły nachodzić Liama.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 480 z 500 << < 477 478 479 480 481 482 483 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum