Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 21:28:35 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 16 z 30 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2011 14:26
Umbastyczny, czyli Mateusz z Krakowa(najpiękniejszego miasta w Polsce!)

Umba dołączył do naszego grona w MP13, pamiętam, że nawet nie wiedziałam skąd facet się wziął. Dopiero później ktoś napisał, że z z24. Na początku bardzo polubiłam Umbę, wysyłaliśmy do siebie PW z takimi bzdetami... chyba jako jedna z nielicznych wiem, co on wyprawiał z shan na PW. smiley Pamiętam jak shan u mnie była i pisali dziwne rzeczy. smiley Mateusz jest matematykiem, przez co mogę powiedzieć, że jest mega inteligentny. Umbastyczny, kreował wiele postaci, ale chyba najlepszy(według mnie) był Bryan. smiley Umba to raczej poczciwa osoba, jak się go poprosi o wytłumaczenie zadania np. z matmy to zrobi to z wielką przyjemnością. Ostatnio niestety nie było go na babskim zlocie. smiley Nie chlupał się z nami w fontannie, ale mam nadzieję, że to nadrobimy niedługo! smiley I oczywiście nie zapomniałam o lekcji tańca, będziemy śmigać na rynku w Krakowie(może zarobimy na tramwaj powrotny dla Ciebie. smiley)
Pozdrawiam pana z Krakowa, z którym(mam nadzieję się spotkam. ) smiley



Edytowane przez April dnia 09-09-2011 14:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2011 14:56
April

O Karolinie (nie wiem, czy tak na pewno ma na imię, bo nie mam do imion głowy smiley) pochodzi z kresów wschodnich, czyli z Ukrainy. Jest ode mnie rok starsza, ale wygląd ma na 16-latkę smiley Kiedyś, w zamierzchłych czasach zamieniałem z April kilka zdań, ale niestety te czasy się skończyły, chyba przez to, że nie mam jej numeru, a ona nie ma mojego, albo po prostu Karolina nie ma czasu. Także tego... Aprilka do tej pory kojarzy mi się z wizerunkiem April Rossum, którą to nawet lubiłem w MP 10 smiley Jest sympatyczną osóbką, pomocną, miłą, jednak czasami może jej odwalić gitara i jest zboczona np. chciałaby zagrać w MP Kamasutra razem z shan smiley Jednak pomijając ten incydent, April jest naprawdę spoko smiley Była na damskim zlocie, więc co nie co się o niej nowego dowiedziałem, z zaufanego źródła smiley Kwiecień (smiley) jest roztańczoną osobą, a przy tym jak to się mówi lekko 'pierdolniętą'. POZYTYWNIE OCZYWIŚCIE smiley Cóż mi wypada jeszcze powiedzieć... może kiedyś nadejdzie taki dzień, kiedy to 'niedobra woda' spotka się z 'fajnym miesiącem'. Teraz pozostaje mi tylko trzymać kciuki, by zdała jak najlepiej maturę i by dobrze się jej grało jako Claire smiley

Oczywiście pozdrawiam! smiley

PS. Jeśli Cię uraziłem tą 'pierdolniętą pozytywnie' to przepraszam, ale w moim mniemaniu w tym nie ma nic złego, gdyż sam się za takiego uważam. Ale jak coś, to krzycz czy coś w tym stylu smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 09-09-2011 15:14
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-09-2011 21:53


Arctic to Artur z Kostrzyna (o ile się nie mylę). Bardzo przyjemny facet, jedyny na forum w moim wieku smiley Chyba już Go raz opisywałam... albo się mylę, bo właśnie sprawdziłam. To On opisał mnie smiley
No cóż mogę powiedzieć o użytkowniku powyżej? Artur wydaje się bardzo ciepłą osobą. Niegdyś jego nick zmienił się na Cisowiankę, ale Arctic zdecydowanie bardziej do Niego pasuje. smiley Poznałam Artura niedawno, bo piszemy (ostatnio coraz rzadziej) na gadu smiley Ostatnio nie chciał iść ze mną na imprezę... Ja sobie to zapamiętam! smiley
Miał do tej pory bardzo ciekawe i intrygujące postacie, jestem ciekawa Jego gry Boonem i wręcz już się nie mogę doczekać smiley

Pozdrawiam Arturka-Kocurka smiley
Edytowane przez chlaaron dnia 18-09-2011 21:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-09-2011 15:38
chlaaron
Kurde mole, kompletnie nie znam dziewczyny, musiała dojść do MP pod moją nieobecność, bo nawet nie kojarzę z 10 edycji MP smiley Jednak wiem że bierze udział chyba w każdej z tych nowej generacji edycji i wydaje się być spoko, ale każdy wie jak to jest z tymi pozorami.
Mimo to pozdrawiam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 19-09-2011 20:59
Octopus! smiley

Wujek Octopus to stary, dobry znajomy z z24 smiley Ma na imię Max smiley Od zawsze fan Juliet z Zagubionych smiley o jego poczynaniach na tejże stronie nic mi nie wiadomo, ale na z24 był na pewno czołową postacią forum smiley Dziś raczej nie udziela się ani tu ani tam, a szkoda. Octopus jest znany z beznadziejnych ripost i lizodupstwa (ja się tylko powołuje na ankietę xd) smiley A tak poważnie to jest bardzo sympatyczny i trochę młodszy ode mnie kolega (nie pamiętam ile smiley). Pozdrawiam smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-09-2011 21:37
Flaku

Opisywałam go już parę razy na z24, znam go w miarę długo, a i tak pamiętam głównie, że słynie ze swoich gawędziarskich zachowań, czym robi konkurencję Garverowi. Jego nick wydawał mi się zawsze jakiś taki mało zachęcający smiley F. swojego czasu był zdaje się przeciwnikiem forum MP, ale jak widać zadomowił się tu ostatnimi czasy. I dobrze, bo dobry z niego gracz smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 19-09-2011 21:38
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 19-09-2011 22:48
Otherwoman smiley

Pff a więc Other jak wszyscy wiedzą ma dosyć oryginalne i bardzo ładne imię Arleta smiley Mieszka w Zielonce, podobno gdzieś koło Warszawy smiley Jest po polonistyce, a teraz to nie wiadomo co robi, ale jak widać to siedzi na forum i się obija smiley Other jest trochę dziwna smiley Tzn. lubi chore klimaty i przeważnie identyfikuje się z postaciami negatywnymi z seriali, czy też filmów tj. Ben z Lost, czy choćby Davy Jones z Piratów smiley Po za tym lubi też postacie tajemnicze tj. Locke. Czyli reasumując podobnie do mnie, z tym, że ja jestem mniejszym psycholem smiley Other jest też wielką fanką Heleny Bonham Carter, czyli tej aktorki, z którą ma beznadziejny avatar smiley Do tej pory nie przyjęła jeszcze mojego zaproszenia na filmwebie, które wysłałem jakiś rok temu, ale nie mam jej tego za złe smiley Po za tym bardzo fajnie gra mi się z Other w MP. Mam na myśli głównie MP14,5, w którym moja gra była w 70% oparta o jej postacie za co dziękuję smiley Ale też MP14, w którym miałem styczność z Victorem, mimo, że był to tylko epizod to postać była naprawdę świetna smiley Ogólnie Other to bardzo pozytywna osoba i przydałoby się, żeby częściej odwiedzała stare śmieci (z24), żeby sobie trochę pospamować, co tak naprawdę bardzo lubi, lecz nigdy się z tym nie obnosi smiley Pozdrawiam smiley



Edytowane przez Flaku dnia 19-09-2011 22:51
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-09-2011 23:07
Opiszę Flaka, bo tonący brzytwy się chwyta, czyli: muszę coś robić, żeby się nie uczyć smiley

Niewiele wiem o tym Panu, kojarzę twarzyczkę ze zdjęcia. Flaku: generacja z24, czyli jak wszyscy wiedzą- niezbyt przeze mnie lubiana smiley Irytuje mnie bardzo, gdy wchodzę na forum i Panowie wyzywają się od czarnuchów, żydów czy innych, a mr. Flaku w tym uczestniczy. Ale to chyba jedyny minus zauważalny moim okiem.
Z tego co pamiętam Flaku dość dobrze gra w MP, nawet chyba go miałam chwalić w podsumowaniu MP14, którego koniec końców nie napisałam. Generalnie nic złego nigdy mi nie zrobił, a moje uczucia związane z nim są na plus.
Warto też dodać, że bardzo podoba mi się Jego nick i od dawna głowię się nad jego genezą.
Żyj szczęśliwie smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 19-09-2011 23:17
agusia napisał/a:
Warto też dodać, że bardzo podoba mi się Jego nick

lol

i od dawna głowię się nad jego genezą.

Zapytałem się kolegi, czy tarmosi flaczka... Wiem, że to idiotyczne, ale to prawda smiley Ogóle jakby nie patrzeć to jestem trochę "sflaczały", więc to nawet do mnie pasuje smiley

Oczywiście opisujcie agusie smiley



Edytowane przez Flaku dnia 19-09-2011 23:19
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2011 08:42
agusia,


Choć Agnieszka Tu-było-nazwisko z Chrzanowa mówi, że ubiera się głównie na czarno to ja zawsze jednak wyobrażam ją sobie w tęczowym sweterku z wielkim bananem na twarzy. smiley

Najpierw uczynię moją wypowiedź lekko sentymentalną. Ostatnio zacząłem sobie czytać TEN temat, ale posty z przed roku czy kilku miesięcy, a także w archiwum gg pierwsze rozmowy z danym userem. I muszę przyznać, że pierwsza rozmowa z agusią była ciekawa smiley (jak masz agusia to sobie przeczytaj) W sumie w TYM temacie na początku mojej przygody na forum opisywaliśmy się wzajemnie i były to miłe i ciepłe słowa. smiley

Co myślę o agusi? Na pewno zrobiła źle nie wybierając szkoły w Krakowie smiley, ale cóż - każdy ma prawo uczyć się na własnych błędach. smiley (a, tak szczerze to szkoły jak szkoły - wszędzie to samo)
Za to więcej mogę powiedzieć o jej charakterku. Myślę, że Aga jest ogólnie pogodną i wesołą osobą, ale często też uczuciową i bierze sobie do serca różne sprawy. agusia ma mocno wyrobiony (moim zdaniem) światopogląd i jest uparta - zawsze broni swoich racji w dyspucie i nie da się jej przekonać, ale to w sumie plus. Po co dawać sobie narzucać cudzą wolę?

Nie wiem co jeszcze mogę dopisać smiley O! Żeby było coś na minus to nie podoba mi się muzyka, której słucha. smiley


I przypomniało mi się jeszcze jedno, jak na bodajże pierwszym spotkaniu na skypie (jedynym, którym byłem) ciągle kazała mi się wypowiadać i zadawała różne pytania smiley A ja wolałem słuchać. smiley (a potem miała rozkminę kto śpiewa smiley)


O tym, że śpiewa w Kulowych Muminkach z Lady Beatą, prowadziła MP czy wymyśliła kartki świąteczne już nie będę pisał, ale po prostu agusia pozytywną i fajną osobą jest. smiley


Pozdrawiam smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 20-09-2011 18:43
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2011 13:02
Umbastyczny

Mateusz ma fajne zdjęcia z Zakopanego na fejsie smiley Dopiero dzisiaj zorientowałam się, że jesteśmy z tego samego rocznika. Cały czas myślałam, że jest ode mnie starszy co najmniej o rok. Podobno lubi matematykę i zna się na całkach dlatego w związku z tym trochę się go boję smiley Tak samo jak ja oglądał survivora w każde wakacje smiley Robi dobre filmiki związane z MP, a ten ostatni jest mega najlepszy (ta muzyczka z survivora jest klimatyczna) smiley Jestem ciekawa jak z Lincem poradzą sobie jako MG. Ja osobiście jestem zdania, że będzie zajebiście smiley

P.S. Poza tym... jak nie ma Mateusza to w majtach jest susza smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2011 16:32
Cześć Arctic, jak tam Ci mija dzień!?

Muminka. Kochana koleżanka z MP, którą poznałem dopiero podczas 10 edycji, gdyż do tamtej pory marnowała się gdzieś na zapomnianym forum o Lost smiley W Anniversary Edyszyn wcieliła się w postać seksownej Meredith, która uwiodła Juliet i niejednokrotnie zaciągnęła do łóżka. No, w sumie to raz robiliśmy to między bananowcami. Z Olą spotkałem się we Wrocławiu na zlocie MP i to chyba z nią gadałem najwięcej, jednak nie graliśmy w I never, bo uciekła gdzieś do jakiejś koleżanki -.-' Jednak teraz wyprowadziła się ze swojego rodzinnego miasta, które notabene i tak nie leży daleko ode mnie i mieszka we Wrocku, o ile się nie mylę, więc i tak jest duża szansa że się spotkamy, zanim jeszcze sam zacznę studiować smiley
Jest to jedna z najbardziej kolorowych i ciepłych osób z forum i ma u mnie dużego plusa za to, że nie lubi Dextera.
Pozdrawiam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2011 17:14
Octopus

Ode mnie też ma plusa że nie lubi Dexterasmiley Wracając jednak do opisu Octopusa to nie ma sensu pisać kim jest, skąd pochodzi i czego dokonał bo to już zostało napisane. Opiszę więc mój stosunek do Maksa. Tak więc Octopusa początkowo, jeszcze w czasach z24 nie lubiłem. Denerwował mnie bardzo tym jak się zachowywał. Jednak już pod koniec ery z24(jakoś w czasach 6 sezonu Lost) Octopus stał mi się całkiem obojętny, a nawet zaczęły mi się podobać jego niektóre wypowiedzi. Teraz można powiedzieć, że do Maksa nic nie mam gdyż dużo czasu minęło odkąd jakoś bezpośrednio między sobą rozmawialiśmy na forum tutejszym czy z24. Podsumowując Octopus jest nawet oksmiley

Pozdrawiamsmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 20-09-2011 18:58
adi1991 smiley

Adi to dobry spamer (jeden z lepszych w tym fachu), od którego nie jeden inny spamer mógłby się uczyć, nawet ja smiley Adi ma na imię Adrian i mieszka w Skórce, czy gdzieś tam. Jest wielkim fanem Bernarda smiley Ogólnie wszystkie te rzeczy są tak wiadome, że wszyscy o nich wiedzą, więc nie ma sensu się rozpisywać smiley Tak więc mój stosunek do Adiego jest myślę bardzo pozytywny. kompletnie nic do niego nie mam i jest raczej jedną z bardziej lubianych przeze mnie osób na tym forum, jak i też na z24 smiley Adi dobrze gra w MP. Jest właściwie weteranem tej gry, więc trudno się dziwić. W tej edycji jakoś grać nie będzie, a szkoda smiley To tyle. Pozdrawiam spamera! smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 16:33
Flak

Naczelny spamer ze stronki z24 smiley Jest na forum od czasów MP 14. Praktycznie nic o nim nie wiem, lecz słyszałem pogłoski, że Flaczek jest pedofilem i ma ochotę na Rafalka smiley A i oglądałem z nim w roli głównej ten słynny film smiley Flaku zrobił kiedyś tam jakiś quiz (albo jeszcze prowadzi), dość często spamuje, regularnie pisuje w MP. Aha i podobała mi się jego gra Davym w MP 14.5 smiley Co by tu jeszcze rzec... wszyscy znają Flaka i czego tutaj nie napisałem, niech sobie dopowiedzą.

smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 17:18
Arctic

Arctica znam jeszcze z24, chociaż "znam" to słowo nie do końca oddająca prawdę - kojarzę, że był ktoś o takim nicku, ale jestem prawie pewna że nigdy z nim nie wymieniałam postów, shoutów ani nie gadałam na czacie. Niewiele zatem o nim wiem, bo po prostu nie mam skąd czerpać takich informacji. Wiem, że ma na imię Artur. Wiem, że grał w MP 11, kierował postacią Liona i chyba nie była to jego najlepsza rolasmiley Nie mogę powiedzieć że go lubię/nie lubię, bo za mało o nim wiem. Teraz w MP jest w innym obozie, więc nawet nie będę mogła przekonać się jak pisze, a pisać musi nieźle, skoro wygrał wakacyjną edycję Mistrza Przetrwania smiley

pozdrawiam!



Edytowane przez mremka dnia 21-09-2011 17:19
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 17:25
mremka

Jeśli dobrze pamiętam mremka ma na imię Agnieszka, pochodzi z Grudziądza i jest w moim wieku. Ja mremkę zaś poznałem na z24 gdzie była chyba jeszcze wtedy znana pod nickiem mremek i początkowo sądziłem, że to chłopak jak zresztą i inna spora część z24smiley mremka jest jednak dziewczyną i z tego co pamiętam jest również bardzo ładna gdyż kiedyś dawała zdjęcie na z24. Poza tym to mremka to bardzo inteligentna osoba. Potrafi jednym zdaniem zgasić prawie każdą osobę(głównie różnego rodzaju krzykaczy) co robi z urokliwym polotem. Poza tym mremka chyba chciała być lekarzem ale jest chyba na studiach farmaceutycznych(czy jakiś inaczej się nazywających ale z farmacją związanych) co świadczy, że musi być również dobrym uczniem/studentem co mnie nie dziwi widzą jej inteligencję po jej postach. Oprócz tego pamiętam mremkę z czasów chatu na z24 i podczas tych bardzo często nocnych rozmów prawie zawsze brała udział czynny co powodowało, że działo się tam sporo z powodu zebrania się w jednym miejscu tyle ciekawych osobistości, z których mremka była postacią się wyróżniającą. mremka brała też chyba udział w najazdach co jest jej kolejnym plusem. Mój stosunek do mremki jest taki, że lubię ją i podoba mi się w niej to, że pisze to co myśli i nie owija w bawełnę jeśli kogoś nie lubi lub coś jej się nie podoba. Cieszę się też, że mremka bierze udział w tym MP bo mądrych osób w tej grze nigdy za wiele. Tak więc pozdrawiam mremkę i życzę miłego dniasmiley



Edytowane przez adi1991 dnia 21-09-2011 17:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 25-09-2011 17:37
adi, znowu ten adi

Razu pewnego na forum
adi się zalogował
ustawił Bernarda w avku
Bernardem zamki budował

Budował je stary pryk
a zamki były z papai
moda na forum nastała
wszyscy z papai się śmiali.

Tymczasem Bernard Nadler
obierał po cichu papaję
By pestek uzbierać trochę.
Na zamek, słowo daję.

Bernard tymczasem Eleke
otworzył puszkę papai
poczęstował Dores
której się wszyscy bali.

Tymczasem w MP 13
Bernard ziemniaki piecze
Zapomniał o papajach?
Jak może to być, człowiecze?

Papaje, kozy, ziemniaki
"tymczasem", zawsze i wszędzie
Bernard inny czy taki
po prostu Bernardem będzie.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 25-09-2011 18:20
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2011 18:21
Caaaasines!

Casines był chyba pierwszą osobą(nie licząc jazeery), z którą rozpoczęłam rozmowę poza forum. smiley Wstyd mi przyznać, ale na samym początku myślałam, że nasz administrator to dziewczyna. smiley Jakże się zdziwiłam, gdy Cas przedstawił mi się z imienia(mam nadzieję, że mi to wybaczysz)smiley. Oto ten użytkownik należy do listy osób z tego forum, których nadzwyczaj lubię, bo z Casem można pogadać dosłownie o wszystkim- o książkach, o muzyce(tak jak ja kocha Queen! smiley). W końcu mogę to napisać, ale Cas był MG najlepszej grupy w MP10- Tamtych, w której uczestniczyłam dzięki niemu.smiley Oczywiście warto wspomnieć, że doskonale radził sobie z wyżej wspomnianą funkcją. Teraz najważniejsze! Cas jest prze mega przystojny! smiley I bardzo lubię z nim rozmawiać. smiley

Pozdrowienia dla pana. smiley



Edytowane przez April dnia 25-09-2011 18:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2011 19:01
April- choć nick kojarzę od dawna, zarys tej osoby mogłam nakreślić dopiero jakiś rok temu, w okolicach września-października, kiedy zaczęła prowadzić MP13. Jakaś taka niesamowicie przerysowana i wyidealizowana była wtedy w moich oczach: generalnie nie lubię osób, które lubią wszyscy, toteż z dystansem podchodziłam do Karolki. Później podjęłyśmy się wspólnie prowadzenia edycji. Na samym wstępie założyłyśmy: rozmawiamy tylko przez telefon, żeby na gg nie było niedomówień. Potrafiłyśmy rozmawiać naprawdę długo, zawsze dochodziłyśmy do konsensusu, na dźwięk nicku "April" wreszcie zaczęłam się uśmiechać smiley Przyjemny o był okres i miły, gdy wspólnie rozrysowywałyśmy fabułę i tworzyłyśmy grę.
Darzyłam wtenczas April sympatią przeogromną, jednak nie tak wielką, by utrzymywać z nią kontakty większe od rozmów na gg raz na czas, czasem wymiany smsów. Wszystko zmieniło się w sierpniu, kiedy April przyjechała do Krakowa wraz z pandeczką i jazeerką, spały w moim pokoju na moim dywanie i jadły ciasto upieczone przez moją mamę <3
April miała pierwsza pociąg i zanim przyjechały dziewczyny, spędziłam z nią ponad godzinę na dworcu. Samo powitanie było mega magiczne: miałam wtedy loda z Maca w ręku, a ona rzuciła się na mnie z taką siłą, że owy lód odleciał kilkanaście metrów dalej smiley Pierwszych słów, jakie wypowiedziała (a raczej wykrzyczała mi w ramię, bo ściskałyśmy się i tuliłyśmy jakiś czas), również długo nie zapomnę: "agusia, Ty naprawdę jesteś taka pozytywna! Wspaniale Cię poznać!".
Tego dnia okazało się, że April jest zdecydowanie milion razy fajniejsza, niż odbierałam ją na forum (a pragnę przypomnieć: miałam tu ją jako przefajną!). To April zaproponowała kąpania się w fontannie, chodzenie boso po Krakowie, to dzięki niej nawiązałyśmy kontakt z przystojnymi Francuzami, to ona powiedziała: agusia, jak nie zagrasz w MP, to wejdę do tej syfskiej Wisły!
Karolinka jest niesamowicie magiczną, pełną ciepła, uroku i niesamowitej gracji osóbką. Życzę każdemu, żeby mógł ją poznać na żywo, bo od tego dnia jego życie nie będzie już takie samo, jak było wcześniej! Aprilko, misiu, życzę Ci wszystkiego dobrego, samych szczęśliwych chwil: nie zmieniaj się nigdy, bo jesteś wspaniała! A jakbyś przypadkiem chciała się zmienić, to tylko na lepsze... No i oczywiście zapytaj nas najpierw o zgodę smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 30 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum