Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:01:27 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 12 z 30 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-04-2011 23:26
Octopus

Moja MP-owa kochanka! Cudownie wspominam czasy dharmaville czy wnętrz bananowców smiley Z Octopusem od początku pisało mi się bardzo dobrze. Podoba mi się sposób w jaki pisze i jak kreuje swoje postacie. Szczególny sentyment mam do sexi Juliet i tu sobie nie żartuję bo wtedy pisaliśmy naprawdę niezłe, literackie, romantyczne posty smiley
Co tam jeszcze? Spotkaliśmy się na zlocie, który bardzo miło wspominam. Chyba najwięcej gadałam z Octopusem właśnie i agusią. Pamiętam Max mówił coś o bardzo ciekawej książce, której jednak tytuł sprawiał nam trudności w zapamiętaniu (coś tam na wysokiej wieży w każdym razie, nie? smiley) Octo jest bardzo miły i ogólnie w porządku gościu! smiley Czasami pogadamy na gg, wymienimy się plotami, zgadamy się na jakiś romans w fabule smiley Octo smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-04-2011 23:31
*"Człowiek z wysokiego zamku"

przyp. tłumacz



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Diego
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Joel Rothschild

Postów: 728

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 01:01
agusia - świetnie gra w MP, a teraz okaże się jak je prowadzi smiley Pisuje raczej rozsądne posty, nie mam żadnych zastrzeżeń do niej. I ją pozdrawiam smiley


A ten kto przetrwa, zostanie Mistrzem...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-04-2011 01:06
Diego jest twórcą MP smiley Dobry kolega z z24. Znamy się już kupę czasu. Jest zagorzałym kibicem Barcelony i na pewno jest smutny po dzisiejszej porażce xD Jest w porządku i bardzo go lubię smiley Pozdrawiam smiley



Edytowane przez Flaku dnia 21-04-2011 01:06
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 08:28
Flaku to rdzenny przedstawiciel z24. Spamer jakich mało, do tego wierzy, że spam to coś więcej niż zbędne treści w Internecie. Nie wiem co go skłoniło do gry w MP, bowiem jeszcze nie tak dawno chciał tą stronkę zaspamować. Ogólnie jest to w porządku chłopak, lubi piłkę nożną. Pozdrawiam smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 09:17
Buuu... łotry mnie ominęły! smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 09:30
mnie też smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-04-2011 11:33
Aha smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 11:47
Flakusmiley user z z24, znany z słynnego filmu, gdzie zagrał pedofila, a jego ofiarą miał być rafałek. Flaku lubi piłkę nożną(za kim jest to nie wiemsmiley) i kawały, jest do tego spamerem ale czy dobrym to nie wiemsmiley dobrze nawet gra w haxa, wygrał kilka razy ze mnąsmiley Ogólnie okej człowiek! Pozdrawiam!



Edytowane przez Furfon dnia 21-04-2011 11:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 16:41
Ej? Opisujcie Mumina smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-04-2011 20:06
Właśnie smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 22:12
i mnie smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 22:52
Muminka(opisuję Ją bo reszta opisów to nie opisysmiley)

Pisać ten opis mi trudno gdyż tak na prawdę nie znam Muminki. Brak kontaktu między moimi a jej postaciami w MP oraz brak kontaktu poza forumowego(co w moim nie jest niczym dziwnymsmiley) sprawia że o Mumince wiem tak na prawdę bardzo mało. Postaram się jednak coś tam napisać. Tak więc Muminka jest osobą mieszkającą w Jeleniej Górze ale nawet nie wiem jak ma na imię albo raczej nie pamiętam bo kiedyś zdaje mi się, że wiedziałem jakie jest jej imię. Oprócz tego Muminka zdaje w tym roku maturę i z tego co pisała chyba ma przed nią stres, który jest tak na prawdę niepotrzebny bo matura jest łatwasmiley Poza tym Muminka kiedyś zdawała mi się osobą jak to określę nie lubianą przeze mnie ale z tego co widzę to mój wcześniejszy osąd na temat jej osoby wydaje się błędny gdyż teraz raczej lubię Muminkę mimo braku jakiegoś kontaktu między nami. Tak jeszcze na koniec dodam że Muminka jest ładnasmiley

Pozdrawiamsmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-04-2011 23:55
Adi1991 to naczelny (były?) spamer z24, ale o tym wszyscy wiedzą smiley Po za tym adi ma na imię Adrian i mieszka w Skórce smiley Interesuje się piłką nożną i jest wiernym kibicem Interu Mediolan. W swoich opiniach przeważnie stara się być subiektywny i obiektywny. Myślę, że to dobrze smiley Adi się chyba dobrze uczy. Teraz bodajże studiuje smiley Po za tym to dobry kolega. Pozdrawiam! smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-04-2011 15:15
Jeszcze raz opisze Flaka bo taksmiley więc ponoć to Paweł, ale pewności nie mamsmiley jest z z24, fan lostu i młodych dzieci(rafałków, prawie jak ktoś inny...smiley) Jest on typerem, chyba nawet dobrymsmiley Spamuje tutaj od czasu do czasu w tematach, ale coś mało smiley Nie wiem gdzie chodzi, chyba do liceum ale pewności nie mam, tak samo nie wiem gdzie mniej więcej mieszka(góry?smiley) Nie lubi czytać lektur szkolnych smiley Ogólnie znów napiszę że jest okej, więc pozdrawiam go! smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-06-2011 22:47
Furfon
Początkowo miałam do niego neutralny stosunek- za czasów MP10. Graliśmy malusieńko; pamiętam jak Bernard dźgnął Daniela i Anę to chwilę wcześniej trochę popisaliśmy, a tak to nic konkretnego. Mimo wszystko uważałam, że ten nieśmiały Furfon daleko dojdzie w Mistrzu Przetrwania, super świetnie pisze i w ogóle jest zajebisty, mimo, że tak mało o nim wiem- ale co z tego, że mało o nim wiem- liczyło się to, że jego posty były genialne. smiley
Potem było MP12, gdzie Furfon w moich oczach identyfikował się ze swoją postacią, zbytnio nie czytałam tematu, ale jednak nieciężko było nie wiedzieć co już tam zaczynał pisać. Później było już tylko gorzej, Furfon stawał się jedną z osób na forum które lubiłam najmniej i moja sympatia do nich była najsłabsza. Zwłaszcza po MP13, Edgar mnie irytował, nie wiem dlaczego Furfon rajcują Ciebie takie chamskie postacie bo teraz tylko takie tworzysz, no wiesz ciemne charaktery.. I jarają Cię gwałty? Tak to odbieram, jeśli tak, to powinieneś się leczyć moim skromnym zdaniem. smiley Nie rozumiem też dlaczego jesteś takim przeciwnikiem zabawy w domek. Tak czy owak potem mój stosunek do Furfa się zmienił jak poznałam go trochę bardziej od strony prywatnej dzięki April, pomyślałam sobie wtedy "on chyba nie jest taki za jakiego go uważałam" ale po Twojej grze Furfonie w MP14 zmieniam znowu zdanie, jesteś taki. Ogólnie to.. Nie przepadam za Tobą i nie chcę mieć z Tobą bliskiego kontaktu, obrażasz osoby które lubię co nie jest fajne według mnie smiley Pozdrawiam.


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore



Edytowane przez jazeera dnia 03-06-2011 23:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-06-2011 00:04
Jazeera

Jazeero... pozwolę sobie na opis smiley A więc jazeera ma na imię Zosia (chyba!) i znam ją (jak wiele innych osób xD) z z24 smiley Właściwie to nie wiele o niej wiem, po za tym, że jest ładna i wydaję się być bardzo sympatyczną osobą smiley Dzisiaj odpadła z MP... Sądząc po powyższym opisie ma chyba problem z odróżnieniem rzeczywistości od forumowej gry, skoro ocenia użytkowników po postaciach w jakie się wcielają (ololsmiley). Tak w ogóle to moim zdaniem postać Furfona jest świetna i bardzo dobrze prowadzona smiley No ale nie o tym mowa... Swoją krótką przemowę zakończę już gdyż brak mi pomysłów na dalszy opis... Pozdrawiam smiley



Edytowane przez Flaku dnia 04-06-2011 00:06
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-06-2011 00:23
Flaczuś


Znam go od dawna z z24, choć w MP miałam z nim dopiero przyjemność pograć w obecnej edycji i to tylko Victorem. Zdaje się, że nie przepadał on nigdy za tą grą i dopiero w MP 10 się zaangażował, a teraz wrócił na stare śmieci. smiley Zgadzam się z nim co do tekstu odnośnie oceniania osoby po granej postaci (w końcu sama nie utożsamiam się np. z rafalkiem albo Victorem). Ponadto słyszałam o dziwnych skłonnościach powyższego użytkownika - skłonnościach gawędziarskich z naciskiem na rafałka smiley Choc to ostatnie być może było jedynie wytworem wyobraźni faradaya smiley

Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 04-06-2011 00:26
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-06-2011 00:26
Flaku

Osoba raczej dobrze mi znana choć nie tak znowu do końca. Znany mi spamer z z24 gdzie okazał się znawcą sportu w miarę dobrym oraz spoko gościem który raz wypalił taką wypowiedź że aż potem była afera z rafalkiem i pamiętny filmik który chyba faraday wtedy zrobił. Na dzień dzisiejszy Flaku gra w MP jeszcze i robi to raczej dobrze gdyż ogólnie podoba mi się jego gra jako taki koleś typu lekki psychopata. Co do zaś strony nieznanej to tak na prawdę nie wiem jaki jest prawdziwy Flaku bo człowiek często inaczej zachowuje się w internecie a inaczej w życiu codziennym. Tak więc poza jego zdjęciem nigdy go nie widziałem i osobiście nie poznałem co raczej się nie zmieni gdyż ani Flaku, ani ja nie był na żadnym zlocie co sprawia że prawdopodobieństwo że trafimy na siebie jest tak małe że aż prawie takie jak to że wszyscy nagle siebie na tym forum pokochają.

Pozdrawiam Flaka i niech moc spamerska będzie z Tobąsmiley


Other

Osoba która mnie zdenerwowała lekko gdyż pisałem sobie właśnie opis Flaka i mi się wepchała ze swoim opisem. Ale może skończmy narzekać niczym agusia po odpadnięciu z któregoś tam MP i zacznę już pisać właściwy opis. Tak więc Otherwoam jest bardzo miłą, przyjazną osobą z tego co wywnioskowałem po tym jak się zachowuje. Podoba mi się u niej to że ma dystans do siebie i to jak gra w MP. Posty kiedyś Benem, a dziś Dores sprawiają że lepiej czyta mi się każde MP. Poza tym mam nadzieję że kiedyś dojdzie do spotkanie mojego i Other twarzą w twarz na jakimś zlocie na które jeśli jakiś zlot będzie w wakacje i będzie również na nim Other jest niemal takie duże że sporą część użytkowników denerwują lub denerwowały moje posty co pokazuje że takie prawdopodobieństwo jest raczej duże i mam nadzieję że kiedyś do jakiegoś spotkania dojdzie gdyż fajnie by było pogadać z Arletą.

Na koniec tradycjnie pozdrawiamsmiley



Edytowane przez adi1991 dnia 04-06-2011 00:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-06-2011 11:52
Adi, Adrian przez jedno 'n'! Zacznę od początku, adi mnie chyba w trakcie mp10 nie lubił, a przynajmniej takie mam odczucie(nie wiem, czy to się zmieniło od tego momentu, ale mam nadzieję, że tak. smiley) Ja wtedy sama nie znałam Adriana- wiedziałam jedynie, że gra on raczej swoją fabułą. Jedną z zalet takiego grania jest to, że zawsze znajdzie sobie rozrywkę, adi chyba nie nudzi się nigdy w MP. smiley Jako, że był już w mojej grupie dwa razy mogę przyznać, że wcale nie jest łatwo go ''okiełznać''. smiley Dodam jeszcze, że w moich oczach adi jest bardzo inteligentnym mężczyzną, którego nie miałam okazji jeszcze opisywać. Wydaje mi się, że raczej nie miesza się w żadne konflikty, nie pamiętam, aby kogoś obrażał lub używał wulgaryzmów.
Pozdrawiam. smiley



Edytowane przez April dnia 04-06-2011 22:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 30 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum