Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 03:33:33 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny07:22:06
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 1 z 30 1 2 3 4 > >>
Autor Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-08-2010 19:13
W związku z przeprowadzanymi na forum ankietami, ciocia agusia doszła do wniosku, iż potrzebujemy tematu takiego, jak ten. smiley
Otóż chodzi o to, iż piszemy, co nam w duszy gra- na temat osoby, która napisała posta powyżej. Zaznaczamy nasz stosunek do niej, naszą sympatię lub jej brak oraz inne, znaczące kwestie.

Lecimy?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-08-2010 19:54
Lecimy, lecimy! smiley
Aguś, co tu dużo gadać... znamy się już ho ho...kupe czasu wręcz smiley Super pozytywnie zakręcona osoba, jak widzę agusię na forum to od razu wiadomo że nikt się nie będzie nudził smiley Jak o niej pomyśle to pierwsze na myśl przychodzą mi zajebiste blond warkoczyki i od pewnego czasu bób... smiley
Znaczące kwestie? "Co właśnie zrobiłaś?" smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 00:46
Muminka

ledwo co ją znamsmiley kojarzy mi się głównie z rudymi włosami, Paramore, swoim podpisem, tym, że Meredith nie potrafiła zagrać szybko na gitarze jak Jason no i z zasadamismiley nigdy ani jej zbytnio nie kochałem ani nie nienawidziłem, więc to jest jedna z wielu osób które po prostu lubię bo jak można Muminki nie lubićsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 01:17
Bardzo lubię Liona smiley Może to kwestia tego, że jesteśmy w tym samym wieku, może tego, że słuchamy podobnej muzyki... Tak czy siak- jest jedną z pierwszych osób w MP10, którą polubiłam, a na pewno pierwszą, z którą zaczęłam rozmawiać poza forum smiley Zazdroszczę mu daty urodzin oraz tego, że potrafi grać na gitarze. Ja nigdy nie miałam do tego cierpliwości...
Jednym z (nielicznych) jego minusów jest to, że jako twarz postaci obrał Kobaina, a nie na przykład Slasha! No i pomysł z Techno Vikingiem też był lipny.

Reasumując: pozytywny użytkownik.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 02:08
agusia

Po pierwsze gratuluję, jako pierwsza na tym forum właśnie dobiłaś do 2000 postów!smiley

Z agusią od samego początku lubiłam grać. Pisała chętnie i dużo, a jej posty zawsze były interesujące i nigdy nie nudziły. Jak na członkinię nocnej ekipy przystało, często siedziała do 3 w nocy. Niestety te czasy się już skończyły, ale mam wielką nadzieję, że w edycji wrześniowej ta tradycja znów powróci.
Po mistrzowsku wcieliła się w rolę siostry Marka. Udało jej się nabrać wszystkich i nikt nie zorientował się, że Dorothy to ona. Nawet Muminka, która zna ją od dawna. Posty Marka i Dorothy to jedne z moich ulubionych postów w całym MP10 i MP12. Nigdy nie zapomnę tej akcji smiley Tak samo jak nigdy nie zapomnę łysej Su czy bitwy na kokosy smiley

Chodzi w glanach. Ostatnio zamieniła kapelutki na czapeczkę z daszkiem.
Dzięki niej zaczęłam oglądać How I Met Your Mother i wciągnęłam się w ten serial smiley



Edytowane przez Amelia dnia 07-08-2010 02:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 10:43
Amelia

Mega pozytywna postać tego forum. Bardzo ją lubię i szanuję, jest zabawna i da się z nią porozmawiać niemal o wszystkim. A najbardziej lubię jej dokuczać smiley
W MP10 świetnie wcieliła się w postać Eleny, wygrywając tą edycję. Nie mogła się rozstać ze swoją wykreowaną postacią, więc tak jakby kontynuuje jej losy w MP12. Zwykle można ją spotkać na forum wtedy, gdy większość przyzwoitych ludzi już dawno śpi. Ale na szczęście nie jest samotna, zawsze ma grupkę innych forumowiczów smiley Mam nadzieję, że skusi się na prowadzenie kolejnej edycji MP, będzie ciekawie.

Pozdrawiam! smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 11:59
Dexter

Osobiście bardzo słabo znam Dextera. W MP 10 nasze postacie się nigdy niestety nie spotkały ale mam nadzieję, że w MP 13 będę miał więcej szczęścia i mnie tak szybko nie wywalicie (przysięgam, że nie zabiję już nikogo smiley). Pisałem na GG z Dexterem, jednak od dłuższego czasu nie mogę go tam zastać smiley Często udziela się na forum, choć ostatnio trochę zaniedbał pisanie (zresztą nie tylko on), ale na pewno w jesiennym MP to się poprawi. Bardzo lubię Dextera, nic do niego nie mam, wydaje się być świetnym kumplem. No i cóż by tutaj jeszcze napisać....

Pozdrawiam !!! smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 13:40
Arctic

Mam co do niego mieszane uczucia. Z jednej strony wydaje się w porządku, a z drugiej czasem strasznie mnie irytuje. Nigdy nie poznałem go bliżej, wiem tylko, że jest z Kostrzyna nad Odrą. A teraz coś o jego postaci z MP10. Leo jak grupie othersów wiadomo jest zdrajcą i szują, przez porwanie Lisy, co w końcu doprowadziło do jej śmierci. Został zabity przez Destiny (lub Mari, nie pamiętam fabuły dokładnie), przed śmiercią rozmawiał z Jacobem. Mimo wszystko, pozdrawiam. smiley

Amelia napisał/a:
Dzięki niej zaczęłam oglądać How I Met Your Mother i wciągnęłam się w ten serial smiley


Barney wymiata! smiley
Edytowane przez grzechuuu dnia 07-08-2010 13:43
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 15:00
grzechuuu błąd ! Widać, że nie uważnie czytałeś MP. Zabił mnie Jacob smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-08-2010 15:42
grzechuuu

Prawie go nie znam, chociaz od dłuższego czasu przebywa na tym oraz naszym forum. Kiedyś bywał na innym forum, na którym razem z z24 coś zrobiliśmy i próbowaliśmy go przekonać, że to nie my, tylko adi smiley
Po tej akcji, grzechuuu zamiast się oburzyć, zaczął raczej do nas coraz częściej wpadać i chyba nieźle się juz zadomowił. Pomimo tego, nie miałam nigdy okazji z nim pogadać i trudno mi ocenić, jaki on właściwie jest. MP nasze postacie tez nigdy się nie zetknęły. Z powodu małej znajomości tego użytkownika, nie moge powiedzieć, czy go lubię, czy nie. Powiem jedynie, że wkurza m nie jego nick, w którym zawsze myli mi sie ilość "U" na końcu smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 19:05
Ciężko napisać mi o Otherwoman cokolwiek, gdyż nie mam nawet pojęcia, skąd jest i jak ma na imię (sic!). Wiem, że nigdy mnie nie uraziła w jakikolwiek sposób, ani też nie wychyliła się przed szereg w forumowych poczynaniach smiley Wydaje się być naprawdę sympatyczną i wesołą osóbką, z dziwnymi skłonnościami. Nie potrafię jedynie pojąć fenomenu jej postów (tych o mordowaniu, odcinaniu kończyn...), gdyż mnie w żaden sposób nie bawią.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-08-2010 22:06
agusia

aguśka, to fajna dziewczyna z chrz.. chu.. chre... w każdym razie coś na ch. smiley chyba! miło mi się z nią rozmawia, jest bardzo sympatyczna, świetnie wcielała się w Suzanne, Barneya a przede wszystkim Dorothy której zabrałam dzieciaka i nie oddam. aga chodziła kiedyś w dwóch innych trampkach i mi to polecała! pozdrawiam!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 00:52
Panna Jazeera

O tej uroczej damie mogłabym pisać bez końca, gdyż znamy się już bardzo długo. Postaram opisać ją krótko- urokliwa dziewczyna, która uwielbia Kebaby- zwłaszcza te, które ja wysłałam jej pocztą. W przyszłości chce zostać panią oficer. Za mundurem panny sznurem(?) W swojej ''kolekcji pluszaków'' posiada misia o imieniu April- ciekawe co za idiotka jej to wysłała.smiley Tak na serio, Zosia to szalona dziewczyna o słodkim głosie, który miałam okazję słyszeć. Na forum jest lubiana, bo jak można jej nie lubić? smiley
Jazeera dobrze wcieliła się w postać Any, którą uwielbia- sama przyznam, że przy głębszym poznaniu owej użytkowniczki widzę cechy podobieństwa!

Pozdrawiam smiley



Edytowane przez April dnia 08-08-2010 00:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 10:26
April

Jest pierwszą osobą spoza z24, którą poznałem na tym forum. No i się nie zawiodłem, bo jest to świetna rozmówczyni. Niegdyś urządzała sobie trójkąciki pogaduszek razem z shan i jazeerą, nie wiem czy dalej to praktykują. Wiem też, że ponad wszystko wielbi twórczość niejakiego Fiodora Dostojewskiego, a niektóre jego książki czytała kilka razy. Świetnie grała w MP10, w którym zajęła wysokie miejsce, co jest dobrym wynikiem jak na pierwszy udział w tej grze smiley Powiem też, że jest bardzo ładna i ma charakterystyczny - czerwony kolor włosów ^^. 3 dni temu obchodziła urodziny i tym samym stała się hot seventeen smiley Mógłbym o niej napisać bardzo dużo, ale może napisze więcej przy kolejnej okazji. Powiem tylko, że jest to baaardzo sympatyczna osoba i bardzo ją lubię.

Pozdrawiam! smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 17:05
O jest mój ulubieniec!
Pan B. jest bardzo miły i sympatyczny, nie licząc tego, że zawsze piszę do mnie kiedy muszę się już zwijać smiley Przez niego nie zdałam za pierwszym razem prawka dlatego byłam na niego strasznie wkurzona smiley Lubi zaczepiać mnie na facebooku. Wiem gdzie mieszka, jak wygląda, jak się nazywa... i to wszystko tworzy generalnie całkiem sympatyczny obraz Dextera. Człowiek na plus! smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 17:48
Muminka

Nadała nowe znaczenie słowu "Muminki", które już wcale nie kojarzą mi się z bajką. Lubi między innymi serial Skins, Spadkobiercy, oraz Chirurdzy. Obiecała, że jeśli obejrzę ostatni odcinek Skinsów, to zacznie pisać w MP. Więc: obejrzałam wczoraj! I teraz czekam na dużo postów, bo nie podoba mi się to, że Muminka się opuściła. Jest miła, sympatyczna i zabawna, ma fajne pomysły np. ten z tworzeniem zasad. Kojarzy mi się z tequilą, muffinkami i zajebistymi rudymi włosami. Mieszka w Jeleniej Górze, ale czasami bywa we Wrocławiu smiley i lubi to miasto, co jest dodatkowym plusem smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 18:17
Ja też chcę wiedzieć, jak wygląda Dexter!


Amelka imponowała mi od samego początku, gdy przeszła do Jaskiniowców. Tamte posty należą do jednych z moich ulubionych w całym MP10. Nie wiedziałam o niej kompletnie nic i piekielnie podobał mi się sposób, w jaki tworzyła fabułę. Jest użytkowniczką z najwyższej półki i bardzo się cieszę, że to właśnie z nią wylądowałam w finale, który był świetnym doświadczeniem, w ogromnym stopniu dzięki niej.
Za czasów MP10 na Amelkę zawsze można było liczyć pod kątem siedzenia na forum do późnych godzin, co zapewniało wieczną, dobrą zabawę smiley Każdy jej post czyta się z wielką przyjemnością. Do tego nieźle się uśmiałam, gdy wymyślałyśmy wspólnie postać Dorothy, a później grałyśmy rodzeństwem Sloanów smiley
Amelka jest zajebista smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 19:17
Ja też chcę wiedzieć, jak wygląda Dexter!

Wystarczy poprosić. smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 19:29
agusia

Bardzo miła i sympatyczna osoba. W MP 10 też nie zdążyłem jej za bardzo poznać, jednak w tym MP to trochę nadrobiłem. Na forum często się udziela, dlatego za to wielki plus. Świetnie się wciela w swoje postacie. Może ona o tym nie wie, ale ma dar nakłaniania innych do sexu smiley W tym roku była na Woodstocku i zapowiedziała, że za rok też pojedzie. Za to ogromny plus. Uważa moje miasto za najlepsze w Polsce, zresztą się w tej kwestii nie dziwię. Osobiście bardzo lubię agusię i nic do niej nie mam.

Pozdrawiam ! smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-08-2010 19:36
Arctic

W przeciwieństwie do niektórych, złych za zabicie Lizy, bardzo lubię Arctica, choć nie znam go zbyt dobrze. Wiem jednak, że on mnie tez lubi, więc jest ok smiley Kojarzę go głównie z tego MP oraz MP9, które ja prowadziłam, gdzie grał Lucjusza Malfoya.. Podobała mi się jego gra, chociaż dosyć szybko go wywalili smiley
W MP 12 troche mniej się udziela, ale i tak przepadam nawet za jego postacią. No może wstawkami o seksi elementach ciała Angeliny (podobnie jak u Octopusa z Ellie smiley ).

Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 30 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum