Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:40:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 483 z 500 << < 480 481 482 483 484 485 486 > >>
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 20:16
Poczułem, jak ogromny kamień spada mi z serca. Jak wielka gula w gardle nareszcie znika. Tak bardzo na to czekałem. Wsunąłem dłoń w jej długie, blond włosy i przysunąłem ją do siebie. - Nie płacz, proszę... - szepnąłem jej do ucha i pocałowałem w policzek. Mogłem się tylko domyślać, jakie to było dla niej trudne. - To nie jest twoja wina... To On... - kolejny raz tego dnia zaczął łamać mi się głos. Pogłaskałem ją po głowie, kiedy powoli się uspokajała. Przypomniała mi, ile znaczą dla mnie jej słowa, jej dotyk, jej oddech, który wtedy czułem na karku... - Jak dobrze, że wróciłaś... Tak bardzo cię kocham... - szepnąłem i delikatnie odsunąłem ją od siebie. Uśmiechała się przez łzy. Nawet zapłakana była piękna. Ująłem jej twarz w dłonie i pocałowałem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 20:23
- Ty debilu! Coś ty narobił?!- zdążyłam wrzasnąć nim wyszedł, zdenerwowana podeszłam do koła i kopnęłam go z całej siły.- Idziemy do jaskini Jacoba.

Cele:
- Udajcie się do jaskini.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 20:26
Jeff miał rację. Jack wziął się nie wiadomo skąd i zniszczył lustra nie dając nikomu innemu możliwości z nich skorzystania. Wiele wskazywało, że był to plan Czarnego Dymu. Najpierw dziwne zachowanie Ashley, teraz Jacka... Grupa musiała się liczyć z tym, że wśród nich może być szpieg. - Michelle... - Norton podszedł do kobiety i zwrócił się do niej. - Nie uważasz, że powinniśmy się pozbyć tego gościa co rozwalił te urządzenie? Zapewne będzie chciał iść z nami do tej Jaskini.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-01-2011 20:27
Dores patrzyła na Veronice podejrzanie. Teraz sytuacja się odwróciła i wyglądało to tak, jakby Veronica chciała zgwałcić Dores, a nie Dores Veronicę. Rosier na wszelki wypadek nie wypuszczała noża z rąk.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 20:42
- Liam...- powiedziałam powoli zwracając się do mężczyzny. - Uwierz mi, bardzo bym chciała, ale nie zabiję bezbronnego człowieka, jestem nowym Jacobem i to jest wręcz zakazane, po prostu nie dopuścimy go, aby poszedł z nami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 20:48
- Nikt nie mówił o zabijaniu. - powiedział ze sztucznym uśmiechem. Nie spodziewał się, że ktoś go o to posądzi. Ale po tym co zrobił z Jacobem mógł się spodziewać takiego traktowania. - Jak teraz wyjdziemy ostrożnie z Latarni to jest szansa, że nie zauważy nas. Od kilkunastu siedzi na klifie wpatrzony w ocean. Spójrz. - powiedział i wskazał na Jacka przez okienko.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 20:52
Miał już dość tego, po chwili Veronica zniknęła z oczu Dores, a za jej plecami pojawił się Ted, jej ojciec.
-Witaj córeczko. Trochę czasu minęło.



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 20:56
Jack nieświadomy tego, że inni chcą się go pozbyć, doszedł do wniosku że został wybrany przez Jacoba. Jest on jedyną osobą na tej wyspie, która go może godnie zastąpić! Wstał, miał teraz nowy cel.




Edytowane przez Jack Shitman dnia 28-01-2011 20:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 20:57
- Tak też zrobimy...- odparłam i ręką wskazałam abyśmy wyszli na zewnątrz. Cicho zeszliśmy po schodach i udaliśmy się natychmiast w stronę klifu gdzie była jaskinia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 21:03
Jack zauważył jak powoli grupka sobie poszła, zaczął za nimi biec, w końcu udało mu się ich dogonić, zdyszany złapał Michelle za ramię, opierał się o nią.
-Jeszcze trochę a bym was nie dogonił, całe szczęście że kiedyś trenowałem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 21:05
- Tylko cicho. Starajcie się nie hałasować. - Liam dość często przypominał towarzyszom by zachowali ostrożność i nie zwrócili na siebie uwagi Jacka. Nieusatysfakcjonowani tym, że nie mieli okazji sprawdzić co się stanie gdy wskazówka koła zatrzyma się na ich nazwisku ruszyli po skałach w kierunki Jaskini. Był to w pewnym sensie odpoczynek od dżungli, w której przyszło im żyć kilka miesięcy. Teraz wokół mieli tylko skały i ocean.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 21:11
- No nie!- warknęłam kiedy Jack mnie dogonił, spojrzałam na niego gniewnie. - Idź zobacz czy nie ma cię w świątyni! Tutaj idą same pary, a ty nie masz swojej, więc nie możesz z nami iść.
Mówiłam jakieś głupoty, żeby tylko się odczepił...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 21:13
- Szczerze wątpię aby miało to się udać - wtrąciłem przecierając dłonią spocone czoło, byłem głodny i spragniony a czekała nas jeszcze długa droga.
***
- No ładnie... - skomentowałem fakt pojawienia się obok nas Jacka.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 21:19
- Tylko nie to... - Liam słysząc Jacka przymknął oczy i tak pomyślał. Wydawało się, że byli niezwykle ostrożności i mężczyzna nie miał szans ich zauważenia. Mogło to świadczyć, że jest on faktycznie człowiekiem Czarnego Dymu albo nawet Dymem pod inną postacią. Norton zdecydował się na razie nie reagować, wyjął z plecaka butelkę wody i wziął kilka łyków wciąć szybkim krokiem podążając z grupą do Jaskini.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 21:55
Usłyszałem charakterystyczny dźwięk przełykania napoju. Może to moja jedyna szansa? Ryzykowałem ostro, przed chwilą wodę mógł pić Bryan, ale mógł to być również Jack.... - Mogę się napić? - spytałem osoby idącej kilka kroków ode mnie.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 22:00
Elena nie wiedziała po co mają iść do jakieś Jaskini i obawiała się, że ta podróż nic nie wniesie. Skończy się tak, że wejdą do jaskini i wyjdą, tak jak to miało miejsce w Latarni. I znów nic się nie wyjaśni. Elena ciągnęła się na końcu grupy, a po chwili przyspieszyła kroku, dogoniła Liama i bez słowa szła obok niego. Nie zdawała sobie sprawy z tego, że przez te wszystkie papierosy, które wypaliła w dole jej ubrania i włosy śmierdzą petami. Dobrze, że w tobołku było mydło, będzie mogła później umyć się w oceanie.



Edytowane przez Amelia dnia 28-01-2011 22:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 22:06
Veronica przewróciła oczami gdy Jack ich dogonił Musieli się go jakoś pozbyć, był okropny... cały czas łaził za nimi i zgrywał bohatera.... co zawsze kończyło się katastrofą, nikt nie działał jej tak na nerwy jak Shephard.
- Daleko stąd do tej jaskini? - Spytała Michelle starając się nie patrzeć na Jacka.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 28-01-2011 22:16
- Mogę się napić? - Liam za plecami usłyszał głos Jeffa. Odwrócił się z butelką w ręku zaskoczony tym jak szybko mężczyzna uczy się żyć bez wzroku. - Jasne Jeff. Trzymaj. - powiedział i podał mu butelkę. Może masz ochotę coś zjeść? Mam w plecaku kilka mango i papaję. - Elena, może Ty też masz ochotę? - zapytał i przesiąkniętą dymem papierosowym kobietę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 22:19
- Jakaś godzina drogi bez przystanków... chyba, że mamy zamiar jakiś zrobić. I tak czeka nas noc w dżungli, bo nie zdążymy dojść do Świątyni. - odparłam uśmiechając się w stronę Veronicy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-01-2011 22:23
- Wcale mi się nie spieszy by tam wrócić... - Mruknęła pod nosem przypominając sobie Dogena i Lennona oraz ich szalone dochodzenie... "Pewnie pozabijali już połowę ludzi ze świątyni, bo myśleli, że to oni są mordercami" - pomyślała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 483 z 500 << < 480 481 482 483 484 485 486 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum