Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 21:24:10 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 8 z 30 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2010 15:51
von Veron

Osoba która ma na imię Weronika i chyba mieszka w Warszawie z tego co pamiętam z pewnego portalu społecznościowegosmiley Oprócz tego Weronika ma chyba 14 lat. Z wyglądu z tego co wiem to ma ona ciemne włosy(nie umiem określić dokładnie kolorusmiley) oraz jest chyba za młoda bym oceniał jej wygląd w bardziej wyszukany sposób. Poza tym Weronika kojarzy mi się z afrykańskimi bębenkami oraz z rastafanami(nie wiem czy dobrze piszę to słowo). Poza tym von Veron chyba jest żoną rafalka ale była posądzana gdy jeszcze z24 żyło normalnie o romans z Lionem. Co było między nimi to tylko oni sami wiedzą oraz może zdradzony i żądny krwi mąż rafaleksmiley Oprócz tego Weronika dała mi się poznać jako miła, pomocna i mądra osoba z którą można sobie popisać na forum gdyż jak już wcześniej pisałem w którymś z opisów prawie w ogóle nie gadałem z nikim z tego forum na ggsmiley Tak więc można powiedzieć że lubię Weronikę i pozdrawiam Jąsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 01:43
rezerwuje adiego smiley

Adi czyli Adrian?, z jakiejś dziwnej miejscowości smiley, chodzi na studia, pisał maturę z Lostu lecz z tego co widziałem to niezbyt się spodobała tamtejszym Juri. Zawsze kojarzy mi się on z Bernardem, papajami, kozami. Zmienił postać Bernarda, szkoda że taki nie był w LOST. Bezkonfliktowy user, zawsze miły. Jest ministrantemsmiley Lubię czytać jego posty, mnie akurat bawią. Pozdrawiam Adiego! !
Edytowane przez Furfon dnia 08-11-2010 21:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 01:51
Furfon to stara marrrrruda smiley
Dobra, a tak na serio: lubię Furfona, fajny ziomek z niego.smiley Myślę, że gdybym miała spisać top5 userów tego forum, znalazłby się tam.smiley Ma genialne drugie imię i brodę, brody są super smiley Loczki też są super i Bobry są super, ale Furfon nie ma loczków i nie jest Bobrem, co mu ujmuje troszkę.
Uwielbiam wracać do furfonowych postów z czasów Faradaya, uwielbiam Faradaya w jego wersji ale tego lostowego też uwielbiam smiley Tego, co dzieje się ostatnio nie ogarniam, ale i tak lubię parę F&O. smiley
Generalnie ściski smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 08-11-2010 21:22
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 16:01
Jakieś małe zamieszanie się zrobiło, ale korzystając z okazji, że agusia jest ostatnia, wklejam opis, który wcześniej wrzuciłem, ale byłem zmuszony usunąć gdyż się spóźniłem. Dopisałem jeszcze coś do niego.

agusia

Kolejna osoba, przy opisie której muszę wspomnieć jak wielką rolę odgrywa na forum. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić co by było, gdyby agusia nie zdecydowała się zagrać w MP. Ma przerażająco dużą liczbę postów, której większość napisała podczas MP10 (i chyba ani jeden nie nosi śladów spamu smiley). Zadziwia mnie szybkość z jaką odpisuje w MP. Gdyby to jeszcze były krótkie posty, ale to zawsze są długie wypowiedzi z dialogami. Normalnie maszyna. W sumie to już tak mnie nie dziwi, bo okazało się, że mówi też bardzo dużo i jakoś to z pewnością jest powiązane. I w tym momencie wypada wspomnieć, że jest bardzo sympatyczna, pozytywnie zakręcona, widać, że energia ją aż rozpiera. Polubiłem ją od samego początku i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to kiedyś zmienić bo agusię ciężko nie lubić. Ma imponującą wiedzę na temat MP10, zdecydowanie największą na forum co potwierdzają wyniki jakie osiąga w quizach. Suzanne Smithers - agusia kilkakrotnie wspominała, że nie lubiła tej postaci i trochę męczyło ją pisanie nią. Tego nigdy nie zrozumiem bo w ogóle nie było tego widać. Teraz trochę smutna jest świadomość, że zginęła tak marnie - od uderzenia kokosem. No właśnie! Jeden z najlepszych cytatów w MP należy do agusi smiley Jej nocne siedzenie na forum z ekipą FALi i zakład z Amelią, że wysiedzą do 6 rano też były niezwykłe. Jak można później normalnie funkcjonować? Chyba są to w stanie robić osoby, które są hardcore'ami, a taką osobą agusia jest zdecydowanie.
April wczoraj napisała na chacie, że agusia jest najbardziej przekonującą osobą na forum i ciężko się z tym nie zgodzić. Sam kilkakrotnie doświadczyłem tego i jej słowa, mobilizowanie, zachęcanie do czegoś naprawę przynosiło efekt. Optymistka, która chyba nigdy nie będzie realistką, ale to dobrze. Zapałem i zaangażowaniem jakie wnosi na forum zaraża inne osoby. Sporo rzeczy traktuje zbyt serio, ale to również dobrze bo widać, że forum nie jest jej obojętne i chyba najbardziej ze wszystkich chciałaby aby sprawnie funkcjonowało jeszcze przez długi czas. Głęboko wierzę, że tak będzie i że zaangażowanie agusi w życie forum sprawi, że moje realistyczne spojrzenie będzie bliższe optymizmowi niż pesymizmowi smiley Przesyłam wyrazy szczerej sympatii!


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 16:19
Lincoln

Hm, cóż mogę powiedzieć o Lincolnie... Jest to osoba, którą darzę sporą sympatią. Nie rozmawiam z nim za wiele, tylko wtedy, kiedy naprawdę mamy o czym rozmawiać. Chyba jako jedyna osoba nie nakłaniała mnie do ponownego grania w MP, zrozumiał moją decyzję i uszanował. Poza tym mistrzowsko gra w Mistrza Przetrwania, udowodnił to podczas trwania tych 3 edycji na tej stronce. Ostatnio dodał swoje zdjęcia i wygląda całkiem sympatycznie. Jest bardzo aktywnym użytkownikiem, dzięki niemu reszta może brać udział w różnych quizach (o MP czy Lost). Linc to po prostu dobry chłopak smiley

Pozdrawiam !
Edytowane przez Dexter dnia 08-11-2010 17:00
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 16:19
Dexter

O Panu Dexie wiem niewiele, bowiem jakoś nie kumplujemy się specjalnie. Czasami zamienimy kilka słów na sb albo na chacie, ale nic poza tym. Grając w MP 10 nasze postacie się nigdy nie spotkały, tak więc nie było nawet okazji do bliższej gry. W MP 13 coś mu się stało i przestał pisać, twierdząc, że nikt go tutaj nie lubi i nikogo z nas do niczego nie potrzebuje. Tak poza tym, to Dexter fajne pisał posty smiley To, że nikt go tutaj nie lubi, jest absolutną bzdurą, bo kilka osób w tym ja, nie ma nic do niego. Wiem, że z wzajemnością nie lubi Octopusa, ale ostatnio coś się nie kłócili i całe szczęście. Nie wiem co jeszcze miałbym napisać o Dexterze, ale bardzo go lubię (o ile nie ma żadnych odpałów, że go nikt nie lubi) i szanuje, bo wydaje się być spoko ziomkiem smiley

Pozdrawiam ! smiley
Edytowane przez Arctic dnia 08-11-2010 16:29
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 16:24
Arctic
Kolega swoją przygodę zaczął w MP10, jak większa część użytkowników. Niestety wtedy nie miałam przyjemności pograć z Leo, gdyż Tamci się go szybko pozbyli. Nadal nie wiem, dlaczego mówią na niego zdrajca i postać Leo jest tak bardzo nielubiana przez społeczeństwo. smiley Ostatnio, a konkretniej od MP12 wybiera do MP postacie kobiece. Szczerze przyznam, że nie trawiłam Angeliny, ale za to Ashley jest bardzo przyjemna. Miałam już okazję z nim trochę pograć. Arctic to Artur, bardzo fajne imię. smiley Artur nielubi gdy mówi się do niego Arti. Co nie, Arti? Nick Arctic kojarzy mi się z wodą mineralną. Mógłbyś kiedyś gdzieś napisać skąd wziął się Twój nick. smiley Ostatnio podzielił się z nami swoją 'nudną fotką z lekcji' i mogę przyznać, że jest ładny. smiley Pozdrawiam!!
Edytowane przez jazeera dnia 08-11-2010 16:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 16:26
Musiałam ją zaklepać, bo chyba na parę słów prawdy.
Osoba powyżej jest... nie potrafię określić tego jednym, prostym słowem, to by ją obraziło. Chcę żebyś wiedziała, bo nigdzie indziej ci nie mogę tego napisać, ale jesteś niezmiernie ważna w moim życiu. Nie wyobrażam sobie urwania kontaktu z tobą, czy kolejnego MP bez ciebie- to dla mnie niemożliwe. Poczynając od początku... połączyła nas miłość do serialu, do pisania, a następnie ta oto strona. Wiedz, ze dziękuję Ci za wszystkie chwile, które razem spędziłyśmy, i za te, podczas których być razem nie mogłyśmy. Dziękuję, za wszystkie wariacje, które ze mną odprawiałaś i za wspomnienia. Niestety nie ważne jakich słów użyję, w jakich językach to napiszę i tak nie przeleję w to wszystkich uczuć. Dlatego po prostu napiszę... osoba powyżej jest dla mnie wszystkim. smiley



Edytowane przez April dnia 08-11-2010 16:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 16:51
April/Karolinasmiley?/żona Rafałka
April lubię i to przyznam że coraz bardziej od jakiegoś czasusmiley. ma 17 lat(wg. moich obliczeń,a matematykiem jestem kiepskim), jest ładna i nie rozumiem czemu się wstydzi swoich zdjęć(prawdziwa Tap Madl uwielbia dawać zdjęcia swoje, pamiętaj!), uwielbia fizykę? i twórczość Dostojewskiego , prawie każdą jego książkę przeczytała(z tego co pamiętam to tylko 1 nie lubismiley) nie wiem czemu, lecz wbiłem sobie do głowy że jest z Podlasia,a nie jestsmiley Jeśli chodzi o jej grę to fajnie zawsze pisała, miło się czyta jej posty, szkoda że mało pisaliśmy w prawie każdym MP ze sobąsmiley. Dobry MG, fajnie prowadzi i ogarnia te wszystkie wątki, co jest na plus! .
Jej miłość do rafałka, to jedna z największych zagadek na świecie, ja tego nie rozumiem...
Pozdrowienia dla April!!smiley
Edytowane przez Furfon dnia 08-11-2010 21:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 21:19
Furfon

Cóż by tu napisać o Furfonie?smiley Ma chyba jeśli dobrze pamiętam na imię Michał. Nie wiem skąd pochodzi ani gdzie mieszka. Ostatnio pokazał swoje zdjęcie i muszę przyznać że inaczej sobie go wyobrażałem ale fajną ma i tak brodęsmiley Co do mojego stosunku do Furfona to powiem że nie znam go za dobrze ale wydaje mi się że go lubię. Pisze jak dla mnie fajne posty a ostatnie akcje ze stonką i tymi podobnymi rozbawiły mnie do prawie łezsmiley choć wiedziałem ze to mała prowokacja ze strony właśnie Furfona i Other. Tak ogólnie więc rzecz biorąc Furfon to spoko człowiek. Pozdrawiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 21:25
adi1991

Człowiek, do którego mam ogromną sympatię. W ogóle ze sobą nie rozmawiamy i nie rozmawialiśmy (tak mi się wydaje), a jedyny kontakt ze sobą mieliśmy w MP10 i MP12. Styl w jakim prowadzi Bernarda bardzo mi odpowiada i trafia w moje poczucie humoru. Od dłuższego czasu gra swoją własną fabułę w sposób żartobliwy, ale pamiętam, że na samym początku MP10 pisał na poważnie co teraz, gdy patrzę na posty Ogonowców wygląda bardzo nienaturalnie smiley Czytanie o papajach dla mnie nigdy się nie znudzi. Powoli przeradza się to w jakąś manię bo gdy widzę w sklepie owoce papai albo papaje w puszcze od razu mam przed oczami Bernarda i chyba już tak będzie do końca życia. Jest to trochę przerażające smiley Od czasów gry w MP nie oglądałem sezonów 1-5 Losta i jestem ciekawy jak zareaguję na postać prawdziwego Bernarda, bo tu też na pewno nie obędzie się bez skojarzenia ze starym prykiem i papajarzem. Gdyby to podsumować można byłoby wysnuć wniosek, że adi1991 to Bernard i papaje. Ale to byłoby zbyt pochopne bo osoba powyżej jest sympatycznym gościem, mającym ciekawy rodzaj humoru, potrafiącym rozbawić niemal do łez. Osobę powyżej bardzo pozdrawiam i czekam na kolejne posty!


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 08-11-2010 21:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 21:43
Cieszę się niezmiernie, że mam okazję opisać Lincolna! No to zacznijmy od tego, że dawno, dawno temu trafiliśmy oboje do obozu Ogonowców. Linc od początku pisał świetne posty, wtedy myślałam, że brał udział w kilku MP. Na samym początku jakoś z nim nie pisałam, nawet nieco odpychała mnie jego postać, mówiąc pokrótce nie czułam bluesa. Z czasem wszystko się oczywiście zmieniało. Akcja z tym, że Michał ma 40 lat też była dobra. Pamiętam, że wtedy piłam herbatę i jak z ciekawości sprawdziłam wiek Lincolna to wyplułam owocową wodę na klawiaturę. Jak dobrze pamiętam, to April do mnie zadzwoniła i od razu pojawiły się teksty typu "A jak to jakiś stary zboczeniec?" itd. Głowiłam się co taki starszy pan robi na forum. Sprawa w ostateczności została zakończona i okazało się, że Linc ma połowę tyle wiosen. Ogólnie wtedy jakoś bardziej się zaprzyjaźniliśmy podobnie jak nasze postacie na MP. Była to wyjątkowa edycja i naprawdę miło było grać dziewczyną Malecky'ego Michale. Pewne akcje i momenty zostaną w mojej głowie na dłużej. Pamiętam jak razem z agusią i Amelką zadeklarowałyśmy, że zrezygnujemy z MP bo nie podobało nam się to i tamto. (Wykręcanie sutków Joshuy, pamiętacie?) Albo jak czyhałam na jego 666 post! Nie udało mi się jednak go na nim przyłapać( poczekam na 6666!) smiley O, a jeśli jesteśmy już przy mp10, to dodam, że Lincoln zrobił źle rezygnując! Jestem zdania, że miał dużą szansę na wygranie, ale zrobił jak zrobił. smiley Urwał nam się kontakt od czasu MP12, ale wiem, że wraz z Amelką tworzyli naprawdę świetne posty. Lincoln urozmaica nam forum robiąc mapkę, rangi, quizy itd. Jest też założycielem konkursu na Najlepszy wątek z MP. W MP13 nasze postacie się nie lubią smiley Zobaczymy co dalej z tym będzie. Ostatnio też, raczej niechętnie dodał swoje zdjęcie. Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam Michale! Ale fotka bardzo pozytywna, przystojny człowiek. Mam jeszcze w zeszycie parę rzeczy o których mogłabym napisać, ale może zostawię to na następny raz? smiley W każdym razie Linc to spoko gość, pozdrawiam!! smiley
Edytowane przez jazeera dnia 09-11-2010 16:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-11-2010 21:56
jazeera

Kolejna osoba po adim, z którą miałem niewątpliwe szczęście grać w MP10 w obozie Ogonowców. Zosia to pierwsza osoba na forum, z którą złapałem kontakt i od razu polubiłem. Do dzisiaj trzymam w skrzynce pierwsze napisane między nami wiadomości i nie zamierzam się ich pozbywać bo miło się do nich wraca smiley Jak we wcześniejszym opisie mojej osoby wspomniała Gooseberry, praktycznie całą pierwszą edycję grałem Lincolnem z Aną, czego nie żałuję bo było to bardzo sympatyczne. Pamiętam jak czekałem na odpowiedzi Any z nadzieję, że będzie to coś miłego smiley Wykreowana Ana-Lucia była bardzo podobna do tej serialowej. Nawet głosowałem na jazeerę by została przywódcą naszego obozu bo miała ku temu świetne predyspozycje, również za sprawą wykreowanej postaci. MP10 było edycją, do której podchodziło się bardzo poważnie i z sentymentem wspominam historię naszych postaci, która nie była łatwa zwłaszcza w momentach gdy na drodze stawał Peter Petrelli albo uzbrojony Bernard Nadler smiley Fajnie też wspominam dyskusje na gg podczas rad wyspy, na których dyskutowaliśmy kto naszym zdaniem odpadnie i wymienialiśmy nasze zdania o kończącym się wówczas MP (jeszcze agusia w tym uczestniczyła smiley) Na kilka miesięcy kontakt nam się urwał, ale na szczęście jakiś czas się odnowił z czego cieszę się bo jazeera to osoba, którą można tylko lubić i jest jedną osób, bez których nie wyobrażam sobie tego forum. W tej edycji za sprawą naszych postaci może to tak nie wygląda, ale to przecież gra, która się może różnie przez kolejne miesiące potoczyć smiley Pozdrawiam! smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 09-11-2010 17:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-11-2010 23:23
No okej, to Lincoln smiley

Lincoln Lincoln Lincoln. Tak naprawdę to nie rozmawialiśmy ani razu... No, na zlocie powiedziałem mu "Siema Linc", a on mi odpowiedział "Siema Octo", i chyba wtedy coś zaiskrzyło. Od tamtej pory nie mogę przestać o nim myśleć, mimo iż nie widziałem jego pyszczka widzę go w kazdym, nawet najmniejszym szczególe życia codziennego jak np. chłopczyk z Kinder Czekolady. Ostatnio spodobało mu się jak do forumciowego regulaminu dołączyłem "Przybierz na masie". Ogólnie to dla mnie gościu jest dość dużą niewiadomą, nawet jego nr GG nie mam, a myslałem że mam wszystkich. Udziela się na Darltonach i chyba dośc dużo (więcej niż ja, a to ja jestem tam w redakcji O.o), oraz aktywnie uczestniczy w życiu forum MP. Mimo tej fazy że na Kinder Czekoladzie był właśnie on, nic do niego nie mam i nawet gościa polubiłem, buziaki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2010 01:00
Octopus.
Chłopak zdaje się mieć dystans do wszystkiego, jednak gdy przychodzi co do czego, ciska ze złości starymi telewizorami niczym Barney w HIMYMie smiley Gdy w pokoju ma ciemno i nie może zasnąć, a umysł podpowiada mu makabryczne scenariusze, Maks cytuje na głos fragmenty Biblii wierząc, że odstraszy to złe demony.
Ostatnio dane mi było poznać go osobiście i muszę powiedzieć, że na żywo jest równie fajnym gościem, co na gg czy forumsmiley Mówi mało, ale gdy już mówi, to ma dobrą, mądrą gadkę; ma brata Marcela i musi dyktować mu hasło do komputera (rozkminiłam, zlostowicze! ellenpage) Odbiera telefony od mamy znanym i zawsze jednakowym hasłem: "No, mamo?", który nie wiedzieć czemu bardzo mnie bawi smiley Słucha dobrej muzyki, ogląda fajne seriale i zawsze zagaduje do mnie na gg w momencie, w którym muszę już wychodzić.
Generalnie bardzo pozytywnie, ściski smiley
A, a ta książka to nosi tytuł "Człowiek w wysokiej wieży". Chyba już nigdy w życiu tego nie zapomnę. smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 19:48
agusia

Kiedyś bardzo nie lubiłam wyrażenia "pozytywne wibracje"... no bo co to niby jest? Aż tu nagle wszystko się pozmieniało. Przez agusię! Pewnego dnia musiałam przyznać, że od tej dziewczyny biją właśnie... pozytywne wibracje!smiley Odtąd często używam tych słów. Innego określenia nie ma. Jeśli powiem, że ją lubię- to będzie brzmiało sucho; jeśli powiem, że jest sympatyczna- to będzie za mało; jeśli powiem, że zawsze jest miła i życzliwa- to skłamię, bo i agusia ma swoje gorsze dnismiley Pozostają tylko pozytywne wibracje.
Hmm... Poza ty różnimy się chyba we wszystkich możliwych kwestiach,a najbardziej chyba jeśli chodzi o poglądy społeczno-polityczne, o czym świadczy chociażby toplista ulubionych postaci medialnych u agusi (zwłaszcza ten Kubuś Wojewódzki). Ale to w ogóle nie przeszkadza mi w uczuciu głębokiej sympatii do niej. Podoba mi się jej charakter, a w nim w rolach głównych: zdecydowanie, wieczna burza pomysłów i coś czego mi najbardziej brakuje, czyli śmiałość.
Nie ma sensu się rozpisywać. Mam nadzieję, że nasza znajomość przeżyje tą stronę (choć życzę długich i szczęśliwych lat naszemu forumsmiley). Pozdrawiam.



smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 20:06
von Veron smiley

Użytkowniczka sporo młodsza ode mnie przez co byłem posądzany o pedofilię przez inne użytkowniczki smiley Ogólnie poznałem się z nią bliżej przez bliższe kontakty Leslie i Bryana. Bardzo miło się z nią rozmawia czy raczej pisze. Jest bardzo miła, sympatyczna, otwarta i ładna. smiley Lubie Tolkiena co nas łączy i jak się okazało mamy podobne marzenia. smiley Ogólnie może jakoś świetnie jej nie znam, ale oceniam bardzo pozytywnie i żałuję, że nas opuści jadąc do sanatorium. smiley

von Veron smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 15-11-2010 20:14
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 20:29
zaklepujęsmiley

Mateusz? lat 19, mieszka w Krakowie z bratem?. smiley Studiuje matematykę(za żadne pieniądze bym tego nie studiował!!!) Lubi HP i twórczość Tolkiena, podobnie jak ja! Lubi też CS, tak samo jak ja! Z tego co pamiętam kibicuje Barcelonie, tak jak ja! On akurat nie jest typem który jest w nocy na forum, wcześniej chodzi spaćsmiley Chce napisać książkę, oby to nie była matematycznasmiley Pisze bardzo zabawnie, zawsze można się pośmiać. Uczestnik ataków(kij w odbycie smiley) Bardzo sympatyczny użytkownik, szkoda że dopiero jest od tego MP, a nie był wcześniej...
Edytowane przez Furfon dnia 15-11-2010 21:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-11-2010 20:51
Furfonsmiley

Człowiek jak przynajmniej dla mnie zagadkasmiley Zacznijmy jednak od początku. Furfon ma na imię chyba Michał(coś też słyszałem o Kordianiesmiley). Nie wiem gdzie mieszka i co robi na co dzień. Wygląda inaczej niż sobie wyobrażałem i jest ode mnie chyba starszy o jakiś roksmiley Poza tym Furfon brawurowo wciela się w każdą postać jaką gra w MP i mi jego gra zawsze odpowiadała w przeciwieństwie do niektórych osób nie wymienionych z imienia czy nickusmiley Oprócz tego Furfon jak już wcześniej napisałem jest dla mnie człowiekiem niepoznanym i nieodkrytym. Nigdy z nim nie gadałem tak poza forum i znam go tylko stąd i znikąd więcejsmiley Mimo to odnoszę wrażenie że Furfon jest osobą mądrą, porządną i ogólnie jest spoko. Niedawno jednak zauważyłem że w Furfonie buzuje hormon spamerskismiley! Ujawnia się on w atakach razem z innymi zarażonymi gwałtownym zwrotem tegoż hormonu spamu. Ogólnie więc rzecz biorąc Furfon to spamer i jest oksmiley Pozdrawiamsmiley
Edytowane przez adi1991 dnia 15-11-2010 20:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 15-11-2010 21:26
Adi to też spamer, ale w stadium spoczynku. Poza wklejaniem emoty "smiley" gdzie popadnie, adi ostatnio bardzo opuścił się w spamie. Trochę szkoda, bo spam adiego stał się już elementem folkloru forumowego. Adi mógłby się także dołączyć do ataku ze swoją bernardowo-papajowo-ziemniaczaną manią. Lubię adiego od dłuższego czasu, jeszcze od czasów z24. Jego posty w MP zawsze meni bawią, choć nie każdemu się podobają. Ponadto adi ma ostatnio nowa manię dawani wszystkim rad starszego wujcia, ale co tam smiley

Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 30 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum