Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:40:33 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 2 z 30 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2010 23:15
Otherwoman

Znam ją od długiego czasu z z24, gdzie zawsze, gdy się pojawia jest mnóstwo śmiechu, "specyficznych" (jak to mówicie smiley) najazdów z24 i ssss oraz benopodobnych opowieści. smiley Othi zawsze bierze aktywny udział w MP i daleko zachodzi ze względu na swoje barwne pomysły i wyobraźnię (często wplata wątki z cięciem, duszeniem, podfajczaniem, itp., gdyż jest fanką części mrocznych). Arleta jest chyba najbardziej zorientowaną fanką LOSTa, nie spotkałam jeszcze żadnej osoby, która dorównałaby jej równie nieomylną znajomością każdego szczegółu w poszczególnych odcinkach, jak i dogłębnymi analizami. smiley
Bardzo ją lubię i nie wyobrażam sobie forum zagubieni24 właśnie bez niej. smiley
Edytowane przez Gooseberry dnia 08-08-2010 23:40
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-08-2010 20:45
Gooseberry - bardzo pozytywna i lubiana postać. Jedna z ikon Mistrza Przetrwania. Cieszę się, że miałem okazję grać z jej postacią w MP10 bo to była sama przyjemność. Chyba najbarwniej ze wszystkich opisywała przyrodę na wyspie, emocje i tego typu sprawy. Mimo, że jest bardzo sympatyczna, potrafi też ranić ludzi! Pamiętam zdziwienie Dextera w chwili gdy Scarlett postanowiła zerwać z Sawyerem smiley. Wielka nieobecna początku obecnej edycji. Informacja o zepsutym komputerze była ciosem, po którym ciężko się było podnieść. Na szczęście jest już tutaj i niech będzie jak najdłużej. smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-08-2010 21:47
Na samym początku Lincoln był dla mnie wielką niewiadomą. Zastanawiałam się bowiem, jak czterdziestoletni facet może bawić się dobrze w towarzystwie nas, nastolatków, i co ważniejsze- jaki ma w tym cel. Przez moją głowę przelatywały wszelakie scenariusze, w tym Linc jako zboczeniec, czy Linc jako rodzic któregoś z nas, kontrolujący to, co jego dzieciak robi w świecie internetu smiley
Koniec końców, Bogu dzięki, okazało się, że Malecky ma dwadzieścia lat mniej, niż widniało w jego profilu. Postać, którą stworzył, intrygowała mnie od samego początku, od momentu, w którym stworzył kartę postaci. Mówcie co chcecie, ale postać wykreował świetną. Bardzo miło mi się z nim grało i jestem dumna z tego, że moja Suzannne przyczyniła się (w mniejszym lub większym stopniu) do zmiany postaci w miłą i uprzejmą smiley Momentów takich jak libacja na Kahanie czy podróż po dżungli nie zapomnę przed jeszcze długi czas. smiley
Sądzę, że Linc jest inteligentnym, fajnym człowiekiem. I zdecydowanie powinien zostać Mistrzem Przetrwania w tej edycji :-)



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-08-2010 21:50
agusia napisał/a:
I zdecydowanie powinien zostać Mistrzem Przetrwania w tej edycji :-)


Co właśnie zrobiłaś?! smiley smiley


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 09-08-2010 21:58
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-08-2010 21:54
/co jest z wami do cholery?/
/żyjemy, oddychamy, a ja dzisiaj zjadłam na obiad frytki.
/Najwyraźniej za mało zjadłaś./
/Nie, nie wydaje mi się smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 09-08-2010 22:19
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Jack Shitman
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jack

Postów: 205

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-08-2010 00:51
agusia jest z południa polski, z tego co wiem. Ma 15 lat według moich obliczeń matematycznych, ale już zachowuje się całkiem poważnie, co jest na plus. Można by dużo pisać o tym, jak się wcielała w swoje postacie, ale wystarczy napisać że zawsze warto jest czytać to. Była na Woodstocku, chodzi w glanach i trampkach o ile mnie pamięć nie myli no i chodzi zwykle późno spać. Lubię ją.smiley
Pozdrawiam


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-08-2010 13:08
Tom Black - maly wstretny bachor.... smiley


Furfon


Nie znam go raczej, ale mimo tego, go lubie. Szegolnie za zapadajace w pamiec posty w MP, gdzie gral szalonego Faradaya oraz za swirusa Jacka w MP12. Z Furfem mozna zawsze zrobic jakac fajna akcje w MP (czytaj "rzez"smiley. Ponadto lubie sposob jego pisania, kiedy stawia zaimki na kocu zdania smiley To cecha charakterystyczna Furfona smiley Czesto tez zjawia sie pozna noca na forum. Coz, nie wiele wiecej na jego temat. No moze poza tym, ze nie lubi kalafiorowej (w sumie sie nie dizwie).


Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-08-2010 14:46
Otherwoman

Arletamsmiley znam ją dobrze od jesieni 2008 gdy razem z Horacym (tak tak, tym adminem) gadaliśmy przez całe noce, tworząc pierwszy skład NE. smiley Otherwoman jest psycholką, lubiła grzebać w martwych zwierzętach, a wszystkich obcych ludzi chętnie by zadźgała (cytatysmiley). Dręczy zarówno tych których lubi, jak i tych których nie lubi. smiley Ostatnio jakoś ujawniła swoją sympatię do Belli z HP, a wcześniej kochała namiętnie Bena, lecz trochę jej przeszło. smiley Spała z psem i z von Veron na zlocie LOSTsmiley Zawsze ją lubię, nawet jak mi dokuczasmiley Pozdrawiamsmiley
Edytowane przez Lion dnia 10-08-2010 14:47
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-08-2010 16:04
Lajon

Młody mieszkaniec Wrocławia. Choć ma już 15 lat, to nieraz zachowuje się jak dziecko (nie mam mu tego za złe smiley) Ma na imię Damian i podobno jest mistrzem w graniu w szachy smiley Często udziela się na forum, pisze baaaardzo zwięzłe posty, co jest jego jedną z charakterystycznych cech. Na forum z24.pl jest uznawany za jednego z największych znawców muzyki smiley Grał w różnych MP, jednak zawsze wylatywał bardzo szybko (wyjątkiem jest MP 10 smiley). Słyszałem mnóstwo plotek na temat tego, że Damian uwielbia piżamy i króliki smiley Grałem nim w MP 11 i o dziwo zająłem nim 6 miejsce (dla mnie to jest wielki sukces smiley) Osobiście bardzo lubię Liona za jego poczucie humoru i nienaganne zachowanie (przynajmniej w niektórych sytuacjach mu się zdarzy, ale to jest normalne, bo każdy musi kiedyś sobie przyspamować smiley). Mógłbym jeszcze nawijać o nim pół godziny, ale nie będzie się chciało wam czytać.

Pozdrawiam ! smiley
Edytowane przez Arctic dnia 10-08-2010 16:05
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 02:18
Na samiutkim początku, gdzieś za czasów wielkiej migracji Jaskiniowców do Innych, byłam nastawiona do Arctica dość... negatywnie. Zadziałał na mnie tłum, który pisał w SB ciągle o tym, że Leo (?) zrobił coś tam, zabił kogoś tam, zapłodnił kogoś tam... Tym samym przybyłam do Płomienia (gdzie, jak pamiętamy, wszystko się zaczęło) z mieszanym stosunkiem do tegoż użytkownika. Zdziwiłam się bardzo gdy okazało się, że pisze całkiem fajne i sensowne posty! smiley No i pojąć nie mogłam tego, iż ciągle wyzywany był przez Octopusa od Turbodymomenów.
Na szczęście od czasów MP10 zdążyłam Arctica polubić. Przyjemnie grało mi się z Angeliną i tak troszkę sobie myślę, że sam Neil Patrick Harris byłby dumny z faktu rozdziewiczenia jej smiley

Do zobaczenia, miły Arcticu, na Woodstocku 2011 smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 16:35
agusia to 15-letnia mieszkanka Chrzanowa. Polubiłem ją od samego początku jej uczestniczenia w MP. W 10 edycji wykreowała świetną postać Suzanne, którą doszła do finału, przegrywając z Amelią. Nie wiem o niej wiele. Wiem natomiast, ze w tym roku była na przystanku Woodstock i jej się to spodobało, dlatego zamierza powtórzyć tę przygodę za rok. smiley Należy też do tzw. nocnej ekipy. Jest także założycielką tego tematu. Mam nadzieję, ze będzie brała udział w MP13. Pisaliśmy trochę na gg i sprawia wrażenie bardzo sympatycznej osóbki. Bardzo ją lubię i szanuję, bo jest spoko. smiley

Pozdrawiam! smiley
Edytowane przez Dexter dnia 13-08-2010 16:36
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 19:23
Dexter

osoba do której zawsze miałem raczej neutralny stosuneksmiley no pamiętam, że jako lostfan18 trzymał z Casem więc automatycznie stawał po drugiej stronie barykady w czasach czatowychsmiley ale później już wszystko było oksmiley Ma na imię Bartek, chyba chodzi do technikum i będzie zdawał maturę za rok mimo ukończenia 19 lat. Przed MP 10 oddałem Dexterowi Sawyerasmiley Scarlett byłą jego dziewczyną, ale później się rozstali i trafiła i tak do mnie tzn. Jasona, jak widać przeznaczenia nie da się oszukaćsmiley Dexter jest fanem piłki nożnej, typuje trochę lepiej ode mnie, ale ostatnie dwie kolejki w Typerze opuścił. smiley No tak podsumowując aby nie pisać za dużo gdyż za 38 minut mam rejs po Bałtyku: Dexter jest ok. smiley pozdrawiam
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 21:06
Lion

user chyba pozytywny, mało gadam z wami wszystkimi i za bardzo was nie znam smiley Ale ma chyba na imię Damian, jest w moim wieku i słucha podobnej muzyki co ja. Urodził się 1 sierpnia. Kiedyś uczył mnie spamu pandami(tzn. on spamował lionami, ja natomiast pandami), ale jakoś mi się nie spodobało smiley Poza tym w MP10 jako Sun kiedyś sprzątałam mu domek smiley No i daje fajne piosenki w głosowaniach na z24
pozdro, czekam na wymyślanie, co o mnie wiecie smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 21:24
Gwoli ścisłości: to nie jest zabawa z serii "Co o mnie wiecie", jak u Was na z24, tylko bardziej z serii "Co o mnie sądzicie"; całuję rączki, bawcie się dalej.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 21:39
panda
well... Sprawia wrażenie ciepłej osoby, ale czy takową jest nie mogę powiedzieć, gdyż nie wiem. Nie miałam okazji z nią grać w MP10, w MP12 jakoś też nie, chyba lubi panią Kwon. Jest w moim wieku, niestety nie wiem jak ma na imię.. A może kiedyś wiedziałam..? Cóż skleroza nie boli... Panda, ma siostrę Adę i niedawno była na obozie. To chyba tyle, pozdrawiam serdecznie! smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 23:50
Jazeera
Bardzo miła osoba, która uwielbia każdy ciuch w moro smiley
Nie znam drugiej takie osoby, która tak by wielbiła Ane-Lucie Cortez.
To właśnie dzięki MP ją poznałam i stałyśmy się bardzo dobrymi koleżankami - Czego nie żałuje.
Bardzo serdecznie pozdrawiam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-08-2010 23:54
Shan

Osoba powyżej jest... zboczona! Karolina lub też Shan(jak kto woli) jest forumową nimfomanką. Wygrała pierwsze miejsce w ankiecie na mniej lubianą i jednocześnie trzecie miejsce na najbardziej lubianą osobę na forum. Osobiście pomimo jej ''zboczenia'' bardzo ją lubię i cenię. Zawsze potrafi doradzić, jest miła i pomocna. Pomimo tego, że jej postać w mp10 chciała mnie przelecieć(smiley) to lubiłam jak wcieliła się w Shannon. Ogólnie mogę napisać, że użytkownik powyżej należy do osób, które lubię i szanuję.

Pozdrawiam smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:35
W April irytuje mnie to, że używa czasem wyszukanych słów, których nie rozumiem i muszę sprawdzać, co znaczy dane słowo w słowniku wyrazów obcych. Pozwolę sobie zacytować:
Uśmiechnęła się dufnie

pytała uśmiechając się sardonicznie

smiley
Z April jako-tako nigdy kontaktu nie miałam, bo nie przypominam sobie, by nasze postaci rozmawiały ze sobą kiedykolwiek... Wiem, że nigdy niczym mnie nie uraziła, a z kilku Prywatnych Wiadomości, wymienionych ze mną wnioskuję, że jest bardzo sympatyczną i otwartą na innych osobą. Szanuję ją jako użytkowniczkę. Z góry przepraszam za to, że przegrałaś kebaba, bo Barney nie poderwał Dores. (; Aha, no i April ma bardzo ładne włosy! Pozdrowienia.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-08-2010 00:37
agusia


Osoba, o której wiem tylko tyle, że ma na imię agusia oraz przejawia dziwne zamiłowanie do kebabów. Wydaje się być porządną osobą, która nie lubi tekstów o mordowaniu i innych tego typu czynnościach. Agusia preferuje jakieś tureckie specjały i chyba w ogóle lubi rozmawiać o jedzeniu, o czym świadczy temat założony przez nią. Więcej napiszę, gdy ją lepiej poznam smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:41
Otherwoman

Arleta z Zielonki. Często dostaje sms-y od shimano czy Liona co bardzo ją cieszy. W MP gra bardzo brzydką Dores która ku uciesze Other nie podoba mi się. Ma straszny avek i jeszcze gorszy banner. Poza tym lubię ją i pozdrawiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 30 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum