Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:47:03 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 6 z 30 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 19:26
jazeera

Jest to Zosia lat 15 z woj. chyba opolskiego, ale już nie pamiętam skąd dokładnie (jeśli kiedykolwiek to wiedziałemsmiley). W MP10 nasze postacie raczej ze sobą w ogóle nie gadały, ale z tego co pamiętam to Anę pochował Jasonsmiley w kolejnym MP też nie gadaliśmy. A w MP13 jesteśmy agresorami i czasem coś sobie porozmawiamy naszymi postaciamismiley Poza grą nasz kontakt też jest nikły i ogranicza się do emotek w sb, spamu na jej skrzynkę np. filmikiem gdzie lis zjada agresty lub hit czy shit na z24... z wyjątkiem jednej rozmowy na pw, podczas której okazało się, że jazeera nie ma wcale dwukolorowych rudo-ciemnych włosów jak to było widać na fotkach ze zlotusmiley Już to chyba kiedyś pisałem na z24 - kojarzy mi się z piosenką tej francuskiej wokalistki którą kiedyś dała do jakiej muzy leci i której oczywiście nie pamiętam jak się nazywa ta wokalistka (coś z rolnictwem byłosmiley) ani tytuł piosenki. Ogólnie jazeera to fajna i ładna użytkowniczka tego forum, miała być na zlocie w moim mieście, ale jej nie pozwolił tato bo coś tam smiley pozdrawiamsmiley
Edytowane przez Lion dnia 11-10-2010 19:38
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-10-2010 18:11
Lion

Drogi naszych postaci w MP zetknęły się bodajże dopiero w Świątyni. Do tego czasu o Lionie nie wiedziałem praktycznie nic. Pierwsze wrażenie jakie na mnie wywarł było trochę negatywne. Wydawał się dla mnie jakiś nieprzyjemny, mało sympatyczny. Głównie za sprawą Jasona, bo z Lionem chyba nawet w SB nie rozmawiałem. Chyba dość mało ze sobą graliśmy nie tylko w MP10, ale przez wszystkie trzy edycje MP na tym forum. Jedyną interakcją między naszymi postaciami, którą pamiętam było rzucenie przez Lincolna żaby do stawu, w którym się kąpał Jason. W ogóle odnosiłem wtedy wrażenie, że Lion jest dużo starszy. Ale do rzeczy. Uważam Liona za osobę niezwykle sympatyczną. Fajnie, że się sporo udziela bo daje temu ciemnemu kolorystycznie forum sporo barw. Postać Jasona, którą stworzył z pewnością jest postacią legendarną. Oby licznik postów nigdy się nie zatrzymywał bo osoba Liona jest dla tego forum niezbędna. A emoty smiley i smiley w pierwszej kolejności zawsze (oby) będą mi się kojarzyły z nim. Pozdrawiam jak najbardziej serdecznie!


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 18:24
Lincoln

O Matko Bosko! smiley Jak ja go na początku nie lubiłam smiley podczas MP 10 mnie strasznie irytował swoja wykreowaną postacią. Głosował na mnie, a ja na niego smiley Pamiętam jak nawet kiedyś zagroził mojej biednej Mer śmiercią. No ale to się z czasem zmieniło. Teraz mam o nim bardzo pozytywne zdanie. Miły facet, z poczuciem humoru. Robi dobre quizy w niedzielne wieczory aczkolwiek powinien częściej uznawać moje odpowiedzi smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-10-2010 18:50
Muminka

Chyba mógłbym napisać to samo, co zostało napisane o mnie smiley. Może nie miałem tak negatywnego nastawiania do Muminki jak ona do mnie, ale pierwsze wrażenie, już nawet nie pamiętam czym spowodowane, było negatywne aż do końca MP10. Oprócz sytuacji, w której Meredith dmuchnęła dymem w twarz Lincolnowi, a ten jej PODOBNO czymś groził, nie pamiętam aby nasze postacie grały ze sobą w MP10. W sumie to była podobna sytuacja jak z Lionem. Pierwsze negatywne wrażenie i dopiero lepsze poznanie osoby sprawiło zmianę nastawienia do niej. Od wakacyjnego MP (chociaż pewnie wcześniej) bardzo lubię Muminkę i czytając posty z MP10 odczuwam niedosyt, że przepadło tyle fajnej gry. Z początku trochę drażniły mnie te długie posty, ale jakże teraz je się fajnie czyta. Podsumowując - Muminka to bardzo fajna, dowcipna, pomysłowa (APEP smiley), pozytywna osoba i oby się jej forum MP nie znudziło bo jest jednym z jego filarów. Przepraszam, że nie zawsze zaliczam odpowiedzi, ale w ten sposób chcę Cię zmobilizować do jeszcze lepszej gry smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 12-10-2010 18:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:06
Linc

Linca polubiłam chyba od początku kiedy nasze postacie weszły w interakcję. Pamiętam, jak rozśmieszały mnie teksty Lincolna i Petera, rywalizujących o względy Any i to były chyba początki mojej sympatii do Linca. Potem trochę mnie drażniło, że nie odstępuje Any ani na krok, ale jakoś szybko to minęło. Zawsze z przyjemnością czytam jego posty, które uważam pod względem opisów za jedne z ciekawszych wśród męskiej części użytkowników.
Linc czasami ma śmieszne wstawki w MP i generalnie fajnie się z nim gra, poza tym urozmaica nasze MP o różne dodatki, typu mapki, sygnaturki, itp.
Ogólnie bardzo lubię Lincolna, bo jest naprawdę sympatyczną osobą, z którą chyba nigdy nie zdarzyło mi się wejść w jakikolwiek konflikt.
pozdrawiam! smiley
Edytowane przez Gooseberry dnia 12-10-2010 19:16
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 20:01
Gooseberry.
Po pierwsze przedziwny jest fakt, że jeszcze jej nie opisywałam! smiley
Więc tak. Do Kingi, za czasów MP10, miałam bardzo neutralny stosunek. Ot, zwykła użytkowniczka, pisząca zwyczajne posty. Nasze drogi wtedy chyba w ogóle się nie zetknęły na większą skalę i jakoś tak... nie miałam czasu, żeby bardziej ją polubić. Zdaje się, że nawet często głosowałam na nią na radzie, bo zasadę miałam wtedy taką, że nie głosuję na ludzi, których lubię- mam nadzieję, że teraz się o to nie gniewasz. smiley Wszystko zmieniło się w sierpniu, gdy dane mi było poznać ją osobiście. Muszę powiedzieć, że to przesympatyczna i bardzo ładna dziewczyna! smiley Miło rozmawia się z nią zarówno w realu, jak i przez telefon (patrz: zlost Wrocław) smiley No i ma śliczne kolczyki, naturalnie smiley Goose posiada pożądaną przeze mnie w swej osobie umiejętność targowania się i zapłaciła za wiszące przy uszach koty chyba 4 złote mniej, niż powinna! smiley
Muszę przyznać, że lubię Gooseberry. Jako że pochodzimy z jednego województwa, mam nadzieję, że dane nam będzie jeszcze wspólnie dopominać się o kolejny zlost w Krakowie, bądź może... Zakopanym? smiley
Pozdrowienia!!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 12-10-2010 20:08
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 20:35
Agusia

Pomimo tego, że nie było mi dane poznać ją osobiście powiem szczerze, że ją uwielbiam! Za szczerość, za to, że jest taka zwariowana jak ja(smiley). Gdy się spotkamy to gwarantuje, że będzie bardzo wybuchowo. Poza tym lubię jej warkocze i jej głos, który miałam przyjemność usłyszeć na zlocie w Krakowie kiedyż to panna J do mnie zadzwoniła. Ogólnie Agnieszka zawsze mówi/pisze to co myśli i nigdy nie owija w bawełnę. Warto jeszcze dodać, że jest inteligentną dzierlatką oraz, że najbardziej ze wszystkich MP podobała mi się Su kierowana przez nią.

Pozdrawiam serdecznie! smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-10-2010 20:53
April

Hmm. I tutaj z Kwietniem jest dziwna sytuacja. Grałem z nią bardzo niewiele, praktycznie wcale. Pamiętam jedynie epizod gdy ogonowcy po dłuuugim czasie trafili do Dharmaville i chyba jedną wymianę zdań w tym czasie. Na SB/PW/gg też nigdy z Nią nie rozmawiałem, ale mimo tego, jest jedną z moich ulubionych osób na forum. Ma bardzo fajny nick, tworzyła bardzo ciekawe postacie, wstawiała bardzo fajne avatary, po tym co pisze widać, że jest bardzo fajną i optymistyczną osobą. Teraz mimo wielu obowiązków, o których pisała, wzięła na swoje barki całe MP i dzielnie je prowadzi. W sumie to nie mogę dużo więcej o niej napisać, ale chciałbym, żeby wiedziała, że bardzo Ją lubię smiley Pozdrawiam serdecznie smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 21:30
Lincoln

Mimo iż z Lincolnem ani za bardzo sobie nie pograłem, ani nie gadałem w SB czy na GG, Linc zdaje się być fajnym gościem, nie wdającym się w kłótnie, ani nawet w nagonki na Dextera. W MP gra dosyć dużo, chyba udziela się na chacie, urządzając liczne quizy o Lost, MP czy HIMYM. W opisie widze ma cytat Gandhiego, bądź słucha U2 smiley Postacie ma dobre, gra na wysokim poziomie, z poziomu zaangażowania w tematy zlotu na darltonach i organizacyjne MP widzę że potrafi się zorganizować i zadbać o różne sprawy. Należę do grona, które usłyszały jego głos gdy dzwoniliśmy do Lincolna smiley
Pozdrawiam Lincasmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-10-2010 21:39
Octopus

Miałam przyjemność już dwa razy się z nim spotkać na żywo (choć Dexter z wiadomych powodów przyjemnoscią by tego nie nazwał smiley ). O ile za pierwszym razem dużo nie rozmawialiśmy, o tyle we Wrocławiu było juz lepiej smiley Razem pośmialiśmy się z naszych forumowych faz i Qsssa smiley Bardzo mnie zadziwił swoimi zwyczajami, takimi jak odprawianie egzorcyzmów po ciemku i wyrzucanie telewizorów przez okno. Mam nadzieję na kolejnym zlocie dowiedzieć się o nim kolejnych ciekawych rzeczy smiley
Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 23:35
Othi

Jedna z najbardziej znanych osób na forum z24 (nie tylko ze względu na najbogatsze opisy i analizy poszczególnych odcinków losta ale i różne pojazdy na inne stronki, nocne rozmowy na chacie czy w SB, ale i także (wśród męskiej części forum) ze względu na mini, które ubrała do wywiadu smiley).
Pamiętam, że jak na początku się zarejestrowałam na z24, to już wtedy była bardzo rozpoznawalną userką. Długo musiałam się aklimatyzować, żeby poczuć charakter tamtego forum, jak i userów, wśród których widniała Arleta. Wówczas była mi zupełnie obojętną osobą, z którą raczej nie wchodziłam w interakcje. Dopiero chyba po udziale w moim pierwszym MP zaczęłam lubić Arletę. Potem pamiętam jedne z najlepszych czasów, kiedy to robiliśmy wraz z Othi różne napady z Jackami, shitmanami itp. na stronki, gadaliśmy do późna na chacie, itd. Wtedy chyba właśnie był moment, w którym naprawdę polubiłam Othi. Zawsze z przyjemnością grało mi się w MP, prowadzone przez nią czy wyśmiewało infantylne pytania rafalka, czy jego zachowanie. Miałam też okazję poznać Arletę na żywo, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest ona fajną dziewczyną.
Pozdrawiam smiley
Edytowane przez Gooseberry dnia 12-10-2010 23:38
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-10-2010 01:32
Gooseberry

Są osoby, które można opisywać po kilka razy i nie napisze się wszystkiego. Tak się zastanawiam o czym mógłbym napisać przy tym drugim opisie... Pierwsze zetknięcie się z Goose miałem oczywiście w MP, w chwili gdy Plażowicze zostali dołączeni do Ogonowców, którzy ponoć zamulali (teraz byliby jednymi z aktywniejszych graczy smiley). Nie pamiętam pierwszej reakcji na Jej posty, ale jestem przekonany, że było jak najbardziej pozytywne bo takie było do końca gry, jak i w MP12, podczas którego Goose grała mało, ale zawsze ciekawie (nocna gra w butelkę i niesamowite zadania zostały przeze mnie wytypowanej, w którejś z kategorii podsumowujących MP12), no i oczywiście w tej edycji. Bardzo miłym wspomnieniem z przeszłości jest zachowanie Goose podczas kłótni o 'sutki Joshuy', kiedy to namawiała mnie do gry i tak jakby stanęła po mojej stronie, albo inaczej po stronie tego, abym nie rezygnował. Mimo, że od rozpoczęcia MP10 minęło już 8 miesięcy i 4 dni, dopiero dzisiaj miałem okazję porozmawiać z Nią na gg, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że to niezwykle sympatyczna i miła dziewczyna. Posty przez Nią pisane są zdecydowanie jednymi z najbardziej wartościowych w grze, a kreowane postacie bardzo interesujące. Ma wielkie poczucie humoru, czego nie raz dawała przykład m.in. podczas sceny śmierci Kate, czy też w tej edycji, grając w rozporkowego Prison Breaka z Amelią i Lionem. Podsumowując tą chaotyczną wypowiedź, napiszę - "Bo osoba powyżej mnie jest niezwykła pod każdym znanym mi względem"!


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:30
O naszym koledze Lincolnie już pisałam, ale napiszę raz jeszcze, bo mi pozwolił smiley
Więc. Rozmawiałam z nim przez telefon, więc prawie, że jesteśmy już bardzo dobrymi internetowymi znajomymi! smiley Generalnie uważam, że gościa po prostu nie da się nie lubić, a kto Go nie lubi, ten frajer! Jest przesympatyczny, angażuje się w życie forum jak mało kto i robi nam fajne quizy smiley
Myślę, że kolega Malecky wie, że Go lubię, więc skupię się troszkę na cechach negatywnych.
Raz- Jego wszechobecna natura pesymisty! "Koszulki nam nie wyjdą", "Gazetka się nie ukaże", "Strona nie przetrwa do marca', "MP jest nudne", "Obiad był niedobry".... Mnie- optymistkę od zawsze, irytuje to piekielnie i mam ochotę rąbnąć pięścią w monitor, jak czytam czasem Jego wypowiedzi z serii "Życie jest złe smiley". Ale natury człowieka nie da się zmienić, dlatego staram się żyć z tym, że taki jesteś. smiley
Dwa- Jego postacie to pantoflarze, zauważyliście? Mp10- prawie tylko gra z jazeerą, Mp12- Amelią, Mp13- Muminką... Może wpływa to na postrzeganie całości i dlatego MP Cię nudzi?

Prócz tych w/w więcej negatywów znaleźć nie potrafię. Jak na początku- bardzo lubię Linca i mam nadzieję, że zostanie z nami na zawsze! No i że spotkamy się na zlocie smiley Ściski!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 26-10-2010 20:46
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:47
agsuia

Co by tu o niej napisać?smiley Hm, myślę i myślę ale ciężko mi to dziś idzie więc napiszę że agusia ma z jakieś 15 lat. Była na zlocie i chyba wybiera się do tej nieszczęsnej Warszawy na kolejny. Nie wiem jak ma na imię bo chyba nie agusia tego co gdzieś tam słyszałem. Jest optymistką i chyba czasem się zmuszała do pisania postów w MP ale niestety często nie dane mi ich było przeczytać ale na pewno musiały być fajnesmiley Kończąc to powiem że agusia jest czasami dość dziwna ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Ogólnie lubię ją i pozdrawiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2010 20:54
Bo osoba powyżej jest starym prykiem.

Eeeee nie, jeszcze raz.

Adi zawsze kojarzy mi się z Bernardem, ze spamem, papajami i emotką "smiley". Kiedy adi zjawił się na naszym forum, był rasowym spamerem i wszyscy go za spamera uważali, łącznie ze mną. Opinię tę przypieczętował fanclub wiadra Jacka. Wkrótce jednak adi dał się poznać z innej strony - potrafi naisać także coś mądrego oprócz spamu i emotki "smiley", a także zaczął coraz lepiej grać w MP. Widać postać Bernarda tak na niego wpłynęła smiley Obecnie uwielbiam czytać posty o Bernardzie i jego przygodach. Zawsze poprawiają mi humor smiley Adi chyba mnie lubi i ja tez go lubię smiley

Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 00:54
O Other pisałam całkiem niedawno temu, lecz myślę, że po wydarzeniach z ostatnich dni mam prawo opisać ją raz jeszcze.

Jak pisałam już stronę tamu: świetna baba, do której mam mega szacunek, bla bla bla.
To się nie zmieniło.
Jednak... Odnoszę wrażenie, że Arleta wraz z kolegą Furfonem nie potrafią znieść tego, że ktoś zwrócił im uwagę. Zachowanie, które teraz pokazują (teksty typu:
a ja powiedziałabym na co czas, ale to chyba nie wypada tutaj...) , jest piekielnie infantylne i niedojrzale. Mam nadzieję, że wreszcie dojdziecie do tego, że nie napisaliśmy tego ze złośliwością i przestaniecie odpieprzać szopki, bo zdecydowanie bardziej lubię Arletę i Kordiana i ich morderstwa i gwałty, niż A&K* jako sarkastycznych ludzi, którzy na siłę chcą pokazać, jacy są biedni i pokrzywdzeni.
pozdrawiam.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:05
agusia smiley

Chyba gdzieś już opisywałem kiedyś agusię, ale mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko jeśli jeszcze raz ją opiszę. Jeśli masz, to z góry przepraszam smiley

Agusia jest super dziewczyną, którą po prostu uwielbiam ! Świetnie wciela się w swoje postacie, po prostu ma do pisania ogromny talent. Zawsze czytam jej posty, nigdy mnie nie nudzą, nawet jeśli pisze o romantyzmach smiley Uważam, że jest radosną odsłoną naszego forum, lecz gdy sprawy zajdą za daleko potrafi się powstrzymać i odpowiednio reagować (np. zakładając odpowiednie tematy dyskusyjne). Panna Aga uwielbia Hanutę (pamiętam !) i szalone imprezy, chociażby takie jak Woodstock. Mogę o niej pisać jeszcze wiele pozytywnych rzeczy, jednak wierzę, że każdy już zdążył się o tych dobrych cechach przekonać smiley Bardzo szanuję agusię i staram się brać z niej przykład (przynajmniej na forum smiley).

Mogę dopowiedzieć, że agusia nie lubi, jak jej nick pisze się z wielkiej litery smiley I jak najbardziej mosze sostać TapMadl !

Pozdrawiam ! smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:15
Arctic smiley

Co tu dużo powiedzieć, na wstępie powiem, że nie kojarzyłem go przed dołączeniem do MP i na początku zasugerowałem się avkiem, więc myślałem, że jest dziewczyną. smiley Dużo czasu upłynęło zanim poznałem prawdę. Muszę pochwalić go, bo wciela się w kobiecą rolę bardzo dobrze i nie miałem podejrzeń. smiley Arctic wydaję mi się być ogromnie sympatyczną osobą, z którą można pogadać i na sb i na czacie, a także wejść w interakcję z jego postacią. Zaś za akcję z lewatywą ma u mnie +666 do respektu. smiley

nie wiem co jeszcze napisać, ale Arctic to super koleś! smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:23
Pomimo tego, że nie znam Umbastycznego to go po prostu kocham! smiley Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ale bardzo cię lubię pomimo, że znam cię tylko z MP. smiley Poza tym Umbastyczny jest zabawny i także chce be tap madl! Lubi tap madlowe teksty, które często wypisuje w sb, co mnie- osobiście niesamowicie rozśmiesza. smiley Aktualnie opisuje swoje odczucia dotyczące lewatywy. smiley
Jest świetnym matematykiem, chemikiem, historykiem i Bóg wie kim jeszcze.

Pozdrawiam serdecznie! smiley



Edytowane przez April dnia 06-11-2010 19:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2010 19:43
Hmm... bardzo sympatyczna, czerwonowłosa (dobrze kojarzę?) dziewczyna, fanka łaciny i Dostojewskiego. Ma dużo fajnych pomysłów. Podoba mi się prowadzona przez nią fabuła, mimo że jest okropnie wielowątkowa i nie można wszystkiego spokojnie ogarnąćsmiley Ale to ma swój urok, jestem bardzo ciekawa jak to wszystko się skończy...
April miała całkiem niedawno manię zmieniania porządnym ludziom nicków, choć czasem robi to w imię prawa i spra... (smiley) w imię sprawiedliwości i prawa (smiley), czego najlepszym przykładem jest Lion jako Kot Bez Ogonasmiley
Właściwie nie znamy się dosyć powierzchownie, ale to zupełnie nie przeszkadza mi w lubieniu Kwietnia. Pozdrawiam.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 30 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum