Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:48:02 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 482 z 500 << < 479 480 481 482 483 484 485 > >>
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 15:37
Postawiłem Jeffa zboku, by był bezpieczny. Zauważyłem wtedy w kącie małą karteczkę. Podniosłem ją i przeczytałem, a następnie schowałem do kieszeni. Zostawię te informacje tylko dla siebie.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 15:43
Ashley weszła tak jak wszyscy na górę. Latarnia jej trochę imponowała. Nigdy jej nie widziała, a przecież była na Wyspie już od kilku lat. Pewnie nie szukaliśmy, i dlatego jej nie widzieliśmy... - pomyślała i zaczęła się rozglądać po pomieszczeniu. Byli już na samej górze. Na środku stało jakieś lustro. Nie miała pojęcia do czego lustro jest potrzebne na szczycie latarni, ale Jacob pewnie miał swoje powody. Oparła się o ścianę i czekała, aż ktoś rzuci pomysłem do czego może służyć to urządzenie.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 15:43
- Jakoś mnie nie przekonałeś... - odparłem. Coś go trapiło, ale widocznie nie chciał się tym z nikim podzielić. Cóż nie będę go nękał, aby mi odpowiedział. Weszliśmy z Bryanem na szczyt latarni, powoli dotarłem do środka, dłonią przejechałem po kamiennym okrągłym stole, który po bokach miał zapisane pewne słowa - Co to jest? -spytałem towarzyszy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 15:49
Kartka tkwiła w mojej kieszeni, a ja myślałem nad jej treścią.
''Drodzy kandydaci!
Jeżeli to czytacie to znaczy, że mnie nie ma. Muszę wam wyjaśnić kilka, bardzo ważnych spraw. Pewnie nie możecie zrozumieć czym jest kandydowanie i dlaczego jest takie ważne- otóż już tłumaczę. Jeżeli czarny dym wydostanie się w wyspy to ucierpi na tym cała Ziemią, będzie on terroryzował cały świat, czyli to co kochacie i zostało za oceanem. Druga bardzo ważna sprawa, musicie zabić Edgara, który teraz jest czarnym dymem, inaczej nigdy nie zaznacie spokoju, a oto jak macie to zrobić... ''

Niestety, dalej kartka była potargana. Zwróciłem uwagę na koło.
- Pełno tu nazwisk, teraz jest ustawione na pozycji 108, jakiś Wallace. Zaraz...
Moją uwagę przykuła pozycja 335 - Henderson.
- Popatrzcie, moje nazwisko i jest nieskreślone w przeciwieństwie do większości.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 28-01-2011 15:59
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 15:54
- Nazwiska? - Veronica przejechała po kole oczami i zatrzymała wzrok na nazwisku Bryana. Zaczęła dokładniej oglądać koło i zatkało ją gdy zobaczyła swoje nazwisko przy numerze 32. Pod jej nazwiskiem skreślone było nazwisko "Rutherford". - Ciekawe... - Rzuciła cicho odczytując po cichu kolejne skreślone nazwiska.



Edytowane przez shan dnia 28-01-2011 15:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 16:09
Jack, który od początku z nimi był, tylko milczał spojrzał na koło, zobaczył swoje nazwisko, przy numerze 23. Nie było skreślone.
-Dlaczego tutaj jestem? Co to ma znaczyć?! -krzyknął, zaczął manipulować przy kole, by dowiedzieć się co w lustrach zobaczy przy swoim numerze....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 16:12
Popatrzyłem na Jacka z lekkim obrzydzeniem, ale to chyba normalne. Nie był jednym z nas, a pierwszy dopchał się do koła.
- Czemu pierwszy tym kręcisz? I w zasadzie po co?
Choć nie wiedziałem do czego służy koło, uważałem, że najpierw należy ustawić je na "kogoś z nas". Gdy Jack zaczął przy nim majstrować w lustrach mignęła mi jakaś budowla.
- Widzieliście? W lustrach się coś odbiło!



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 16:49
- Interesujące - stwierdziłem szukając na okręgu swojego, bądź Gigi nazwiska. Było to trudne, zwłaszcza, że Jack Shephard kręcił kołem gdyż koniecznie chciał coś sprawdzić.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 16:52
Liam chodził wokół koła i z zaciekawieniem przyglądał się wypisanym nazwiskom. Widział znajome nazwiska więc chciał odnaleźć swoje. - Shephard, Cortez, Reyes, Smithers, Malecky, Larionova, Wasikovsky, Rain... - szeptem wypowiadał kolejne nazwiska, które rzucały mu się w oczy. Przy numerze 44 poczuł w środku coś dziwnego. - Norton... - wypowiedział swoje nazwisko. Z zamyślenia wyrwał go Jack, który zaczął coś pokrzykiwać i koniecznie chciał zobaczyć co się stanie gdy wskazówka zatrzyma się na jego nazwisku. W końcu dopiął swego i po zatrzymaniu się wskazówki na numerze 23 w lustrach ukazał się jakiś dom. Zapewne znany Jackowi o czym mogła świadczyć jego mina.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 17:07
- Przestań! - Krzyknęła poirytowana na Jacka, ale ten już zrobił to co chciał. Veronica ujrzała w lustrach jakiś dom. Widząc, że Jeff dotyka koła domyśliła się, że próbuje znaleźć swoje nazwisko. - Pomogę ci... - Powiedziała podchodząc do niego i biorąc jego dłoń. Lekko drgnął. Udało mi się znaleźć jego nazwisko i położyłam jego rękę mówiąc cicho: - tutaj.



Edytowane przez shan dnia 28-01-2011 17:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 17:18
Jack zobaczył swój rodzinny dom, gdzie tata go uczył srać do nocnika zamiast do pieluch. Tam było jego pierwsze wiadro w życiu. Nie rozumiał czemu go widzi, jeśli za nim jest ocean. Wpadł w furię, spojrzał na innych, którzy się zachowywali inaczej, poważniej. Jacob nimi manipulował, a oni stoją tutaj zadowoleni, dumni.
-Co to ma znaczyć?! Obserwował mnie?! Manipulował mną?! Ja się nie dam! Chce wiedzieć! Gdzie jest Jacob! Gdzie ON jest!!!- krzyczał, nie doczekawszy się odpowiedzi rozbił lustra za pomocą lunety.

Opuścił latarnię, poszedł(usiąść na wiadrze) medytować nad klifem.




Edytowane przez Jack Shitman dnia 28-01-2011 17:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 17:21
- To wariat! On wszystko popsuł! Znowu! - Krzyczała wściekła Veronica patrząc na Jacka ze szczytu latarni. - Te lustra były nam do czegoś potrzebne.... pewnie mieliśmy zrobić to samo co on, ale.... ten... - Zamilkła i zacisnęła pięści. Cokolwiek mieli zrobić... to już przepadło.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 17:36
Elena szła za grupą z tobołkiem na plecach. Dopiero jak wydostała się z dołu przypomniała sobie, dlaczego właściwie postanowiła pójść za Liamem i Joshem. Wiązało się to z Gigi i z tym, że uwierzyła Jacobowi i wcale nie została zbawiona tak jak jej prawdopodobnie obiecywał. W dodatku zdołała podsłuchać słowa Jeffa, który twierdził, ze Jacob mu wzrok odebrał. To dla Eleny było niepojęte. Coraz mniej ufała Jacobowi, chociaż nie dawno wydawało jej się, że popełnili błąd zabijając go. Nie chciała jednak robić awantury, więc szła grzecznie za grupą. Gdy wszyscy znaleźli się na miejscu i weszli do latarni, Elena oparła się plecami o ścianę i odpaliła papierosa. Nagle Jack, którego Elena już kiedyś widziała na zdjęciu a później na plaży, wpadł w szał i rozbił wszystkie lustra. Elena osłoniła rękami twarz, chroniąc się przed ostrymi odłamkami.
- No to co, nic tu po nas. Możemy już wracać? - spytała nie będąc pewną w jakim celu tutaj w ogóle przyszli.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 18:10
Domyślałem się, że każdy z nas po kolei miał zrobić to co Jack, ale było już to nie możliwe. Oczywiście wiedziałem, że Jacob zostawił nam list, ale planowałem innym powiedzieć o tym później. Możliwe, że jeszcze mi się do przyda.
- Tylko dokąd pójdziemy? Znowu do świątyni?




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 19:21
- Miśka wspominała coś o jaskini Jacoba... - powiedziałem opierając się o koło - ale nie to chciałem powiedzieć. Cóż, nie wydaje wam się, że Jack nam tylko przeszkadza? - skrzyżowałem ręce na klacie - przyszliśmy tu aby coś zobaczyć. Miało stać się tu coś niespotykanego, a ten.... frajer wszystko popsuł.. Mam pewne obawy, że może mieć układ z Edgarem. - powiedziałem co mi na duszy grało.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 19:40
Leslie cały czas włóczyła się bez celu za kandydatami. Nie mogła się przełamać. Chyba w głębi duszy obwiniała się za wszystko. Cała ta chora sytuacja była częściowo skutkiem jej nieodpowiedzialnych zachowań. Przypomniała sobie kilka nieprzyjemnych sytuacji jeszcze z Dharmaville...
- "Bóg mi wybaczy, to jego fach"- wypowiedziała głośno zdanie, które Heine wymamrotał na łożu śmierci.
Całkiem udane pożegnanie ze światem- musiała przyznać w myślach.
Jednak ona wcale nie miała zamiaru ginąć. Brnęła do końca nawet przez najgorsze bagno! Chociaż... wcale nie chciała. Znów westchnienie.
Może wejść tam na górę? Dołączyć do nich?- spojrzała na Latarnię. Budynek budził w niej... strach.- Co jest grane, Les?- skrzywiła się. Była inna, rozdarta wewnętrznie...
Postanowiła na razie nie wchodzić do środka i dalej chodzić za pozostałymi... Może w końcu stanie się coś, co doda jej sił, będzie odpowiedzią na dręczące ją pytania...?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 19:44
W latarnii, którą zepsuł Jack, zrobiło się tłoczno. Każdy chciał sprawdzić swoje nazwisko. Każdy prócz mnie. Nic nie interesowało mnie to, jaki mam numer, albo kto został nieskreślony. Oparłem się o ścianę i tępo wpatrywałem się w podłogę. Nawet nie zauważyłem, że obok mnie stoi ona. Jakiś czas nie zdawałem sobie z tego sprawy, a kiedy już kątem oka ją wypatrzyłem, nie wiedziałem co zrobić. Po chwili namysłu lekko przesunąłem swoją rękę w jej stronę i spojrzałem niepewnie w jej zapłakane, zmęczone, ale nadal piękne oczy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 19:48
- Masz rację Jeff. Może wyjdźmy stąd szybko i niespostrzeżenie, żeby go zgubić?
Oczywiście nikt nie wiedział, że ja też w zasadzie trochę przeszkadzam.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 19:55
Wpatrywałam się przed siebie. Nie obchodziło mnie to, co robili inni, obchodził ją tylko jeden mężczyzna. Wpatrywała się w niego smutnym wzrokiem. Nie wiedziała, co powiedzieć, czy w ogóle ją jeszcze chce. Wtedy poczuła jego obecność, jak na nią spojrzał, swoimi ciepłymi oczami. Zobaczyła jak wysuwa w jej kierunku rękę. Nie złapała jej. Rzuciła mu się na szyję. Potrzebowała tego. Łzy napływały jej znowu do oczu. A obiecała, że nie będzie płakać.
- Przepraszam Cię. Tak bardzo Cię przepraszam. Ja...nie wiedziałam kim byłam, on przyszedł do mnie. Wydawał się taki...inny i przekonujący. Obiecał mi, że opuszczę Wyspę. A ja...tak tego pragnę. Chcę się stąd wyrwać, z tej klatki, która z każdym dniem jest ciaśniejsza. Postanowiłam być silna, ale nie dałam rady. Przepraszam Cię za wszystko... - wyszlochała. Wtuliła się w niego, teraz poczuła, że wszystkie problemy jakby mijały. Chciała opuścić tą Wyspę, tęskniła a domem. Ale...musi być z nim. I wierzyła, że dadzą radę.


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 28-01-2011 19:55
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 19:58
- Jeżeli mam rację to zgubienie go nic nie da -pokręciłem przecząco głową- jeżeli mam rację -powtórzyłem- to powinniśmy dowiedzieć się od niego prawdy, mam tu na myśli tortury, w najgorszym wypadku pozbycie się go... - było drastyczne, ale konieczne moim zdaniem - ewentualnie moglibyśmy wrzucić go do dołu agresorskiego...


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 482 z 500 << < 479 480 481 482 483 484 485 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum