Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:13:19 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 19 z 30 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-04-2012 18:02
agusia


Moja imienniczka (ciekawa jestem czy również tak nie cierpi swojego imieniasmiley), jedna z osób na forum o której mogę w ciemno powiedzieć że bardzo ją lubię, choć nie zawsze tak było.smiley Długo przed MP15, kiedy moja obecność na tym forum ograniczała się do sporadycznego logowania, to irytowała mnie tak że łomatkoboskajezusmaria, używając gwary moherowych beretów. Pokazuje to tylko, jak potrafi być myląca opinia bazująca na przeczytaniu kilku postów. Pamiętam agusiowe wrzuty na z24, czym zarobiła w moim emocjonalnym pamiętniczku minusa, jak się zdawało permanentnego. Widziałam również że często wychodziła z różnego rodzaju incijatywami, głównie bardzo udanymi czego jej zazdrościłam i minus rósł i rósł. Inna sprawa że byłam nieco uprzedzona, ale to już inna para kaloszy. Kiedy więc zaczęła się edycja 15 nie myślałam, że zamienię z nią chociaż jednego posta, bo miałam wrażenie że moje uczucia względem niej są w pełni odwzajemnione. Nie wiem czy faktycznie tak było, czy to tylko moje wrażenie ale tak było (co to za zdanie w ogólesmiley), byłam przekonana że agusia mnie nie lubi. Edycja sobie trwała, a mi dane było agusię poznać nieco lepiej i z niemałym zdumieniem odkrywałam, że mamy podobny gust muzyczny czy poczucie humoru. Strasznie, ale to strasznie imponuje mi swoim stylem pisania, pamiętam - bez obrazy dla wszystkich młodszych userów! - jak przecierałam oczy ze zdumienia (oczywiście metaforycznie, nie żebym tarła pięściami po oczachsmiley) kiedy dowiedziałam się o ile jest młodsza. Bardzo miło wspominam rozmowę na Skypie, gdzie spodziewałam się że będę raczej speszona, a nie miałam problemu z konwersowaniem z agusią i April przez prawie godzinę. Nie mogę nie napisać również, jak przyjemnie pisało mi się z nią posty, i powoli do minusa musiałam dorysowywać pionową kreskę, która zrobiła z niego naprawdę sporego plusa.smiley
Na dzień dzisiejszy uważam (choć wciąż nie znam agusi dobrze) że Aga jest naprawdę zajebistą dziewczyną, jedną z tych osób z forum z którymi bardzo chciałabym się spotkać na żywo i mam nadzieję że niedługo faktycznie do tego dojdzie. smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-04-2012 20:33
Mremcia

Znamy się od.... od kiedy my się znamy? Wiadomo, że z czasów z24, ale w sumie nie pamiętam momentu zapoznania się właśnie z mremką. Osoba powyżej jest inteligentną i bardzo sympatyczną osobą z dużym poczuciem humoru. Ach, ten spam w zgłoszeniach postaci i nasze teorie zajebistości. Swoją droga, czy wiesz mremko, że współczynnik zajebistości jest równy stosunkowi zajebistości jednostkowej do całkowitej, pomnożonemu przez 100%? Myślę, że w twoim przypadku ten współczynnik jest całkiem wysoki, nie mam jednak dokładnych danych liczbowych... Mremka przybyła do nas z z24 i podobno mam w tym pewne zasługi, co mnie bardzo cieszy! A to dlatego, że osoba powyżej okazała się zarówno dobrym graczem, jak i dobrym kompanem do spamu. smiley Ponadto któż z nas wiedziałby o tragedii, która miała miejsce na grudziądzkim rynku, gdyby pani mremka nas o tym nie poinformowała? mam nadzieję, że uda nam się jeszcze wymienić poglądy na jej temat, ale tym razem osobiście, na jakimś forumowym zlocie, gdyż mremka jest jedną z osób, których (o zgrozo!) jeszcze miałam okazji spotkać, a z pewnością bardzo bym chciała.
Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 20-04-2012 20:35
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2012 18:42
Otherwoman

Nasze trio z Horacym i Nocna Eskadra to czasy mniej więcej sprzed 4 lat, codziennie nie mogę wyjść z podziwu jak ten czas śmiga. Jedna z pierwszych osób z z24 z którymi się "zakolegowałem", może nie pierwsza, ale te poprzednie osoby zniknęły ze strony dość szybko, no a Other do dziś wciąż istnieje. Mimo wszystkich zgrzytów których trochę było (tak czy siak afera krokodylowa to jedna z ciekawszych z historii z24) to zawsze ją lubiłem i lubię do dziś, chociaż nie ma już czegoś takiego jak kontakt między nami choćby na gg. Co mnie wkurza w Arlecie... Na przykład to, że muzykę traktuje jako tło filmów, ogólnie to, że ma jak to sama mówiła wstręt do muzyki, no chyba, że już ci minął, a ja nic o tym nie wiemsmiley Ale ignorancja muzyczna wkurza mnie w większości ludzi, także to nie jest może takie złe. Jeszcze to, że często pisze tu na MP o darltonie, serialach itd., a są to rzeczy które zupełnie mnie nie interesują i jakby nie patrzeć też wkurzająsmiley Co najbardziej lubię w Arlecie. Ma ciekawą twarzsmiley Taki młody Ben z błękitnymi oczkami i jak sobie wyobrażam twarz other, to zawsze jest uśmiechniętasmiley I jest też jakby nie patrzeć interesującą osobą. Pewnie jest trochę smutna, bo Furfona nie ma, a to był jej chyba ulubiony kompan do gry. Doszło do tego, że planuje grać dobrą postacią... Ogólnie jedna z ikon z24/MP, przeciwniczka wiązania psów na łańcuchach, a także pogańska stara dziewucha, której pasją jest geologia zdaje się, czyli badanie piachu. Pozdrawiamsmiley
Edytowane przez Lion dnia 04-05-2012 18:44
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-05-2012 00:34
Lion


Na początek napiszę, że Lion wprawił mnie w zdumienie napisaniem tak długiego posta w miejsce klasycznego "lol Otherwoman to krokodyl". Trzeba się w końcu przyzwyczaić, że Damian to już nie "Lwiątko" z czasów Nocnej Eskadry, kiedy to do spółki z Horacym żartowaliśmy do rana ze słynnej piżamy w króliki. Nie wiem, czy Lion pamięta jeszcze Puszka Bena, ale tak, to były fajne czasy smiley Miło wspominam początki naszej znajomości, potem bywało już różnie smiley Mi tam wspomniana powyżej afera średnio się podobała smiley
Kiedy tak pisze sobie o Lionie, aż kusi, by załączyć do opisu słynne zdjęcie, które i tak każdy już z tego forum widział smiley
Pomimo, że humor Liona nie zawsze przydał mi do gustu, to nie można nie wspomnieć, że jest on pomysłodawcą słynnego Shitmana, który to swojego czasu święcił triumfy na z24, a także na tym forum, szczególnie podczas spamerskich najazdów (to też były dobre czasy! smiley ). Sam Lion słynął także ze swojej funkcji naczelnego spamera forum, dopóki o to miejsce nie zaczęli ubiegać się także inni kandydaci: shimano i adi. Swoją drogą Spamerzy vs. Admini to także dobre czasy smiley Wynika z tego, że wszystkie dobre czasy mamy już za sobą, ale mimo tego, Lion wciąż trwa na forum, choć średnio się udziela. Zdaje się, że jest rekordzistą w dziedzinie "forumowania", czym też zasłużył sobie na zaszczytne miano "Legendy" na słynącym ze złej sławy forum, na którym się poznaliśmy smiley
Co mnie wkurza w Lionie? Że się czepia, że nie lubię muzyki, a lubię seriale smiley Oraz: że zawsze się zapisuje do MP, żeby potem napisać około jednego posta! Rzadko zdarza mu się aktywnie uczestniczyć, ale mimo to może sobie przypisać, ze brał udział w największej ilości edycji smiley Być może z tego powodu nie miałam okazji właściwie chyba nigdy grać z Lionem w Mistrzu smiley Co w sumie jest dziwne, biorąc pod uwagę ilość edycji, w których braliśmy udział... Ciekawe, ile postów napiszę w nadchodzącej...
Tak, czy inaczej, pozdrawiam jedyną w swoim rodzaju Legendę z24, MP, spamowania, lolowania itepe itede smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-07-2012 12:09
Otherwoman

O istnieniu tej osoby dowiedziałem się dopiero w trakcie MP12. Wcześniej pobieżnie śledząc z24.pl jakoś nie dała mi się zapamiętać, albo po prostu czytałem tematy, w których się nie udzielała. W MP10 zaś nie dość, że grała mało to jeszcze w innym obozie. Więc Otherwoman traktuję na tym forum jako osobę z "drugiej generacji", "wczesnej drugiej generacji" smiley. Od samego początku za sprawą swoich postaci i stylu pisania była osobą przeze mnie nie lubianą. MP miało swój specyficzny klimat, a wprowadzała w niego wątki bardzo dewianckie, nastawione na brutalne morderstwa, znęcanie się itd. W czasie gdy jeszcze podczas MP13 dobrzy gracze rezygnowali z gry, za przyczynę tego uważałem właśnie osobę Other i Furfona. Mi nie odpowiadał jej styl gry, a jej mój więc pod tym względem była równowaga. O Other jako osobie niewiele mogę napisać bo sporadycznie mieliśmy ze sobą kontakt, a jeżeli był to opierał się na dyskusjach na temat MP. Chociaż krótka rozmowa telefoniczna (a może dwie?) podczas zlotu podejmowała wątek, że fajnie byłoby się spotkać itd. Być może do takiego spotkania dojdzie, a może nie. Prawdę mówiąc nie sprawi to dla mnie zbyt wielkiej różnicy, chociaż już nie mam w stosunku do Other takiego nastawienia jak kiedyś. Określiłbym je mianem neutralnego. Fajnie, że wciąż się udziela i zależy jej na forum. Ale... może zabrzmi to absurdalnie, to wolałem jednak starą Other. Wówczas dużo więcej się działo, dyskusje były burzliwe, angażowały się w nie dwa obozy i przeważnie coś konstruktywnego z nich wynikało. Teraz to taka emerycka, forumowa egzystencja smiley No i z tego miejsca czuję się zobowiązany przeprosić za odkrycie i ujawnienie fragmentów pewnych tematów ukrytych przed innymi. Ogólnie to Other jednak lubię, głównie z relacji osób, które się z nią spotkały wiem, że jest naprawdę sympatyczna i całkiem inna niż na forum w dawniejszych czasach. No i niech będzie... bardziej bym chciał ją poznać niż nigdy się nie spotkać smiley Pozdrawiam!

ale nuda w pracy


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-07-2012 12:49
Lincoln - pedant smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-07-2012 13:13
Umbastycznego wszyscy znają, więc co ja tu jeszcze mogę napisać? Hm...
Z Mateuszem pisałam ostatnio ponad tydzień temu, kiedy to chciałam się dowiedzieć nieco więcej o pewnej grze. Dosyć szybko zaczął opisywać mi o co w niej chodzi, co wskazuje na to, że Umba jest człowiekiem pomocnym, a tą cechę się bardzo ceni.
Moja przygoda z tym panem zaczęła się w MP14, kiedy to za namową chyba Andzi moja postać zaczęła zarywać do jego postaci. Wtedy czułam do niego wielki respekt, bo zrozumiałam, że pisanie pastorem nie jest niczym łatwym.
O! Prowadziliśmy razem edycję, co też bardzo miło wspominam i szczerze mówię, że z chęcią bym to przeżyła jeszcze raz. Nasze rozmawianie na gg, wymyślanie wtedy fabuły i różne zdanie na każdy temat były fajne. Chociaż na większość pomysłów to właśnie On wpadał... Najbardziej utkwiło mi w pamięci nazywanie Lincolna Kalim.. Ej, pamiętasz? smiley
- Gdzie jest Kali? Miał zrobić obrazek do newsa.

Pozdrawiam smiley


If you don't take drugs probably you have other addictions.

Edytowane przez chlaaron dnia 11-07-2012 13:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-07-2012 13:57
// pamiętamsmileysmileysmiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-07-2012 18:01
chlaaron - sympatyczna dziewica smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-07-2012 20:57
Lion - nazywa chlaaronę dziewicą a tak naprawdę, to.. skąd wie.. ? smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-07-2012 22:13
jazeera to małe, kochane słoneczko (;



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 25-07-2012 23:36
agusia to agusia smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-07-2012 23:46
Flaku to hardkorowy odkrywca smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-07-2012 20:11
agusia smiley

Opiszę sobie agę, skoro tu nic się nie dzieje ostatnio smiley
aga, agusia, pierna to spoko laska, która zawsze wydawała mi się dużo fajniejsza na żywo niż na forum. Sama zaś stwierdziła, że ona by siebie nie lubiła na naszych miejscach (to jest wersji forumowej) smiley A trzeba przecież szczerze przyznać że bez niej to forum nie byłoby tak pełne życia i pomysłów. W końcu a. jest jedną z osób, które najwięcej wniosły do naszej forumowej społeczności. Jednym z ostatnich projektów był zaś pierwszy numer forum(ci)owej gazetki! smiley
Widziałyśmy się tam na paru zlotach i mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy! No i przecież jeszcze pozostaje to piwo, które zapewne postawię agusi za to, iż zna więcej osób z forum niż ja smiley
A tak po za tym, wszyscy dobrze wiedzą, że agusia jest baaaaaardzo pozytywna osoba, pełną pomysłów i życzliwości dla innych. Nie można się z nią nudzić, a czas spędzony razem na pewno nie będzie stracony, co z pewnością potwierdza wszystkie osoby, które miały tę przyjemność się przekonać smiley
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym zlocie smileysmiley

ps. gdzie zdjęcia z Wrocławia? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 26-07-2012 20:14
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-07-2012 11:11
Arleta - lubi seks analny smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 27-07-2012 12:05
Lion napisał/a:
Arleta - lubi seks analny smiley

Zgadzam się smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-07-2012 16:55
Flaku ma małego smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-07-2012 19:47
Otherwoman napisał/a:
Flaku ma małego smiley


Zgadzam się smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-07-2012 20:14
Umba, Otherwoman, Flaku i Lion najprawdopodobniej byli na jakimś wspólnym zlocie smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-07-2012 21:15
Zaprzeczam smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 19 z 30 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum