Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 21:23:15 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 11 z 30 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2011 22:55
Otherwomansmiley

Arleta z Zielonki gdzie mają biuro podróży o ładnie brzmiącej nazwie "Papaja" czy jakoś podobniesmiley Tak więc Other jest jedną z pierwszych osób które dane mi było poznać z forumowiczów z którymi jeszcze utrzymuję kontakt. Poznałem ją w 2009 roku i muszę przyznać że bardzo dobrze wspominam tamte czasy a w szczególności wakacje gdzie gadało się po nocach na chacie z z24. Spamowało się wtedy jeszcze milej i te wspaniałe najazdy spamerskie do dziś pozostają w mej pamięci i przypominają mi o chwale strony która już upadła. Other oczywiście była postacią wiodącą podczas tamtych zdarzeń i bardzo ją polubiłem. Poza tym Other zawsze znała się na Lost świetnie i bardzo długo była w MP znana pod postacią Bena, którego o dziwo dla mnie porzuciła dla Dores ale to już historia dawna i prawie zapomniana. Oprócz tego Other ma ciekawe poglądy choć bardzo często(praktycznie w 90% przypadków) przeciwne do moich co nie przeszkadzało nigdy w ciekawych dyskusjach na różne tematy. Poza tym Other jest też mądra i robi już drugi kierunek na studiach i jeśli się nie mylę jest to geologia. Jeśli chodzi o Mp to z Other zawsze fajnie się pisało choć nasze postacie często były jak ogień i woda. Tak więc podsumowując uważam Arletę za miłą, mądrą i lubianą przeze mnie osobę, którą mam nadzieję dane mi będzie poznać osobiście na jakimś tam zlociesmiley

Pozdrowiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2011 22:56
rezerwuje adiego


adi czyli 19 letni Adrian z Skórki(wiem gdzie to jest, mniej więcej teraz po tym jak mi adi powiedziałsmiley), który studiuje ochronę środowiska na UMAsmiley Podobają mu się studia, szczególnie chyba laboratorium, z tego co wiem zdał pierwszy semestr więc gratulację!. Jest ministrantem(lub był)smiley To tyle z takich oficjalnych rzeczy. Adi jest fanem Lostu, chyba poza tym serialem innych nie ogląda( nie wiem, może coś ogląda tak naprawdęsmiley). Bardzo lubi postać Bernarda, zawsze nim gra w każdym MP(liczę te na tej stronie, na z24 miał inne postacie, co teraz jest niemożliwe smiley) nie wiem czy to adi wprowadził jako pierwszy, ale to on uwielbia papaje, zwykle o nich wspomina. Reasumując, znakami rozpoznawczymi adiego jest Bernard i papaje smiley Warto dodać że adi jest spamerem, byłym oczywiście(nie widziałem jego spamu na żywosmiley ) Adi lubi sport, najbardziej piłkę nożną(Intersmiley) oraz o ile się nie mylę to hokejsmiley z Adim fajnie by się dyskutowało na różne tematy(nie miałem większej okazji), jest bardzo inteligentny i ma ogromną wiedzę(co widać na quizach, często wszystkich specjalnie mylił smiley) Przyznać trzeba, że adi jest kulturalny, bardzo spokojny(nigdy nie wywołuje żadnych kłótni) i miłym młodym człowiekiem. Lubię go. Mam nadzieję że kiedyś spotkam go na jakimś zlocie.

Pozdrawiam adiego! smiley



Edytowane przez Furfon dnia 31-03-2011 23:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2011 22:57
Furfon, Kordian, Michał.
Co by tu o nim naskrobać? Może od początku... kiedy zaczynałam grać w MP10 z tym użytkownikiem mój kontakt był zerowy. Tolerowałam go- grał aktywnie i tyle, nic szczególnego. Mieliśmy jeden, mały epizod z pająkiem, który nawiasem mówiąc ostatnio wspominaliśmy, smiley ale nic poza tym. Szczerze przyznam, że po przysiędze krwii, Furfon stał się dla mnie zagadką. Zaczęłam wyobrażać go sobie jako takiego psychopatę. smiley Mój obraz utrzymał się z nadejściem kolejnego MP jeszcze bardziej. Wtedy pomyślałam sobie- o nie Karla, trzymaj się lepiej od niego z daleka. smiley Tak się też stało, dopiero w kolejnym MP, w którym miałam przyjemność być Mistrzynią Gry poznaliśmy się. Pamiętam, że, gdy zobaczyłam jego zdjęcie trochę mnie zaskoczył, bo całkiem inaczej go sobie wyobrażałam. Pierwsza nasza rozmowa, o ilę się nie mylę dotyczyła kwesti MP, w tym etapie już od dłuższego czasu wysyłaliśmy sobie PW. Niedawno zaskoczyła mnie pewna nowina z życia owego tutaj, wymienionego powyżej(smiley) Kordiana- okazało się, gustuje w whisky... Na zlocie umówiliśmy się już, ze pijemy. smiley Z Michałem bardzo przyjemnie mi się rozmawia, nie tylko na gg. smiley Lubię z nim grać w CS'a, ale irytuje mnie to, że ciągle mnie zabija i nie daje mi żadnych szans. smiley On jedyny z forum zna genezę mojego wspaniałego nicku: patataj. smiley Warto dodać, że mieszka obok Torunia- czyli bardzo daleko ode mnie, niestety. smiley Dorzucę też, że bardzo lubi mnie denerwować szowinistycznymi tekstami, bo niby fajnie się denerwuje. smiley Jako ciekawostkę dodam, iż Furfon uważa, że kobiety nie potrafią dobierać perfum dla mężczyzn. smiley Mogłabym dorzucić tutaj jeszcze parę ciekawych anegdot, ale oszczędzę ci waćpan wstydu...
Osoba powyżej jest bardzo fajnym facetem, lubię go, nie mogę się doczekać kiedy poznamy się na zlocie.
Pozdrawiam. smiley



Edytowane przez April dnia 31-03-2011 23:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-03-2011 22:59
April też sobie rezerwuje smiley


April znana też jako Karolina Klarasmiley

Od samego początku trzeba zacząć. Dawno, dawno temu, gdy było MP10, jedynym kontaktem z April było jak ona wspomniała akcja z pająkiem, a tak to nasze postacie niestetysmiley nie grały ze sobą. I tak jakoś zleciało, podobnie było w MP12, też zerowy kontakt praktycznie, jedynie co o niej wiedziałem to że ma rude włosy. Żalsmiley W końcu nadeszło MP13, gdzie April była MG(świetnymsmiley) i to dzięki tej edycji coś tam niby o niej wiem.... Często pisałem do niej na pw, pytałem się czy wolno niektóre rzeczy robić, dużo o MP ale również o innych rzeczach pisaliśmy. April w tamtym okresie miała ostry romans z rafałkiem, który niestety został brutalnie przerwany(nadal ona go kochasmiley) W końcu jakoś dorwałem jej gg podczas pewnych wydarzeń na forum, wtedy dopiero na serio zacząłem jej spamować(czyli dręczyć). Tak naprawdę April jest małą, bezbronną i niewinną dziewczynką, która mieszka na Ukrainie - Jarosław(ponoć ma wygodne ukraińskie łózko, trzeba sprawdzić!). Najważniejszą dla niej w życiu jest taniec! Po prostu go kocha! Dzień bez tańca jest dniem straconym dla niej! Ma swojego ulubionego pisarza, Dostojewskiego, jak ktoś nie przeczytał jakiejś jego książki(jak jasmiley) to ma u niej ostro przechlapane jużsmiley Krytyka się w ogóle nie liczy, już ona zrobi swoje(czyli tam poćwiartować, zakopie w ogródku i itp, fajnie rzeczy tak naprawdę, czekam z niecierpliwościąsmiley) Karolcia chodzi do 2 klasy LO(za rok matura, a potem studia wiesz gdziesmiley o ile tam będęsmiley), jest cholernie inteligentna i do tego ma OGROMNĄ WIEDZĘ(prowadzi fajnie quizy, trudne sąsmiley) Lubi grać w CS(niestety kiepsko, nawet jak chodzę z nożem to ją zabijamsmiley) Kibicuje MU, lubi też Barcę smiley a do tego niezbyt przepada za Realem smiley Z Klarą bardzo się przyjemnie rozmawia, nie tylko na gg, tak jak ona już wspomniała smiley Uwielbiam po prostu ją denerwować, irytować najróżniejszymi tekstami, to jak się denerwuję mnie rozbrajasmiley Ma bardzo fajnie snysmiley, lubię jak mi je opowiada, chciałbym wiedzieć dokładniej co ona robi przed snem że takie ma.....smiley Lekka zmiana, jestem leniem(i jakieś tam inne były fajnie określenia ale nie chce mi się ich wspominać) wiec:
Mógłbym dorzucić tutaj jeszcze parę ciekawych anegdot, ale oszczędzę ci waćpanna wstydu...
Bardzo lubię April, mam wielką nadzieję że poznam ją na jakimś zlocie, bo to fajna(i ładnasmiley) niepełnoletniasmiley dziewczyna
Pozdrawiam smiley


Ps. smiley



Edytowane przez Furfon dnia 01-04-2011 20:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-04-2011 08:15
To ja Furfa smiley
Furfon, człowieku, czy Ty się kiedykolwiek denerwujesz? smiley
Nie słyszałam nigdy, żeby Furfon miał kiedyś zły humor albo coś. Dziwny człowiek, naprawdę smiley Furfona poznałam mniej więcej całkiem niedawno, w czasie trwania MPHP. Za czasów MP13 nie lubiłam postów jego i Otherw, ale mi osobiście nie przeszkadzali, więc jakiejś jawnej niechęci nie okazywałam. W MPHP pisze całkiem normalnie Czarnym Panem, podoba mi się jego gra. Chyba po prostu pasują mu psychopaci smiley Furfon to spoko gość, szkoda że nie gra (chyba) w kolejnej edycji.
pozdrawiam



Edytowane przez panda dnia 02-04-2011 07:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-04-2011 08:54
to ja pande smiley

Panda jest jedną z osób, których jeszcze nie opisywałem. Co pierwsze i najważniejsze (często to już podkreślałem) panda imponuje mi graniem na skrzypcach. Nie wiem jak to robi, ale domyślam się, że po wielu latach nauki jest pro. smiley Wiem, że zna się świetnie na muzyce i lubię czytać jej komentarze w tych kwestiach (np. ostatnia rozmowa o metrum i edukacji muzycznej). smiley Ogólnie świetnie się z nią rozmawia, broni swojego stanowiska, daje ciekawe argumenty i nie jest w rozmowie niemiła, upierdliwa i takie tam smiley Dalej przychodzi mi do głowy, że nie lubi swego imienia Andżelika smiley Temu się dziwię, bo to fajne imię. smiley Wiem też, że ma dystans do samej siebie smiley (komentarze na temat tańczącej pandy i takie tam smiley).
Przeprowadziła już jeden świetny wywiad i czekam na kolejne smiley
Ponadto świetnie pisze w MP, a do tego jest skromna, bardzo miła i taka... cicha(?), stonowana, spokojna... brakuje mi odpowiedniego słowa smiley
panda to świetna osoba, pozdrawiam smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 01-04-2011 11:23
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-04-2011 09:54
to umbę też rezerwuję sobie smiley

Umbastycznysmiley szczerze mówiąc dziwny nick, lepszy byłby wg. mnie Umbasmiley Kim on jest? Mateusz bez drugiego imienia z Krakowasmiley, który studiuje matematykęsmiley Czyste szaleństwo, ale trudno. Na forum jest od MP13, szybko stał się znany i lubiany przez wielu, na pewno przez mniesmiley Bardzo lubię go za ogromne poczucie humoru, po prostu koleś potrafi mnie zawsze rozśmieszyć. Jego gra w MP bardzooo mi się podoba, czy to Bryanem czy Sybillą(teraz pastorem będzie, już widzę co on będzie robił...smiley) Umba jest szczerym człowiekiem, zawsze mówi to co tak naprawdę myśli. Tak jak ja lubi on Barcę, za co ma ogromnego plusa u mniesmiley Jego ulubioną postacią z Lostu jest Hugo, ma nawet chyba z nim tapetęsmiley Umba ma kilka marzeń/celów(nie wiem jak to nazwaćsmiley). Pierwsze to napisanie książki, wiem że bardzo on lubi pisać. Już teraz próbuje w scenariuszach, są dobresmiley tylko mógłby dawać bez wątku z kijem oraz częściejsmiley! Próbuje on tez zostać spamerem, na najazdach mu to wychodzismiley Można powiedzieć że zawsze jest gotów do pomocy, czy to matematycznej czy to innej o czym sam się przekonałemsmiley Jeszcze on nie potrafi zrobić równania wykresu funkcji, dzięki któremu powstanie cycek, więc oficjalnie żal gosmiley Uwielbia wszystko związane z kijem, co mnie trochę niepokoi... Lubię go bardzo, dlatego go pozdrawiam smiley


Ps. Prezent smiley




Edytowane przez Furfon dnia 08-04-2011 11:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-04-2011 00:03
Furfon

osoba, z która utrzymuję obecnie największy kontakt. Poznaliśmy się w czasie MP12, gdy okazało się, że oboje mamy podobne do siebie postacie smiley W czasie MP13 zapoznaliśmy się jeszcze lepiej i stworzyliśmy kontrowersyjną parkę tatusia i córeczki, co wywołało na forum oburzenie w niektórych kręgach, zaś niektórzy użytkownicy przypłacili to najwyraźniej ciężką chorobą żołądkową smiley Z Furfonem zawsze świetnie mi się grało, bo podobnie jak ja nie miał jakiś oporów przed łamaniem etykiety przyzwoitości w pisaniu postów smiley Musze jednak powiedziec, że moje wyobrażenie o Furfonie diametralnie się zmieniało w miarę jak go poznawałam tak, że dzisiejszy jego wizerunek zupełnie nie odpowiada temu z czasów MP12. Ponadto Furfon jest jedną z nielicznych osób, z którymi spotkałam się osobiście więcej niż raz smiley Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, bo on teraz uważa, że jestem miłą i spokojną osoba, co przecież jest nieprawdą smiley
Ogólnie lubię go i lubię z nim grać w MP. Nie wyobrażam sobie teraz gry bez niego i przypuszczam, ze nasza nieobecność w MP14 wpłynie znacząco na tę edycję. MP w końcu będzie miało szansę być normalne, a Dexter w spokoju będzie mógł przetrawić obiad, czytając posty smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 02-04-2011 00:04
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2011 23:31
Otherwoman
Uważam ją za bardzo inteligentną osobę. Do jakiegoś czasu uważałam ją też za poważną- teraz wnioskuję, że jeśli już, to jest taka w realu, a nie na tym forum. smiley Jestem bardzo ciekawa jej nowej postaci, zastanawiam się czy Isabella będzie normalna.. Wcześniej postacie Otherw kojarzyły mi się właśnie z dzikością, wariactwem, sadyzmem, gwałtami itd, pozytywnie się zaskoczę jeśli postać do MP14 okaże się zupełnie inną osobą od Belli. smiley Dostała aż 18 głosów w ankiecie "User który byłby w stanie kogoś skrzywdzić", ciekawe. smiley
Irytuje mnie w niej to, że jest jedną z osób które najczęściej piszą niemiłe komentarze odnośnie osoby Dextera(np. post wyżej). Cokolwiek tu napisałam Arleto, mam nadzieję, że się nie obrazisz. smiley Bardzo Cię lubię, pozdrawiam. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 13:45
jazeera

Zosia smiley

jaz, userka, która gdy dołączyłem wydała mi się jedną z najsympatyczniejszy osób i tak już pozostało. smiley Zofia jest miłośniczką pączków smiley i robi je bardzo dobrze (to znaczy wierzę, że tak jest, bo nie próbowałem ich smiley). jazeera ma fajny filmik na swoim koncie na youtube smiley co pokazuje, że jest szalona smiley. Na co dzień w MP bardzo wczuwa się w postacie i gra uczuciowo, choć zdarzały się jej epizody Tomem czy gwałty smiley gra bardzo porządnie. Ogólnie wydaje mi się, że Zosia jest bardzo dobrym człowiekiem, spokojnym i uczuciowym. Jest sprawiedliwa i wyrozumiała, broni nawet Dextera co musi oznaczać, że jest naprawdę wyjątkowo dobra i wspaniałomyślna. Pozdrawiam jazeerciu i nie rób więcej takich dziwnych rzeczy jak wycofywanie się z MP na tydzień przed finałem smiley

Pozdrawiam smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 20:08
Umba

Matematyka to nie nauka - matematyka to sens życia. Taką mam zawsze w głowie myśl kiedy przychodzi Umba smiley A tak poważnie: Umba to równy gość i zapewne wielki umysł- w końcu jako nieliczny posiada klucz do świata całek smiley Jest bardzo sympatyczny, zabawny i pomocny smiley Dołączył nieco później niż cała reszta jaką znam, chwilami nawet zapominam, że nie grał w MP10 bo tak się od razu wkomponował pięknie w to forum smiley Bardzo miło facet, mam nadzieję, że będziemy mieli kiedyś okazję spotkać się na zlocie smiley

P.S. Lewatywa nie była fajna smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 20:09
Muminka

Ola kojarzy mi się naturalnie z Paramore, rudymi włosami, niezwykle barwnymi i ślicznymi postaciami w MP oraz długimi postami smiley Pamiętam, że w czasie MP10 zbytnio za nią nie przepadałam, a wręcz chyba kilka razy na nią głosowałam.(Teraz mam do niej zupełnie odwrotny stosunek. W zasadzie nigdy nie miałam okazji z nią pograć, a przynajmniej nie pamiętam kiedy nasze postacie kiedykolwiek sobie pogadały, była chyba jakaś tam kłótnia Mer i Any, ale tego nawet nie liczę. smiley Muminka ma ładny głos, zresztą obie z Agą były świetne w piosence z "divą Becią". Z wielką radością oglądałam też odcinki Friendsów smiley (czekam na nowe odcinki!)
Mam nadzieję, że będziemy miały okazję w MP14 razem pograć, a Muminka doczeka się swojego wywiadu z pandą smiley Pozdrawiam.
Edytowane przez jazeera dnia 08-04-2011 20:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Nina
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 20:52
jazeera

Nie wiele o niej wiem, jedynie to że ma na imię Zosia. W czasie mojego pobytu na tym forum, polubiłam ją.... Chociaż początki nie były świetne... Jaz podejżewała że ktoś z tu obecnych się podszywa pod mój nick, ale tak myślało parę osób, więc nic sobie z tego nie robiłam.... Z początku nieprzyjaźnie nastawiona zmieniła swoje poglądy... Zdążyłam też zuważyć, że pączki to jej specjały i chciałabym ich kiedyś spróbować... Nie wiem, jaki ma styl pisania postów, ale podeejrzewam, że są to jedne z tych najciekawszych i najnormalniejszych... Nie mogę się już doczekać gry z nią... Pewnie podczas trwania tej edycji poznamy się lepiej i szczerze na to liczęsmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2011 20:57
Nina, mała nadzieja na "znormalnienie forum" smiley To czarnowłose dziewczę jest z nami tak krótko, że niewiele mogę o niej napisać. Wymieniłyśmy kilka PW i wydaje się być naprawdę sympatyczną dziewuszką smiley Nic o niej nie wiem- jak ma na imię, ile ma lat, skąd jest- szkoda, może kiedyś się dowiem? Wiem za to, że Nina niedawno zmieniła swój nick, odejmując końcówkę "Dobrev", że wyraża chęć kontaktu z naszymi nienormalnymi mózgami, co jej się chwali smiley Nie czytuję MP HP, nie wiem więc, jaki jest jej styl pisania, ale mam szczerą nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła się o tym przekonać, bo zostanie z nami na wieki wieków. Na chwilę obecną trzymam za Ciebie kciuki. Wszystkiego dobrego smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Nicka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 809

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2011 11:31
agusia smiley

Tak szczerze mówiąc... Mało piszę w shoutboxie i jestem na MP od lutego, ale agusia była jedną z pierwszych osób, do której napisałam w PW, gdyż wydała mi się sympatyczna smiley]. I taka jest prawda smiley Nie znam jej i nie wiem cóż więcej by tu pisać. Po prostu ciesze się, że trafiłam na MP, gdzie są sami ciekawi ludzie smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2011 17:14
Nicka

Nowa osoba na forum, nie grała w żadne MP, zobaczymy czy się Nice spodobasmiley Jest to bardzo młoda Dominika, która poznała Weronikę w sanatorium i zrobiły sobie tam nawet fotkę. Podobno przez pośrednictwo von Veron składałem jej życzenia na urodziny zanim trafiła jeszcze na forum, cóż możliwe (vV tak twierdzismiley). Przez pewien czas pisała z vV tajemnicze historie w shoutboxie i nikt nie wiedział o co chodzi i do dziś nie wie... i wątpię, aby się kiedyś to wyjaśniłosmiley Lubi ona chyba Guns n Roses, bo coś mi się kojarzy z rozmów sb. Mój stosunek do niej jest teraz neutralny, bo nie znam Dominiki, ale jeśli będzie grać w każde MP od 14 i udzielać się regularnie na forum, to pewnie się to zmieni w (miejmy nadzieję) pozytywny stosunek i Nicka wejdzie już dwoma butami do forumowej kochającej się rodzinki... Pozdrawiam Nickęsmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2011 17:39
Lion

Spamer z Wrocławia. Damian jest uczniem gimnazjum i chyba zdawał ostatnio test gimnazjalny. Poznałem go jeszcze w czasach z24 i od razu polubiłem za to że tak jak ja był/jest spamerem i też dostawało mu się od administracji wspomnianego forum. Oprócz tego z Lionem można pogadać o sportach i o innych sprawach. Ogólnie jest więc to bardzo pozytywna postać i mam nadzieję że kiedyś tam na jakimś zlocie się poznamysmiley

Pozdrawiam dziobakusmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-04-2011 17:47
Adi smiley

Jeden z niewielu userów, którzy są tutaj od dawien dawna i nie miałam z nimi jakiegokolwiek kontaktu smiley Adi, Adrian ze Skórki (wiem, gdzie to jest!) - legenda z24 i MP. Bo przez postać Bernarda nic już nie jest takie samo. W MP13 uwielbiałam te przerywniki, kiedy wszyscy się dźgali nożami i takie tam, a Bernard żarł papaje/rzadziej ziemniaczki smiley Wydaje się spoko gościem. Kiedy jeszcze nie było żadnych fot, wyobrażałam sobie go jako takiego wysokiego, chudego i pryszczatego kolesia, który z dziwnym uśmiechem służy do mszy, ale miło się zaskoczyłam widząc kompletnie co innego smiley Jest ministrantem i wg mnie za rzadko stosuje znaki interpunkcyjne, przez co jego wypowiedzi czytam po dwa razy czasem smiley

Pozdrawiam adiego smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-04-2011 21:40
Pandeczka opisywana była przeze mnie, gdy nasze stosunki były inne niż dotychczasowe- łapię więc za klawiaturę smiley

Gdybyście rok temu powiedzieli mi, że panda stanie się dla mnie osobą tak ważną, wybuchnęłabym śmiechem. Naprawdę! Jeszcze całkiem niedawno temu była dla mnie użytkowniczką tak normalną, jak każdy inny MPowicz. A potem... potem zaczęłyśmy pisać na gg smiley Igor, chłopak Andżeliki, niedawno stwierdził, że jesteśmy do siebie bardzo podobne z charakteru- i jest to najprawdziwszą prawdą. Zresztą, nie tylko z charakteru. smiley Obie jesteśmy inteligentnymi dzierlatkami w glanach i kapeluszach, ubierającymi się co prawda mało kobieco, ale niezwykle urokliwe, w okularach na nosie i Farben Lehre w słuchawkach. Często mam tak, że próbuję czegoś nowego, piszę o tym pandzie, a ona na to: o matko! Ty też?! Przykładowo szpilki, wosk do depilacji, duże ilości alkoholu i inne takie czary-mary, odpowiednie dla naszego wieku smiley Jeśli już jesteśmy przy rozmowach na gg, warto dodać, że jedynie przy Pandusi potrafię być tak szczera, że nie mam żadnych zahamowań i mówię jej dosłownie wszystko. Jako przykład dałabym tu sczerniałe pięty, ale nie wchodźmy w szczegóły- ważne, że my dwie wiemy, o co chodzi smiley Czasem też rozmawiamy sobie przez telefon i jest to równie fantastyczne jak rozmowy na gg- przekazujemy sobie wtedy informacje bieżące, np. na świeżo omawiałyśmy ze sobą testy kompetencji. Dowiedziałam się wtedy, że karty odpowiedzi układane są w taki sposób, by odpowiedzi tworzyły z siebie dinozaura smiley! Panda lubi oglądać mojego photobloga, a ja lubię oglądać jej zdjęcia, dlatego przesyła mi je od czasu do czasu i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że panda to laska smiley No i przystojnego chłopa ma też, więc się to wyrównuje.
Miałyśmy jechać razem na tygodniowe wakacje (niepowiemzkimjeszczesmiley), ale coś tam nasi rodzice psioczą i nie wyjdzie. Będziemy się jednak spotykać w wakacje i wrzucać Wam tu zdjęcia z tychże spotkań, przygotujcie się!
O tym, że panda jest świetną MPowiczką dodawać nie trzeba, bo wiedzą to wszyscy, którzy przeczytali choć jednego jej posta.

Pand smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-04-2011 22:11
agusia- bez niej forum byłoby całkiem inne. Czasami zachowuje się dziwnie i mam wrażenie że jej nie lubię, ale na ostatni rachunek jest fajną koleżanką, mimo iż raz na gg opisała mnie tak, że sprawiło mi to wielką przykrość. Wytrwale gra we wszystkie (odbyte na tym forum) edycje i aktywnie bierze udział w życiu społecznym forum. Często przejmuje rózne inicjatywy, chociażby promocję stronki. Nie lubie jednak gdy za wszelką cenę stara się podkreślać suwerenność tego forum od z24 i pokazać jacy to oni są niezależni- co jest nieprawdą, bo połowa tego forum to ludzie z z24 i gdybym nie wymyślił edycji międzyforumowej, tej stronki by tu nie było. Z Agą rzadko gadam na GG, ale chyba fajnie nam się gada, co nie? Czasami pomogę jej w zadaniach domowych, albo podsunę parę pomysłów w tej czy tamtej sprawie smiley Nie wiem jak się poznaliśmy, ale to było coś przez PW i nazwałem ją Agatą smiley Pozdrawiam Nie-Agatę!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 11 z 30 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum