Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:04:12 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 10 z 30 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-01-2011 22:58
adi1991

Jest to Adrian ze Skórki w Wielkopolsce, który ma 19 lat, studiuje ochronę środowiska na UAM i jest ministrantemsmiley Wydaje mi się, że w życiu codziennym jest dużo spokojniejszą i poważniejszą osobą niż tu na forum gdzie spamujesmiley ale go nie znam więc nie powiem na pewno. Ma nazwisko związane z pewnym serialem oraz z byciem ministrantem. Zarejestrował się na z24 około 2 lata temu i od razu stał się w miare rozpoznawalnym userem, należał do grona stałych bywalców na czacie... Stał się spamerem, pisał odezwy czy tam apele spamerskie i ogólnie to już było po głównej fali spamerstwa, więc nie zostało to zbyt dobrze przyjęte ale dla mnie były fajnesmiley jeden z głównych propagatorów emotki smiley więc szacunek za dbanie o dobro spamusmiley kilka razy adi też mówił że przestaje spamować ale później i tak do tego wracał i trwa w tym do dziś. Jest dobrym typerem piłkarskim, ale nigdy nie był najlepszy, w zeszłym sezonie zabrakło mu do mnie 1 pktsmiley A teraz bierzemy udział w mistrzostwach typowania gdzie jest adi ja i reki i średnio sobie radzismiley ale i tak dużo wie o piłce i ogólnie o sportach. Fan Interu Mediolan, papai... Kiedyś chyba wspominał, że ma dziewczynęsmiley Bardzo rzadko z nim gadam na gg a jeśli już to o typach albo piłce. Kojarzy mi się głównie z bernardem a jeśli nie z nim to z kościołem. Mój stosunek do adiego zawsze był przyjazny, nie było jakichś większych kłótni, a ostatnio okazało się z ankiet że adi mnie lubi teżsmiley Nasz jedyny kontakt w MP to taki, że Nicholas brał troche ziemniaków od Bernarda. Pozdrawiamsmiley
Edytowane przez Lion dnia 24-01-2011 23:18
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-01-2011 23:00
to ja też zaklepuje

Lion, Lajon, tiger, spamer, 15 letni Damian(drugiego imienia tutaj nie dam, nie będę takismiley) z Wrocławia. Jest znany z ciągłego spamowania, chyba jest największym spamerem na tym forum. Mówi że kiepsko gra w szachy ale tak nie jest(wygrał ze mną smiley) Zwykle go można spotkać wieczorem, zawsze idzie do szkoły niewyspany, ciekawe czy tam odsypia. Interesuje się on mocno piłką(fan Realu o ile dobrze wiemsmiley a za to ma minusasmiley) i skokami. Zwykle w MP odpada szybko lub traci zapał, ciekawe jak będzie w MPHPsmiley. Czytac jego posty lubię, często są dla mnie zabawne. Jest cholernie dobry w quizach, ma on ogromną wiedzę. Prawie w każdym zdobywa dużo punktówsmiley. Muzyka to jego pasja, o tym to pewnie godzinami mógłby rozmawiać. Ma gitarę z tego co wiem, nawet na niej umie gracsmiley. Jego śpiew nie był taki zły, nawet momentami wychodziło jemu. Jest wierzący chyba, w tym roku ma bierzmowanie i chyba chodzi regularnie do kościoła by coś tam zdobywać smiley Chyba jako jeden z nielicznych nie obejrzał całego Losta( 5 i 6 chyba nie widział z tego co dobrze pamiętam) Na zlocie w Wrocławiu się nie pojawił, ciekawe czy na następnych zlotach będzie, bo Liona myślę że warto poznać. Lubię Liona wiec dlatego go pozdrawiam!smiley
Edytowane przez Furfon dnia 25-01-2011 12:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-01-2011 23:11
Furfon

Miły, sympatyczny kolega, z świetnym poczuciem humoru (chyba nigdy nie ma złego, a nawet jeśli ma, to tego nie okazuje). Jego marką jest pisanie śmiesznych postów oraz opisywanie tortur nie tylko ludzi smiley Nie wiem skąd takie pasje, ale o gustach się nie dyskutuje smiley Jego forumową partnerką do pisania jest nie kto inny jak Otherwoman, chyba przez wspólne mordercze pasje, są zgrani i jest OK smiley Gdy było MP 10 nie miałem przyjemności pisać z Furfonem. To się jednak poprawiło w MP 13 smiley Szczerze mówiąc nie lubiłem jak Furf grał Danielem, o wiele bardziej pasuje mi jego gra Edgarem. Będziemy prowadzić razem MP HP i muszę przyznać, że ustalanie fabuły i innych szczegółów z Furfem to czysta przyjemność. Świetnie się mi z nim pisze i zyskał za to u mnie jeszcze więcej sympatii. Mam nadzieję, że prowadzone przez nas MP będzie niezapomniane (pod każdym względem) smiley

Pozdrawiam ! smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 25-01-2011 14:31
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-01-2011 09:17
Arctic
Arctic, czyli Artur to bardzo fajny user. We wcześniejszych MP chyba nie mieliśmy w ogóle kontaktu, także podwójnie miłym zaskoczeniem był dla mnie związek naszych postaci w MP13. Potem wymieniliśmy się gadu no i sobie czasem (teraz rzadziej już) gadamy. Przez pewien okres czasu trzymaliśmy za siebie kciuki i przekomarzaliśmy się, które pierwsze odpadnie, miło wspominam ten czas zwłaszcza że mniej więcej w tydzień później odpadłam smiley Z Arcticiem (geneza jego nicku jest skomplikowana) ciekawie pisze się w MP, o ile nie ma fazy na głupoty i przesadza. Podoba mu się Elisha, Emma Watson i ANJA RUBIK FUJ. A no i Juliet z Lost. Uważam, że ma ciekawe zainteresowania (no prócz sportu może smiley), ale nie przepada za słuchaniem muzyki smiley Arctic jest jedyną osobą jaką znam, dla której muzyka nie jest głównym zainteresowaniem, ciekawe to i dziwne smiley Teraz będzie GM w tych dobrych czyli w Zakonie, więc życzę mu powodzenia, i myślę że razem z Furfem na pewno się sprawdzą i dadzą ciekawą fabułę bez odbytów etc. Mam nadzieję, że pojawi się na jakimś zlocie (aż mi się przypomniała rozmowa jak powiedziałam że jak umrę to może wreszcie byłby zlot w komplecie smiley), a już na pewno spotka się z agusią na Woodzie, czekam na zdjęcia smiley
Pozdrawiam smiley
Edytowane przez panda dnia 25-01-2011 10:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor :)
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-01-2011 10:15
panda, panda, panda.

Angelika, lat 15. To, że jest utalentowana muzykalnie, muzyka to jej pasja i to z nią powiązać chce życie już wszyscy wiedzą. No to coś ode mnie; za czasów mp10 i mp12 chyba nawet słowa nie mialysmy okazji zamienic i prywatnie i w grze. Wszystko zmienilo sie w mp13 gdzie nasi panowie zostali przyjaciólmi. smiley my z pandzią też zaczelysmy pisac na pw gdzie podniecamy sie jej kolczykami lub moimi paczkami smiley polubilam bardzo jej Evę i mam nadzieję, ze bedzie w finale mphp! Panda to super fajna dziewczyna, mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy!
Pozdrawiam! smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore



Edytowane przez jazeera dnia 27-01-2011 22:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-01-2011 15:28
~jazeerka to taka ciepła i strasznie pozytywna osóbka. smiley Mam wrażenie, że cokolwiek sobie wymarzy, to jej się to spełni, i że rzadko miewa ciężkie dni smiley Czy wrażenie to jest mylne? Mam nadzieję, że nie, bo takich właśnie, pozytywnych ludzi trzeba w tym świecie! Poznałam ją w Krakowie, roku pańskiego 2010, czyli milion lat wstecz, i właśnie ze względu na to, że to było tak dawno, mam wrażenie, jakby mi się to śniło i nie poznała jej nigdy- dlatego koniecznie musimy znowu się spotkać! Ale w tym zloto-śnie była bardzo sympatyczna i chyba nigdy nie zapomnę jej miny, jak się okazało, że ma źle skasowany bilet i musi za to zapłacić- aż się człowiekowi źle robi na sercu, jak o tym pomyśli, bo to była smutna minka, czyli minka niewłaściwa... Tak czy siak! Ostatnio nasze postacie często razem balowały, więc teraz jak już nie pisuję w MP, to mi troszkę tego brakuje smiley Bo Jeffrey to mega postać! I ten wzrok w podpisie smiley
Podsumowując. Lubię jazeerkę i mam nadzieję, że niedługo zjemy jej pączki, i że będzie żyła długo, zdrowo i łososiowo, a w ogóle to fajnie wygląda, jak koty przeskakują przez płoty, a ja mam dzisiaj dziwny humor i troszkę bredzę, więc już kończę- ściski smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-01-2011 16:02
Agusia, agusia- od samego początku byłam przekonana, że owa użytkowniczka nazywa się Agata... zmylił mnie jej nick, gdyż na moją koleżankę właśnie tak wołają. Jakież było moje zdziwienie, gdy Zosia poinformowała mnie, że agusia nie nazywa się Agata, ale Agnieszka. W MP10 podziwiłam ją bardziej, gdyż miała najwięcej postów- warto dodać, że to nie były krótkie posty, ale bardzo rozbudowane. Podczas finału nie mogłam się zdecydować na kogo zagłosować- ostatecznie oddałam swój głos na Amelię, z którą byłam w obozie(mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. smiley) W edycji prowadzonej przeze mnie była moją faworytką i nawet nie wiecie jak bardzo się zdziwiłam, gdy odpadła... wydaje mi się, że to jeden z lepszych materiałów na Mistrza Gry.
Bez agusi nie byłoby kartek, ani innych pomysłów na forum. Agnieszka to osoba bardzo otwarta, szalona, mająca 100 pomysłów na minutę, gustująca w polskiej muzyce- rocku. smiley Lubię z nią rozmawiać- czy to na gg, czy też na skypie. Mam nadzieję, że będziemy miały okazję się kiedyś spotkać i z pozostałymi hardcorami siedzieć do 7 rano. smiley
Pozdrawiam! smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-01-2011 17:22
April - miła, sympatyczna i szalona dziewczyna. Tańczy zawodowo i ma mi zorganizować kurs, więc trzymam ją za słowo. smiley Jest świetnym MG i ułożyła ciekawą, wielowątkową, złożoną fabułę, w którą bardzo dobrze się gra. Ładnie śpiewa w ramach projektu AA, ale ma problemy z nietrzymaniem moczu, gdy się śmieje. smileysmileysmiley Robi quizy i ułożyła mnóstwo pytań co jest dziwne, ale imponujące smiley Lubi haxballa i obija tam piłkę o ścianę co mnie denerwuje. smiley Lubi się bawić w podmianki z Furfonem na chacie przez co Furfon dowiedział się różnych ciekawych rzeczy. smiley Nie wiem co jeszcze napisać, więc dodam, że April ma brzydkiego psa, który jej nie lubi, co jest dziwne, bo wszyscy ją lubią, a przynajmniej na pewno ja ją lubię. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-01-2011 17:50
Umbastyczny - Z tego co wiem nazywa się Mateusz. Kocha matematykę... choć to i tak mało powiedziane. Bardzo często używa słowa "całka", ale jak sam się przyznał ostatnio na chacie ta dziedzina matematyki jeszcze jest średnio przez niego poznana smiley
Z Mateuszem bardzo ciekawie pisze się na PW, ma wiele ciekawych pomysłów, ale nie będę tu o tym pisała smileysmiley.
Umbastyczny zawitał do nas dopiero z początkiem trzynastej edycji Mistrza Przetrwania, ale przez ten czas udowodnił, że pisze bardzo dobre posty smiley
Mateusz zna też bardzo dobrze twórczość Tolkiena i ogólnie jest prze sympatycznym userem smiley
Pozdrawiam smileysmiley
Edytowane przez shan dnia 25-01-2011 17:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-01-2011 19:49
Shan... chyba nie wiem, jak ma na imięsmiley Nie znamy się zbyt dobrze, ale też niezbyt źlesmiley Shan niedawno obchodziła urodziny. Jest rok starsza ode mnie. W sumie nie jestem w stanie o niej zbyt dużo napisać, ale uważam ją za szalenie sympatyczną dziewczynę i to wiem na pewnosmiley Poza tym shan kojarzy mi się głównie z kamasutrą, dzięki czemu miałam w pamięci nasze forum w sanatorium, bo pierwszą rzeczą, jaką tam zobaczyła były stragany z książkami Kamasutra dziś i jutro, Kamasutra dla początkujących, Pozycje kamasutry, Jak robić to przez internet... no może niedokładnie o takich tytułach, ale trzeba przyznać, że sprzedawano tam bardzo jednotematyczną literaturęsmiley Hmm... z tego co pamiętam shan ma też dziwną koleżankę, która wyczynia dzikie rzeczy z plakatamismiley Shan jest ładna, miła, zaskakująca. Bardzo ją lubię i niniejszym pozdrawiamsmiley


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2011 12:56
von Veron

Bardzo sympatyczna userka. Chodź nie dane mi było jej dobrze poznać, to z forum dowiaduję się o niej bardzo ciekawych rzeczy. A mianowicie jest fanką twórczości Tolkiena, nawet robi z tego quizy, za co wielki szacun ! Mi się jakoś nie chciało zabrać do układania pytań smiley Na forum dużo się też rozmawia o jej romansach z Rafalkiem i choć nie wiem czy to prawda, to życzę Veronce dużo szczęścia w budowaniu tego związku smiley A teraz może coś o MP... a więc Weronika (bo chyba tak ma na imię smiley) wciela się w ciekawe postacie. Szczerze powiedziawszy to Leslie jest jedną z moich ulubionych postaci w MP 13 smiley No nie wiem, co tutaj jeszcze powiedzieć. Veronka kojarzy mi się w samych pozytywach i POZDRAWIAM ! smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-01-2011 02:40
o, to ja Arcticamsmiley

Arctic

Zacznę może od tego, że niemal go nie znamsmiley Jest to na pewno Artur rok starszy ode mnie, który mieszka w Kostrzynie nad Odrą, w jakimś zadupiu na granicy, gdzie ponoć odbywa się Woodstock a raczej parodia Woodstocku 69' i występują na nim jakieś polskie gwiazdkismiley Nie wiem skąd się wziął nick pana Artura, ale coś mi mówi, że nie od wody mineralnej (najgorszej jaka jestsmiley). Z tego co pamiętam był na podium w konkurencji Tap Madl, wie trochę o HP, bo nawet jest GMem i na razie podołujesmiley Podobno jest z z24 ale ja go w ogóle tam nie kojarzę jako usera, więc mało się udzielasmiley Jedyne z czego to kojarzę to to, że grał w MP userowym Lionem, więc w sumie to fajniesmiley Jest też zamieszanym w lewatywę, ale ja nie wiem o co chodzi, bo nie dotrwałem do tego momentu w MP, ale musiało być to coś niezłegosmiley Ogólnie wydaje mi się sympatyczny, nie zauważyłem aby się z kimś kłócił. Także wygląda na to, że to całkiem fajna osoba, ale go nie znam więc snuję tylko taką teorię (która pewnie jest prawdąsmiley) Pozdrawiam
Edytowane przez Lion dnia 30-01-2011 02:47
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-02-2011 00:11
Jakież jest moje zdziwienie, gdy otwieram PW do Lincolna zatytułowane "Złote papaje" i widzę nick Lion na drugim miejscu w kategorii "Najbardziej lubiany"! Nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie: czy to naprawdę moja ręka wklepała ten nick na klawiaturze? Jak myślał wtedy mój mózg... I czy w ogóle myślał?
Choć nie ulega wątpliwości fakt, że to on wprowadził mnie w ten specyficzny klimat, jaki owiewa MP- no wiecie, "smiley", "żal" i tak dalej. Muszę przyznać, że niesamowicie cieszę się z tego, że razem trafiliśmy do Jaskiniowców. Moja Su chyba nawet trochę podkochiwała się w Jasonie, ale tylko trochę, no bo przecież jej serce należało i na wieki należeć będzie do krejzi Faradaya ;> W następnej edycji Slashem masz grać. Tak czy siak. Z Jasonem pod bokiem przemierzyłam z Lionem całe MP10. Czasem pisaliśmy sobie na PW, czasem na gg- a było to za czasów, gdy nasze rozmowy były bardziej ambitne od ciągłego pisania "smiley". Po dziesiątej edycji nasze drogi rozeszły się równie szybko, jak się zeszły, ale sympatia do Kieszka i jego świata nie zmalała- ba! z czasem zwiększyła się, zwiększa się ciągle i pojęcia nie mam, czym to jest wywołane smiley Damian ma swój własny, lwi świat i chyba bardzo dobrze się w nim czuje- nawet troszkę mu tego zazdroszczę. Mam wrażenie, że "ma wyjebane" na wszystko, co dzieje się na forum i zależy mu tylko na tym, żeby napisać jakąś emotkę w SB- ma swój cel i się go trzyma!
Żeby nie było jednak za kolorowo napiszę, że Lion jest ignorantem muzycznym numer 1smiley I mam ciągłe, nieprzerwane od miesięcy wrażenie, że L. zwyczajnie mnie nie lubi- ale czy tak jest naprawdę, wie tylko on sam smiley Nawet jak mnie nie lubi, co podejrzewam, ja lubię go bardzo. Ściski dla lwiej rodziny.smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-02-2011 15:18
Agusia, czyli Agnieszka K. to userka z Chrzanowa. ma 15 lat , nosi kraciaki i czerwone glany... blablabla, zaczniemy inaczej.
agusia to userka, którą poznałam całkiem niedawno troszkę bliżej za sprawą naszego wywiadu smiley jest mega zaangażowana w forum, w pisanie w MP od niedawna nie, nad czym ubolewam i poruszam ten temat w każdej prawie rozmowie smiley zauważyłam, że prócz wyglądu (agusia to szczupła blondynka, a ja gruba brunetka) mamy sporo cech wspólnych smiley aga jest bardzo upartą osobą, lubi dręczyć Liona, kocha polską muzykę, nosi czerwone glany, okulary i kapelusze smiley zupełnie jak ja oO oboje z Arcticiem myślą, że pojadę na Wood w tym roku, jasssssne smiley ale niech agusia się nie martwi, pomęczę ją jeszcze jak się kiedyś spotkamy, o ile będzie chciała smiley
aga jest również otwarta strasznie, nie boi się mówić, co myśli smiley czasem mnie ignoruje, jak ją męczę (w sumie jej się nie dziwię haha) smiley Lubi wos i historię chyba też, i ma szóstkę z tego pierwszego chyba smiley o i z polskiego też chyba ma smiley pewnie się teraz denerwuje, że akurat ja ją chcę opisać smiley podziwiam agusię za zdeterminowanie i nie poddanie się wszechobecnym wpływom gimnazjum (mimo wszystko słucha niezgodnej z obecnymi trendami muzyki i ubiera się inaczej niż przeciętna gimnazjalistka). Mam nadzieję, że spełni swoje marzenia i zostanie dziennikarzem, mimo wszystko ma fajny głos (lubię chrypki i niskie głosy smiley) a nawet jak jej nie przyjmą do radia to może pisać do gazet smiley jak będziesz już znanym muzycznym dziennikarzem to mnie kiedyś pozdrówsmiley
POZDRAWIAM SERDECZNIE smiley
Edytowane przez panda dnia 02-02-2011 19:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-02-2011 17:57
panda smiley

panda jest miłą, sympatyczną, leniwą (jak to pandy mają smiley) i świetną kumpelą do korespondowania ! Jest rok młodsza ode mnie i chodzi do szkoły muzycznej. Bardzo często ze sobą pisujemy na różne tematy (ale najczęściej o MP smiley) i wymieniamy się swoimi poglądami. I jest fajnie ! smiley Dobra, to teraz przejdźmy do konkretów i zostawmy pierdoły.
panda pisuje (lub pisywała) w różnych MP. W MP 10 wcielała się w postać przebojowej Sun, w MP 12 nie wiem w kogo się wcielała, a w MP 13 wciela się w postać męża Ashley - Josha. Właśnie w tym MP poznałem bliżej pandzię i dlatego to MP jest w pewnym sensie wyjątkowe. W MP 13.5 wciela się w postać mrocznej Evy, która jest po stronie Czarnego Pana i dlatego minus. pandziam interesuje się muzyką, nawet na czymś gra (nie zapamiętałem na czym, ale na pewno nie na flecie i trójkącie smiley). pandzia nie lubi emotki "smiley" oraz szaleje za Jamesem Franco smiley Ostatnio się dowiedziałem, że wkurzają ją gawędziarskie rozmowy, z resztą nie tylko ją smiley Angelika (bo tak ma na imię) prawdopodobnie jedzie na Woodstock (agusia i ja nie przyjmujemy sprzeciwów !) za co wielki PLUS ! Mógłbym jeszcze wiele napisać o pandzie, bo to naprawdę wartościowa osoba. Po prostu nadaje się do różańca i do tańca. Mam nadzieję, że z pandą zagram jeszcze w wielu MP i trzymam za to kciuki. Dobra, kończę, bo zaraz limit się skończy smiley

Ściskam ! smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 02-02-2011 18:33
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-02-2011 19:39
Arctic... Do niedawna kojarzyłam go tylko z robieniem dzieci i wodą mineralną, przyznaję. Wiedziałam, że "jest na z24 taki gość, grał w MP"- ogólnie nic ciekawego, same ogólniki. Jaki był wówczas mój stosunek do Artura? Adekwatny do informacji o nim, czyli "ani nie lubię, ani lubię". Od pewnego czasu moje wyobrażenie o Arcticu trochę się zmieniło. Pierwszy czynnik, wpływający na to, to jego zainteresowanie Tolkienem, o którym dowiedziałam się na odpowie.pl, a nie przy okazji quizówsmiley Drugi- napisał w telepatii, że na wybory powinno się chodzić i oddawać nieważne głosy. Pamiętam jak się wtedy uśmiechnęłam do monitora, wołając w myślach: "Lubię tego faceta!", a trzeba dodać, że był to naprawdę szczery i maksymalnie entuzjastyczny okrzyksmiley Wymieniliśmy chyba parę zdań w sb, w sumie nic wielkiego... ale znamy się o wiele lepiej niż za czasów MP10 i... Ja wiem? Okrzyk "Lubię go" ciągnie się do dzisiaj. Arctic to dobry człowiek. Miły człowiek. Fajny człowiek. Ogólnie cool (to jest zaraźliwesmiley) osobasmiley


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-03-2011 23:19
Bo osoba powyżej jest... jedną wielką niewiadomą. To troszkę tak, jakby w układzie równań była iksem, a forum- igrekiem. Często ma totalnie odmienne zdanie od nas. Nie zmienia to faktu, że pasuje do nas jak... mówi się, że coś pasuje do czegoś jak "ulał", ale to takie dziwne określenie! Pozostańmy więc przy stwierdzeniu: pasuje do nas. Po prostu. Jednocześnie jest nam potrzebna; forum bez Veronki to już nie to samo forum; nasza społeczność, to już nie ci sami ludzie. Weronika podjęła ostatnio przerażającą i mrożącą krew w żyłach (przynajmniej mi) decyzję... Veronku, Lis powiedział kiedyś do Małego Księcia: "Musisz być odpowiedzialny za to co oswoiłeś ". "A co to znaczy oswoić?"- spytał Książę, na co otrzymał odpowiedź: "Oswoić znaczy stworzyć więzy." Oswoiłaś nas, skarbie, i pamiętaj o tym, że... stworzyłaś między nami więzy. Musisz być za nas odpowiedzialna. Frajerką zostaniesz dopiero w momencie, w którym się nas wyprzesz- nigdy, mam nadzieję. smiley
Lubię Cię bardzo, wiesz?

Na koniec powiem: mam nadzieję, że osoba powyżej kiedykolwiek to przeczyta.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 26-03-2011 23:21
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2011 19:04
agusia, aga, agnieszka, kula, coolinasmiley Opisywała mnie tu 3 razy, a ja ją chyba 0, więc nadszedł czas aby to zmienićsmiley Była pierwszą osobą spoza z24 którą tu poznałemsmiley jaskinie i te sprawy, pewnie zaczeło się od pytania na gg "co się działo ostatnio, bo mnie nie było", a potem były to już różne, długie i niespamerskie pogaduszki o muzyce, forum, userach itp. W znacznej mierze dotyczyły one relacji pomiędzy panną Suzanną a panem Jasonem, okazało się, że mogliby być fajną parą, ale nią nie byli, bo się wstydzili zrobić coś więcej niż rozmowy... chociaż Różowe Niebo to wyjąteksmiley Byli za to przyjaciółmi, którzy zawsze podczas pełni mieli jakieś romantyczne i przyjacielskie akcje typu pogawędki na plaży po całodziennym bieganiu z Emily, no ale cóż...smiley W kolejnych MP nasze postacie miały zerowy (MP12) albo mały (MP13) kontakt ze sobą, co jeszcze bardziej sprawiło, że miło się wspomina mi zawsze postać Su, a nie np. Gigi. Agusia jest wybitną pisarką i w MP i poza nim, jako jedna z niewielu osób pomaga mi w książce MP i po wstępie jaki napisała można mieć śmiałe nadzieje, że Jaskinie będą najbardziej odjazdowe spośród wszystkich książkowych placóweksmiley Agusia jest wielbicielką koloru czarnego, (mimo że posiada tęczową bluzęsmiley) więc dyskusje z nią zawsze są długie i rzadko dochodzi się do konsensusu, przykład: ocena obiektywna muzyki, kolor włosów Bryana, zastój i wiele innych...smiley Szanuję ją za to, że nie daje się łatwo przekabacić i ma swoje jakieś poglądysmiley Jest jedną z największych ikon tego forum, bez agusi po prostu to nie byłoby to samosmiley Pozdrawiam i pamiętaj, lubię cięsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2011 19:22
Lion smiley

Lion jest jedną z nielicznych osób, które pamiętam z mrocznej czeluści z24. Pamiętam, że miał tam zawsze opinię spamera przodowego. smiley Obecnie doceniam jego kunszt gry w haxballa. smiley Dziwią mnie natomiast dziwne zapędy w stosunku do Ginny Weasley smiley Miło wspominam kontakty Bryana i Nicholasa w MP13 i ich dziwne rozkminy i wzajemne próby przekabacania oraz akcja przy ogrodzeniu. A także wzajemne wymyślanie zadań podczas gry w butelkę smiley
Zapomniałem dodać, że Lion jest znany dzięki pidżamie smiley, ale mnie nie dane było oglądać tego zdjęcia smiley
Poza tym przez Liona (chyba przez niego) zacząłem używać dość często w piśmie i mowie wyrazów: żal i lol (jakoś cool mi jeszcze nie weszło w krew smiley).
Lion to spoko koleś, który zawsze wydaję mi się cholernie wyluzowany smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 31-03-2011 19:23
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 31-03-2011 22:11
Umba!

Moje wyobrażenie o nim z czasów z24 i z czasów obecnych jest diametralnie różne. Kiedy grał on Hugo w shitową 6 edycję, uważałam go za początkującego forumowego żółtodzioba smiley

Obecnie cieszę się, że Umba przyłączył się do naszej forumowej społeczności, tym razem na MP. Jest jedną z najbardziej lubianych przeze mnie osób. Świetnie się z nim pisze w Mistrzu. Lubię jego postacie, bo zawsze poprawiają mi humor. Wielokrotnie miałam niezły ubaw, gdy czytałam jego grę Sybillą. W przeciwieństwie do niektórych osób, zupełnie nie przeszkadza mnie czasem dość specyficzny styl pisania, który może kogoś razić. Nawet cieszę się, że są takie osoby prócz mnie i Furfona, które czasem tak sobie popiszą smiley Z Umbą się także świetnie spamuje, przy jego kiju w odbycie płakałam ze śmiechu. smiley Ponadto Umba pisał fajne scenariusze, które bym bardziej lubiła, gdyby motyw kija, zarezerwowany dla spamu, jednak się w nich nie pojawiał smiley Musze także podziękować Umbie, że zawsze jest pomocny jeśli idzie o robienie zadań z matematyki! smiley Wyrażam nadzieję, że jeszcze nie raz sobie pogramy razem w MP!
Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 30 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum